با بلیط هواپیما به مقصد آفریقا چه کار کنیم؟

0
181
خرید بلیط هواپیما به آفریقا
بلیط هواپیما به آفریقا
با بلیط هواپیما به مقصد آفریقا چه کار کنیم؟Reviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Sep 16Rating: 4.0با بلیط هواپیما به مقصد آفریقا چه کار کنیم؟با بلیط هواپیما به مقصد آفریقا چه کار کنیم؟ خب به نظر می‎رسد که تصمیم گرفته‎اید این مرتبه برای سفر به قاره آفریقا بلیط هواپیما بخرید. خیلی هم خوب! قاره آفریقا

با بلیط هواپیما به مقصد آفریقا چه کار کنیم؟

خب به نظر می‎رسد که تصمیم گرفته‎اید این مرتبه برای سفر به قاره آفریقا بلیط هواپیما بخرید. خیلی هم خوب! قاره آفریقا کلی دیدنی دارد که هر گردشگری را با هر ذوق و سلیقه‎ای از خرید بلیط هواپیما برای این سفر راضی و خشنود می‎کند. حال پرسش اساسی اینجاست که بعد از انتخاب قاره آفریقا برای سفر با این همه تنوع و دیدنی کجا برویم و نام کدام مقصد را برای خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل انتخاب کنیم؟

اگر دل‎خسته آثار باستانی و عجایب هفتگانه هستید بلیط هواپیما برای مصر بخرید.

خرید بلیط هواپیما به آفریقا
بلیط هواپیما به آفریقا

کدام مسافری است که تاکنون نام و آوازه مصر به گوشش نرسیده باشد. مصر از معدود یادگارهای عصر باستان است. کشور فرعون‌ها و مومیایی‎ها، کشور یوسف پیامبر و اهرام ثلاثه. خوبی خرید بلیط ارزان هواپیما برای مصر این است که دیدنی‎های این کشور تنها به اهرام معروفش خلاصه نمی‎شود و مسافر مصر تا دلتان بخواهد می‎تواند در این کشور معابد تاریخی و آثار باستانی پیدا کند.

اقامت در قاهره پایتخت مصر نیز فرصتی است تا گردشگرانی که برای بازدید از آثار باستانی مصر برای سفر به این کشور بلیط هواپیما خریده‎اند با چهره‌ی مدرن مصر نیز آشنا شوند.

با این تفاسیر دیدن مصر را به هر گردشگری که هنوز باستان‎شناس درونش زنده است و در جست‎وجوی آثار باستانی تکاپو می‎کند، توصیه می‎کنیم.

اگر می‎خواهید آفریقای واقعی را تجربه کنید بلیط هواپیما برای مراکش بخرید.

خرید بلیط هواپیما به آفریقا
بلیط هواپیما به آفریقا

اگر کشتی سوار شوید تنها یک ساعت طول می‎کشد تا از اسپانیا به بندر تاریخی طنجه در مراکش برسید. همین نزدیکی باعث شده است تا نمادهایی از زندگی غربی و اروپایی در فرهنگ مردمان مراکش ظاهر شود.

مراکشی‎ها از دیرباز رابطه خوبی با توریست‎ها داشته‏اند و به جز تکلم به زبان فرانسوی که می‎تواند خیلی جاها به کار گردشگران فرانسوی‏دان بیاید، مراکشی‎ها امکانات خوبی برای پذیرایی از گردشگران دارند و می‎توانند میزبان خوبی برای هر گردشگری و با هر بودجه و سلیقه‎ای باشند.

اگر می‎خواهید سر فرصت برای خودتان آفریقا را بگردید و از نزدیک با مردمانش حشر و نشر پیدا کنید، حتما برای سفر به مراکش بلیط هواپیما بخرید.

اگر می‎خواهید در ساحلی گرم و آفتابی قدم بزنید، بلیط هواپیما برای تونس بخرید.

خرید بلیط هواپیما به آفریقا
بلیط هواپیما به آفریقا

آب و هوای مطبوع مدیترانه‎ای از کشور تونس و سواحل آفتابی آن بهشتی برای گردشگران ساخته‎ است و تونسی‌ها نیز از این موضوع به خوبی آگاه هستند و تلاش می‎کنند تا از طریق ساخت هتل‎های مجلل و اقامت‌گاه‎های مقرون به صرفه، گردشگرانی بیشتری را به اقامت در این کشور زیبا ترغیب کنند. آب‌های نیلگون تونس فرصت مناسبی برای گردشگرانی فراهم می‎آورد که عاشق غواصی هستند و از جست‎وجو در آب‎های دریا خسته نمی‎شوند.

اگر برای دیدار از تونس بلیط هواپیما خریدید، فراموش نکنید که شهر باستانی کارتاژ نیز در این کشور آفریقایی قرار دارد و دیدار از آن بختی است که نصیب هر مسافری نمی‎شود!

اگر می‎خواهید در زمان سفر کنید بلیط هواپیما برای اتیوپی بخرید.

خرید بلیط هواپیما به آفریقا
بلیط هواپیما به آفریقا

باید اعتراف کنیم تاریخ غنی اتیوپی سرشار از قصه‎های شنیدنی است. اتیوپی کشوری است که بقایای کالبد «لوسی» که از آن به عنوان جد کبیر انسان‎های امروزی یاد می‎شود در خاک آن یافت شده است. از سوی دیگر اتیوپی از معدود کشورهای آفریقایی است که هیچ وقت مستعمره کشوری دیگر نبوده است. برخی معتقدند لوح ده فرمان حضرت موسی را نیز می‎توان در کشور اتیوپی پیدا کرد. با این تفاسیر احتمالا از دیدن کلیسای صخره‎ای Lalibela در کشور اتیوپی به عنوان یکی از قدیمی‎ترین کشورهای مسیحی هم تعجب نکنید.

اگر به آفریقا پرواز می‎کنید خرید بلیط هواپیما برای اتیوپی را از دست ندهید که در این کشور تاریخ بشریت را دوره خواهید کرد.

اگر مشتاق دیدار زادبومی یگانه هستید بلیط هواپیما برای ماداگاسکار بخرید.

خرید بلیط هواپیما به آفریقا
بلیط هواپیما به آفریقا

چهارمین جزیره بزرگ دنیا دقیقا همان جایی است که هر طبیعت‎دوستی باید برای دیدنش بلیط هواپیما بخرد و سر و دست بشکند! محصور بودن در میان آب‌های اقیانوس باعث شده است نمونه‎های گیاهی و جانوری در ماداگاسکار رشد یابند و زندگی کنند که مشابهشان در هیچ کجای دیگر دنیا پیدا نمی‎شود. زیست‌بوم ماداگاسکار با نام‎های عجیب و غریب جانوران و گیاهانش، می‎تواند عطش سیری ناپذیر گردشگرانی را برطرف کند که در شوق دیدار از شگفتی‎های طبیعت بی‎تاب هستند. برای دیدن عجیب‌ترین گونه‎های جانوری در جزیره ماداگاسکار فقط کافی است تا برای ماداگاسکار بلیط هواپیما بخرید و از پارک ملی این جزیره دیدن کنید.

اگر می‎خواهید در مورد برده‎داری بیشتر بدانید بلیط هواپیما برای غنا بخرید.

خرید بلیط هواپیما به آفریقا
بلیط هواپیما به آفریقا

در میان کشورهای آفریقایی بزرگ‎ترین مراکز تجارت برده در دوران استعمار در کشور غنا بر پا شده بودند و از این کشور آفریقایی انسان‎های زیادی برای زندگی در اسارت و بردگی به قاره اروپا و بعدها امریکا فرستاده شده‎اند. امروزه قلعه‎ ساحلی که در کشور غنا برای این منظور استفاده می‎شده که از قضا بزرگ‎ترین مرکز اسارت بردگان در غرب افریقا نیز محسوب می‎شود به موزه‎ای تبدیل شده و برای عبرت گرفتن از دوران تلخ و شرم‎آور برده‎داری در معرض بازدید عموم قرار گرفته است.

اگر هوس بوم‎گردی در دل طبیعت را دارید بلیط هواپیما برای تانزانیا بخرید.

خرید بلیط هواپیما به آفریقا
بلیط هواپیما به آفریقا

بوم‎گردی از آن شانس‌هایی است که ممکن است تنها یک بار به سراغ مسافر مقاصد دور بیاید، برای همین نیز بهتر است هر بار که بخت این گشت‌وگذار هیجان‎انگیز نصیبتان می‎شود، نهایت استفاده را از آن ببرید. اصلا چرا به جای دست دست کردن همین الان برای خرید بلیط هواپیما به مقصد تانزانیا و بوم‎گردی در Serengeti برنامه‎ریزی نمی‎کنید. در این پارک ملی شما تمام بزرگان جنگل از شیر و زرافه و فیل گرفته تا پلنگ و کرگدن را از نزدیک خواهید دید. اگر برنامه سفرتان را دقیق بچینید می‎توانید به پارک‌ ملی کنیا نیز سری بزنید و مهاجرت حیوانات را در این کشور نیز به نظاره بنشینید.

اگر می‎خواهید همه خوشی‎ها را با هم داشته باشید بلیط هواپیما برای آفریقای جنوبی بخرید.

خرید بلیط هواپیما به آفریقا
بلیط هواپیما به آفریقا

کیپ تاون یکی از جذاب‎ترین شهرهای دنیاست که دست سرنوشت این شهر را بر دامان جنوبی‎ترین کشور در قاره آفریقا بنا کرده است. زیبایی‎های کیپ‎تاون به کنار کشور آفریقای جنوبی پارک جنگلی Kruger را نیز در چنته دارد که مکان بسیار مناسبی برای طبیعت‎گردی توریست‎ها محسوب می‎شود. تاریخ آپارتاید در این کشور نیز سبب شده است تا موزه‎های دیدنی زیادی در این رابطه در آفریقای جنوبی برای بازدید وجود داشته باشد و مسافران علاقه‎مند بتوانند از جزیره‎ی Robben که برای بیست سال نلسون ماندلا در آنجا زندانی شده بود، دیدن کنند. کشور آفریقای جنوبی از معدود کشورهای آفریقایی است که می‎توانید در سواحلش جست‌وخیز پنگوئن‎ها را نیز ببینید، جاذبه‏ای که حضورش به تنهایی برای بازدید از یک کشور کفایت می‎کند.

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما به آفریقا به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه بلیط هواپیما سفرستان

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید