بلیط هواپیما آفریقا و برترین عکس‌های روستایی

دوربین‌ها یکی از بهترین وسیله‌ها برای ثبت خاطرات هستند. ثبت لحظه‌ای تلخ یا شیرین بر روی تکه‌ای کاغذ و انتقال آن لحظه به آیندگان اتفاق خارق‌العاده‌ای است. گرچه امروزه هر فردی به وسیله موبایل خود نیز می‌تواند عکس‌هایی زیبا بگیرد، اما طرز نگاه یک عکاس حرفه‌ای به یک سوژه بسیار متفاوت‌تر از ما افراد معمولی است. جوایز بی‌شماری در زمینه عکاسی وجود دارد. یکی از این جوایز، جایزه آفریقا است.

0
38
برترین عکس‌های روستایی در آفریقا
برترین عکس‌های روستایی
بلیط هواپیما آفریقا و برترین عکس‌های روستاییReviewed by خدمات بلیط هواپیما خارجی on Jul 17Rating: 4.0بلیط هواپیما آفریقا و برترین عکس‌های روستایی - تهیه بلیط هواپیما ارزاندوربین‌ها یکی از بهترین وسیله‌ها برای ثبت خاطرات هستند. ثبت لحظه‌ای تلخ یا شیرین بر روی تکه‌ای کاغذ و انتقال آن لحظه به آیندگان اتفاق خارق‌العاده‌ای است. گرچه امروزه هر فردی به وسیله موبایل خود نیز می‌تواند عکس‌هایی زیبا بگیرد، اما طرز نگاه یک عکاس حرفه‌ای به یک سوژه بسیار متفاوت‌تر از ما افراد - بلیط هواپیما آفریقا

برترین عکس‌های روستایی برنده جایزه در آفریقا

دوربین‌ها یکی از بهترین وسیله‌ها برای ثبت خاطرات هستند. ثبت لحظه‌ای تلخ یا شیرین بر روی تکه‌ای کاغذ و انتقال آن لحظه به آیندگان اتفاق خارق‌العاده‌ای است. گرچه امروزه هر فردی به وسیله موبایل خود نیز می‌تواند عکس‌هایی زیبا بگیرد، اما طرز نگاه یک عکاس حرفه‌ای به یک سوژه بسیار متفاوت‌تر از ما افراد معمولی است. جوایز بی‌شماری در زمینه عکاسی وجود دارد. یکی از این جوایز، جایزه آفریقا است. کنث اوهالوران (Kenneth O’Halloran) از برندگان جایزه آفریقا است که در عکس‌های خود زندگی روستایی آفریقا را به نمایش گذاشته که شاید بسیاری از افرادی که با خرید بلیط هواپیما سر از این کشور در می‌آورند حتی متوجه آن نمی‌شوند. در ادامه برخی از این عکس‌ها را نشان داده و توضیحاتی را در مورد آن‌ها ارائه خواهیم داد.

برترین عکس‌های روستایی در آفریقا
برترین عکس‌های روستایی

در مزارع خشک بورکینافاسو، پسر جوانی گازی از انبه زرد و آبداری که در دست درد زده و به آب‌های گل آلود دریاچه بام و گله گاوهایی که برای نوشیدن آب به آن سمت آمده‌اند نگاه می‌کند. جامعه این پسر برای بقا و ادامه حیات به منابع طبیعی وابسته است خواه این منابع از طریق دریا باشد- ماهی- و یا زمین- چیدن محصولات- اما در سال‌های اخیر بارندگی بسیار کم بوده و دریاچه کوچک‌تر شده است. با خرید بلیط هواپیما آفریقا مشابه این مزارع را می‌توان یافت. این عکاس برای ثبت لحظات مختلف زندگی چندسالی را به بازدید و گشت‌وگذار در زمین‌های کشاورزی در مالاوی، کنیا، زامبیا، بورکینافاسو و توگو سپری کرده است. شما می‌توانید با خرید بلیط هواپیما آفریقا لحظات زیبای این‌چنینی را با چشمان خود از نزدیک مشاهده کنید.

تصاویر و عکس‌های این عکاس زندگی روزمره برخی از آسیب‌پذیرترین افراد جهان را به نمایش گذاشته است.

کشاورزی در مناطقی که زیر کمربند صحرای آفریقا قرار دارند به شدت تحت تأثیر تغییرات آب و هوایی است و برخی پیش‌بینی‌ها اعلام می‌کنند که تولید غلات در سال‌های پیش رو به میزان 30 درصد کاهش خواهد یافت. این را می‌توان با خرید بلیط هواپیما آفریقا دریافت.

خرید بلیط هواپیما آفریقا
بلیط هواپیما آفریقا

برداشت محصول در روستای گوژوا، زامبیا

فصل رشد کوتاه، کاهش بارندگی، سیل‌های فصل مخرب همگی دست در دست یکدیگر، آسیب‌پذیری مردم این منطقه که برای بقای خود به محصولاتشان وابسته‌اند را بیشتر می‌کنند. گرچه کم آبی بد است و بدون آب چیزی رشد نخواهد کرد اما پرآبی، بارش‌های شدید و ایجاد سیل نیز مشکلات فراوانی را بوجود می‌آورد. در روستایی در منطقه مرکزی بورکینافاسو، اوهالوران مرد جوانی را دید که با بیل زمین را به امید یافتن آب‌های زیرزمینی می‌کند. جامعه او امیدوار است که این چاه به رشد و بهبود محصولاتشان کمک کند. با خرید بلیط هواپیما آفریقا احتمالاً چاه‌های این‌چنینی فراوانی را خواهید یافت.

برترین عکس‌های روستایی در آفریقا
برترین عکس‌های روستایی

این تصاویر به خوبی نشان می‌دهد که چگونه تغییرات آب و هوایی در زندگی روستایی و جوامع فقیر تأثیر می‌گذارد. آن‌ها بالاجبار پذیرفته‌اند که کشاورزی دیمی تنها در نیمی از سال خوراک آن‌ها را تأمین خواهد کرد.

برترین عکس‌های روستایی در آفریقا
برترین عکس‌های روستایی

در این عکس مادر 38 ساله‌ای را مشاهده می‌کنید که دارای 5 فرزند است و کشاورزی می‌کند. در این عکس وی دانه‌های برنج را بر روی سطح آب رنگ بتی پهن کرده تا خشک شوند وی به عکاس درباره آرزوهای خود توضیح داده بود که امیدوار است پسرش در آینده دکتر شود. این عکس برنده بخش آزاد شد. با خرید بلیط هواپیما آفریقا متوجه این قضیه خواهید شد که بیشتر کشاورزان را بانوان تشکیل می‌دهند.

خرید بلیط هواپیما آفریقا
بلیط هواپیما آفریقا

چالش‌ها و مشکلات تنها در مزارع نیست و فراتر از آن می‌رود. از آنجایی که بیشتر مردم علاوه بر کشاورزی به ماهیگیری نیز مشغول‌اند، کم شدن و از بین رفتن ذخایر ماهی و خشک شدن دریاچه‌ها نیز تهدیدی برای این افراد و ادامه بقایشان به شمار می‌رود.

برای خرید بلیط هواپیما آفریقا و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منبع : edition.cnn.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید