بلیط هواپیما به الجزایر

0
434
خرید آنلاین بلیط هواپیما برای الجزایر
بلیط هواپیما برای الجزایر
بلیط هواپیما به الجزایرReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Oct 9Rating: 4.5بلیط هواپیما به الجزایربلیط هواپیما به الجزایر کشوری در شمال قاره آفریقا و دروازه آفریقا و اروپا محسوب می‌شود. در شمال این کشور دریای مدیترانه قرار دارد. قیمت بلیط هواپیما به الجزایر

بلیط هواپیما به الجزایر

الجزایر کشوری در شمال قاره آفریقا است و دروازه آفریقا و اروپا محسوب می‌شود. در شمال این کشور دریای مدیترانه قرار دارد. بیش از 80 درصد خاک این کشور را بیابان و صحرا پوشانده است.

خرید آنلاین بلیط هواپیما به الجزایر
بلیط هواپیما به الجزایر

بلیط هواپیما به الجزایر، سفری به قلب تاریخ

میراث چندین و چند ساله امپراطوری‌ها، استعمارها و جنگ‌های خونین، کشوری به نام الجزایر در شمال آفریقاست. وسیع‌ترین کشور این قاره با جمعیتی 35 میلیون نفری و با تاریخی پربار منتظر است تا زیبایی‌های خود را تقدیم مهمانانش کند. بلیط هواپیما به الجزایر را با قیمتی ارزان خریداری نمائید و در سفری خاطره‌انگیز به این کشور، ابعاد جدیدی از روزگاران گذشته را بشناسید.

خرید بلیط هواپیما به الجزایر
بلیط هواپیما به الجزایر

الجزایر کشوری عربی و مسلمان می‌باشد. پایتخت آن الجزیره بوده و در کنار 47 استان دیگر، پهناورترین کشور آفریقا را تشکیل می‌دهند. زبان رسمی ‌این کشور عربی است اما مردمانش اغلب به زبان‌های فرانسوی و بربری با یکدیگر سخن می‌گویند. صحنه الجزایر همواره شاهد حضور امپراطوری‌های مختلف از جمله امپراطوری‌های عثمانی، نومیدیا، فنیقی، وندال و رومی‌بوده و به همین دلیل آثار باستانی فراوانی در این کشور دیده می‌شود. نگاهی گذرا به تاریخ الجزایر، استعمار 132 ساله فرانسوی‌ها را نیز نمایان می‌کند. استعماری که نشان می‌دهد، الجزایر از دیرباز چه کشور مهم و حساسی بوده است. هشت سال جنگ و آشوب هم که صدها هزار کشته در این کشور بر جای گذاشت، دیگر بخش برجسته تاریخ الجزایر به حساب می‌آید.

خرید بلیط هواپیما به الجزایر
بلیط هواپیما به الجزایر

امروزه، مردم الجزایر به آرامش مناسبی دست یافته‌اند. صنعت و تجارت آن به جایگاه مناسبی رسیده و گردشگری رواج خوبی در جای جای این کشور داشته است. آثار باستانی و خرابه‌های با شکوه الجزایر در کنار دریا، صحرا و کوه‌های زیبای آن، مناظری افسانه‌ای در شمال آفریقا به وجود آورده‌اند. بلیط هواپیما به الجزایر، بیش از آنچه که فکر می‌کنید برایتان نشاط و جذابیت خواهد آفرید. پس اگر علاقه‌مند به شناخت بیشتر و بهتر الجزایر هستید، ادامه این مطلب را از دست ندهید.

بلیط هواپیما به الجزایر و بازدید از روستای کوهستانی جمیله

خرید بلیط هواپیما به الجزایر
بلیط هواپیما به الجزایر

اگر می‌خواهید با بلیط هواپیما به الجزایر، آثار باستانی این کشور را بهتر بشناسید، پیش از هر مکانی، به روستای کوهستانی جمیله بروید. روستای کوچکی که خرابه‌های بازمانده از دوران رومی‌و بربری را در دل خود جای داده و  به نوعی تاریخ زنده الجزایر محسوب می‌شود. نام روستای جمیله را در لیست میراث جهانی یونسکو هم می‌توان دید. معابد، مقبره‌ها، خانه‌ها، طاق‌ها و میدان‌های این شهر واقعا تماشایی و فوق‌العاده هستند. هیچ لحظه و هیچ ثانیه‌ای را برای تماشای یکی از ویژه‌ترین نقاط تاریخی کره خاکی از دست ندهید.

بلیط هواپیما به الجزایر و بازدید از شهر باستانی “Timgad”

خرید بلیط هواپیما به الجزایر
بلیط هواپیما به الجزایر

اگر از تماشای روستانی جمیله لذت برده باشد، مطمئنا، جذابیت شهر باستانی “Timgad” برایتان صد چندان خواهد بود. این شهر صد ساله نیز بخش دیگری از میراث به جا مانده از امپراطوری روم بوده و در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است. در “Timgad” تا چشم کار می‌کند، آثار باستانی وجود دارد به طوری که زیبایی‌های این شهر برای همه گردشگران غیر منتظره و شگفت آور می‌باشند. بلیط هواپیما به الجزایر را که در دست داشته باشید، فرصتی برای شما فراهم خواهد شد تا فضای روزگاران گذشته و امپراطوری روم را از نزدیک لمس کنید.

بلیط هواپیما به الجزیره

خرید بلیط هواپیما به الجزایر
بلیط هواپیما به الجزایر

مگر می‌شود مسافر الجزایر شد و بدون ملاقات با پایتخت با شکوه این کشور به خانه بازگشت. بخش وسیعی از تاریخ الجزایر در سینه الجزیره نهفته است. شهری که از تمام دوران‌های پیشین یادگاری در خود دارد و معماری‌ها، آپارتمان‌ها و ویلاهایش نمونه بی نظیر هنر و خلاقیت هستند.

خرید بلیط هواپیما به الجزایر
بلیط هواپیما به الجزایر

با سه یا چهار ساعت گشت و گذار در الجزیره نمی‌توان همه جاهای دیدنی آن را مورد بازدید قرار داد. اگر بلیط هواپیما به الجزایر را در دست دارد، بیش از نیمی ‌از زمان سفر خود را به گردش در الجزیره اختصاص دهید.

بلیط هواپیما به الجزایر و بازدید از شهر غردایه

خرید بلیط هواپیما به الجزایر
بلیط هواپیما به الجزایر

با غردایه آشنا شوید و به فرهنگ و تمدن الجزایر پی ببرید. صفا و صمیمیت مردم شهر غردایه ناشی از همین فرهنگی می‌باشد که گفته می‌شود 900 ساله است. اگر گذرتان به این شهر افتاد، حتما سری به فروشگاه‌ها و مغازه‌های فرش فروشی آن بزنید. فرش‌ها و گلیم‌های بافته شده در این شهر اعلا و بی‌نظیر هستند.

بلیط هواپیما به الجزایر و بازدید از صحرای الجزایر

خرید بلیط هواپیما به الجزایر
بلیط هواپیما به الجزایر

اگر اهل صحراگردی و بیابان‌گردی باشید، حتما به خوبی می‌دانید که آرامش جاری بر روی شن‌های صحراها را در هیچ نقطه دیگری از جهان نمی‌توان یافت. دو و نیم میلیون سال است که زمین و زمان دست در دست هم داده‌اند تا صحرایی در الجزایر پدید آورند و شما پای بر روی آن بگذارید.

خرید بلیط هواپیمای ارزان به الجزایر
بلیط هواپیمای ارزان به الجزایر

باور کردنی نیست که بلیط هواپیما به الجزایر و سفر به این کشور چقدر می‌تواند متفاوت و ویژه باشد. آثار حکاکی شده توسط بشر نخستین و سنگواره‌های عظیم و عجیب حیوانات این صحرا، شکوه و قدرت طبیعت را بیش از پیش برای شما بازگو می‌کنند.

بلیط هواپیما به الجزایر و بازدید از باغ گیاه شناسی “Hamma”

خرید بلیط هواپیمای ارزان به الجزایر
بلیط هواپیمای ارزان به الجزایر

الجزایر همه‌اش صحرا و بیابان و خشکی نیست. کافیست پای در باغ “Hamma” بگذراید تا ببینید چه محیط سرسبزی می‌توان در کنار خشکی‌های پهناور الجزایر یافت. این باغ 20 هکتاری که با گل و گیاهان مختلفی آراسته شده است، قدمتی حدودا 190 ساله دارد. تماشای چشمه‌های دوست داشتنی، یک باغ وحش کوچک و همچنین یک موزه هنر نیز می‌توانند گزینه‌های مناسبی برای گذران اوقات فراغت در باغ “Hamma” باشند.

بلیط هواپیما به الجزایر و بازدید از شهر هیپو رگیوس

خرید بلیط هواپیمای ارزان به الجزایر
بلیط هواپیمای ارزان به الجزایر

امروزه همه این شهر را با نام عنابه می‌شناسند. شهری فوق‌العاده تاریخی که زادگاه فیلسوف معروف یعنی آگوستی هیپویی بوده است. شاید هیچ کس مثل باستان شناسان و تاریخ شناسان اهمیت این شهر را نتواند درک کند. اما برای افراد عادی هم تماشای محیط هیپو رگیوس پر از جذابیت است. تهیه بلیط هواپیما به الجزایر و سفر به شهر هیپو رگیوس یعنی داشتن فرصتی برای ورود به یک دنیای جدید. از تماشای گل‌های رزماری و پرندگان رنگارنگ گرفته تا دیدن مقبره‌ها، کلیساها و خرابه‌های بر جای مانده از روزگاران گذشته و خوردن خوشمزه‌ترین زیتون‌ها، همه و همه حیرت و شگفتی شما را بر می‌انگیزند.

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما به الجزایر به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه بلیط هواپیما سفرستان

منابع
whc.unesco.org ، britannica.com
lonelyplanet.com ، wikitravel.org
wikipedia.en.org

تاریخ انتشار: 20 اردیبهشت 96
آخرین بروزرسانی: 17 مهر 96

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید