بهترین مکان‌ها برای سفر بعد از بازنشستگی

0
160
خرید بلیط هواپیمای ارزان به مقاصد توریستی
بلیط هواپیمای ارزان به مقاصد توریستی
بهترین مکان‌ها برای سفر بعد از بازنشستگیReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Dec 5Rating: 4.5بهترین مکان‌ها برای سفر بعد از بازنشستگیبلیط هواپیما به ترکیه بلیط هواپیما به اسپانیا. بلیط هواپیما به فرانسه. بلیط هواپیما به کرواسی. بلیط هواپیما به پرتغال. بلیط هواپیما به چین قیمت بلیط هواپیما

بهترین مکان‌ها برای سفر بعد از بازنشستگی

اکنون‌که بعد از مدت‌ها کار کردن بازنشسته شده‌ و دیگر استرس کار و شغل را ندارید وقت آن رسیده که وقتی را هم به خود اختصاص دهید و به خود و جسمتان برسید و این امر جز با سفر کردن ممکن نیست. بهترین راه برای خوش‌گذرانی همیشه خرید بلیط هواپیما و سفر کردن بوده. حالا که تمامی ساعات و دقیقه‌ها را در اختیاردارید دیگر بهانه‌ای برای سفر ندارید. در جهان جاهای دیدنی زیادی وجود دارند که منتظرند شما از آن‌ها دیدن کنید. دوران بازنشستگی دوران آرامش است کافی است تا بلیط هواپیما به این شهرها بخرید و آرامش را پیدا کنید. در ذیل چند مورد از جاهایی که باید بلیط هواپیمای ارزان خریده و برای سفر به آن‌ها اقدام کنید را نام می‌بریم:

Pamukkale- ترکیه

خرید بلیط هواپیما به مقاصد توریستی جهان
دریاچه آهکی پاموکاله

نزدیک‌ترین مکانی که به آن می‌توانید سفر کنید Pamukkale یا قلعه ابریشمی ترکیه است. جاذبه‌ای طبیعی در جنوب غربی استان دنیزلی ترکیه که دارای چشمه‌های آب گرم زیبایی است که آثاری از سنگ‌آهک سفید و کربن‌های معدنی است که توسط آب جاری می‌شود. توریسم در این منطقه صنعتی بزرگ محسوب می‌شود گردشگران و به‌ویژه بازنشستگان بسیاری برای ریلکس کردن به این مناطق بلیط هواپیمای ارزان خریده و سفر می‌کنند.

Soller – Mallorca، اسپانیا

خرید بلیط هواپیما به مقاصد توریستی جهان
Soller – Mallorca، اسپانیا

خرید بلیط هواپیما برای مالورکا منجر به سفر معمولی نمی‌شود! مالورکا فقط جزیره‌ای برای گذراندن تعطیلات نیست بلکه تکه کوچکی از بهشت است با طبیعتی محافظت‌شده و خورشیدی که در طول سال در آسمان آبی می‌درخشد. شما می‌توانید با خرید آنلاین بلیط هواپیمای ارزان و سفر به این شهر و رزرو هتل از دوران بازنشستگی خود لذت ببرید.

بریتانی- فرانسه

خرید بلیط هواپیما به مقاصد توریستی جهان
بریتانی- فرانسه

برخی از مناطق فرانسه مانند آلزاک و بریتانی مناظری نفس‌گیر و چشم‌اندازهای بی‌نظیری دارند. بریتانی منطقه‌ای بی‌نظیر برای بازنشستگان است. شما در این منطقه در ارتباط مستقیم با طبیعت هستید. طبیعتی که منبع انرژی‌های زیادی است.

مارتینیک- فرانسه

خرید بلیط هواپیما به مقاصد توریستی جهان
مارتینیک- فرانسه

زندگی شهری و دیدن آسمان‌خراش‌های غول‌پیکر برایتان خسته‌کننده شده؟ هیچ مشکلی نیست شما با خرید بلیط هواپیما به مارتینیک فرانسه یا بهتر بگوییم به جزیره گل‌ها می‌توانید از این ناآرامی‌ها باشید.

اتریش- کرواسی

خرید بلیط هواپیما به مقاصد توریستی جهان
بلیط هواپیما به اتریش و کرواسی

اتریش که به شهر زیبای ونیز نیز نزدیک است جای خوبی برای گذراندن اوقات بازنشستگی است. به‌ویژه برای افرادی که جنگل و دریا، زیتون و ماهی تازه را دوست دارند. با خرید بلیط هواپیما طعم زیتون تازه را حس کنید.

آلگارو- پرتغال

خرید بلیط هواپیما به مقاصد توریستی جهان
بلیط هواپیما به آلگارو- پرتغال

بر کسی پوشیده نیست که آلگارو یکی از محبوب‌ترین مقاصد برای خرید بلیط هواپیما و سفرهای بازنشستگی بوده. بازنشستگان فرانسوی، آلمانی و انگلیسی دوستدار آلگارو هستند و تعجبی هم ندارد با آفتاب طلایی که سرتاسر سال بر این شهر می‌تابد و طبیعت دست‌نخورده‌ای که دارد هر فردی خواهان خرید بلیط هواپیمای ارزان و سفر به این شهر است.

کاستاریکا

خرید بلیط هواپیما به مقاصد توریستی جهان
بلیط هواپیما به کاستاریکا

بهشتی که باید بلیط هواپیما خرید و به دیدنش شتافت! کاستاریکا بهشتی برای همه سنین است. با جنگل‌های بارانی، نوار ساحلی زیبا، چشمه‌های آب گرم محل رؤیایی برای بازنشستگان خواهد بود.

چین

خرید بلیط هواپیمای ارزان به مقاصد توریستی جهان
بلیط هواپیمای ارزان به چین

کشوری که هر فردی دنبال فرصتی برای گشت‌وگذار در آن است بازنشستگان حالا فرصت و وقت آن رادارند تا برای خرید بلیط هواپیما و سفر به چین اقدام کنند و با خیال راحت و آرامش تمام، نقطه‌به‌نقطه این سرزمین را کشف کنند.

جزیره سامو- یونان

خرید بلیط هواپیمای ارزان به مقاصد توریستی جهان
بلیط هواپیمای ارزان به جزیره سامو یونان

جزیره‌ای کهن در نزدیکی ترکیه با سواحل زیبا و دریایی نیلگون. اگر دنبال فرصتی بودید تا از چوب ماهیگیری خود استفاده کنید حالا وقت آن رسیده فقط کافی است بلیط هواپیمای سامو را بخرید!

 مادیرا- پرتغال

خرید بلیط هواپیما به مقاصد توریستی جهان
بلیط هواپیما به مادیرا پرتغال

تکه‌ای از بهشت که برای بازنشستگان و افرادی که تمام عمر را در حال کار کردن بوده‌اند آفریده‌شده! بلیط هواپیما بخرید و به مادیرا سفر کنید و علاوه بر طبیعت زیبا از بازارهای محلی آن نیز لذت ببرید.

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه بلیط هواپیما سفرستان

منابع:
europeanbestdestinations.com
travelandleisure.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید