تجربه شگفت‌انگیز غواصی در آفریقا

شاید فک کنید که مگر افریقا هم جای غواصی کردن است؟! باید به شما بگوییم؛ بله آفریقا یکی از بهترین و جذاب ترین مکان‌ها در جهان را برای غواصی کردن دارد. برای خرید بلیط هواپیما و سفر به آفریقا و داشتن یک غواصی شگفت انگیز در اعماق دریاها به وبسایت سفرستان مراجعه کنید یا از طریق اپلیکیشن وبسایت سفرستان خرید بلیط هواپیما خود انجام دهید.

0
85
خرید بلیط هواپیما به آفریقا
بلیط هواپیما به آفریقا
تجربه شگفت‌انگیز غواصی در آفریقاReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Feb 14Rating: 4.0تجربه شگفت‌انگیز غواصی در آفریقا - خرید بلیط هواپیما به آفریقا با جذابیت‌های دریاییشاید فک کنید که مگر آفریقا هم جای غواصی کردن است؟! برای خرید بلیط هواپیما و سفر به آفریقا از طریق اپلیکیشن وبسایت سفرستان خرید بلیط هواپیما خود انجام دهید.

تجربه شگفت‌انگیز غواصی در آفریقا

شاید فک کنید که مگر افریقا هم جای غواصی کردن است؟! باید به شما بگوییم؛ بله آفریقا یکی از بهترین و جذاب ترین مکان‌ها در جهان را برای غواصی کردن دارد.

برای خرید بلیط هواپیما و سفر به آفریقا و داشتن یک غواصی شگفت انگیز در اعماق دریاها به وبسایت سفرستان مراجعه یا از اپلیکیشن سفرستان خرید بلیط هواپیما خود را انجام دهید.

بریم یه سفر کوه‌نوردی توری در آفریقا داشته باشیم

سافاری چیه؟ سافاری در آفریقا رو بخون

جزیره فرعون مصر

1جزیره فرعون مصر

برای رفتن به این جزیره کوچک و زیبا باید از ساحل تابا با یک کشی سفر دریایی کوتاهی رو تجربه کنید و تا به جزیره شگفت انگیز فرعون برسید. همچنین این جزیره به عنوان جزیره مرجانی نیز شناخته می شود. این جزیره گرانیتی کوچک با تپه های مرجانی رنگارنگی محاصره شده است و همچنین این جزیره فرعون در به عنوان میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است. جزیره فرعون برای ماهی های رنگارنگ و ماهی پیکاسو مشهور است. شما میتوانید با خرید بلیط هواپیما به مقصد مصر از شیرجه زدن و غواصی در این نقطه از قاره آفریقا لذت ببرید.

جزیره پمبا در تانزانیا

2جزیره پمبا در تانزانیا

این جزیره به عنوان سالم ترین جزیره در اقیانوس هند است و دارای آبی گرم به طوری شما زیر اب دیدی بین 30 تا 40 متر دارید و جای تعجب نیست که این جزیره یکی از بکر ترین و بهترین مکان ها برای غواصی کردن است.

ماهی های ساردین در شمال آفریقا

3تماشای ماهی های ساردین در شمال آفریقا

شنا کردن در میان ماهی های ساردین که به سرعت و گروهی به این سو و آن سوی دریا و اقیانوس ها حرکت میکنند واقعا شگفت انگیز است. در ماه های مه و ژانویه فصل بسیار خوبی برای غواصی با این ماهی های پر جنب و جوش است.

پارک ملی دریایی واتومو کنیا

4پارک ملی دریایی واتومو کنیا

این منطقه یک منطقه حفاظت شده است و محل تخم گذاری لاک پشتان دریایی در معرض خطر است. لاک پشتان در سواحل واتامو تخم گذاری میکنند و شما میتوانید آنان را در لابه لای صخره ها در دریا مشاهده کنید.

کشی غرق شده در سیشل

5بازدید از کشی غرق شده در سیشل

کشی اینردیل یک کشتی بزرگ بریتانیایی بود که 62 هزار تن وزن داشت و طول آن 217 متر و 30 متر پهنای آن بود. این کشتی در سیشل قرار دارد و در 1 جوئن 1970 وقتی کشتی به صخره برخورد کرد منفجر شد و غرق شد. امروز بدنه قول پیکر این کشی خانه انواع مختلفی از ماهیان شده است.

جزیره موز در سیرالئون

6جزیره موز در سیرالئون

با وجود اینکه سیرالئون یک مکان نامناسبی برا گردشگری است اما جزیره موز یک پیشنهاد استثنائی برای غواصی کردن است. مکان خدمات رسانی زیادی برای غواصی در اطراف این جزیره هستند اما هر کدامشان ایرادات خود را دارند اما شما شانس خود را با خرید بلیط هواپیما و سفر به این جزیره امتحان کنید تا اولین نفر از اطرافیانتان باشید که به این جزیره و دیگر جزایر سفر میکنید.

دریاچه مالاوی

7دریاچه مالاوی در مالاوی

دریاچه ای آب شیرین و دارای بیش از 850 گونه ماهی این دریاچه به عنوان میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است. شنا کردن در دریاچه پارک ملی مالاوی میتواند برای شما بسیار شگفت انگیز باشد. دارای بیش از 20 محل بسیار مناسب برای شنا کردن و تماشای ماهی ها و کف دریاچه.

دوودلز در موزامبیک

8دوودلز در موزامبیک

عمق آن بین 15 تا 17 متر از به شما یک تجربه ی غواصی شگفت انگیز را می دهد با بسیاری ماهی های رنگارنگ مانند میگوهای مانتیسی، هشت پا و…

صخره مانتا در موزامبیک

9صخره مانتا در موزامبیک

متوسط زمان غواصی در این دریا بین 35 تا 50 دقیقه است پس این ناحیه فقط برای غواصان حرفه‌ای مناسب است. عمق این دریا از 18 تا 28 متر است و پر از ماهی‌های مختلف از گونه‌های مختلف است؛ مانند سفره‌ماهی، ماهی رنگین‌کمان و…

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه بلیط هواپیما سفرستان

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید