بلیط هواپیما به فرانکفورت، شهر موزه‌های فوق‌العاده

0
170
بلیط هواپیما به فرانکفورت آلمان
بلیط هواپیما به فرانکفورت
بلیط هواپیما به فرانکفورت، شهر موزه‌های فوق‌العادهReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Dec 3Rating: 3.5بلیط هواپیما به فرانکفورت، شهر موزه‌های فوق‌العادهبلیط هواپیما به فرانکفورت آلمان. دیدنی های فرانکفورت. بهترین جاذبه های فرانکفورت. عکس از دیدنی های فرانکفورت. بلیط هواپیما به آلمان. قیمت بلیط هواپیما

بلیط هواپیما به فرانکفورت، شهر موزه‌های فوق‌العاده

فرانکفورت شهری در ایالت هسن آلمان است که پنجمین شهر بزرگ آلمان محسوب می‌شود، گرچه شاید در نگاه اول و با مقایسه این شهر با کلن و برلین به نظر بیاید که فرانکفورت جذابیت کمی برای گردشگران دارد، اما این‌ طور نیست. بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما و سفر به فرانکفورت اواخر بهار تا اوایل پاییز است. هوای فرانکفورت در تابستان‌ها مطبوع و حدود ۲۵ درجه سانتی‌گراد است. البته شاید در بعضی از روزها این دما به حدود ۳۵ درجه هم برسد. در فرانکفورت باید برای باران‌ سنگین آمادگی داشته باشید حتی در روزهای تابستان، این شهر زمستانی نسبتا سرد با بارش برف دارد اگرچه تعداد روزهای برفی زیادی ندارد. همانطور که قبلا اشاره شد فرانکفورت، بعد از برلین بیشترین موزه‌ها را دارد و این بعنی برای صرفه‌جویی بهتر است با پرداخت ۱۲ یورو کارت موزه بخرید با استفاده از این کارت دو روزه می‌توانید پول زیادی ذخیره کنید. با استفاده از این کارت می‌توانید از ۳۴ موزه این شهر لذت ببرید. در ضمن به یاد داشته باشید که موزه‌ها در آلمان معمولا در روزهای دوشنبه تعطیل هستند.

در این مقاله میخواهیم به دیگر جاذبه‌های زیبای این شهر که در قسمت اول نبوده بپردازیم.

موزه‌ اشتیدل

بلیط هواپیما به فرانکفورت آلمان
موزه‌ اشتیدل فرانکفورت

اگر دوست دارید یکی از بهترین موزه‌های هنری اروپا را از نزدیک ببینید قطعا پیشنهادی که به شما می‌شود خرید بلیط هواپیما به فرانکفورت است. این موزه بخاطر یوهان فردریش اشتدل به این نام اسم‌گذاری شده است. موزه‌ اشتیدل دارای بیش از ده‌هزار اثر از هنرهای معاصر و قدیمی است، که اکثرا کار‌های هنری آلمان و دوره‌ رنسانس هستند. کلکسیون جالب و جذابی از نقاشی‌های قرن چهاردهم در این موزه وجود دارد.

بلیط هواپیما به فرانکفورت آلمان
موزه‌ اشتیدل فرانکفورت

این موزه در سال 2012 از طرف انجمن منتقدین هنر آلمان به عنوان بهترین موزه سال برگزیده شد. در همان سال با 447,395 بازدید کننده، رکورددار بیشترین تعداد بازدیدکننده در تاریخ خود شد. در پشت موزه اشتیدل ، مدرسه‌ای هنری با همین نام وجود دارد.

موزه‌ یودینگاسه

بلیط هواپیما به فرانکفورت آلمان
موزه‌ یودینگاسه فرانکفورت

موزه‌ یودینگاسه یا موزه محله یهودی نشینان‌، این موزه اطلاعاتی در خصوص جامعه‌ یهودی آلمان در اختیار شما قرار می‌دهد. در این موزه به زبان‌های انگلیسی و آلمانی به شما توضیحاتی راجب جامعه‌ یهودی آلمان و اتفاقات دوره جنگ جهانی می‌دهند.

بلیط هواپیما به فرانکفورت آلمان
موزه‌ یودینگاسه فرانکفورت

در محوطه بیرون موزه دیواری برای یادبود افرادی که در دوره نازی‌ها در شهر فرانکفورت به قتل رسیدند وجود دارد روی آن نام یازده هزار یهودی که در هلوکاست و در شهر فرانکفورت به قتل رسیدند ثبت شده است. این دیوار دور تا دور قبرستان قدیمی یهودی‌ها که قدمتش به سال 1272 می‌رسد را گرفته است.

لیبیگ هاوس

بلیط هواپیما به فرانکفورت آلمان
لیبیگ هاوس فرانکفورت

اگر دوست دارید یکی از بهترین موزه‌های مجسمه‌ای جهان را ببینید در اسرع وقت بلیط هواپیما به فرانکفورت را تهیه کنید. لیبیگ هاوس در یک قلعه‌ قدیمی متعلق به قرن نوزدهم قرار دارد. این موزه مجموعه‌ای بی‌نظیر از مجسمه‌های مربوط به دوران باروک، رنسانس و حتی دوران کلاسیک هنر را شامل می‌شود. در این موزه آثاری از خاور دور، مصر، یونان و روم باستان وجود دارد، به همین خاطر می‌توان این موزه را جزو کاملترین موزه‌های مجسمه جهان دانست.

موزه‌ تاریخ طبیعی زنکنبرگ

خرید بلیط هواپیما به فرانکفورت آلمان
موزه‌ تاریخ طبیعی زنکنبرگ

موزه‌ تاریخ طبیعی زنکنبرگ، دومین موزه بزرگ تاریخ طبیعی در آلمان و بزرگترین نمایشگاهی است که در آن دایناسورهای بزرگ و غول‌پیکر به نمایش درآمده‌اند. فقط یک موزه زنکبرگ با مشخصه‌های خاص خودش در جهان وجود دارد، به خاطر همین است که خرید بلیط هواپیما به فرانکفورت قطعا یک خرید فوق ‌العاده است. این موزه با کلکسیون پر شمار از فسیل‌ها بیشتر مورد توجه کودکان قرار دارد.

خرید بلیط هواپیما به فرانکفورت آلمان
موزه‌ تاریخ طبیعی زنکنبرگ

در موزه زنکنبرگ، اسکلت انواع دایناسورها، ماموت‌ها، پرندگان تاکسیدرمی شده و جانوران مختلفی از دوره‌های مختلف زمین‌شناسی وجود دارد. دایناسورهای موجود در موزه به علت غول ‌پیکر بودن توجه تعداد زیادی از بازدیدکنندگان را جلب می‌کنند. در این مجموعه دایناسوری جالب و کمیاب وجود دارد که پوست پولک‌دار منحصر به فردی بر روی فسیلش باقی مانده است.

باغ گیاه‌شناسی پالمن‌گارتن

خرید بلیط هواپیما به فرانکفورت آلمان
باغ گیاه‌شناسی پالمن گارتن

پالمن‌گارتن یکی از دو باغ گیاه‌شناسی فرانکفورت است، این باغ 22 هکتار از زمین‌های منطقه وشتند فرانکفورت را پوشانده است. پالمن‌گارتن نیز مانند اکثر مکان‌های عمومی شهر توسط معمار آلمانی، هاینریش سیسمایر در سال 1871 اجرا شده است. در این باغ گونه‌های مختلف گیاهان باغ‌چه‌‌ها، گل‌ها و انواع پرندگان از سراسر دنیا وجود دارند. بازدید از این باغ، یکی از لذت‌‌بخش‌ترین قسمت‌های سفر به فرانکفورت است.

فرانکفورتر دُم

بلیط هواپیما به فرانکفورت آلمان
فرانکفورتر دُم فرانکفورت

فرانکفورتر دُم یا کلیسای جامع فرانکفورت درست در پشت «باغ تاریخی» قرار دارد. یکی از چاذبه‌های باغ تاریخی، برجی با طرح گوتیک است، که 94 متر ارتفاع دارد و در سال 1860 ساخته شده است. دُم، دارای بناهایی است که از بمباران سال 1944 جان سالم به در برده‌اند. موزه دُم به علت عتیقه‌جاتی که ارزش مذهبی و تاریخی بسیاری دارند معروف است.

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما به آلمان به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه بلیط هواپیما سفرستان

منابع:
wikitravel.org
wikivoyage.com
tripadvisor.com
news.nationalgeographic.com

به احتمال زیاد شما مطالب زیر را هم دوست خواهید داشت:
بلیط هواپیما ارزان به فرانکفورت ، برای دیدن کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید