بلیط هواپیما به اتریش

0
1252
خرید آنلاین بلیط هواپیما برای اتریش
بلیط هواپیما برای اتریش
بلیط هواپیما به اتریشReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Sep 3Rating: 4.5بلیط هواپیما به اتریشبلیط هواپیما به اتریش یکی از کشورهای اروپای غربی و پایتخت آن وین است. 60 درصد مساحت آن را رشته کوه های آلپ در بر گرفته است. اتریش کشوری سر سبز و زیبا در اروپا می باشد که مهد تمدن موسیقی دنیا محسوب می گردد.

بلیط هواپیما به اتریش

جمهوری اتریش یکی از کشورهای اروپای غربی و پایتخت آن وین است. 60 درصد مساحت آن را رشته کوه های آلپ در بر گرفته است. اتریش کشوری سر سبز و زیبا در اروپا می باشد که مهد تمدن موسیقی دنیا محسوب می گردد.

خرید آنلاین بلیط هواپیما به اتریش
بلیط هواپیما به اتریش

بلیط هواپیما به اتریش کارت پستال رنگین اروپا

اتریش یکی از سینمایی‎ترین کشورهایی است که می‎توان برای سفر انتخاب کرد یا بلیط هواپیما برای دیدار از آنها خرید. این کشور کوهستانی که بر روی دامنه‏های سرسبز رشته کوه‎های آلپ آرام گرفته است، به لطف آب و هوای معتدل و البته در زمستان‎ها سردش، به یکی از دوست‎داشتنی‎ترین کشورها برای بوم‏گردی در نزد گردشگران تبدیل شده است.

کشور اتریش آنقدر دیدنی‎های ناب برای نگریستن و لذت بردن دارد که انتخاب بخشی از آنها جفا کاری در حق سایرین خواهد بود، اما با این حال در این مطلب از برخی جاذبه‏های اتریش که مسافر را به خرید بلیط هواپیما برای سفر به این کشور دعوت می‎کند، بیشتر خواهیم گفت.

خرید آنلاین بلیط هواپیما برای مقصد اتریش
بلیط هواپیما به مقصد اتریش

کشور اتریش به هوای کوهستانی تازه و مناظر نفس گیرش معروف است و در عین حال مکان های فرهنگی و موزه ها و نگارخانه های مدرن و معماری بسیار چشمگیری دارد. اتریش قطعاً یکی از مقاصد گردشگری برای دوستداران سفر محسوب می شود.

اتریش کشوری است با پیشینه تاریخی غنی، مکان‌های زیبا، سنت ها و عادات منحصر به فرد که به همراه همسایه اش سوئیس ، به عنوان پایتخت ورزش های زمستانی شناخته می‌شود و به عنوان یکی از محبوب ترین مقاصد توریستی اروپا ، در کل سال گردشگران زیادی را جذب می کند، نه تنها در تابستان بلکه در زمستان هم در مناطق کوهستانی به شلوغی تابستان است.

اتریش تلفظ فرانسوی نام این کشور است. نام آلمانی آن یعنی اؤستغایش برگرفته از دو واژه اؤستر (شرق) و رَیش (قلمرو و پادشاهی) است که در مجموع این نام به معنی پادشاهی شرقی است.

در ادامه با وب‎سایت سفرستان همراه باشید تا به کشور اتریش سفر کنیم و با ده  مورد از محبوب‎ترین جاذبه‏ های گردشگری این کشور دیداری داشته باشیم.

بلیط هواپیما به وین Vienna

خرید بلیط هواپیما به وین Vienna اتریش
بلیط هواپیما به وین Vienna اتریش

وین، پایتخت اتریش نماد زندگی اتریشی است. وین با وجود تئاتر های خیابانی، باله، اپرا، نمایش های موزیکال، نگارخانه ها و … پر از هیجان است و شهری زنده و پویا برای بازدید است. ولی این از جلوه های سنتی این شهر نمی کاهد. چندین قصر سلطنتی، موزه های شگفت انگیز و همچنین هوفبورگ، منزل حاکمین هابزبورگ نیز در این شهر قرار دارد. زندگی مدرن پرسرعت در کنار معماری تاریخی جذاب باعث شده که این شهر شهری باشکوه برای بازدید باشد.

بلیط هواپیما برای بازدید از اپرای ملی وین Vienna State Opera

خرید بلیط هواپیما برای بازدید از اپرای ملی وین Vienna State Opera
بلیط هواپیما برای بازدید از اپرای ملی وین Vienna State Opera

احتمالا یکی از اولین مکان‎هایی که هنگام بازدید از کشور اتریش باید به سراغ آن برویم، اپرای ملی وین است که ساختمان چشم‏نوازش، در شب‎های مختلف سال، میزبان ارکستر سمفونیک این کشور و نواهای گوش‌نوازی است که از انگشتان هنرمند موسیقی‎دانان اتریشی زاده می‎شوند.

بلیط هواپیما به سالزبورگ Salzburg

خرید بلیط هواپیما برای بازدید از قلعه سالزبورگ Salzburg
بلیط هواپیما برای بازدید از قلعه سالزبورگ Salzburg

بعد از اپرای ملی وین، سالزبورگ قطعاً یکی از بهترین مکان ها برای دوستداران موسیقی است. این شهر زادگاه موتزارت است و گردشگران می توانند از محل تولد و نمایشگاه های مربوطه در این شهر بازدید کنند. گردشگران می توانند به گالری ها، موزه ها و رستوران ها و مراکز خرید و بازار کشاورزان بروند و لذت ببرند.

بلیط هواپیما برای بازدید از قلعه سالزبورگ Salzburg

خرید بلیط هواپیما برای بازدید از قلعه سالزبورگ Salzburg
بلیط هواپیما برای بازدید از قلعه سالزبورگ Salzburg

این قلعه که پرچمدار قلعه‏های اروپایی است و در بزرگی و دست نخورده ماندن سرآمد دژهای اروپا به حساب می‎آید،  با ارگ تاریخی‎اش برای آن دسته از گردشگرانی که پس از خرید بلیط هواپیما به مقصد اتریش، دوست دارند تا غروب خورشید را در پس دیواره‏های مرتفع این قلعه در آسمان آبی اتریش نظاره کنند، به یکی از محبوب‎ترین جاذبه‎های گردشگری کشور اتریش و شهر سالزبورگ تبدیل شده است.

بلیط هواپیما برای بازدید از آيسريزنفيلت  Eisriesenwelt

خرید بلیط هواپیما برای بازدید از آيسريزنفيلت  Eisriesenwelt
بلیط هواپیما برای بازدید از آيسريزنفيلت  Eisriesenwelt

آيسريزنفيلت ، نام بزرگ ترین غار یخی جهان است که در کشور و اتریش ودر دل رشته کوه های آلپ در میان مسیر پر پیچ و خم کوه های «Hochkogel» واقع شده است . تابستان یا زمستان فرقی ندارد ، گویا همیشه در این غار بذر زمستان را پاشیده‌اند، چون همیشه هوای داخل غار سرد است و یخ های غول پیکر آن هیچ گاه آب نمی شوند .این غار بزرگ و یخی سالانه میزبان تعداد زیادی گردشگر است .

بلیط هواپیما برای بازدید از اینزبروک Innsbruck

خرید بلیط هواپیما برای بازدید از اینزبروک Innsbruck
بلیط هواپیما برای بازدید از اینزبروک Innsbruck

کوه های برفی و ساختمان های رنگی بلند اینزبروک مناظر چشمگیری دارند که برای کارت پستال مناسب اند. افرادی که به کوهنوردی علاقه دارند می توانند به مراکز اسکی و مراکز ورزش های زمستانی بروند این شهر بروند. از مکان های دیدنی دیگر این شهر می توان به قلعه امبراس، موزه هنر مردمی و کلیسای کورت اشاره کرد. سواری با درشکه و اسپا های لوکس نیز از دیگر تفریحات متعدد در این شهر محسوب می شوند.

بلیط هواپیما به پیست اسکی لخ زورس Lech Zurs

خرید بلیط هواپیما به پیست اسکی لخ زورس Lech Zurs
بلیط هواپیما به پیست اسکی لخ زورس Lech Zurs

پیست اسکی لخ زورس یکی از مهیج‎ترین و لوکس‌ترین پیست‎های اسکی در قاره اروپا و جهان محسوب می‎شود و در ماه‏های سرد سال و تعطیلات کریسمس، خاص‎پسندان از اروپا و جهان برای اسکی در این پیست دیدنی، بلیط هواپیما به مقصد اتریش خریداری می‎کنند.

یکی از محاسن پیست اسکی لخ زورس، برای گردشگران زمستانی آن، امکان مواجهه با هنرپیشگان مشهور هالیوودی است که این محل را برای گذراندن تعطیلات زمستانی خود انتخاب کرده‏اند.

بلیط هواپیما برای بازدید جاده آلپی گراس گلاکنر
Grossglockner Alpine Road

خرید بلیط هواپیما برای بازدید جاده آلپی گراس گلاکنر Grossglockner Alpine Road
بلیط هواپیما برای بازدید جاده آلپی گراس گلاکنر
Grossglockner Alpine Road

این جاده خوش منظره و زیبا قطعاً ارزش دیدن را دارد. این جاده شما را به پارک ملی هوهه تائرن و ارتفاعات گراس گلاکنر (بلندترین کوه های اتریش) می رساند و از میان یخچال طبیعی پاسترز می گذرد. این جاده بهترین مسیر برای تجربه چشم انداز اتریش است، زیرا از میان جنگل های کوهستانی، علفزارهای آلپ و دشت های یخ و صخره های تند عبور می کنید. می توانید اتومبیلی کرایه کنید، اتوبوس بگیرید یا با موتورسیکلت، دوچرخه یا حتی با پای پیاده این مسیر را تجربه کنید، در هر صورت این تجربه ای فراموش نشدنی در کل زندگی تان خواهد بود.

بلیط هواپیما برای بازدید از موست ویرتل Mostviertel

خرید بلیط هواپیما برای بازدید از موست ویرتل Mostviertel
بلیط هواپیما برای بازدید از موست ویرتل Mostviertel

موست ویرتل مسحور کننده ترین منطقه جنوب اتریش است. علفزارهای سبز در شمال با قله های پربرف در جنوب در این منطقه به هم می پیوندند. این پیوند مناظر به این مناطق جذابیتی بی نهایت می بخشد. مناظر باشکوه آن جزو عجایب چشمگیر برای کودکان و بزرگسالان است و فعالیت هایی برای آنها فراهم می کند و امکان اسکی کردن نیز در این منطقه وجود دارد.

بلیط هواپیما برای بازدید از هالستات Hallstatt

خرید بلیط هواپیما برای بازدید از هالستات Hallstatt
بلیط هواپیما برای بازدید از هالستات Hallstatt

این دهکده خوش منظره کوچک که اغلب به عنوان یکی از زیباترین مکان های اتریش برای بازدید نامیده می شود، مشرف به آبهای آرام دریاچه هالستات است. در این دهکده می تواند کوهنوردی، پیاده روی و قایق سواری کنید و از چند مکان جالب دیدن کنید. از خانه استخوانی Beinhaus دیدن کنید. در این مکان شاهد بقایای استخوان های انسان ها خواهید بود که به دلیل کمبود جا برای قبرستان در این مکان دفن شده بودند. با آنکه ترسناک به نظر می رسد ولی تجربه متفاوتی است. غارهای یخی و غارهای نمکی در این منطقه هم ارزش بازدید را دارند.

منابع:
fa.wikipedia.org
karnaval.ir
karnaval.ir
bartarinha.ir

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما به اتریش به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه بلیط هواپیما سفرستان


تاریخ انتشار: 23 اردیبهشت 96
آخرین بروزرسانی: 12 شهریور 96

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید