بلیط هواپیما فلورانس مهد رنسانس ایتالیا

فلورانس، مرکز استان و پایتخت منطقه توسکانی ایتالیا می‌باشد. این شهر به‌ خاطر تمرکز هنر رنسانس و معماری دیدنی به‌طور بین‌المللی مشهور است. دلیل این امر، ارائه خدمات به‌عنوان مرکزی برای تجارت و دادوستد قرون‌وسطایی می‌باشد. شهر فلورانس محل تولد جنبش رنسانس ایتالیایی نیز هست. این شهر همچنین هنرمندان، مخترعان، نویسندگان، دانشمندان و محققان زیادی را به جامعه تحویل داده و همچنین با اختراع اپرا و واحد پول فلورین، اروپا را از عصر تاریکی (Dark Ages) در آورده است.

0
154
فلورانس مهد رنسانس ایتالیا
بلیط هواپیما فلورانس مهد رنسانس ایتالیاReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Jul 9Rating: 4.0بلیط هواپیما فلورانس مهد رنسانس ایتالیا - بلیط ارزان هواپیما به فلورانسفلورانس، مرکز استان و پایتخت منطقه توسکانی ایتالیا می‌باشد. این شهر به‌ خاطر تمرکز هنر رنسانس و معماری دیدنی به‌طور بین‌المللی مشهور است. دلیل این امر، ارائه خدمات به‌عنوان مرکزی برای تجارت و دادوستد قرون‌وسطایی می‌باشد. شهر فلورانس محل تولد جنبش رنسانس ایتالیایی نیز هست. این شهر همچنین هنرمندان، مخترعان

بلیط هواپیما فلورانس مهد رنسانس اروپا

فلورانس، مرکز استان و پایتخت منطقه توسکانی ایتالیا می‌باشد. این شهر به‌ خاطر تمرکز هنر رنسانس و معماری دیدنی به‌طور بین‌المللی مشهور است. دلیل این امر، ارائه خدمات به‌عنوان مرکزی برای تجارت و دادوستد قرون‌وسطایی می‌باشد. شهر فلورانس محل تولد جنبش رنسانس ایتالیایی نیز هست. این شهر همچنین هنرمندان، مخترعان، نویسندگان، دانشمندان و محققان زیادی را به جامعه تحویل داده و همچنین با اختراع اپرا و واحد پول فلورین، اروپا را از عصر تاریکی (Dark Ages) در آورده است. همه این‌ها دلیل کافی هستند تا شما بلیط هواپیما فلورانس را تهیه کرده و به این شهر سفر کنید.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما ایتالیا

بازدید از فلورانس مهد رنسانس ایتالیا
فلورانس مهد رنسانس ایتالیا

قدم زدن در فلورانس مشابه تماشای یک موزه روباز عظیم می‌باشد به همین دلیل است که سالیانه میلیون‌ها گردشگر از سراسر جهان بلیط هواپیما فلورانس تهیه کرده و از این شهر بازدید می‌کنند. با پیاده‌روی در مرکز شهر شما قادر خواهید بود تا از مکان‌های دیدنی مهم بازدید کنید. یکی از بهترین مکان‌ها برای پیاده‌روی پونته وِچیو (Ponte Vecchio)، یک پل زیبا می‌باشد که بر روی رودخانه آرنو (Arno) ساخته شده و همچنین بر روی آن چندین مغازه لوکس جواهرفروشی نیز وجود دارد.

در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا با چند مورد از مکان‌های دیدنی و جاذبه‌های این شهر آشنا شوید.

فلورانس مهد رنسانس ایتالیا

1Mercato Nuovo

مرکاتو نوئوو (Mercato Nuovo) که با یک سقف سرپوشیده مزین پوشیده شده و دارای طاق‌ها جلوباز می‌باشد، یکی از غیرعادی‌ترین بازارها در فلورانس است. درحالی‌که سوغاتی‌هایی همچون کلاه‌های حصیری در این مکان به فروش می‌رسد، چیزی که باعث جذب بازدیدکنندگان می‌شود، تاریخ و افسانه‌های مربوط به این بازارچه است. در وسط این سرسرای سرپوشیده “سنگ شرمساری” وجود دارد، مکانی که زمانی بدهکاران در آن مجازات می‌شدند. حتی یک اصطلاح ایتالیایی نیز به خاطر این کاری که در این محل انجام گرفته می‌شد، به وجود آمده است.

بازدید از فلورانس مهد رنسانس ایتالیا
فلورانس مهد رنسانس ایتالیا

پس از خریداری بلیط هواپیما فلورانس و سفر به این شهر، هنگام بازدید از این بازارچه مشاهده خواهید کرد که در قسمت جنوبی آن Fontana del Porcellino قرار دارد، فواره‌ای که دارای یک مجسمه برنزی گراز است. گفته شده است که سابیدن پوزه “بچه خوک”، اقبال خوش خواهد آورد.

فلورانس مهد رنسانس ایتالیا

2کلیسای San Miniato al Monte

قدیمی‌ترین کلیسا در فلورانس که بر فراز یک تپه قرار گرفته است، چشم‌اندازهای گسترده و خارق‌العاده‌ای را از شهر فلورانس ارائه می‌دهد. در پشت نمای سبز و سفید زیبای این کلیسا، گنجینه‌ای از هنر زیبا و دیدنی وجود دارد. نقاشی‌های آبرنگ قرون‌وسطایی، موزاییک‌ها و کف مرمری آن، این کلیسای رومی را مزین کرده‌اند. عصر رنسانس نیز تأثیر خود را به‌خوبی بر روی این کلیسا گذاشته است. نیم ستون‌های تراشیده شده، سقف مدالیون، مجسمه‌های مرمری و نقاشی‌های آبرنگ رنگارنگ نشان‌دهنده متفاوت بودن عصرهایی است که کلیسا در آن‌ها حضور داشته است. بازدید از این کلیسای قدیمی و دیدنی، پس از خریداری بلیط هواپیما فلورانس خالی از لطف نمی‌باشد.

بلیط هواپیما فلورانس

3میدان جمهوری (Piazza della Repubblica)

میدان جمهوری شهر فلورانس، یکی از قدیمی‌ترین قسمت‌های این شهر می‌باشد. این میدان در منطقه میدان قدیمی رومی قرار گرفته است. Colonna dell’Abbondanza، مقبره‌ای که در سال 1431 ساخته شده است، دقیقاً در مرکز این منطقه باستانی قرار گرفته است. در طول عصر قرون‌وسطایی این ناحیه، یک منطقه پرجمعیت بوده و در دهه 1800 به‌طور کامل بازسازی شده است. طاق پیروزی ساخته شده در قسمت غربی این میدان نیز به همین مناسبت ساخته شده است. اگر بلیط هواپیما فلورانس تهیه کرده‌اید، بهتر است بدانید که امروزه این میدان به خاطر ساختمان‌های نئوکلاسیکال، مغازه‌های لاکچری و رستوران‌ها و کافه‌های روباز آن شناخته شده است. از بین این کافه‌ها می‌توان به کافه Giubbe Rosse مشهور اشاره کرد که پاتوقی برای ملاقات هنرمندان و نویسندگان می‌باشد.

بلیط هواپیما فلورانس

4سرسرای سرپوشیده لانزی (Loggia dei Lanzi)

هنر و معماری رنسانس در این ساختمان تشریفاتی که در گوشه میدان سیگنوریا (Piazza della Signoria) قرار گرفته است، کاملاً مشهود می‌باشد. این مکان با دارا بودن طاق‌های پهن خود، بازدیدکنندگان را برای مشاهده و بازدید از مجسمه‌هایی که در گالری روباز این مکان قرار گرفته‌اند، دعوت می‌کند. مجسمه برنزی پرسئوس (Perseus) که سر مدوسا (Medusa) را در دست دارد، یکی از جاذبه‌های برتر این مکان می‌باشد. لازم به ذکر است که این مجسمه اثر Benvenuto Cellini می‌باشد. به‌غیراز این مجسمه، مجسمه‌های مرمری دیدنی دیگری نیز وجود دارد که از شهرت فراوان برخوردار بوده و ارزش خریداری بلیط هواپیما فلورانس و بازدید از این مکان دیدنی را دارا می‌باشند.

کلیسای سانتا کروسه

5کلیسای سانتا کروسه (Santa Croce Church)

اگر بلیط هواپیما فلورانس تهیه کرده و به این شهر سفر کرده‌اید، سفر شما بدون ادای احترام به مشهورترین ساکنین این شهر که بسیاری از آن‌ها در کلیسایی دفن شده‌اند و لقب آن معبد افتخارات ایتالیایی می‌باشد، تکمیل نشده است. بزرگ‌ترین کلیسای فرانسیسی جهان، یعنی سانتا کروسه، آرامگاه نخبگان و افراد مشهوری همچون مایکل آن جلو (میکل‌آنژ)، روسینی (Rossini)، گالیله و دانته می‌باشد. این کلیسای جامع از 16 کلیسای کوچک تشکیل شده است که همه آن‌ها دارای آثار هنری نفس‌گیری همانند نقاشی‌های آبرنگ اثر گیوتی (Giotti) می‌باشند.

بازدید از کلیسای سانتا کروسه
کلیسای سانتا کروسه

رئالیسم و واقع گری او در اثر “مرگ سنت فرانسیس” به پایه‌گذاری دوران رنسانس کمک بسیاری کرد. کلیسای کوچک پازی (Pazzi) که در اولین راهرو این کلیسای جامع قرار گرفته است، یکی از مکان‌هایی است که پس از خریداری بلیط هواپیما فلورانس و سفر به این شهر، حتماً باید از آن دیدار کرد. این کلیسای کوچک، با طرحی از فیلیپو برونلسچی (Filippo Brunelleschi) ساخته شده است و شاهکاری از معماری رنسانس به‌حساب می‌آید.

قصر پیتی فلورانس

6قصر پیتی (Palazzo Pitti)

قصر پیتی، یک قصر قرن پانزدهمی عظیم است که در قسمت آرام‌تر شهر و در حاشیه جنوبی رودخانه آرنو، قرار گرفته است. این قصر به مدت سالیان طولانی محل اقامت حکمرانان فلورانس بوده است تا سال 1919 که به دولت ایتالیا تحویل داده شد و دولت ایتالیا نیز این قصر را به یک مجتمع موزه، تبدیل کرد. باوجود تغییر شکل آن از یک سکونتگاه سلطنتی به یک ساختمان دولتی، این قصر همچنان حال و هوا و فضای مجموعه شخصی در یک خانه عظیم را حفظ کرده است. خریداری بلیط هواپیما فلورانس و بازدید از این موزه دیدنی را از دست ندهید.

میدان مایکل آنجلو

7میدان مایکل آنجلو (Piazzale Michelangelo)

میدان مایکل آنجلو یک میدان عظیم است که قسمتی از آن سنگفرش شده است. این میدان در آن‌طرف رودخانه آرنو قرار گرفته است و برای رسیدن به این میدان باید از مرکز شهر فلورانس عبور کرد. بازدیدکنندگانی که بلیط هواپیما فلورانس تهیه کرده و از این میدان بازدید می‌کنند، قادر خواهند بود تا چشم‌اندازهایی خیره‌کننده از شهر فلورانس را مشاهده کنند. این میدان در سال 1860 توسط جوزپه پوگی (Giuseppe Poggi) طراحی و ساخته شده است. جوزپه پوگی یک معمار محلی بود که به خاطر خلق بلوارهایی در مرکز شهر فلورانس نیز شناخته شده است.

بازدید از میدان مایکل آنجلو
میدان مایکل آنجلو

هر چه قدر که در مورد شهر فلورانس و جاذبه‌های دیدنی آن صحبت کنیم کم است؛ زیرا همان‌طور که گفته شد این شهر همانند یک موزه روباز می‌باشد و به هر گوشه از این شهر که بروید، آثاری از تاریخ و هنر زیبای آن را مشاهده خواهید کرد. پس بهتر است که بلیط هواپیما فلورانس را تهیه کرده و خودتان از نزدیک تمامی زیبایی این شهر را مشاهده کنید.

برای خرید بلیط هواپیما فلورانس و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منبع : touropia.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید