بلیط هواپیمای برگشت به همراه سوغاتی‌های رنگارنگ

0
506
بلیط هواپیما و پرواز خارجی اسکلت تزیینی در مکزیک
اسکلت تزیینی در مکزیک
بلیط هواپیمای برگشت به همراه سوغاتی‌های رنگارنگReviewed by تحریریه پرواز خارجی on Apr 27Rating: 4.5بلیط هواپیمای برگشت به همراه سوغاتی‌های رنگارنگخیلی‌ها معتقدند سفر بدون سوغاتی نمی‌شود، به وِیژه اگر بلیط هواپیمای شما به مقصدی دیدنی و معروف باشد ممکن است دلتان بخواهد برای خود و یا عزیزانتان یادگاری از آن منطقه‌ی خاص بیاورید

بلیط هواپیمای برگشت به همراه سوغاتی‌های رنگارنگ

خیلی‌ها معتقدند سفر بدون سوغاتی نمی‌شود، به وِیژه اگر بلیط هواپیمای شما به مقصدی دیدنی و معروف باشد  ممکن است دلتان بخواهد برای خود و یا عزیزانتان یادگاری از آن منطقه‌ی خاص بیاورید؛ از سوی دیگر برخی شهرها هم به داشتن محصولاتی معروفند، مثل سوئیس که به شکلاتش معروف است و یا زنگبار که به چای موز و مخصوصی که در کمتر جایی می‌توان آن را یافت؛ شما نظرتان چیست، شما هم معتقدید سوغاتی به اندازه‌ی بلیط هواپیمای برگشت مهم است؟ در ادامه با برخی از محبوب‌ترین سوغاتی‌ها نزد مسافران کشورهای مختلف آشنا شوید.

ماگ دراکولا؛ پرواز خارجی از رومانی

بلیط هواپیمای برگشت ماگ دراکولا در رومانی
بلیط هواپیمای برگشت ماگ دراکولا در رومانی

همانطور که می‌دانید ریشه‌ی داستان ترسناک و وهم‌آلود کنت دراکولا به کشور رومانی برمی‌گردد، جایی که حتی در آن قلعه‌ای قرار دارد که معروف است محل زندگی کنت دراکولا بوده است؛ پس تعجبی ندارد که بسیاری ازمغازه‌های سوغاتی فروشی این کشور پر باشد از وسایلی که نماد و نشان این شخصیت معروف است، در میان این وسایل، ماگ کنت دراکولا از همه محبوب‌تر است.

شیره‌ی درخت افرا؛ پرواز خارجی از کانادا

بلیط هواپیمای برگشت شیره درخت افرا در کانادا
بلیط هواپیمای برگشت شیره درخت افرا در کانادا

برگ درخت افرا به عنوان نماد کانادا در پرچم این کشور نیز دیده می‌شود. کانادا بزرگترین تولیدکننده‌ی شیره‌ی درخت افرا نیز هست که استفاده از آن در بسیاری از خوراکی‌ها مرسوم است. شیشه‌های کوچک به شکل برگ درخت افرا که از این شربت پر شده، یکی از محبوب‌ترین سوغات‌هایی است که مسافران پروازهای خارجی کانادا می‌توانند با خود به خانه ببرند.

کفش‌های چوبی؛ پرواز خارجی ازهلند

بلیط هواپیمای برگشت کفش‌های چوبی در هلند
بلیط هواپیمای برگشت کفش‌های چوبی در هلند

بلیط هواپیما شما به هلند است؟ سوغات‌های بسیاری وجود دارد که شما می‌توانید آنها را برای عزیزانتان تهیه کنید، پنیر، گل لاله و ..، اما یکی از خاص‌ترین آنها کفش‌های چوبی است که بر روی آنها طرح‌ها و رنگ‌های مختلفی آراسته است، این کفش‌ها اگرچه خیلی پوشیدنی نیستند اما بی‌تردید می‌توانند سوغاتی به یادماندنی و متمایز باشند.

شکلات موتزارت؛ پرواز خارجی از اتریش

بلیط هواپیمای برگشت شکلات موتزارترت در اتریش
بلیط هواپیمای برگشت شکلات موتزارترت در اتریش

اتریش زادگاه موسیقی‌دان برجسته، موتزارت است؛ در این کشور شکلاتی خاص نیز به احترام و یاد این موسیقیدان تولید می‌شود که آرام‌آرام بدل به یکی از سوغاتی‌های محبوب اتریش نیز گشته‌است؛ این خوراکی خوشمزه ترکیبی است از شکلات سیاه و مرزیپان(خمیر بادام)

کلاه وایکینگ‌ها؛ پرواز خارجی از سوئد

بلیط هواپیمای برگشت کلاه وایکینگ در سوئد
بلیط هواپیمای برگشت کلاه وایکینگ در سوئد

سوئد سرزمین وایکینگ‌ها است، پس جای تعجب هم نیست که کلاه مخصوص آنها امروز در سوئد بدل به یکی از سوغاتی‌های دوست داشتنی شده‌است. اگر شما هم می‌خواهید یک یادگاری خاص برای دوستانتان از این کشور بیاورید، اکلاه وایکینگی ایده‌ای خوبی است.

اسکلت تزیینی؛ پرواز خارجی از مکزیک

بلیط هواپیمای برگشت اسکلت تزیینی در مکزیک
بلیط هواپیمای برگشت اسکلت تزیینی در مکزیک

در مکزیک جشنی خاص برگزار می‌شود که مفاهیمی نمادین درباره‌ی مرگ دارد؛ البته این جشن بیش از آنکه ترسناک باشد، جشنی شاد است؛ یکی از نمادهای این جشن اسکلت‌های رنگی با طرح خاص است. اگر بلیط هواپیمای شما به مقصد مکزیک است، حتما یکی ازآن اسکلت‌های جالب را به یادگار تهیه کنید.

ماتریوشکا؛ پرواز خارجی از روسیه

بلیط هواپیمای برگشت ماتریوشکا در روسیه
بلیط هواپیمای برگشت ماتریوشکا در روسیه

این عروسک‌ها در تمام جهان محبوب و سرشناس است، عروسک‌های چوبی با لباس سنتی روسی که به شکل ماهرانه‌ای طراحی و نقاشی شده‌اند. ماتریوشکا در واقع از چند عروسک در اندازه‌های مختلف تشکیل شده که در دل یکدیگر قرار می‌گیرند.

بلیط هواپیمای شما به کدام مقصد است؟ می‌دانید سوغات معروف آنجا چیست؟ یادتان باشد در چمدانتان کمی فضای خالی در نظر بگیرید تا زمان تهیه بلیط هواپیمای برگشت بتوانید یادگاری‌های زیبایی از آنجا با خود بیاورید تا هم خاطره‌ی سفر را برای خود نگه دارید و هم دیگران را نیز در این تجربه شریک کنید.

برای جستجوی پرواز خارجی مورد نظر خود به سایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه پرواز خارجی سفرستان

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید