بلیط هواپیما به اسکاتلند

0
381
خرید بلیط هواپیما به Glasgow اسکاتلند
بلیط هواپیما به Glasgow اسکاتلند
بلیط هواپیما به اسکاتلندReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Sep 2Rating: 4.5بلیط هواپیما به اسکاتلندبلیط هواپیما به اسکاتلند بریتانیا از مجموعه‌ای از کشورها تشکیل شده، یکی از آنها اسکاتلند است، کشور طبیعت مسحور کنند، معماری شگفت‌انگیز و موسیقی

بلیط هواپیما به اسکاتلند

بریتانیای کبیر از مجموعه‌ای از کشورها تشکیل شده، یکی از آنها اسکاتلند است، کشور طبیعت مسحور کنند، معماری شگفت‌انگیز و موسیقی؛ کشور اسکاتلند با گستره‌ای از دیدنی‌هایش مسافران بسیاری از پروازهای خارجی به سوی جزیره‌ی بریتانیا را به خود جلب می‌کند. شما هم به دنبال مقصدی تابستانی هستید؟ پیشنهاد ما به شما سفر به اسکاتلند است، این سفرنامه را بخوانید و بلیط هواپیمای خود را قطعی کنید.

چگونه به اسکاتلند سفر کنیم؟

برای سفر به این کشور نیاز دارید تا ویزای بریتانیای کبیر را تهیه کنید.

جغرافیای اسکاتلند

کشور اسکاتلند از شرق با دریای شمال، از شمال با دریای نروژ، از جنوب غربی با دریای ایرلند و از غرب با اقیانوس اطلس مرز آبی دارد. اسکاتلند نزدیک 790 جزیره دارد که در طول سفر خود می‌توانید از آنها دیدن کنید.از سوی دیگر اسکاتلند، بلندی‌های بسیاری دارد که در نیمه‌ی اول سال بسیار سرسبز و دیدنی می‌شود.

بلیط هواپیما برای بازدید از دیدنی‌های اسکاتلند

هریک از شهرها و جزایر اسکاتلند اذبه‌های بسیاری دارد که خود می‌توند چند روز از سفرتان را به خود اختصاص دهد، در ادامه بخشی از آنها را به شما معرفی خواهیم کرد.

بلیط هواپیما برای بازدید از Edinbutgh

خرید بلیط هواپیما به Edinbutgh اسکاتلند
بلیط هواپیما به Edinbutgh اسکاتلند

سفرتان به اسکاتلند را می‌توانید با خرید بلیط هواپیما به مقصد ادینبرو آغاز کنید، شهری که محبوب بسیاری از مسافران پروازهای خارجی است که به سوی ادینبرو می‌آیند. این شهر ترکیبی از معماری‌های قدیمی است که با روحی مدرن ترکیب گشته‌است.

یکی از بهترین تجربه‌های سفر در اینجا، پیاده‌روی در کوچه و خیابان‌ها و استراحت در غذاخوری‌های مختلف این شهر است. اگر دلتان خواست تا عکسی زیبا از منظره‌ی شهر بگیرید، می‌توانید به قلعه‌ی قدیمی ادینبرو که بر بالای کوه آتشفشانی قرار دارد بروید.

از ویژگی‌های مهم شهر که سبب محبوبیت آن در میان گردشگران شده، تنوع اقامتگاه‌ها است که به آنها کمک می‌کند تا با هر بودجه‌ای بتوانند تعطیلات خود را در این شهر بگذرانند.

بلیط هواپیما برای بازدید از Glasgow

خرید بلیط هواپیما به Glasgow اسکاتلند
بلیط هواپیما به Glasgow اسکاتلند

گلاسکو بزرگترین شهر اسکاتلند است. در قرن 17 میلادی، این شهر از یک روستای معمولی که یک کلسیای جامع داشت و در کنار رودخانه بنا شده بود بدل به یکی از بزرگترین شهرهای امپراتوری بریتانیا شد.

دانشگاه گلاسکو که در قرن 15 میلادی بنا شده، یکی از قدیمی‌ترین دانشگاه و از دیدنی‌ترین مکان‌های این شهر است. موزه‌ها و گالری‌های مختلف، باغ‌ها و کاخ‌ها از جمله جاذبه‌های این شهر است. گلاسکو همچنین میزبان جشنواره‌های مختلفی نیز هست.اگر هم اهل خرید هستید، اینجا مقصد مناسبی برای شما خواهد بود چراکه دومین مرکز خرید بریتانیا پس از لندن است.

بلیط هواپیما برای بازدید از  Glencoe

خرید بلیط هواپیما به Glencoe اسکاتلند
بلیط هواپیما به Glencoe اسکاتلند

شهر گلنکو  درواقع دره‌ا‌ی آتشفشانی است که مناظر بدیع طبیعی‌اش شما را مسحور خود می‌کند. در این منطقه یک قلعه‌ی تاریخی نیز قرار دارد که به نام ولیلیام مشهور است، این شهر مقصد کسانی است که می‌خواهند از طبیعت بکر اسکاتلند لذت ببرند.

بلیط هواپیما برای بازدید از Eilean Donan

خرید بلیط هواپیما به Eilean Donan اسکاتلند
بلیط هواپیما به Eilean Donan اسکاتلند

همانطور که گفتیم در اسکاتلند جزایر مختلفی وجود دارد، یکی از زیباترین آنها ایلین دونان است؛ این جزیره در دریاچه‌ی دویچ قرار گرفته و معروفترین جاذبه‌ی آن قلعه‌ای قدیمی است. این قلعه لوکیشن بسیاری از فیلم‌ها و سریا‌ل‌ها نیز بوده است.

بلیط هواپیما برای بازدید از Skye

خرید بلیط هواپیما به Skye اسکاتلند
بلیط هواپیما به Skye اسکاتلند

یکی دیگر از جزیره‌های اسکاتلند، اسکای است، این جزیره در فهرست بهترین جزایر معرفی شده توسط نشنال جئوگرافیک به چشم می‌خورد.بسیاری از طبیعت دوستان برای پیاده‌روی در سواحل شنی و بالا رفتن از صخره‌ها به اینجا سفر می‌کنند. همچنین اینجا شما می‌توانید از برخی از گونه‌های جانوری و گیاهی اسکاتلند دیدن کنید.

بلیط هواپیما برای بازدید از Trossaachs National Park

خرید بلیط هواپیما به Trossaachs National Park اسکاتلند
بلیط هواپیما به Trossaachs National Park اسکاتلند

این پارک در سال 2002 افتتاح شد، با سفر به این پارک می‌توانید از دریاچه‌ی لوموند، ارتفاعات و گونه‌های جانوری و گیاهی خاص اسکاتلند دیدن کنید. یادتان باشد که دوربین عکاسیتان را به همراه ببرید تا از این مناظر بدیع عکاسی کنید.

بلیط هواپیما برای بازدید از Caringorms National Park

خرید بلیط هواپیما به Caringorms National Park اسکاتلند
بلیط هواپیما به Caringorms National Park اسکاتلند

همانطور که گفتیم اسکاتلند، طبیعتی بکر و زیبا دارد، برای دیدار از بخشی از آن می‌توانید به این پارک که بزرگترین پارک ملی بریتانیا نیز به شمار می‌رود سفر کنید. گفتنی است پنج قلعه‌ی مرتفع اسکاتلند در همین پارک واقع شده و برای همین هم مقصدی است برای دوچرخه سواران کوهستان، اسکی بازان و کوهنوردان است.

بلیط هواپیما برای بازدید از Loch Maree

خرید بلیط هواپیما به Loch Maree اسکاتلند
بلیط هواپیما به Loch Maree اسکاتلند

اسکاتلند چندین دریاچه نیز دارد، یکی از آنها دریاچه‌ی ماری است. در اطراف این دریاچه می‌توانید از آثار به جا مانده از یک کلیسا و قبرستان باستانی نیز دیدن کنید. درباره‌ی این دریاچه داستان‌های بسیاری وجود دارد، مثلا برخی معتقدند که درختی قدیمی در کنار این دریاچه وجود دارد که اگر سکه‌ای در آن بگذارید و آن سکه همانجا بماند، آرزوی شما برآورده می‌شود.

بلیط هواپیما برای بازدید از Loch Shiel

خرید بلیط هواپیما به Loch Shiel اسکاتلند
بلیط هواپیما به Loch Shiel اسکاتلند

فیلم‌های هری پاتر را دیده‌اید؟ دریاچه‌ی سیاه را به یاد دارید؟ خب خبر خوب این است که شما در عالم واقع می‌توانید به این دریاچه سفر کنید، برای این کار کافی است که بلیط هواپیمای خود را به اسکاتلند بگیرید. دریاچه‌ی شیل یکی از بزرگترین دریاچه‌های آب شیرین اسکاتلند است. با سفر به این منطقه می‌توانید از گوزن قرمز و عقاب طلایی نیز عکاسی کنید و اگر بخت یارتان باشد از یک موجود افسانه‌ای نیز دیدن کنید، به باور مردم محلی، در عمق این دریاچه یک هیولا زندگی می‌کند.

بلیط هواپیما برای بازدید از Ben Nevis

خرید بلیط هواپیما به Ben Nevis اسکاتلند
بلیط هواپیما به Ben Nevis اسکاتلند

همانطور که اشاره کردیم، بخشی از ارتفاعات بریتانیا در اسکاتلند واقع شده، از جمله بزرگترین قله‌ی آن به نام بن نویس که ارتفاعش به یک هزار و 344 متر می‌رسد. بسیاری از کوهنوردان بلیط هواپیمای خود را به مقصد اسکاتلند گرفته و با اقامت در دهکده‌ی فورت ویلیام خود را برای فتح این قله آماده می‌کنند.

اگر دلتان می‌خواهد به جایی سفر کنید که هم طبیعتی زیبا و بکر داشته باشد و هم بتوانید در شهری مدرن و به روز اقامت کنید، اسکاتلند بهترین مقصد برای شما خواهد بود.چمدانتان را ببندید و بلیط هواپیمایتان را به مقصد این کشور بگیرید.

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما به اسکاتلند به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بلیط هواپیما سفرستان


به احتمال زیاد شما مطالب زیر را هم دوست خواهید داشت:
✅ بلیط هواپیما به بریتانیا ، برای دیدن کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید