بلیط ارزان هواپیما به فرانکفورت

0
80
خرید بلیط ارزان هواپیما به فرانکفورت
بلیط ارزان هواپیما به فرانکفورت
بلیط ارزان هواپیما به فرانکفورتReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Feb 26Rating: 4.5بلیط ارزان هواپیما به فرانکفورت - باغ وحش فوق‌العاده و زیبای شهر فرانکفورتخرید بلیط ارزان هواپیما به فرانکفورت آلمان. جاهای دیدنی فرانکفورت. فرانکفورت نقاط محبوب. باغ وحش فرانکفورت. قیمت بلیط ارزان هواپیما به فرانکفورت

بلیط ارزان هواپیما به فرانکفورت

آلمانی‌ها مردمان بسیار جالب هستند، این که آن‌ها آدم‌های بسیار با نظم و ترتیبی هستند زبانزد خاص و عام است و همه مردم جهان آن‌ها را به این خصیصه می‌شناسند. یک لطیفه معزوف راجع به آن‌ها در سطح جهانی مطرح است که میگویند اگر می‌خواهی یک آلمانی را بخندانی و با او شوخی کنید باید از دو هفته قبل به او اعلام کنی وگرنه بسیار جدی می‌گیرد. این یک جوک است و کاریکاتوریزه شده آلمانی‌ها؛ اما واقعیتی هم در آن نهفته.

اگر روزی بلیط ارزان هواپیما به فرانکفورت را تهیه و به این شهر سفر کنید یکی از چیزهایی که متوجه آن می‌شوید دقیق بودن آن‌ها است. این دقیق بودن آلمانی‌ها در جاذبه تفریحی ساختنشان هم مشهود است، مثلاً همین باغ‌وحش فرانکفورت، در آن دقیقاً 4500 عدد از موجودات مختلف قرار دارند که دقیقاً از 45 گونه هستند، یعنی از هرگونه دقیقاً 100 عدد. فضای این باغ‌وحش بزرگ چیزی حدود 11 هکتار است، نکته جالبی که در آن وجود دارد این است دقیقاً محاسبه کرده‌اند که هرگونه چقدر فضا نیاز دارد و دقیقاً به‌اندازه تعدادی که داشته‌اند ساخته‌اند و فضای موردنیاز هرکدام از حیوانات دقیقاً رعایت می‌شود، نه کم نه زیاد.

برای خرید بلیط ارزان هواپیما ، به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید