بلیط هواپیما ادینبرگ و بازدید از شهر ارواح اسکاتلند در هالووین

به لطف هالووین، ادینبرگِ اسکاتلند یا بهتر است بگوییم شهر ارواح در این ماه کمی متفاوت است. ادینبرگ در هالووین یکی از مخوف‌ترین شهرهای دنیا است. در این مراسم هالووین تورها و کارناوال‌هایی با لباس و پوشش‌هایی عجیب و ترسناک در داخل خیابان‌های شهر به راه می‌افتند.

0
59
بازدید از ادینبرگ در هالووین
ادینبرگ در هالووین
بلیط هواپیما ادینبرگ و بازدید از شهر ارواح اسکاتلند در هالووینReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Sep 19Rating: 3.5بلیط هواپیما ادینبرگ و بازدید از شهر ارواح اسکاتلند در هالووین - خرید بلیط هواپیما از سفرستانبه لطف هالووین، ادینبرگِ اسکاتلند یا بهتر است بگوییم شهر ارواح در این ماه کمی متفاوت است. ادینبرگ در هالووین یکی از مخوف‌ترین شهرهای دنیا است. در این مراسم هالووین تورها و کارناوال‌هایی با لباس و پوشش‌هایی عجیب و ترسناک در داخل خیابان‌های شهر به راه می‌افتند. بلیط هواپیما ادینبرگ

ادینبرگ در هالووین

به لطف هالووین، ادینبرگِ اسکاتلند یا بهتر است بگوییم شهر ارواح در این ماه کمی متفاوت است. ادینبرگ در هالووین یکی از مخوف‌ترین شهرهای دنیا است. در این مراسم هالووین تورها و کارناوال‌هایی با لباس و پوشش‌هایی عجیب و ترسناک در داخل خیابان‌های شهر به راه می‌افتند.

چه به روح باور داشته باشید یا نه این تورها شما را به ماجراجویی‌هایی دعوت می‌کند که نه تنها بخشی از تاریخ این شهر را بیان می‌کند بلکه همیشه در دل شما لکی از دلهره باقی می‌گذارد شاید اعتقادی به فیلم‌های ترسناک و ارواح نداشته باشید اما همان‌طور که «هیچکاک» گفته، یک هیجان خوب از دل پدیده‌ می‌آید که مردم آن را نمی‌بینند یا باور نمی‌کنند.  اگر اهل هیجان هستید بلیط هواپیما ادینبرگ را هرچه زودتر تهیه کنید.

تورها

بازدید از ادینبرگ در هالووین
ادینبرگ در هالووین

چندی از معروف‌ترین تور‌های مربوط به اشباح تور‌های پناهگاه‌های زیرزمینی هستند. پناهگاه‌های زیرزمینی متعلق به سال 1788 میلادی بوده و به عنوان انبار و کارگاه‌های نزدیک پل جنوبی استفاده می‌شدند. گرچه پل به شکل بدی ساخته شده و آب از سطح به زیرزمین نفوذ می‌کند. پس از کمی کلنجار با مشکل نفوذ آب سرانجام آن‌ها را در سال 1795 میلادی رها کردند و به زاغه‌ها و مناطق خطری تبدیل شدند که پر از خانه‌های متروک بود. فقرای شهر از این پناهگاه‌ها به عنوان خانه یاد می‌کردند.

 اتاق‌ها نقلی، تنگ و تاریک، بدون گردش هوا، فاقد نور آفتاب، بدون آب و یا حتی خدمات بودند. جرم و فساد گسترده شد ولی با رسیدن سال 1820 میلادی چنان نشت آبی از پل رخ داد، که حتی بی‌خانمان‌ها مجبور به ترک آنجا شدند.

برگزارکنندگان

شرکت‌های زیادی هستند که برگزارکننده این تورها هستند. تور آن‌ها شما را به درون تمام پناهگاه‌های قدیمی می‌برد و تاریخ آن‌ها، زندگی افرادی که آنجا زندگی می‌کردند، مطالب مرتبط با ارواح را روایت می‌کند که شما را با داستان‌هایی از افرادی که برخورد نزدیک با ماوراءطبیعه داشته‌اند سرگرم می‌کند.

با خرید بلیط هواپیما ادینبرگ یکی از داستان‌هایی که زیاد می‌شنوید، داستان یک مادر و دختر است. دختر کوچک حس می‌کند شخصی دستش را می‌گیرد و فکر می‌کند مادرش است و او نیز دست خود را به دست غریبه می‌سپارد. ولی دستی که در این داستان است حسی عجیب دارد و آرام فشار را زیاد می‌کند تا درد می‌گیرد. وقتی دختر می‌گوید «بسه دارم اذیت می‌شم» مادرش به او می‌گوید «من اینجام عزیزم با من بودی؟» راهنمای تور نور را به روی دختر می‌برد که تنها ایستاده بود. شاید این داستان من درآوردی است کسی چه می‌داند. اما حرکت در پناهگاه تاریک و پر هیجان با آن اتمسفر آزاردهنده‌اش و همین داستان‌ها چیزی است که طرفدارها آرزویش را دارند.

بازدید از ادینبرگ در هالووین
ادینبرگ در هالووین

اما تجربه واقعی از تور ارواح را تور جن مک‌کنیز دارد که شما را به گورستان گری‌فریارز می‌برد. این تور یکی از معروف‌ترین تور‌های اشباح ادینبرگ است. جرج مک‌کنیز در قرن هفدهم زندانی بوده و علاقه خاصی به آزار روحانیون پروتستان داشته است. او بدنامی‌اش را مدیون نشاط مفرطش هنگام به قتل رساندن قربانیانش است. پس از اینکه او مرد در قبرستان زندان پروتستان‌های آن منطقه دفن شد. در اواخر ۱۹۹۸ پس‌ازاینکه یک بی‌خانمان اتفاقی تابوت او را باز می‌کند روح او سرگردان و تسخیرکننده در منطقه پرسه می‌زند.

تور شما را به قبرستان و منطقه زندان می‌برد. داستان‌های زیادی از مردمانی نقل می‌شود که در این منطقه به آن‌ها حمله شده یا آسیب دیده‌اند؛ احساس تهوع کرده‌اند یا روز‌های بعد علائمی روی بدن آن‌ها دیده شده است. همه این‌ها می‌توان توجیه علمی داشته باشد ولی ما می‌خواهیم گول بخوریم؛ آن هم در هالووین!

فرقی ندارد کدام تور را می‌روید یا باور به ارواح دارید یا خیر،‌ مثل تمام دیگر تور‌های ارواح، خانه‌های تسخیر‌ شده و تور‌های هالووین همه شما را با ترس از ناشناخته‌ها به وجد و در عین حال ستوه می‌آورند. آیا واقعاً این مکان‌ها تسخیر شده‌اند؟ آیا ذهن شما اشتباه می‌کند؟ دستتان به جایی گیر کرده یا واقعاً مک‌کنیز آن‌ها چنگ زده؟ مهم نیست! حس خوبی است اگر گاهی هیجان و ترس را حس کنیم. این تورها برای هالووین بی‌نقص‌اند – شاید برای هر وقتی بی‌نقص‌اند اگر مشتری باشید، بلیط هواپیما ادینبرگ را تهیه می‌کنید و این تجربه را برای خود رقم خواهید زد.

برای خرید بلیط هواپیما ادینبرگ و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید