بلیط هواپیما اسلو به همراه فرزندانتان

به‌طور حتم می‌دانید که سفر با بچه‌ها چند برابر سخت‌تر می‌شود، بچه‌ها زودتر خسته می‌شوند، سریع‌تر گرسنه می‌شوند و بعضی از مکان‌های دیدنی اصلاً برایشان جذاب نیست و حتی بعضی‌اوقات این‌طور پیش می‌آید که غر می‌زنند و دلشان می‌خواهد برگردند. اما اگر در مقصد موردنظر خود جاذبه‌ها و فعالیت‌های موردعلاقه بچه‌های خود را بشناسید و مطابق با سن و سالشان جاهای مناسبی را انتخاب کنید به هیچ مشکلی با آن‌ها برنمی‌خورید و بعد می‌توانید با خیال راحت بلیط هواپیما اسلو یا مقصد مورد علاقه‌تان را تهیه کنید.

0
82
خرید بلیط هواپیما اسلو
بلیط هواپیما اسلو
بلیط هواپیما اسلو به همراه فرزندانتانReviewed by خدمات بلیط هواپیما خارجی on Apr 28Rating: 4.0بلیط هواپیما اسلو به همراه فرزندانتان - خرید بلیط هواپیما ارزان اسلو سفری با کودکانبه‌طور حتم می‌دانید که سفر با بچه‌ها چند برابر سخت‌تر می‌شود، بچه‌ها زودتر خسته می‌شوند، سریع‌تر گرسنه می‌شوند و بعضی از مکان‌های دیدنی اصلاً برایشان جذاب نیست و حتی بعضی‌اوقات این‌طور پیش می‌آید که غر می‌زنند و دلشان می‌خواهد برگردند. اما با خواندن این مطلب بلیط هواپیما اسلو یا مقصد مورد علاقه‌تان را تهیه کنید.

بلیط هواپیما اسلو سفری مناسب به همراه فرزندانتان

به‌طور حتم می‌دانید که سفر با بچه‌ها چند برابر سخت‌تر می‌شود، بچه‌ها زودتر خسته می‌شوند، سریع‌تر گرسنه می‌شوند و بعضی از مکان‌های دیدنی اصلاً برایشان جذاب نیست و حتی بعضی‌اوقات این‌طور پیش می‌آید که غر می‌زنند و دلشان می‌خواهد برگردند. اما اگر در مقصد موردنظر خود جاذبه‌ها و فعالیت‌های موردعلاقه بچه‌های خود را بشناسید و مطابق با سن و سالشان جاهای مناسبی را انتخاب کنید به هیچ مشکلی با آن‌ها برنمی‌خورید و بعد می‌توانید با خیال راحت بلیط هواپیما اسلو یا مقصد مورد علاقه‌تان را تهیه کنید.

خرید بلیط هواپیما اسلو
بلیط هواپیما اسلو

بچه‌ها عاشق پارک‌ هستند پس بدون شک بازدید از یکی از آن‌ها باید در بین برنامه‌های شما باشد. حالا فکر کنید بلیط هواپیما اسلو را خریده‌اید و قرار است با فرزندان خود سفر کنید، بهتر است نظر آن‌ها را در مورد دیدنی‌های اسلو بپرسید، در مرحله اول نگاهی به لیست پایین سفرستان بیاندازید، مطمئناً تمام جذابیت‌های اسلو را نمی‌توان در چند صفحه جا داد ولی حداقل می‌توانید این مطلب را به همراه فرزندان خود بخوانید و باهم تصمیم بگیرید که کجا بروید.

بلیط هواپیما اسلو

1گشتنی‌های اسلو

اگر دوست دارید بیش‌تر وقتتان را در فضای آزاد بگذرانید می‌توانید به بازدید از حیوانات باغ‌وحش “Bogstad Gard” بروید یا قایقی در جنگل “Nordmarka” کرایه کنید و اطراف را بگردید و یا در حمام گرم و روباز شیرجه بزنید. اگر هم حوصله بیرون را نداشتید یا هوای بیرون مساعد نبود یکی از موزه‌های مناسب کودکان را انتخاب کنید چون در اسلو موزه‌های زیادی برای خانواده‌ها و فرزندانشان وجود دارد که برنامه‌‌های سرگرم‌کننده‌ای دارند. حتی بعداً متوجه می‌شوید که با خرید بلیط هواپیما اسلو و سفر به آن شهر روحیه کل خانواده را بانشاط‌تر کردید.

بلیط هواپیما اسلو

2پارک Climbing

فصل بهار و تابستان بهترین فرصت برای تهیه بلیط هواپیمای اسلو و لذت بردن از جنگل‌ها و پارک‌هاست. دریکی از پارک‌های شهر اسلو که حدوداً 20 دقیقه با مرکز شهر فاصله دارد، 9 کورس مسابقه ساخته‌شده که در طول مسیرش بیش از 70 مانع قرارگرفته است. در این مسیر باید  زیپ‌لاین‌ها و سکوهای پرتاب را پشت سر بگذارید. اصلاً هم نگران نباشید در هنگام ورود به همه میهمانان پارک تجهیزات ایمنی و کلاهک می‌دهند و تمام مسیر را آموزش می‌دهند. بقیه اعضای خانواده هم اگر میلی به بازی ندارند می‌توانند مشغول پیک‌نیک و کباب پختن یا بستنی خوردن باشند.

بلیط هواپیما اسلو

3استخر روباز Frognerbadet

در مجاورت پارک “Vigeland Sculpture” استخر روبازی وجود دارد که یکی از استخرهایش مختص کودکان و نوجوانان است و دو استخر دیگر هم 50 متری هستند، در این مکان سکوی شیرجه‌ای وجود دارد ‌ که برای هیجان بیش‌تر مناسب است. حتماً به یاد داشته باشید که این استخر فقط درطول تابستان باز است و برای رفتن به آن‌جا باید بلیط هواپیمای اسلو را برای روز‌های گرم تابستان رزرو کنید. برای اینکه با شلوغی بیش‌ازحد هم روبرو نشوید وسط هفته به این استخر بروید.

بلیط هواپیما اسلو

4باغ گیاه‌شناسی

اگر فرزندانتان به گیاهان و یا عکاسی علاقه دارند آن‌ها را سورپرایز کنید و به باغ بزرگ گیاه‌شناسی ببرید. در این باغ بیش از 1800 نوع درخت و گیاه وجود دارد و در میان همه آن‌ها مجسمه‌های بزرگی توسط هنرمند انگلیسی بافته‌شده است. این مجسمه‌ها خیلی جالب بافته‌شده‌اند و تماشای آن‌ها بسیار لذت‌بخش است. علاوه بر این‌ها، داخل باغ ساختمان‌هایی وجود دارند که هرکدام در نوع خود موزه به‌حساب می‌آیند و گیاهانی را از دیگر بخش‌های کره زمین در خود جای‌داده‌اند.

بلیط هواپیما اسلو

5پارک TusenFryd

نوبت به بزرگ‌ترین پارک سرگرم‌کننده نروژ می‌رسد، پارکی که بیش از 30 فعالیت و سرگرمی، بازی‌های جالب،مغازه‌ها و رستوران‌های کوچک و بزرگ دارد و برای هر گروه سنی مناسب است. مثلاً می‌توانید سوار یکی از ترن‌های هوایی پارک شوید و درکنار هیجانی که تجربه کردید دوست‌های زیادی برای خود پیدا کنید، همان‌هایی که به اندازه شما پایه هیجان هستند. اگرهم شانس با شما یار بوده و فصل مناسبی بلیط هواپیمای اسلو را تهیه‌کرده باشید می‌توانید از استخر شنای پارک و رودخانه‌اش نیز استفاده کنید، به شرطی که از خانواده قول بگیرید بلیط هواپیمای اسلو را برای تابستان رزرو کنند.

بلیط هواپیما اسلو

6موزه علم و فنّاوری اسلو

موزه علم و فنّاوری از مکان‌هایی است که کودکان از آن سیر نمی‌شوند، البته برای تمام سنین همین‌طور است. به نظر می‌رسد باید یک‌بار در اولین روز‌های سفر خود به این موزه بروید و یک‌بار هم برنامه‌اش را برای روزهای آخر بریزید. این مکان بهشتی برای تمام مردم کنجکاو می‌باشد، فرقی هم نمی‌کند کودک زیر 4 سال باشد یا خودش صاحب فرزند باشد، درهرصورت از آن لذت می‌برد. این موزه بیش از 80 نوع تأسیسات جذاب، 25 نمایشگاه ثابت و برنامه‌های هیجان‌انگیزی برای تعطیلات و آخر هفته‌ها دارد که در این روزها خیلی شلوغ می‌شود.

خرید بلیط هواپیما اسلو
بلیط هواپیما اسلو

در این موزه می‌توانید ماشین‌هایی را طراحی کنید یا با وسایل الکترونیکی چیزی را اختراع کنید. قسمت “Scientific Center” آن بیش‌تر سرگرم‌کننده است، جایی که می‌توانید بازی کنید و یاد بگیرید، مثلاً واکنش‌های آنی خود را در مسابقه بسنجید، ماهی‌های مجازی را دنبال کنید و ببنید کدام‌یک از دوستانتان حواسش جمع‌تر است. مگر می‌شود تمام آرزوهای کودکی‌تان در یک موزه برآورده شود؟ رفتن به موزه علم و فنّاوری بهترین دلیل برای خرید بلیط هواپیمای اسلو است و شما این واقعیت را فقط زمانی می‌توانید درک کنید که آن‌جا را از نزدیک ببینید.

بلیط هواپیما اسلو

7پیست اسکی Holmenkollen

حتماً می‌دانید که پیست اسکی‌ها و فستیوال‌های اسکی نروژ چقدر معروف است و در طی سال چند نفر بلیط هواپیمای اسلو را برای اسکی در این منطقه رزرو می‌کنند، پس چرا یک روز از سفر خود را به اسکی در مشهورترین پیست اسکی شهر نگذرانید؟ پیستی که چند قرن پیش هم وجود داشته و تا امروز چند بار بازسازی‌شده است. این پیست یکی از محبوب‌ترین مکان‌های گردشگران است و خیلی‌ها برای اینکه به این مکان بیایند انتظار زمستان را می‌کشند. اگر تمام اعضای خانواده‌تان به اسکی علاقه نداشت نگران نباشید چون مغازه‌های سوغاتی فروشی، موزه اسکی، کافه‌ای که آن‌جاست می‌تواند ساعت‌ها آن‌ها را مشغول کند و حتی می‌توانند از بالای برجی که در این پیست چشم‌انداز زیبایی از کل شهر و جنگل‌های اطراف داشته باشند.

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منابع:visitoslo.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید