بازدید از لووینا روستایی کوچک در جزیره بالی اندونزی

لووینا یک روستای کوچک در شمال جزیره بالی در شهر سینگاراجا اندونزی است که همه ساله تعداد زیادی از گردشگران را از سراسر جهان به سوی خود جذب می‌کند.  شنا کردن، موج‌سواری، تماشای دلفین‌ها، غواصی و تماشای صخره‌های مرجانی از جمله کارهایی است که شما در این جزیره می‌توانید انجام دهید.

0
110
خرید بلیط هواپیما بالی
بلیط هواپیما بالی
بازدید از لووینا روستایی کوچک در جزیره بالی اندونزیReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Sep 24Rating: 3.5بازدید از لووینا روستایی کوچک در جزیره بالی اندونزی - بلیط هواپیما اندونزیلووینا یک روستای کوچک در شمال جزیره بالی در شهر سینگاراجا اندونزی است که همه ساله تعداد زیادی از گردشگران را از سراسر جهان به سوی خود جذب می‌کند.  شنا کردن، موج‌سواری، تماشای دلفین‌ها، غواصی و تماشای صخره‌های مرجانی از جمله کارهایی است که شما در این جزیره می‌توانید انجام دهید. بلیط هواپیما اندونزی

لووینا

لووینا یک روستای کوچک در شمال جزیره بالی در شهر سینگاراجا اندونزی است که همه ساله تعداد زیادی از گردشگران را از سراسر جهان به سوی خود جذب می‌کند. شنا کردن، موج‌سواری، تماشای دلفین‌ها، غواصی و تماشای صخره‌های مرجانی از جمله کارهایی است که شما در این جزیره می‌توانید انجام دهید.

این جزیره تحت حکومت دولت اندونزی است و نوع حکومت در این کشور دموکراتیک است به این صورت که دارای سه قوه‌ی مجریه، مقننه و قوه‌ی قضاییه است و رئیس‌جمهور شخص اول مملکت است. بیشتر مردم ساکن این جزیره، پیرو مذهب هندو و اسلام هستند و زبان آن‌ها اندونزیایی است البته به دلیل توریستی بودن این منطقه زبان انگلیسی هم رایج است و استفاده می‌شود. با خرید بلیط هواپیما اندونزی حتماً به جزیره خوش آب‌وهوای بالی سری بزنید.

آب‌وهوا

خرید بلیط هواپیما بالی
بلیط هواپیما بالی

به طور متوسط دمای هوا همیشه بالا است، بیشتر روزهای بارانی در ماه‌های فوریه، مارس، می، نوامبر و دسامبر هستند. به طور متوسط گرم‌ترین ماه ژانویه است و سردترین ماه آگوست و همچنین آگوست خشک‌ترین ماه بین دیگر ماه‌های سال است.

حمل‌ونقل

خرید بلیط هواپیما لووینا اندونزی
بلیط هواپیما لووینا اندونزی

تاکسی، خودرو شخصی و مینی باس‌ها یا همان بمو از جمله وسایلی هستند که می‌توانید با آن‌ها در این منطقه سفر کنید.

خرید بلیط هواپیما به لووینا  فقط به صورت فصلی امکان‌پذیر است. نزدیک‌ترین فرودگاه به این منطقه، فرودگاه انگوراه رای است، این فرودگاه تا منطقه لووینا تقریباً 2 نیم ساعت با تاکسی فاصله دارد. بموها یا همان مینی باس ها حتی از تاکسی‌ها هم ارزان‌تر هستند و پیشنهاد می‌شود که در سفرهای داخلی شهری از این نوع خودروها استفاده کنید.

تفریحات

آبشار git git

خرید بلیط هواپیما لووینا اندونزی
بلیط هواپیما لووینا اندونزی

آبشار گیت گیت یکی از محبوب‌ترین و مکان‌های گردشگری در شمال بالی است. اگر در زمان مناسبی به آنجا سفر کنید می‌توانید بدون وجود هیچ گردشگری غیر از شما از طبیعت آن اطراف نهایت لذت را ببرید.  بهترین ساعت برای به موقع رسید به این آبشار زیبا حدود ساعت 10 است. از سینگاراجا با استفاده از بمو ها می‌توانید به این آبشار دسترسی داشته باشید. این آبشارها در بالی هر کسی را وسوسه می‌کند تا با خرید بلیط هواپیما اندونزی از نزدیک هیجان دیدن این آبشارها و آرامش شنیدن صدای ان را تجربه کند.

آبشار sing sing

خرید بلیط هواپیما لووینا اندونزی
بلیط هواپیما لووینا اندونزی

بهترین مکان برای گذراندن یک روز گرم آفتابی آبشار سینگ سینگ است. آبشار کوچکی است اما نزدیک‌ترین آبشار به لووینا است. تقریباً 10 دقیقه با لووینا فاصله دارد.

ساحل

خرید بلیط هواپیما بالی
بلیط هواپیما بالی

با وجود اینکه لووینا یک مقصد ساحلی است اما سواحل دل‌چسبی ندارد چرا که شن‌های پوشید از خاکسترهای آتشفشان باعث شده زیبایی این سواحل کمتر شود گرچه این خاکسترها از خیابان‌ها و کوچه تمیز می‌شوند. برای رفتن به ساحل می‌توانید از دیگر مناطق ساحلی بالی استفاده کنید.

استخر yeh sanih

خرید بلیط هواپیما بالی
بلیط هواپیما بالی

گرمای غافلگیرکننده شمال بالی می‌تواند شما را خسته کند اما استخر yeh sanih می‌تواند یک گزینه‌ی ایده‌آل برای شما باشد. شنا در استخری با آب طبیعی سرد دریا که مانند کریستال شفاف است و تمیز است و می‌تواند بهترین چیزی باشد که شما در آن لحظه احتیاج دارید. اگر تصمیم دارید به بالی سفر کنید و از لووینا و دیگر مناطق آن دیدن کنید با خرید بلیط هواپیما اندونزی یک سفر عالی و لذت‌بخش را تجربه کنید.

خرید بلیط هواپیما بالی
بلیط هواپیما بالی

برای خرید بلیط هواپیما بالی و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید