برج شیطان آمریکا، دیدنی اما ترسناک و مرموز

برج شیطان اثری طبیعی است که از دشت‌های اطراف تپه‌های سیاه( Black Hills) سر بر آورده است. این برج داستان‌ها و افسانه‌های فراوانی را پشت نام خود پنهان کرده است. بعلاوه نقش‌آفرینی برج شیطان در برخی فیلم‌ها و سریال‌های فرا زمینی، به ویژه در فیلم" برخورد نزدیک از نوع سوم" استیون اسپیلبرگ که در آن محل فرود فضاییان بوده، به این افسانه‌ها دامن زده و به جذابیت هرچه بیشتر این اثر طبیعی افزوده است.

0
115
بازدید از برج شیطان
برج شیطان
برج شیطان آمریکا، دیدنی اما ترسناک و مرموزReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Jan 12Rating: 3.5برج شیطان آمریکا ، دیدنی اما ترسناک و مرموز - خرید بلیط هواپیما از سفرستانبرج شیطان اثری طبیعی است که از دشت‌های اطراف تپه‌های سیاه( Black Hills) سر بر آورده است. این برج داستان‌ها و افسانه‌های فراوانی را پشت نام خود پنهان کرده است. بعلاوه نقش‌آفرینی برج شیطان در برخی فیلم‌ها و سریال‌های فرا زمینی، به ویژه در فیلم" برخورد نزدیک از نوع سوم" استیون اسپیلبرگ که در آن محل فرود فضاییان بوده، به این افسانه‌ها دامن زده و به جذابیت هرچه بیشتر این اثر طبیعی افزوده است. بلیط هواپیما آمریکا

برج شیطان در آمریکا

برج شیطان اثری طبیعی است که از دشت‌های اطراف تپه‌های سیاه( Black Hills) سر بر آورده است. این برج داستان‌ها و افسانه‌های فراوانی را پشت نام خود پنهان کرده است. بعلاوه نقش‌آفرینی برج شیطان در برخی فیلم‌ها و سریال‌های فرا زمینی، به ویژه در فیلم” برخورد نزدیک از نوع سوم” استیون اسپیلبرگ که در آن محل فرود فضاییان بوده، به این افسانه‌ها دامن زده و به جذابیت هرچه بیشتر این اثر طبیعی افزوده است. گرچه برخی از داستان‌هایی که در مورد برج شیطان نقل می‌شوند، ترسناک هستند، اما این داستان‌ها نه تنها این اثر طبیعی را منزوی نکرده، بلکه باعث شده تا گردشگران بیشتری با خرید بلیط هواپیما آمریکا از برج شیطان بازدید کنند.

✅ بازدید از مقاله کوه های راکی مرز بین آمریکا و کانادا
✅ بازدید از مقاله تجربه ای هیجان انگیز در زیپ لاین زیرزمینی
✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما هاوایی بهشت تعطیلات آمریکایی

موقعیت برج و تبدیل شدن آن به اثری ملی

بازدید از برج شیطان در آمریکا
برج شیطان در آمریکا

برج شیطان که با نام خانه خرس گریزلی نیز شناخته می‌شود، اثری طبیعی متشکل از سنگ‌های آذرین است. این تپه در دشت‌های تپه‌های سیاه( Black Hills) نزدیک به شهرهای هولتو ساندس در شهرستان کروک، شمال شرقی ایالت وایومینگ، بالاتر از رودخانه بل فورش قرار دارد. برج شیطان با فضای رازآلود خود گردشگران را ترغیب به خرید بلیط هواپیما آمریکا و آغاز سفری هیجانی به سمت دشت‌های تپه‌های سیاه( Black Hills) ایالت وایومینگ می‌کند. برج شیطان همانند پیازی لایه لایه است که ستون‌های بیشتری را داخل خود دارد. در طول زمان برخی از سنگ‌ها و ستون‌های این برج مقاومت خود را از دست داده‌اند. احتمالاً به خاطر همین فرسایش سنگ‌ها رئیس‌جمهور تئودور روزولت، که خود طرفدار پروپاقرص غرب آمریکا بوده، در سال 1906، این اثر را به عنوان بنای یادبود ملی آمریکا( اولین بنای یادبود) معرفی کرد. همین اعلان کافی بود تا از گذشته تاکنون، گردشگران با خرید بلیط هواپیما آمریکا از این برج بازدید کنند.

زندگی در اطراف برج شیطان

خرید بلیط هواپیما آمریکا
بلیط هواپیما آمریکا

ایالت وایومینگ و شهرستان کروک گرچه به دلیل وجود برج شیطان میزبان خیل کثیری از گردشگرانی هستند که با خرید بلیط هواپیما آمریکا به قصد بازدید از این برج سفر کرده‌اند، و احتمالاً در فصول مسافرت پر جمعیت به نظر بیاید اما خود این شهرستان از جمعیت نسبتاً کمی برخوردار است. کمتر از 6000 نفر در 4667 کیلومترمربع شهرستان کروک ایالت وایومینگ زندگی می‌کنند. کروک هیچ شهر بزرگی ندارد. در ماه ژوئن حاشیه شهرهایی که پوشیده از برف بود با گیاهان سرسبز خود در آفتاب تابستانه چهره شاداب و پر طراوتی را به دشت‌ها و شهرها می‌بخشد. پس از اینکه سرما و برف جای خود را به گیسوان طلایی رنگ و گرمای آفتاب بخشیدند، جاده‌های خلوت کروک پر از دوچرخه‌سوارانی می‌شود که کوله‌بار سفر خود را به امید بازدید از برج شیطان بسته‌اند. برخلاف کم جمعیت بودن، منطقه از لحاظ حیات وحش غنی و پر جمعیت است. به‌طور مثال اگر با خرید بلیط هواپیما آمریکا، سفری به کروک داشته باشید و سری به برج شیطان بزنید، حین نزدیک شدن به برج، گاومیش کوهان دار آمریکایی را همراه با سایر جانواران خواهید دید. این حیات جانوری به جذابیت منطقه و برج شیطان افزوده و گردشگرانی که با خرید بلیط هواپیما آمریکا مسیر برج شیطان را طی می‌کنند، حتماً از این حیوانات و طبیعت طیبای منطقه نیز عکاسی می‌کنند.

نحوه شکل‌گیری برج شیطان

خرید بلیط هواپیما آمریکا برای بازدید برج شیطان
بازدید از برج شیطان

کافی است با خرید بلیط هواپیما آمریکا بازدیدی از برج شیطان داشته باشید تا متوجه سنگ‌ها آذرین این اثر طبیعی شوید. وجود سنگ‌های آذرین به معنای ماگما یا گدازه‌های سرد است. ستون‌ها موجود بر پیکره آن نیز بر اثر سرد شدن این ماگما به وجود آمده است. بیشتر ستون‌های پیکره برج شیطان شش‌ضلعی هستند. ذکر کردن ماگما باعث می‌شود تا برخی به آتش‌فشانی بودن این برج باور داشته باشند. باید گفت برج شیطان برجی آتش‌فشانی نبوده و حتی بخشی از آتش‌فشان هم نیست. اکثر زمین شناسان معتقدند برج شیطان نوعی بیرون‌زدگی آتش‌فشانی است. به‌گونه‌ای که ماگما از دل زمین بین سنگ‌ها رسوبی نفوذ کرده و در نهایت راه خود را به بیرون زمین یافته است. البته اگر با خرید بلیط هواپیما آمریکا و هنگام سفر خود، ماجرای شکل‌گیری این برج را از برخی افراد محلی  و یا سرخ پوست‌ها بپرسید، ماجرای دیگری را خواهید شنید.

کایوایی‌ها (قبیله‌ای که روزگاری در آن منطقه می‌زیست) معتقدند روزگاری هفت‌دختر بچه در فاصله‌ای دور از قبیله مشغول بازی بودند که چند خرس به آن‌ها حمله کردند. کودکان به سمت قبیله فرار می‌کنند و هنگامی که خرس‌ها نزدیک آن‌ها شدند، بر روی تخت سنگی پریدند. یکی از آن‌ها به سنگ التماس کرده و از آن درخواست کمک می‌کند. سنگ صدای دختر بچه را شنیده و به سمت آسمان اوج می‌گیرد. و کودکان را دور از دسترس خرس‌ها نگه می‌دارد. خرس‌ها تمامی تلاش خود را برای گرفتن کودکان به کار می‌برند و مدام خیز برمی‌داشتند تا شاید دستشان به بچه‌ها برسد. کایوایی‌ها معتقدند که ستون‌های ایجاد شده بر پیکره برج شیطان در واقع جای پنجه خرس‌ها است. پنجه خرس‌ها در اثر سایش با سنگ نابود شده و خرس‌ها به زمین می‌افتند. اما سنگ همچنان رو به آسمان، بالا می‌رود. کودکان هنوز هم در آسمان هستند و همانند هفت ستاره در کنار یکدیگر (خوشه پروین) می‌درخشند. به همین دلیل هم این مکان برای بومیان آمریکایی محلی مقدس است.

برج شیطان ترسناک باشد یا مرموز، فرقی ندارد چرا که گردشگران با خرید بلیط هواپیما آمریکا علاقه‌مند به بازدید از نزدیک این برج هستند. به ویژه صخره‌نوردان و کوهنوردان که برج شیطان برایشان محلی ایدئال و دوست‌داشتنی برای فتح کردن است.

برای خرید بلیط هواپیما آمریکا و رزرو پرواز خارجی آمریکا بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید