بلیط هواپیما آمریکا و تجربه‌ای هیجان‌انگیز در اولین زیپ‌لاین زیرزمینی

این بار با یک تجربه بی‌نظیر به سراغتان آمده‌ایم که به معنای واقعی هیجان‌انگیز است و فقط یک جا در تمام دنیا آن را ارائه می کند. میانه‌تان با ماجراجویی و هیجان چطور است؟ آیا هدف شما از خرید بلیط هواپیما و سفرهایی که داشتید و دارید، اضافه کردن فصل جدیدی به دفتر ماجراجویی‌هایتان است؟

0
64
خرید بلیط هواپیما آمریکا
بلیط هواپیما آمریکا
بلیط هواپیما آمریکا و تجربه‌ای هیجان‌انگیز در اولین زیپ‌لاین زیرزمینیReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Jun 12Rating: 4.0بلیط هواپیما آمریکا و تجربه‌ای هیجان‌انگیز در اولین زیپ‌لاین زیرزمینیاین بار با یک تجربه بی‌نظیر به سراغتان آمده‌ایم که به معنای واقعی هیجان‌انگیز است و فقط یک جا در تمام دنیا آن را ارائه می کند. میانه‌تان با ماجراجویی و هیجان چطور است؟ آیا هدف شما از خرید بلیط هواپیما و سفرهایی که داشتید و دارید، اضافه کردن فصل جدیدی به دفتر ماجراجویی‌هایتان است؟ بلیط هواپیما آمریکا

با بلیط هواپیما آمریکا مثل هری پاتر سوار بر چوب جادویی شوید

این بار با یک تجربه بی‌نظیر به سراغتان آمده‌ایم که به معنای واقعی هیجان‌انگیز است و فقط یک جا در تمام دنیا آن را ارائه می کند. میانه‌تان با ماجراجویی و هیجان چطور است؟ آیا هدف شما از خرید بلیط هواپیما و سفرهایی که داشتید و دارید، اضافه کردن فصل جدیدی به دفتر ماجراجویی‌هایتان است؟ پس اگر با خانواده سفر می‌کنید و عاشق پیدا کردن مقصد‌های هیجان‌انگیز برای برادر یا خواهر کوچک‌تر خود هستید، یا مجردی سفر می‌کنید و دوست دارید لحظه‌های فراموش نشدنی را با آن‌ها داشته باشید بهتر است سرگرمی جدیدی را به آن‌ها معرفی کنید.

خرید بلیط هواپیما آمریکا
بلیط هواپیما آمریکا

کسانی که همیشه به دنبال هیجان‌ و رهاسازی آدرنالین هستند به سراغ بازی‌های هیجانی مثل چتربازی، موج سواری، کوهنوردی، ترن سواری و زیپ‌لاین می‌روند و بلیط هواپیما به مقصد این بازی‌ها می‌خرند و بدون شک دوست دارند فعالیت مورد علاقه‌شان را در همه جای دنیا امتحان کنند؛ در کنار همه این‌ها، چه کسی خلاقیت را دوست ندارد؟ همه می‌دانند که ترکیب هیجان و خلاقیت پدیده‌ای همه‌پسند می‌شود. مطلب امروز ما به “زیپ‌لاین‌دوستان” اختصاص دارد. آن‌هایی که تا به حال در فضای باز به این سرگرمی پرداخته‌اند، شاید تاکنون هیچ اطلاعی از وجود یک نمونه زیرزمینی‌اش آن هم در آمریکا خبر نداشته باشند.

تجربه گردشگران

خرید بلیط هواپیما آمریکا
بلیط هواپیما آمریکا

اولین کاری باید قبل از خرید بلیط هواپیما آمریکا بکنید خواندن تجربیات و نظرات دیگران است، سایت‌هایی مثل “Trip advisor” پر از این نظرات هستند، کوچک‌ترین چیز‌هایی که توسط گردشگران ثبت شده است. در مورد این زیپ‌لاین ما کار شما را راحت‌تر کرده‌ایم و اکثر نظراتشان را خوانده‌ایم، تقریبا تمام گردشگران بر این باور بودند که تجربه بسیار خوب و هیجان‌انگیزی را داشتند و دیگران را به این مکان دعوت کرده‌اند. جالب اینجاست که در بیشتر موارد نظراتشان درباره رفتار و اخلاق خوب مسئولان آن‌جا بوده که تجربه آن‌ها را لذت‌بخش‌تر کرده‌است.

زیپ لاین زیرزمینی

خرید بلیط هواپیما آمریکا
بلیط هواپیما آمریکا

نظرتان درباره امتحان زیپ‌لاین در اعماق زمین چیست؟ مثلا داخل یک غار بزرگ که تمام امکانات و ایمنی لازم برای یک سواری کوتاه مهیا شده باشد. تمام این هیجان‌ها مدیون پیشرفت تکنولوژی و علم بشر هستند. البته همانطور که می‌دانید اروپایی‌ها در این موارد پیش‌قدم هستند و خلاقیت‌های زیادی را برای جذب گردشگر خلق می‌‌کنند، چه بسا که نمونه‌ای از جاذبه طبیعی را بسازند.

غاری که کنده شد

خرید بلیط هواپیما آمریکا
بلیط هواپیما آمریکا

آمریکا برای این‌که توجه گردشگران و زیپ‌لاین دوستان را به دنیای جدیدی جلب کند، غاری را که در قرن 19 در معدن سنگ آهک ساخته شده بود و زیر کیلومترها بزرگ‌راه قرار داشت، به محل تفریح خانواده‌ها تبدیل کرد. این حرکت مثل بمب در میان گردشگران خبرساز شد و خیلی‌ها از آن سر دنیا برای دیدن این شگفتی بلیط هواپیما آمریکا می خریدند تا راهی آن‌جا شوند. این غار که با نام ” Mega Louisville Caver” شناخته می‌شود اولین زیپ‌لاین زیرزمینی را در دل خود جای داده است.

دورهمی ها

خرید بلیط هواپیما آمریکا
بلیط هواپیما آمریکا

شما عزیزان هم درصورتی که بلیط هواپیما آمریکا را برای آخر هفته خود رزرو کرده‌اید، بازدید از این غار را به روزهای اول یا اواسط هفته موکول کنید، چون آخرهفته‌ها بسیار شلوغ خواهد بود. جالب است بدانید که بیش‌تر خانواده‌ها تولد فرزندان خود را در این غار می‌گیرند و دوستان و هم‌کلاسی فرزندشان را به این غار دعوت می‌کنند یا حتی دانشجوهایی که دوست دارند دورهم جمع شوند و روز خوبی را سپری کنند به این‌جا می‌آیند و هیجان خود را تخلیه می‌کنند.

تورهای غار

خرید بلیط هواپیما آمریکا
بلیط هواپیما آمریکا

از آن‌جا که این غار در 8 کیلومتری فرودگاه “لوئیزول” قرار دارد، به راحتی می‌توان با چند دقیقه رانندگی خود را به آن‌جا رساند. تصور اینکه با سرعت 72 کیلومتر بر ساعت آن هم در زیرزمین حرکت کنید مطمئنا شما را به فکر خرید بلیط هواپیما آمریکا می‌اندازد، پس برای اولین تجربه خاص در یک غار خود را آماده کنید. شما عزیزان می‌توانید تور یک ساعته یا دو ساعته را در این غار انتخاب کنید و از صحبت‌های راهنما در مورد معدن و غار تا مسابقه‌های هیجان‌انگیز گردشگران با زیپ‌لاین لذت ببرید.

تور یک ساعته

خرید بلیط هواپیما آمریکا
بلیط هواپیما آمریکا

خبر خوبی برای کسانی داریم که مجبورند به همراه بچه‌های کوچک خود به این غار بروند و یا نگران این هستند که زمانی که همسر و فرزندشان مشغول فعالیت‌های هیجان‌انگیز خود هستند کجا منتظر آن‌ها باشند. خب باید بگوییم که شما عزیزان می‌توانید از سواری با ترن‌ها یا واگن‌های برقی لذت ببرید، واگن‌هایی که سرعت چندانی ندارند و راهنمایتان هم در مورد بخش‌های مختلف غار صحبت‌های جذابی دارد . با این وجود از اینکه بلیط هواپیما آمریکا را برای تعطیلات خود انتخاب کرده‌اید بسیار راضی خواهید شد.

مسیر زیپ‌لاین

خرید بلیط هواپیما آمریکا
بلیط هواپیما آمریکا

در داخل غار 6 مسیر به زیپ‌لاین اختصاص یافته که طولانی‌ترین آن‌ها 275 متر است و در امتداد دالان‌های متعددی قرار گرفته است. وقتی بلیط هواپیما آمریکا را خریدید و به این غار رسیدید با دیدن داخل غار هیجان شما دوبرابر می‌شود، مسیرهای هیجان‌انگیزی که برای زیپ‌لاین درنظرگرفته شده‌اند همراه با تاریکی زیر زمین ترکیب دلهره‌آوری را به وجود آورده‌اند، البته نورافکن‌های غول‌پیکری در بیش‌تر نقاط آن نصب شده‌اند و همین باعث می‌شود خود را هری پاتری تصور کنید که از میان دالان‌های غار به سرعت پرواز می‌کند.

ایمنی

خرید بلیط هواپیما آمریکا
بلیط هواپیما آمریکا

فعالیت‌های معلق درهوا به اندازه کافی ترسناک و هیجان‌انگیز هستد و در صورتی هم که درهوای باز نباشند ترسناک‌تر به نظر می‌آیند اما وقتی راهنمای شما در تمام مسیر همراهتان باشد این ترس و دلهره به کم‌ترین میزان خود می‌رسد. در مورد تجهیزات ایمنی هم که در همه جای دنیا کلاه ایمنی و تجهیزات لازم را در اختیار عزیزان قرار می‌دهند، تنها کاری که بر عهده شماست تهیه بلیط هواپیما آمریکا و رفتن به این غار است، بقیه کارها را به مسئولان خوش اخلاق آن‌جا بسپارید.

فعالیت‌های دیگر

خرید بلیط هواپیما آمریکا
بلیط هواپیما آمریکا

دیگر جای بحثی برای خرید بلیط هواپیما آمریکا و بازدید از این غار باقی نمی‌ماند. لازم نیست فقط به خاطر تجربه زیپ‌لاین غار مگا لوئیزویل را مقصد خود قراردهید، بلکه می‌توانید وقتی خانواده یا دوستتان مشغول مسابقه و یا لذت از زیپ‌لاین هستند یکی از دوچرخه‌ها را کرایه کنید و در مسیرهای مختلفی که فقط مختص دوچرخه‌سواران است، سرگرم شوید، جالب است بدانید که 45 مسیر مختلف برای این فعالیت در نظر گرفته شده که هرکدام مسیر ماجراجویی جذابی هستند. یا اینکه از پل‌های معلق آن بگذرید و نوع دیگری از هیجان را تجربه کنید، در هر صورت دست خالی از این غار بیرون نمی‌آیید.

برای خرید بلیط هواپیما آمریکا و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

 منابع:
travelandleisure.com ، louisvillemegacavern.com
telegraph.co.uk ، uniglobestar.in
tripadvisor.co.uk

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید