فرودگاه‌های بی‌نظیر و پررونق کشور چین

0
193
خرید بلیط هواپیما به چین
فرودگاه های کشور چین
فرودگاه‌های بی‌نظیر و پررونق کشور چینReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Mar 7Rating: 4.0فرودگاه‌های بی‌نظیر و پررونق کشور چین - بهترین جاهایی که در چین روی زمین فرود می‌آیند خرید بلیط هواپیما به چین. بهترین فرودگاه های چین. فرودگاه بین الملل شانگهای. فرودگاه پکن. فرودگاه هنگ کنگ. قیمت بلیط ارزان هواپیما به چین

فرودگاه‌های بی‌نظیر و پررونق کشور چین

یک مشاور تحقیقی معتبر در صنعت حمل‌ونقل هوایی، اخیراً 100 فرودگاه برتر جهان را در سال 2015 منتشر کرد. جوایز فرودگاه جهانی معتبرترین جایزه‌ها برای صنعت فرودگاه است و این لیست توسط مشتریان هواپیمایی در سراسر جهان در طول چند ماه ساخته‌شده است. مجموع 11 فرودگاه چینی در لیست جایزه‌ها قرار دارد. فرودگاه بین‌المللی هنگ کنگ، فرودگاه بین‌المللی پکن و تایوان، سه موقعیت برتر را در رتبه چهارم، دهم و هفدهم جهان دارند. فرودگاه سنگاپور چانگی، فرودگاه بین‌المللی اینچون و فرودگاه مونیخ سه فرودگاه برتر دنیا در سال 2015 نام‌گذاری شدند. در این مقاله با ما همراه باشید تا شش فرودگاه برتر و پر رفت‌وآمد کشور چین را به شما معرفی کنیم.

لذت‌هایی که از بازدید این مکان عاید گردشگران می‌شود باعث می‌شود بلیط هواپیما به چین طرفداران زیادی داشته باشد.

جشنواره فوق‌العاده کشور چین

دیدنی‌های خارق‌العاده کشور چین

فرودگاه بین‌المللی پکن

خرید بلیط هواپیما به چین
فرودگاه بین‌المللی پکن

فرودگاه بین‌المللی پکن شلوغ‌ترین فرودگاه در آسیا است و بیش از 70 خطوط هوایی به بیش از 200 شهر در سراسر جهان پرواز می‌کند. مسافران واجد شرایط از 51 کشور می‌توانند با خرید بلیط هواپیما به چین از 72 ساعت سفر بدون ویزا لذت ببرند. این فرودگاه دارای سه پایانه است. ترمینال 1 برای پروازهای داخلی استفاده می‌شود، درحالی‌که ترمینال 2 عمدتاً برای خطوط هوایی جنوبی چین، خطوط هوایی شرقی چین و اعضای SkyTeam و سایر پروازهای داخلی و بین‌المللی استفاده می‌شود. ترمینال 3، جدیدترین ترمینال، در خدمت Air China، Star Alliance و Oneworld و دیگر پروازهای داخلی و بین‌المللی است.

فرودگاه بین‌المللی شانگهای پودونگ

خرید بلیط هواپیما به چین
فرودگاه شانگهای پودونگ

فرودگاه بین‌المللی شانگهای پودونگ در 30 کیلومتری مرکز شهر شانگهای قرارگرفته و یکی از سه فرودگاه بزرگ چین است؛ و مرکز اصلی برای خطوط هوایی شرقی چین، خطوط هوایی شانگهای و خطوط هوایی جنوبی چین است و مرکز بزرگ بین‌المللی برای هوایی چین است، به بیش از 60 مقصد داخلی و 70 مقصد بین‌المللی و منطقه‌ای پرواز دارد؛ و شامل دو ترمینال، ترمینال 1 و ترمینال 2 است.

خرید بلیط هواپیما به چین
فرودگاه شانگهای پودونگ

از ژانویه 2013، با خرید بلیط هواپیما به چین 72 ساعت سفر بدون ویزا برای 45 کشور ارائه می‌دهد. این فرودگاه دارای سرویس رفت‌وبرگشت فرودگاهی با اتوبوس، تاکسی و قطار بین فرودگاه پودونگ و مرکز شهر شانگهای است.

فرودگاه بین‌المللی شانگهای Hongqiao

خرید بلیط هواپیما به چین
فرودگاه شانگهای Hongqiao

فرودگاه بین‌المللی شانگهای Hongqiao که در 13 کیلومتری مرکز شهر شانگهای واقع‌شده، فرودگاه اصلی شانگهای است و مرکز خطوط هوایی شرقی چین، خطوط هوایی شانگهای، خطوط هوایی Juneyao و خطوط هوایی Spring است. این فرودگاه از ژانویه 2013، با خرید بلیط هواپیما 72 ساعت سفر بدون ویزا برای 45 کشور ارائه می‌دهد؛ و مجهز به دو پایانه است.

خرید بلیط هواپیما به چین
فرودگاه شانگهای Hongqiao

ترمینال 1 و ترمینال 2. ترمینال 1 برای خطوط هوایی Spring و پرواز برای ژاپن، کره جنوبی استفاده می‌شود؛ و ترمینال 2 برای اکثر خطوط هوایی استفاده می‌شود. جابه‌جایی بین ترمینال 1 و ترمینال 2 حدود 20 دقیقه طول می‌کشد.

فرودگاه بین‌المللی چنگدو Shuangliu

خرید بلیط هواپیما به چین
فرودگاه چنگدو Shuangliu

فرودگاه بین‌المللی چنگدو که در 16 کیلومتری جنوب غربی شهر چنگدواقع‌شده شلوغ‌ترین فرودگاه هوانوردی در غرب چین است و مقر آن خطوط هوایی سیچوان و خطوط هوایی چنگدو، خطوط هوایی شرقی چنگدو، خطوط هوایی شنژن، خطوط هوایی لاکی و خطوط هوایی تبت است. در مجموع 241 مسیر وجود دارد که از 78 تا از مسیرها بین‌المللی هستند.

✅ بازدید از مقاله نصب ماه مصنوعی در چنگدو

خرید بلیط هواپیما به چین
فرودگاه چنگدو Shuangliu

از سپتامبر 2013 تاکنون، این فرودگاه با خرید بلیط هواپیما به چین برای 72 ساعت ویزای رایگان برای 45 کشور صادر می‌کند؛ و مجهز به دو پایانه است. ترمینال 1 و ترمینال 2. ترمینال 1 برای خطوط هوایی سیچوان، پروازهای بین‌المللی و پرواز برای هنگ کنگ، ماکائو تایوان استفاده می‌شود؛ و ترمینال 2 برای خطوط هوایی داخلی به‌جز خطوط هوایی سیچوان استفاده می‌شود.

فرودگاه بین‌المللی هنگ کنگ

خرید بلیط هواپیما به چین
فرودگاه هنگ کنگ

فرودگاه بین‌المللی هنگ کنگ که در جزیره Chek Lap Kok، هنگ کنگ واقع‌شده به‌عنوان فرودگاه Chek Lap Kok نیز شناخته می‌شود و مرکز اصلی برای Cathay Pacific، Dragon Air، Hong Kong Airlines و Hong Kong Express Airways است.

خرید بلیط هواپیما به چین
فرودگاه هنگ کنگ

این فرودگاه مرکز تمرکز بسیاری از خطوط هوایی است، ازجمله خطوط هوایی چین، شرق و جنوب چین و غیره. این فرودگاه به حدود 180 مقصد پرواز دارد، ازجمله 47 در سرزمین اصلی و از طریق حدود 1100 پرواز روزانه به بیش از 100 خطوط هوایی، متصل است.

فرودگاه بین‌المللی Xian Xianyang

خرید بلیط هواپیما به چین
فرودگاه Xian Xianyang

فرودگاه بین‌المللی Xian Xianyang بزرگ‌ترین فرودگاه در شمال غربی چین است و مرکز خطوط هوایی شرقی چین، خطوط هوایی جنوبی چین، هواپیمایی Joy Air و خطوط هوایی Hainan است. این فرودگاه به 68 شهر داخلی با 155 شرکت هواپیمایی و 11 شهر بین‌المللی با 10 خطوط هوایی پرواز دارد.

خرید بلیط هواپیما به چین
فرودگاه Xian Xianyang

در عرض 2.5 ساعت مسافرین می‌توانند با خرید بلیط هواپیما به پکن، شانگهای، چنگدو، چونگکینگ، گیلین، ووهان، لانژو، سینینگ، زنگزو شهرهای دیگر پرواز کنند. حدود 3.5 ساعت پرواز از Xian به Lhasa طول می‌کشد. از تاریخ 1 ژوئن 2014، 72 ساعته ویزای رایگان برای 51 کشور صادر می‌کند.

برای خرید بلیط هواپیما به چین ، به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بلیط هواپیما سفرستان

منابع:
chinadiscovery.com
chinacheckup.com
thechinaguide.com
absolutechinatours.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید