خرید بلیط هواپیما تهران و بازدید از برج بی‌نظیر میلاد

برج میلاد که همچنین به‌عنوان برج تهران شناخته‌شده است، برج چندمنظوره در تهران است. این برج ششمین برج بلند جهان و 24 امین برج ساده و بی‌پیرایه در جهان است. پس گردشگران و همراهان همیشگی سفرستان چمدان‌هایتان را ببندید و این بار بلیط هواپیما تهران پایتخت ایران، این شهر زیبا خریداری کنید؛ چراکه می‌خواهیم شمارا به بازدید از این برج نمادین ببریم.

8
خرید بلیط هواپیما تهران
بلیط هواپیما تهران
خرید بلیط هواپیما تهران و بازدید از برج بی‌نظیر میلادReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Apr 13Rating: 4.5خرید بلیط هواپیما تهران و بازدید از برج بی‌نظیر میلاد - نماد زیبای تهران که بسیار دیدن داردبرج میلاد که همچنین به‌عنوان برج تهران شناخته‌شده است، برج چندمنظوره در تهران است. این برج ششمین برج بلند جهان و 24 امین برج ساده و بی‌پیرایه در جهان است. این بار بلیط هواپیما تهران پایتخت ایران، این شهر زیبا خریداری کنید. دیدنی های تهران. جاهای دیدنی تهران. برج میلاد. دیدنی های برج میلاد. قیمت بلیط ارزان هواپیما تهران.

خرید بلیط هواپیما تهران و بازدید از برج بی‌نظیر میلاد

برج میلاد که همچنین به‌عنوان برج تهران شناخته‌شده است، برج چندمنظوره در تهران است. این برج ششمین برج بلند جهان و ۲۴ امین برج ساده و بی‌پیرایه در جهان است. پس گردشگران و همراهان همیشگی سفرستان چمدان‌هایتان را ببندید و این بار بلیط هواپیما تهران پایتخت ایران، این شهر زیبا خریداری کنید؛ چراکه می‌خواهیم شمارا به بازدید از این برج نمادین ببریم.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما تهران و گشتی در پارک‌ها

موقعیت برج

خرید بلیط هواپیما تهران
بلیط هواپیما تهران

برج میلاد بین منطقه شهرک غرب و منطقه گیشا واقع‌شده و در ۴۳۵ متر از پایه تا نوک آنتن قرارگرفته است. قسمت سر برج شامل یک غلاف بزرگ با ۱۲ طبقه است و سقفی به بلندی ۳۱۵ متر است.
این برج بخشی از مرکز تجارت و انجمن بین‌المللی تهران است و مجهز به امکاناتی عالی نظیر هتل پنج ستاره، مرکز کنوانسیون، مرکز تجارت جهانی و پارک فناوری اطلاعات است.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما تهران و بازدید از برج آزادی

تاریخچه ساخت برج

خرید بلیط هواپیما تهران
بلیط هواپیما تهران

اولین ایده درباره ساخت یک نماد جدید برای تهران در سال ۱۹۹۰ بود. ساخت ساختمان برج در سال ۱۹۹۷ آغاز شد. پس از اتمام ساخت ۱۱ ساله خود در سال ۲۰۰۸، برج میلاد به‌عنوان ششمین برج بلند مخابراتی در جهان محسوب می‌شد. این برج یک سال بعد در سال ۲۰۰۸ افتتاح شد. طراحی این پروژه توسط معمار ایرانی محمدرضا حافظی رهبری شد. پیمانکار عمومی شرکت بلندپایه بود و مشتری اصلی و سرمایه‌گذار شرکت یادمان سازه، نماینده شهرداری تهران بود.

برج میلاد در تاریخ ۲۰ فوریه ۲۰۰۹ توسط شهردار ۵۵، تهران، محمدباقر قالیباف و اعضای شورای شهر تهران به‌طور رسمی افتتاح شد. بیش از ۲۵۰ روزنامه‌نگار محلی و خارجی این رویداد را اطلاع‌رسانی کردند.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما تهران و بازدید از کاخ سعدآباد

ساختار داخلی برج

خرید بلیط هواپیما تهران
بلیط هواپیما تهران

برج میلاد، با ارتفاع حدود ۴۳۵ متر (۱۴۲۷ فوت)، بلندترین برج در ایران و ششمین برج بلند مخابراتی در جهان است؛ و شامل پنج بخش اصلی است، ازجمله پایه، لابی، بدنه، ساختار بالای برج و ستون آنتن. ساختار لابی شامل شش طبقه است. سه‌طبقه اول شامل ۶۳ واحد تجاری، ۱۱ سالن رستوران، یک کافه‌تریا و یک نمایشگاه تجاری حدود ۲۶۰ مترمربع (۲۸۰۰ فوت مربع) است. طبقه اول و دوم زیرزمین شامل بخش نصب‌ها و مرکز داده است. طبقه همکف به ورودی و دروازه اختصاص داده‌شده است.

بدنه برج یک ساختار بتنی است که در حدود ۳۱۵ متر (۱،۰۳۳ فوت) از سطح زمین قرار دارد. شش آسانسور در سه طرف مختلف بدنه برای انتقال بازدیدکنندگان به بالای برج با سرعت ۷ متر در ثانیه (۰٫۰۰۷۰ کیلومتر بر ثانیه)، قرار دارد. علاوه بر آن یک پله اضطراری در سمت چهارم قرار دارد. با خرید بلیط هواپیما تهران لذت سوارشدن بر آسانسور بلندترین برج ایران را از دست ندهید.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما تهران و کوه‌نوردی در توچال

ساختار گنبد آسمانی برج

خرید بلیط هواپیما تهران
بلیط هواپیما تهران

سر برج یک ساختار فولادی با وزن حدود ۲۵۰۰۰ تن و شامل ۱۲ طبقه است. طبقه بالا برج شامل یک گالری هنری عمومی، یک کافه‌تریا، یک رستوران مجلل، یک رستوران VIP، طبقات ارتباطی، طبقات مکانیکی، سکوی دید باز، سکوی دید بسته، مناطق ضد آتش‌سوزی ساخته‌شده به‌عنوان پناهگاه است. ستون آنتن چهار طبقه‌ای در حدود ۱۲۰ متر (۳۹۰ فوت) است. طبقه پایین دکه برای تنظیم آنتن‌های مخابراتی کاربران عمومی است و سه‌طبقه فوقانی به آنتن پخش تلویزیونی جمهوری اسلامی ایران اختصاص دارد. این مجموعه همچنین دارای پارکینگ حدود ۲۷۰۰۰ مترمربع (۲۹۰،۰۰۰ فوت مربع)، یک واحد کامپیوتری و ارتباطی بزرگ، یک واحد فرهنگی و علمی، یک مرکز معامله تجاری، یک نمایشگاه موقت برای نمایش محصولات، یک کتابخانه تخصصی و یک واحد اداری است.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما تهران و بازدید از باغ نگارستان

برج میلاد دارای پایه هشت‌ضلعی است که نماد معماری سنتی ایرانی است که شما عزیزان با خرید بلیط هواپیما تهران می‌توانید از تمامی این‌ها دیدن کنید.

خرید بلیط هواپیما تهران
بلیط هواپیما تهران

شما گردشگران عزیز با خرید بلیط هواپیما تهران و سفر به این شهر می‌توانید از تمامی نمایشگاه‌های هنری این برج دیدن کنید، در رستوران گردان برج که بزرگترین رستوران جهان محسوب می‌شود بستنی طلا میل کنید و در سالن کنسرت بی‌نظیر برج به کنسرت بروید.

برای خرید بلیط هواپیما تهران به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بلیط هواپیما سفرستان

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید