بلیط هواپیما صربستان و سفری خاطره‌انگیز به شهر کهن نیش

0
158
خرید بلیط ارزان هواپیما به نیش صربستان
بلیط ارزان هواپیما به نیش صربستان
بلیط هواپیما صربستان و سفری خاطره‌انگیز به شهر کهن نیشReviewed by خدمات بلیط هواپیما خارجی on May 9Rating: 4.0بلیط هواپیما صربستان - دیدار از شهر کهن نیش - بلیط هواپیما نیش صربستانبلیط هواپیما نیش - سفر به کشورهای اروپایی همیشه برای ما ایرانیان هیجان‌انگیز بوده، مخصوصاً رفتن به کشوری که نیاز به ویزا نداشته باشد. چراکه با خرید بلیط ارزان هواپیما می‌توانید سفر خود به اروپا که اصلی‌ترین قطب گردشگری خرید بلیط ارزان هواپیما نیش . جاذبه های گردشگری کشور صربستان. قیمت بلیط هواپیما صربستان

بلیط هواپیما نیش ، تجربه‌ای دل‌انگیز از گشت‌و‌گذار در کهن‌ترین شهر اروپا

یکی از بهترین و زیباترین کشورهای جهان برای گذران چندروزه و سفر صربستان است. اتفاقاً هم‌وطنان عزیز ما هم اقبال خوبی برای گردشگری و سفر به این کشور نشان داده و مایل به سفر به آن هستند. در این کشور بزرگ تعداد زیادی از جاذبه‌های طبیعی و تاریخی و فرهنگی و امثال این‌ها را می‌توان شاهد بود. یکی دیگر از چیزهایی که باعث می‌شود ایرانی‌ها برای سفر به صربستان تمایل نشان دهند وجود مهربانی در بین مردم این کشور است.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما صربستان

Niš سومین شهر بزرگ صربستان و همچنین پرجمعیت این کشور زیبا است.

خرید بلیط هواپیما صربستان
بلیط هواپیما صربستان

این بازخوردی از مخاطبین عزیز سایت سفرستان است که افتخار این را داریم که از بلیط ارزان هواپیما به نیش صربستان در اپلیکیشن سفرستان استفاده کنند. اگر به صربستان رفتید یک پیشنهاد هم داریم. سعی کنید سفر به شهر نیش را در دستور کار خود قرار دهید و مخصوصاً قلعه نیش را از نزدیک ببینید. دیدار از یک دژ مستحکم عظیم به سبک صربی و بیانگر تاریخ و گذشته آنان حتماً برایتان جالب است.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما بلگراد

بلیط ارزان هواپیما نیش صربستان

سفر به کشورهای اروپایی همیشه برای ما ایرانیان هیجان‌انگیز بوده، مخصوصاً رفتن به کشوری که نیاز به ویزا نداشته باشد. خب، حالا اگر از ما بپرسید بین این کشورها بهترین انتخاب برای سفر کدام است، صربستان را انتخاب می‌کنیم چراکه با خرید بلیط ارزان هواپیما می‌توانید سفر خود به اروپا که اصلی‌ترین قطب گردشگری در اروپای شرقی به‌حساب می‌آید، را شروع کنید.

خرید بلیط هواپیما صربستان
بلیط هواپیما صربستان

اکنون بحث ما یکی از شهرهای صربستان، بنام نیش است. شک نکنید درست شنیدید، نیش نام کهن نیسون (شهر پریان) بود، هم‌چنین محل احتمالی (نیسا) بوده، افسانه‌های اسطورگان یونانی و خدای شراب و می‌گساری (دیونسیوس) نیز از این شهر آمده‌اند.

خرید بلیط هواپیما صربستان
بلیط هواپیما صربستان

این شهر به‌عنوان مرکز اداری، صنعتی، بازرگانی، مالی و فرهنگی کشور صربستان شناخته می‌شود. نیش در تقاطع شبکه جاده‌ای و راه‌آهن اروپا با آسیا قرار دارد که یکی از مهم‌ترین مرکز صنعتی صربستان به‌حساب می‌آید. افرادی خونگرم و مهمان‌نوازی در این شهر سکونت دارند که هرساله موجب می‌شوند گردشگران را زیادی به شهرشان سفر کند. وقتی با بلیط هواپیما نیش به این شهر زیبا سفر کردید، خودتان به خونگرمی این اهالی پی خواهید برد.

خرید بلیط هواپیما صربستان
بلیط هواپیما صربستان

همان‌طور که می‌دانیم هر کشوری فرهنگی دارد. برای آشنایی بیشتر با کهن‌ترین شهر اروپا با ما همراه باشید. در مطالب قبلی در مورد بلیط ارزان هواپیما نیش، به مشهورترین اثر این شهر یعنی قلعه نیش پرداخته‌شده بود، حال به توضیح دیگر مکان‌های دیدنی آن خواهیم پرداخت.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما بلگراد

Constantine the Great (یادبود کنستانتین کبیر)

خرید بلیط هواپیما صربستان
بلیط هواپیما صربستان

با موقعیت اینکه نیش قلب بالکان، سومین شهر و زادگاه امپراتوری بوده، امروزه به شهر مدرن دانشگاهی اروپا هم تبدیل گشته است. از دیدنی‌های منحصربه‌فرد این شهر می‌توان یادبود کنستانتین کبیر، بنیان‌گذار قسطنطنیه که در میدان شهر به نمایش گذاشته‌شده را نام برد. با بلیط هواپیما ارزان نیش در کنار این یادبود عکس یادگاری بگیرید.

Holy Trinity Cathedral (کلیسای جامع تثلیث مقدس)

خرید بلیط هواپیما صربستان
بلیط هواپیما صربستان

یکی از جاذبه‌های شهر نیش که در مرکز آن قرار دارد، از جاذبه‌های تاریخی و نماد آزادی کشور عثمانی‌هاست. با خرید بلیط هواپیما نیش شاهد معماری‌ این شهر بی‌نظیر که تلفیقی از روم شرقی، اسلامی، رنسانس و باروک است، خواهید بود و مطمئناً از تماشایش سیر نخواهید شد. کلیسای مشهور از ترک الهام گرفته و دیوارهایش در سبک‌های مختلف ساخته‌شده‌اند. به‌عنوان بزرگ‌ترین کلیسا در ارزشمند سازی معماری صربستان نقش دارد. البته دانستن این هم خالی از لطف نیست که در سال 2011 این کلیسا در آتش‌سوزی تخریب شد ولی به همت شهروندان نیش دوباره بازسازی گشت.

Skull Tower Cele Kula (برج جمجمه)

خرید بلیط هواپیما صربستان
بلیط هواپیما صربستان

سفر با بلیط هواپیما نیش بدون بازدید از این مکان امکان‌پذیر نیست. همان‌طور که اسم برج را می‌شنوید، باید بدانید که استعاره و تشبیهی وجود ندارد. برجی با دیوار سه متری که از جمجمه انسان ساخته‌شده، این جمجمه‌ها به جنگ صربستان با عثمانی‌ها مربوط می‌شوند، جمجمه‌های صرب‌هایی که توسط عثمانی‌ها سربریده شده‌اند. در این دیوار 952 جمجمه وجود داشته، با 56 ردیف که در هر ردیف 17 جمجمه بوده، البته باید بگویم جای بسیاری از جمجمه‌ها خالی است چون اقوامشان بعد از جنگ آن‌ها را به گورستان‌های خود انتقال دادند و امروز تنها 58 مورد باقی‌مانده است.

Bubanj Memorial Park (پارک یادبود بوبانی)

خرید بلیط هواپیما صربستان
بلیط هواپیما صربستان

پارکی با خاطراتی از جنگ جهانی دوم، با سه مجسمه دست در حال مشت؛ انگار مشت‌های پدر، مادر و فرزند است. نازی‌ها بیش از 20 هزار نفر کشتند، این مشت‌ها نشان‌دهنده مقاومت و پایداری در برابر فاشیست‌هاست؛ اما امروزه با خرید بلیط هواپیما نیش و سفر به آن قطعاً می‌بینید که این مکان بهترین انتخاب برای آرامش یافتن و ریلکس شدن است.

نیش شهر یادگاری‌ها

خرید بلیط هواپیما صربستان
بلیط هواپیما صربستان

حالا که از گشتن و دیدن آثار تاریخی برگشتید، لازم است برای دوستان، آشنایان و همکاران یادگاری از این شهر زیبا تهیه کنید، می‌خواهیم شمارا با سوغاتی‌هایشان آشنا کنیم، با ما همراه باشید. نیش مرکز انواع صنایع‌دستی و اجناس مارک‌دار است. Kalca بزرگ‌ترین مرکز خرید این شهر در سه‌طبقه با انواع مغازه‌ها آماده خدمت‌رسانی است. چند مورد از سوغاتی‌های مشهور را برایتان می‌گوییم.

فرش و گلیم پیروت (Pirot)

خرید بلیط هواپیما صربستان
بلیط هواپیما صربستان

برای سلامتی، برای شانس خوب، برای خانواده، برای مردان، برای زنان قطعاً بهترین انتخاب فرش پیروت است. این فرش و گلیم از محصولات سنتی، خاص و یکی از برندهای بزرگ صربستان است. تاریخچه این فرش زیاد است، ولی فقط به این موارد بسنده می‌کنم حتماً از این فرش‌ها بخرید و تکه‌ای از صربستان را به شهر خود بیاورید و برای همیشه به یادگار نگه‌دارید.

لباس سنتی Sirogojno

خرید بلیط هواپیما صربستان
بلیط هواپیما صربستان

گرم، منحصر‌به‌فرد، کیفیت عالی و مدرن؛ این‌ها بهترین تعریف از مشخصه‌های لباس صربستان است. اسم Sirogojno، اسم روستایی است که بیشتر به هنر اهالی اینجا برمی‌گردد ولی الآن به‌عنوان یادگاری و سوغاتی شهر محسوب می‌شود. هم‌چنین امروزه شهرت جهانی دارد، با حفظ حالات سنتی که با طرح مدرن ترکیب‌شده است.

قلمدان Opanal

خرید بلیط هواپیما صربستان
بلیط هواپیما صربستان

یکی از بهترین نمادهای این شهر و کشور است. دقیقاً همان تکنیکی بکار می‌رود که در اوپاناک‌های واقعی استفاده می‌شود. اوپاناک کفش سنتی که نشانی از تاریخ را دارد. مطمئنم با خرید این سوغاتی، همواره این شهر و کشور را به یاد خواهید آورد و در بهترین نقطه از منزلتان قرار خواهید داد.

قلب Licider

خرید بلیط هواپیما صربستان
بلیط هواپیما صربستان

نماد دیگری از این کشور، این قلب‌های زیباست. بهترین راه برای ابراز علاقه به افراد یا اینکه بگویید در سفر هم به یادشان بودید، خرید همین قلب‌هاست. با طرح‌ها و رنگ‌های زیبا و دلربایش همه را جذب خود خواهد کرد. با بلیط هواپیما نیش و خرید این یادگاری‌ها می‌توانید تا سال‌ها در ذهن‌ها ماندگار بمانید.

 Niska Banja

خرید بلیط هواپیما صربستان
بلیط هواپیما صربستان

یک چشمه آبگرم محبوب در نیش که خاصیت درمانی دارد، به خاطر آب داغ که گاز رادون دارد، مشهور است. محل فستیوال فرهنگی تابستان محسوب می‌شود. اهالی معتقدند مشکلات شریانی، بیماری‌های فشارخون، کنترل وزن و مشکلات روماتیسم و زخم‌های بعد از جراحی را درمان می‌کند، حالا شما به‌عنوان توریست که از درد روماتیسم رنج می‌برید با بلیط هواپیما ارزان نیش با رفتن به این مکان از این مشکلات رهایی یابید.

Cerje Cave

خرید بلیط هواپیما صربستان
بلیط هواپیما صربستان

حال که سوغاتی را هم خریدید، سری بزنید به 15 کیلومتری نیش که مروارید صربستان و اروپاست، غاری که به‌طور حتم مجذوب آن خواهید شد. تخمین می‌رود 2 میلیون سال پیش ایجادشده و دارای گونه‌های مختلف جواهرات و حیوانات است. این غار سنگ‌هایی دارد که در مقابل همه قانون‌های فیزیکی و جاذبه‌ عمل می‌کنند، چراکه در همه جهات جغرافیایی موجود هستند.

خرید بلیط هواپیما صربستان
بلیط هواپیما صربستان

با بلیط هواپیما نیش خیالتان از بابت هتل و استراحت کردن آسوده باشد، نیش با ساختاری تاریخی دارای هتل‌های زیبایی است، با هر بودجه و سلیقه‌ای که هستید، می‌توانید لحظه‌های تکرار نشدنی را در نیش تجربه کنید. Hostel (خوابگاه، اقامتگاه‌هایی) است که هم از لحاظ غذا و هم اقامت قیمت‌های بسیار ارزان و عالی دارند.

خرید بلیط هواپیما صربستان
بلیط هواپیما صربستان

علاوه بر بلیط هواپیما ارزان نیش، ارزان‌ترین غذا را نیز پیدا می‌کنید، می‌توانید انواع فست‌فود را باقیمت 200 دینار تهیه کنید. غذای محلی ترکیبی از بالکان و اروپای شرقی است. اکثراً گوشت و پنیر پایه‌ اساسی غذاهاست؛ کباب و همبرگر به‌وفور یافت می‌شود، بهتر است بگویم خوش به حال کباب‌خورها. شایان‌ذکر است که چواپی از غذاهای مشهور نیش به‌حساب می‌آید.

خرید بلیط هواپیما صربستان
بلیط هواپیما صربستان

بااینکه می‌دانیم سیگار برای سلامتی مضر است، اما به مسافران سیگاری که با بلیط هواپیما نیش سفر کنند، اطمینان می‌دهیم که در این شهر به‌راحتی می‌‌توان در رستوران‌ها و کافه‌ها سیگار کشید. موسیقی‌های زنده و فروشگاه‌های روباز و مکان‌های سرگرمی زیادی در این شهر نیز وجود دارد  که بازدید از آن‌ها را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

خرید بلیط هواپیما صربستان
بلیط هواپیما صربستان

پول نیش، دینار است ولی نگران نباشید به‌راحتی می‌توانید در ATM ها پولتان را تغییر دهید.

با توجه به ویژگی‌های شهر نیش این اطمینان وجود دارد که علاقه‌مندان به سفر، می‌توانند خاطره‌ی به‌یادماندنی را همراه باتجربه‌های مختلف در این شهر برای خود به ارمغان آورند.

برای خرید بلیط هواپیما نیش و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منابع
serbia.com
thecuturetrip.com
davidsbeenhere.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید