بلیط هواپیما اسپانیا و دیدار از دیدنی‌های بی‌نظیر آندالوسیا

0
79
خرید بلیط هواپیما آندالوسیا
بلیط هواپیما آندالوسیا
بلیط هواپیما اسپانیا و دیدار از دیدنی‌های بی‌نظیر آندالوسیاReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Apr 14Rating: 4.5بلیط هواپیما اسپانیا و دیدار از دیدنی‌های بی‌نظیر آندالوسیا - یک سیاحت کاملا به‌یادماندنیخرید بلیط هواپیما اسپانیا. دیدنی های اسپانیا. جاهای دیدنی آندالوسیا. بلیط ارزان هواپیما. قیمت بلیط ارزان هواپیما اسپانیا.

بلیط هواپیما اسپانیا و دیدار از دیدنی‌های بی‌نظیر آندالوسیا

همان‌طور که می‌دانیم در اسپانیا شهرهای فوق‌العاده زیبا و معروفی نظیر گرانادا، سویا و کوردوبا وجود دارد که همگی با معماری‌های کلاسیک خود جلب‌توجه می‌کنند اما در بین تمامی آن‌ها آندالوسیا به خاطر وجود دهکده‌های کوچک دیدنی جذابیت بیشتری دارد. در این دهکده‌ها شما می‌توانید فرهنگ مردم و روش زندگی مردم جنوب اسپانیا را از نزدیک لمس کنید، از معماری‌های خارق‌العاده دیدن کنید و در مکان‌های شگفت‌انگیز غذا میل کنید.

در مسیر آندالوسیا حتماً از هشت روستا دیدن کنید. این مسیر به‌طور رسمی Caminos de Pasión (مسیرهای شور) نامیده می‌شود، جایی که می‌توانید با انواع معماری عربی و مسیحی مواجه شوید پس با خرید بلیط هواپیما اسپانیا با ما همراه باشید.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما اسپانیا و چشیدن طعم غذای ماتادورها

دیدار از Alcalá la Real

خرید بلیط هواپیما آندالوسیا
دیدار از Alcalá la Real

Alcalá la Real تنها شهری کوچک در مسیر دقیقاً در نیمه‌راه بین گرانادا و کوردوبا در Province of Jaén واقع‌شده است. این شهر به خاطر روغن‌زیتون فوق‌العاده تولیدشده در این منطقه معروف است، بنابراین شما نمی‌توانید Alcalá la Real را ترک کنید بدون اینکه بخشی طعم این روغن‌زیتون را بچشید. شما در اینجا می‌توانید با انواع دسته‌بندی‌های مختلف روغن آشنا شوید و از طعمشان لذت ببرید.

قلعه تپه Fortaleza de la Mota بی‌نظیرترین مکان نمادین در شهر است. همان‌طور که مردم محلی می‌گویند بسیاری از مردم از کوردوبا به گرانادا (و یا برعکس) رانندگی می‌کنند و سپس فوراً ماشین را متوقف می‌کنند وقتی‌که این قلعه بی‌نظیر را می‌بینند.

دیدار از Priego de Córdoba

خرید بلیط هواپیما آندالوسیا
دیدار از Priego de Córdoba

هنگامی‌که به Priego de Córdoba رسیدید، مردم محلی از شما استقبال خواهند کرد و خواهند گفت: “خوش‌آمدید به زیباترین روستای آندالوسیا”، و شما از این‌همه شور و نشاط و تحرک به وجد می‌آیید. در اینجا شما می‌توانید از Priego بازدید کنید، در خیابان‌های محله Barrio و کوچه‌های سفید فوق‌العاده پر از گل قدم بزنید، از چشمه‌های شگفت‌انگیز دیدن کنید و از فضای آرام این روستا لذت ببرید. با خرید بلیط هواپیما اسپانیا تجربه این آرامش را از دست ندهید.

دیدار از cabra

خرید بلیط هواپیما آندالوسیا
دیدار از cabra

به‌غیراز کلیساهای زیبا، قلعه قرون‌وسطایی و موزه روغن‌زیتون، ما می‌خواهیم به شما یک موزه واقعاً ویژه‌ای که در اینجا وجود دارد را به شما معرفی کنیم، موزه Museum of Passion. این موزه بسیار عجیب‌وغریب به‌طور شگفت‌انگیزی روی سنت‌های مذهبی هفته مقدس در آندالوسیا تمرکز نمی‌کند، اما تحقیقات علمی مربوط به Shroud of Turin، پارچه‌ای است که توسط بعضی‌ها به‌عنوان پوشش مسیح محسوب می‌شود. نتایج تحقیقات انجام‌شده در اینجا نشان می‌دهد که چهره عیسی مسیح و حالت ستون فقراتش چگونه بود. شاید کاملاً عجیب‌وغریب باشد، اما برای بازدید بسیار جالب است. پس با خرید بلیط هواپیما اسپانیا از این موزه نیز دیدن کنید.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما بارسلونا اسپانیا

دیدار از Baena

خرید بلیط هواپیما آندالوسیا
دیدار از Baena

شهر عربی Almedina یکی از مهم‌ترین چیزهایی است که باید در Baena بازدید شود، شما عزیزان با خرید بلیط هواپیما اسپانیا و سفر به این شهر علاوه بر دیدار از موزه باستان‌شناسی و پارک باستان‌شناسی Torrespadrones، می‌توانید در مورد زندگی در زمین‌های Theses در زمان رومیان نیز اطلاعات کافی کسب کنید.

دیدار از Lucena

خرید بلیط هواپیما آندالوسیا
دیدار از Lucena

آثاری از نمادهای عربی و مسیحی (همچنین یهودی) را می‌توان در همه‌جا این شهر یافت، که باعث می‌شود Baena جزو مکان‌های ثروتمند تاریخی و هنری باشد. یکی از این برجستگی‌ها، کلیسای مقدس San Mateo ساخته‌شده در سبک باروک، یکی از زیباترین پرستشگاه‌هایی است که تاکنون دیده‌ایم. یکی دیگر از معماری باروک در Lucena، خانه Count of Santa Ana است که امروزه به‌عنوان مرکز بازدیدکنندگان Lucena محسوب می‌شود.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما مادرید اسپانیا

دیدار از Puente Gentil

خرید بلیط هواپیما آندالوسیا
دیدار از Puente Gentil

از دهکده زیبای Puente Gentil می‌توان به مهم‌ترین بنای یادبود، پل سنگی بر روی رودخانه Genil، که به نام این شهر است اشاره کرد.

دیدار از Osuna

خرید بلیط هواپیما آندالوسیا
دیدار از Osuna

هنگامی‌که به Osuna می‌رسید ممکن است انتظار نداشته باشید که زیباترین خیابان‌ها در این شهر باشد. خیابان San Pedro یکی از زیباترین خیابان‌های اسپانیا با استخرهای قدیمی آن است که دارای نمادهای بسیار تزئینی هستند. در بالای تپه نیز می‌توانید کلیسای Colegiata را، نمونه‌ای زیبا از معماری رنسانس در اسپانیا پیدا کنید. با خرید بلیط هواپیما اسپانیا از تمامی از زیبایی‌ها دیدن کنید.

برای خرید بلیط هواپیما اسپانیا به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بلیط هواپیما سفرستان

منبع:
surfingtheplanet.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید