بلیط هواپیما به آلمان

8
3549
خرید بلیط هواپیما به کلن آلمان
بلیط هواپیما به کلن آلمان
بلیط هواپیما به آلمانReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Sep 29Rating: 4.5بلیط هواپیما به آلمانبلیط هواپیما به آلمان کشوری در قاره اروپا با پایتخت برلین و پرجمعیت‌ترین کشور این قاره است. بزرگترین ایالت آلمان ، بایرن یا باواریا در جنوب و کوچک‌ترین برمن در شمال غربی است.

بلیط هواپیما به آلمان

آلمان کشوری در قاره اروپا با پایتخت برلین و پرجمعیت‌ترین کشور این قاره است. بزرگترین ایالت آلمان ، بایرن یا باواریا در جنوب و کوچک‌ترین برمن در شمال غربی است.

خرید بلیط هواپیما به کشور آلمان
بلیط هواپیما به آلمان

بلیط هواپیما ارزان به آلمان و دیدار از شهرموزه‎های اروپایی

ما ایرانی‎ها کشور آلمان و آلمانی‎ ها را بیش از هر چیزی با ورزش فوتبالشان می‎شناسیم و عموما یا طرفدار پر و پاقرص این کشور و سیستم بازی مکانیکی آلمان‌ها هستیم یا اینکه دل خوشی از فوتبال سرد و نتیجه‎گرای آلمان‎ها نداریم. بحث داغ فوتبال را که کنار بگذاریم، باید اعتراف کنیم که این ورزش تنها جاذبه‎ کشور آلمان محسوب نمی‎شود و سرزمین ژرمن‎ها برای مسافرانی که بلیط هواپیما خریداری می‎کنند و به آلمان سفر می‎کنند، دیدنی و گفتنی بسیار دارد.

با اینکه نمی‎توان در قالب یک مطلب به تمام جاذبه‎های گردشگری کشور آلمان پرداخت و تا زمانی که بلیط هواپیما برای سفر به آلمان خریداری نکنیم، تمام زیبایی‎های این کشور را درک نمی‌کنیم، اما در مطلب پیش‌رو تلاش می‎کنیم تا سفرستانی‎های عزیز را بیشتر با دیدنی‎های پرشمار کشور آلمان آشنا کنیم. با این تفاسیر شما نیز اگر روزی دستتان به بلیط ارزان برای سفر به کشور آلمان رسید، دیدن سرزمین ژرمن‎ها را از دست ندهید که سفری خواهید داشت، به یاد ماندنی.

در ادامه با سفرستان همراه باشید تا با کشور آلمان بیشتر آشنا شوید:

آلمان ترکیبی از دشت و جنگل و کوه و ساحل و تعدادی جزیره و مجموعه ای از باتلاق‌ها و دریاچه‌ها است. در شمال این کشور سرزمین های پست قرار دارند که سواحل آن سدبندی شده است. دشت های پست شمالی به دشت های مرکز آلمان وصل می شوند. بزرگترین دشت های آلمان دشت های راین بالا، وستفالن و دشت های منطقه لایپزیگ هستند. در شمال آلمان تعداد زیادی برکه و دریاچه یافت می شود. در قلب آلمان رشته کوه های مرکزی قرار دارند، این رشته کوه ها شمال و جنوب آلمان را از هم جدا می کنند. کوه های هارتس، ارتس، فیشتل، هونسروک و جنگل های باواریا از شمال به جنوب کشیده شده اند. بلندترین کوه آلمان تسوگ اشپیتسه، در قسمت آلمانی رشته کوه آلپ در جنوب این کشور با ارتفاع ۲۹۶۲ متر است. آلمان در منطقه بادهای معتدل و خنک غربی میان اقیانوس اطلس و آب و هوای قاره‌ای در شرق قرار گرفته است. دامنه تغییر دما در آن اندک است. ریزش باران در تمام فصول ادامه دارد. دشت های پست اطراف راین با آب و هوایی ملایم، بایرن علیا با گاه گداری بادهای خشک و گرم از سمت جنوب، کوه های آلپ و منطقه هارتس با بادهای تند، تابستان‌هایی خنک و زمستان هایی پر برف از این قاعده تبعیت نمی کنند. این مناطق دارای آب و هوایی ویژه هستند.
این کشور دارای ۱۶ ایالت است. بزرگترین ایالت بایرن یا باواریا در جنوب و کوچک ترین برمن در شمال غربی است.

 آلمان خانه بسیاری از زیباترین مناظر اروپا مانند قلعه افسانه‌ها‌ی پریان، اماکن مهم تاریخی و دیدنی‌های زنده و پرجنب و جوش است. این کشور در قلب اروپا واقع شده است و قوی‌ترین اقتصاد این قاره به حساب می‎آید. در ادامه فهرستی از جاذبه‏های گردشگری آلمان را مرور می‎کنیم:

بلیط هواپیما به لایپزیگ

خرید آنلاین بلیط هواپیما به لایپزیک آلمان
بلیط هواپیما ارزان به لایپزیک آلمان

لایپزیگ بزرگترین شهر دولت فدرال ساکسونی آلمان است. این شهر برای هنر درخشان و فرهنگ شکل گرفته توسط آهنگسازان معروف مانند باخ، ریچارد واگنر و فلیکس مندلسون شناخته شده است. امروزه گردشگران می‌توانند از اجرای موسیقی باخ در کلیسای سنت توماس که در آن باخ به عنوان رهبر گروه کر خدمت کرده و در آنجا به خاک سپرده شده لذت ببرند.

کاخ موزه‎های پوتسدام

خرید آنلاین بلیط هواپیما ارزان به کاخ موزه‎های پوتسدام
بلیط هواپیما ارزان به کاخ موزه‎های پوتسدام

کاخها و پارکهای پوتسدام و برلین مجموعه کاخ‎ها و پارک‌های پوتسدام به همراه ۵۰۰ هکتار پارک و ۱۵۰ بنای ساخته شده، تمامیتی هنری را می سازند که سرشت چند فرهنگی آن بر منحصر به فرد بودنش صحه می گذارد. این مجموعه تا منطقه برلین- زلندروف گسترش یافته، به همراه کاخ ها و پارک هایی که در امتداد سواحل هاول و دریاچه گلیئنیک پیش رفته اند. ولتر نیز مدتی در کاخ سان- سوسی اقامت گزید که بین سال های ۱۷۴۵ و ۱۷۵۷ به دستور فردریک دوم ساخته شد.

بلیط هواپیما به جزیره روگن

خرید آنلاین بلیط هواپیما ارزان به جزیره روگن
بلیط هواپیما ارزان به جزیره روگن

این جزیره در دریای بالتیک قرار گرفته و بزرگترین جزیره در آلمان است که توسط پل روگن و گذرگاه روگن به سرزمین اصلی متصل شده است. ویلاهای جذاب، اقامتگاه‌های ساحلی رویایی و سواحل زیبا گردشگران را به جزیره روگن می‌کشاند. اما جاذبه برتر این جزیره پارک ملی Jasmund است که برای صخره‌های گچی منحصر به فرد خود که تا ارتفاع ۱۶۱ متر از سطح دریا قرار دارند معروف شده است.

بلیط هواپیما به هانزی لوبک

خرید آنلاین بلیط هواپیما ارزان به هانزی لوبک
بلیط هواپیما ارزان به هانزی لوبک

شهر هانزی لوبک لوبک، پایتخت قدیمی اتحادیه هانز و محل سکونت ملکه هانز، در قرن هفتم میلادی ساخته شد و تا قرن شانزدهم میلادی مرکز تجارت در تمام اروپای شمالی بود. این شهر امروزه نیز مرکز تجارت دریائی، به ویژه با کشورهای شمالی به شمار می رود. با وجود آسیب های جدی که در طول جنگ جهانی دوم به این شهر وارد شد اما ساختار شهر لوبک به همراه بناهای مسکونی اشرافی قرن پانزدهمی و شانزدهمی، بناهای عمومی کلیساها و انبارهای زیرزمینی‌اش همچنان حفظ شد.

بلیط هواپیما به منطقه رمانتیک راین

خرید آنلاین بلیط هواپیما ارزان به منطقه رمانتیک راین
بلیط هواپیما ارزان به منطقه رمانتیک راین

رمانتیک راین (Romantic Rhine) بین شهرهای بینگن و بن و جریان‌های راین میانه از طریق یک شکل گیری زمین شناسی چشمگیر به نام تنگه راین کشیده شده است. این منطقه دارای چشم اندازهای دیدنی و جذاب با حدود ۴۰ قلعه قرون وسطایی، روستاهای زیبا و باغ‌های انگور است. سفر دریایی توسط riverboat بهترین راه برای تجربه راین رمانتیک  است.

دروازه براندنبورگ  (Brandenburg Gate)

خرید آنلاین بلیط هواپیما ارزان به دروازه براندنبورگ
بلیط هواپیما ارزان به دروازه براندنبورگ

دروازه براندنبورگ یکی از بناهای تاریخی مهم آلمان در برلین است و امروزه به عنوان سمبل اتحاد این کشور به حساب می آید؛ هرچند در دوران جنگ سرد نماد جدایی آلمان شرقی و غربی بود. دروازه براندنبورگ در کنار میدان پاریسر پلاتس واقع شده است.

بلیط هواپیما به بندر کلن

خرید آنلاین بلیط هواپیما ارزان به بندر کلن
بلیط هواپیما ارزان به بندر کلن

این شهر در رودخانه راین در دولت فدرال آلمان ایالت نوردراین وستفالن واقع شده است که یکی از محبوب‌ترین مکان‌ها برای بازدید در آلمان است. این شهر مجموعه‌ای پرطراوت از جاذبه‌ها، کلوبهای شبانه و هنر ستاره‌ای و خرده فرهنگ‌ها را ارائه می‌دهد. کلن همچنین مجموعه‌ای از نشانه‌های چشمگیر مانند نماد رسمی شهرستان، کلیسای جامع کلن و کلیسای خیره کننده گوتیک است .

اروپا پارک  (Europa Park)

خرید آنلاین بلیط هواپیما ارزان به اروپا پارک
بلیط هواپیما ارزان به اروپا پارک

اروپا پارک یکی از بزرگترین شهربازی های آلمان و قاره اروپا می باشد. این شهربازی به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری آلمان، در نزدیکی شهر روست در آلمان قرار گرفته است. از نظر تعداد ابزارهای بازی و تفریح و کیفیت آن ها این شهربازی طراز اول محسوب می شود. این پارک با بیش از ۴.۵ میلیون بازدیدکننده در سال ۲۰۰۹ پس از دیزنی لند فرانسه دومین مکان تفریحی پربازدید اروپا لقب گرفت.

شهر درسدن

خرید آنلاین بلیط هواپیما ارزان به شهر درسدن
بلیط هواپیما ارزان به شهر درسدن

درسدن قبل از آن که در بمباران جنگ جهانی دوم به شدت آسیب ببیند به دلیل مجموعه فراوانی از هنر و معماری خیره کننده خود به عنوان جعبه جواهر شناخته می‌شد. پس از سال‌ها این شهر بسیاری از شکوه سابق خود را دوباره بازسازی کرده است. دردسن پایتخت دولت فدرال ساکسونی است که شماری از مکان‌های تاریخی مانند کلیسای جامع خیره کننده   Frauenkirche  را ارائه می‌دهد.

دیوار برلین  (Berlin Wall)

خرید آنلاین بلیط هواپیما ارزان به دیوار برلین
بلیط هواپیما ارزان به دیوار برلین

دیوار برلین اصلی ترین نماد جنگ سرد بود که به پرده آهنین مشهور شد و به مدت ۲۸ سال شهر برلین را به دو منطقه شرقی و غربی تقسیم کرد. پس از جنگ جهانی دوم و در سال۱۹۴۷، چهار کشور اصلی پیروز جنگ یعنی متفقین شامل آمریکا، بریتانیا، فرانسه و شوروی، کشور اشغال شده آلمان را به چهار بخش که هر کدام تحت کنترل یکی از آن ها بود تقسیم کردند. برلین به عنوان پایتخت آلمان نیز از قاعده جداسازی مستثنی نبود. بنابر این با وجود این که تمام شهر برلین در قسمت تحت نفوذ شوروی قرار داشت میان متفقین تقسیم شد. البته قسمت تحت کنترل نیروهای شوروی به مراتب بیشتر از سایر قسمت ها بود و شامل بخش شرقی شهر می شد.

قصر نوی‌شوان‌شتین (Neuschwanstein Castle)

خرید آنلاین بلیط هواپیما ارزان به قصر نوی‌شوان‌شتین
بلیط هواپیما ارزان به قصر نوی‌شوان‌شتین

قصر نوی‌شوان‌شتین خوش عکس‌ترین مکان در آلمان و همچنین یکی از محبوب‌ترین مکان‌های توریستی در اروپا است که در میان زیبایی خیره کننده رشته کوه‌های آلپ باواریا در نزدیکی شهر فوسن واقع شده است. این قلعه افسانه‌ای الهام بخش قلعه زیبای خفته والت دیسنی بوده است.

بلیط هواپیما به مونیخ

خرید آنلاین بلیط هواپیما ارزان به شهر مونیخ آلمان
بلیط هواپیما ارزان به شهر مونیخ آلمان

به عنوان بهترین خاستگاه جشن معروف اکتبر شناخته شده است، مونیخ یکی از بهترین مکان‌ها برای بازدید در آلمان همراه با خرده فرهنگ‌های درخشان است. مونیخ محل چندین خانه اپرا و تئاتر مانند تئاتر ملی است. مرکز شهر ترکیبی جذاب از معماری کلاسیک و مدرن است که دارای کلیساهای تاریخی، دیوار قرون وسطی و کاخ سلطنتی و همچنین مراکز خرید شلوغ و کلوپ‌‌های شبانه است.

بلیط هواپیما به برلین

خرید آنلاین بلیط هواپیما ارزان به شهر برلین آلمان
بلیط هواپیما ارزان به شهر برلین آلمان

برلین پایتخت آلمان و یک دولت فدرال است که به طور گسترده‌ای در جنگ جهانی دوم و تقسیم شرق و غرب آلمان توسط دیوار برلین در دوران جنگ سرد دارای سابقه است. از زمان سقوط تاریخی دیوار در سال ۱۹۸۹، در برلین در حال حاضر قریب به اتفاق شهرمتحد است و تنوع زیادی در گروه‌های قومی دارد که دارای جاذبه های گشت و گذار، موزه ها و اماکن ورزشی فراوانی است.

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما به آلمان به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه بلیط هواپیما سفرستان

منابع:
shegeftiha.com
jadehayesabz.ir
beytoote.com
fa.wikipedia.org

تاریخ انتشار: 19 اردیبهشت 96
آخرین بروزرسانی: 6 مهر 96

8 دیدگاه ها

 1. آلمان از اون کشورهای اروپایی که حتما باید یکبار به اونجا سفر کرد. برای پرواز خارجی مانند همین کشور آلمان بلیط چارتر یا پرواز چارتر هم وجود دارد؟

  • فعل فقط برای یه سری از کشورهای پر تردد بلیط چارتر وجود دارد. مثل پرواز چارتر به دبی ، استانبول و …

  • سلام
   نتایج قرعه کشی شب یلدا دیروز 2 دی ماه ساعت 15 در اینستاگرام سفرستان اعلام شد و دو بلیط هواپیما به استانبول (رفت و برگشت) برای یک نفر و یک همراه نیز به برنده اهدا شد.
   انشاالله در خریدهای بعدی شما برنده سفرستان باشید.

 2. آلمان، وقتی اسم آلمان رو می‌شنوم نا خودآگاه فکر ابر قدرت صنعتی جهان به فکرم میاد، ولی الان فهمیدم آلمان علاوه بر صنعت قدرتمندش جاهای دیدنی فراوانی هم داره. آدم وسوسه میشه بلیط هواپیما بخره و به این کشورم سری بزنه

  • از اینکه مطالب سایت رو مطالعه میکنید و با تحریریه بلیط هواپیما در ارتباط هستید متشکریم

 3. من میخوام بلیط هواپیما رو واسه یه وقتی بگیرم که بتونم یه فستیوال خوب رو هم از نزدیک ببینم تو آلمان. خوشحال میشم اگر جشنواره خاصی پیشنهاد بکنید

  • سلام
   جشنواره‌ی باخ در ماه جولای
   در این جشنواره ساخته‌های باخ موسیقیدان گرانقدر کلاسیک، توسط گروه‌های موسیقی آماتور و حرفه‌ای دوباره‌نوازی می‌شوند. برگزاری آن هر سال در روز معراج عیسی مسیح صورت می‌گیرد.
   برای بازدید از این جشنواره می‌توانید بلیط هواپیما به لایپزیک تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید