بلیط هواپیما استرالیا و تجربه غواصی

اقیانوسیه منطقه‌ای‌‌ دور افتاده‌ با جزایر متعددی می‌باشد که توسط اقیانوس آرام احاطه شده‌ است. می‌توان این منطقه را کانون کوه‌های آتش‌فشانی، جنگل‌ها، صخره‌های مرجانی و همچنین میزبان بهترین سواحل دنیا نامید. همان‌طور که میدانید اقیانوسیه برای سرگرمی‌های زیادی چون موج‌سواری، قایق‌سواری، پیاده‌روی، کایاک‌رانی، غواصی و تمام فعالیت‌های هیجان‌انگیز مرتبط با آب مکان بسیار مناسبی محسوب می‌شود.

0
100
خرید بلیط هواپیما اقیانوسیه
بلیط هواپیما اقیانوسیه
بلیط هواپیما استرالیا و تجربه غواصیReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Jun 23Rating: 4.0بلیط هواپیما اقیانوسیه و تجربه غواصی - خرید بلیط هواپیما از اپلیکیشن سفرستاناقیانوسیه منطقه‌ای‌‌ دور افتاده‌ با جزایر متعددی می‌باشد که توسط اقیانوس آرام احاطه شده‌ است. می‌توان این منطقه را کانون کوه‌های آتش‌فشانی، جنگل‌ها، صخره‌های مرجانی و همچنین میزبان بهترین سواحل دنیا نامید. همان‌طور که میدانید اقیانوسیه برای سرگرمی‌های زیادی چون موج‌سواری، قایق‌سواری - خرید بلیط هواپیما اقیانوسیه

تجربه غواصی در استرالیا

اقیانوسیه منطقه‌ای‌‌ دور افتاده‌ با جزایر متعددی می‌باشد که توسط اقیانوس آرام احاطه شده‌ است. می‌توان این منطقه را کانون کوه‌های آتش‌فشانی، جنگل‌ها، صخره‌های مرجانی و همچنین میزبان بهترین سواحل دنیا نامید. همان‌طور که میدانید اقیانوسیه برای سرگرمی‌های زیادی چون موج‌سواری، قایق‌سواری، پیاده‌روی، کایاک‌رانی، غواصی و تمام فعالیت‌های هیجان‌انگیز مرتبط با آب مکان بسیار مناسبی محسوب می‌شود. با خرید بلیط هواپیما اقیانوسیه می‌توانید در گردش‌های دریایی از چندین مکان زیبا دیدن کنید یا در ساحلی پرت و دورافتاده با کتابی در یکدست و بطری نوشیدنی در دستی دیگر در آرامش کامل استراحت کنید. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا با بهترین مکان‌های اقیانوسیه برای غواصی آشنا شوید.

استرالیا

خرید بلیط هواپیما استرالیا
بلیط هواپیما استرالیا

استرالیا به لطف دیواره بزرگ مرجانی در کویینزلند بهترین مکان دنیا برای غواصی محسوب می‌شود. این مکان دو هزار کیلومتر طول دارد و بزرگ‌ترین آب‌سنگ مرجانی دنیا در این محل واقع‌شده است. جالب است بدانید استرالیا با تنوع زیستی شگفت‌انگیز خود دارای غنی‌ترین اکوسیستم جهان می‌باشد. با خرید بلیط هواپیما استرالیا و سفر به استرالیا گونه‌های جانوری مختلفی را از نزدیک خواهید دید. کافیست از شهر بندری داگلاس یا شهر کنز سوار کشتی شوید تا بهترین مناطق دنیا را برای غواصی بیابید یا روزها را با تماشای دلفین‌ها، لاک‌پشت‌ها، وال‌ها، کوسه‌های سرچکشی و ببری، هامورهای عظیم‌الجثه سپری کنید.

خرید بلیط هواپیما استرالیا
بلیط هواپیما استرالیا

در جنوب استرالیا، شهر بندری تانزویل به‌عنوان بهترین نقطه برای غواصی شناخته شده است. با سفر به قسمت جنوبی شهر بریزبن می‌توانید غواصی در غارهای زیر دریا را در منطقه‌ای بنام غار صخره ماهی تجربه کنید و همچنین در آبسنگ‌های نینگالو در کنار ماهی‌هایی مثل وال‌کوسه و سفره‌ماهی دیو شنا کنید. دیوار عمودی جزیره کریسمس (Perpendicular Wall)، لاشه اچ‌ام‌ای‌اس در دانزبوروگ (HMAS Swan Wreck) و غار کاکلبیدی (Cocklebiddy Cave) در جنوب این کشور دیگر مناطق شگفت‌انگیزی هستند که می‌توانید پس از خرید بلیط هواپیما استرالیا و سفر به استرالیا ببینید.

هاوایی

خرید بلیط هواپیما هاوایی
بلیط هواپیما هاوایی

هاوایی که یکی از پنجاه ایالت آمریکا محسوب می‌شود، متشکل از 137 جزیره است. شاید ندانید که این ایالت بزرگ‌ترین منطقه آبی حفاظت شده را دارا می‌باشد که بیش از 36 میلیون هکتار وسعت دارد و نزدیک به 7 هزار گونه جانور آبزی را در خود جای داده است که 25 درصد این جانوران گونه‌هایی بومی هستند. با خرید بلیط هواپیما هاوایی و بازدید از هاوایی می‌توانید لاشه کشتی‌هایی مثل YO-257 که برای حمل آذوقه در جنگ جهانی دوم از آن استفاده می‌شد و یا کشتی‌هایی که در حمله پرل هاربر غرق شدند و اکنون چون آب‌سنگی مصنوعی در کف اقیانوس آرمیده‌اند را از نزدیک ببینید. از نظر غواصان مکان‌هایی مثل مانتانا ری (The Manta Ray)، مولوکینی کریتر وال (Molokini Crater Wall) و کایلوآ کوناKailua) Kona) بهترین نقاط غواصی در هاوایی محسوب می‌شوند.

میکرونزی

خرید بلیط هواپیما میکرونزی
بلیط هواپیما میکرونزی

مجمع‌الجزایر اقیانوس آرام به‌عنوان میزبان زیباترین مناطق غواصی دنیا برای جهانیان شناخته شده است. غواصی در این مناطق با دیدن لاشه‌ کشتی‌ها و هواپیماها به تجربه‌ای لذت‌بخش و فراموش‌نشدنی تبدیل می‌شود. شما گردشگران می‌توانید با خرید بلیط میکرونزی و غواصی در دریاچه مرجانی تراک (Truk Lagoon) از بزرگ‌ترین قبرستان لاشه‌های مدفون کشتی‌ها، هواپیماها و .. زیر دریا دیدن کنید. هرساله فوجیکاوا مارو و سانفرانسیسکو مارو به‌عنوان بهترین نقاط برای بازدید از لاشه‌ کشتی‌ها و هواپیماها در بررسی‌های اینترنتی انتخاب می‌شوند.

نیوزلند

خرید بلیط هواپیما نیوزلند
بلیط هواپیما نیوزلند

نیوزلند نسبت به استرالیا از شهرت کمتری برای غواصان برخوردار است اما از داشتن گنجینه‌های دریایی بی‌بهره نیست. به لطف جریان‌های آب گرم در این منطقه، آب‌های گرمسیری برای گونه‌های مختلف ماهی‌ها، مرجان‌ها، اسفنج‌ها و جلبک‌های دریایی پناهگاه ایمنی به‌حساب می‌آید. با خرید آنلاین بلیط هواپیما نیوزلند و سفر به این کشور می‌توانید از جزایر زیبای پور نایتس (Poor Knights Islands) یا به‌ قول محقق فرانسوی ژاک-ایو کوستو “بهشت زیر دریا” دیدن کنید. وایت آیلند تجربه غواصی کنار یکی از کوه‌های آتش‌فشانی فعال را به شما می‌دهد تا از نزدیک شاهد خروج گازهای آتشفشانی در زیر دریا باشید. میدل آرک Middle Arch)) و کویتیز مادل (Cavities Muddle) نیز نقاط بسیار مناسبی برای غواصی در نیوزلند به‌شمار می‌روند.

پلی‌نزی فرانسه

خرید بلیط هواپیما فرانسه
بلیط هواپیما فرانسه

تنگه تیپیوتا (Tiputa Pass) یکی از بهترین مکان‌های غواصی دنیا به‌حساب می‌آید. دلیل علاقه زیاد غواصان به این نقطه چیزی جز رفت و آمد کوسه‌ها در این منطقه نیست. با خرید بلیط هواپیما اقیانوسیه و سفر به پلی‌نزی می‌توانید کوسه‌های سرچکشی و دلفین‌های کنجکاو این منطقه را از نزدیک ببینید. معبر فاکاراوا (The Pass Of Fakarava)، دیوار کوسه‌ها ((Shark Wall و مجموعه آبسنگ‌های مرجانی تیکیهو (Tikehau) مناطق زیبای دیگری در پلی‌نزی هستند که می‌توانید پس از خرید بلیط هواپیما فرانسه و سفر به این کشور از دیدنشان لذت ببرید. بدون هیچ شکی غواصی در پلی‌نزی می‌تواند تجربه‌ای شگفت‌انگیز و فراموش‌نشدنی را برای شما رقم بزند.

برای خرید بلیط هواپیما اقیانوسیه و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منبع : spotmydive.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید