دیدار با ارواح و مکان های تسخیر شده

0
305
خرید بلیط هواپیما به انگلستان و دیدن برج لندن
بلیط هواپیما به انگلستان و دیدن برج لندن
دیدار با ارواح و مکان های تسخیر شدهReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Oct 19Rating: 4.0دیدار با ارواح و مکان های تسخیر شدهفیلم‌هایی را که از مکان تسخیر شده میسازند با اشتیق ببینید بلیط هواپیما به انگلستان، بلیط هواپیما به رومانی، بلیط هواپیما به آمریکا، بلیط هواپیما به اسکاتلند

دیدار با ارواح و مکان های تسخیر شده

شاید شما هم از آن دسته از علاقمندان داستان‌های ارواح باشید و فیلم‌هایی را که درباره‌ی مکان‌های تسخیر شده می‌سازند را با اشتیق ببینید. اگر این ماجراها برای شما جذاب است، می‌تواند ماجراجویی را از پرده‌ی سینما فراتر برده، چمدانتان را بسته و یک بلیط هواپیما به مقصد یکی از شهرهای زیر بگیرید؛ اگر نمی‌ترسید این مقاله را تا آخر بخوانید، قرار است با برخی از معروف‌ترین مکان‌هایی که به گواه شاهدان محلی توسط اشباح تسخیر شده، آشنا شوید.

بلیط هواپیما به انگلستان و دیدن پلاکلی، کِنت

خرید بلیط هواپیما به انگلستان و دیدن پلاکلی، کِنت
بلیط هواپیما به انگلستان و دیدن پلاکلی، کِنت

در سفر خود به انگلستان می‌توانید سری هم به این دهکده بزنید؛ بسیاری از ساکنین و حتی مسافران پروازهای خارجی که به قصد ماجراجویی به اینجا آمده‌اند می‌گویند صدای گریه‌  و جیغ‌هایی مخوف به همراه پاهایی که بر روی برگ‌ها و چوب‌ها قدم می‌زدند را با گوش‌های خود شنیده‌اند. این ارواح مسافران بسیاری را به سوی این دهکده روان کرده و سبب شده تا ساکنان حتی به فکر برگزاری مراسم هالوین بیفتند و به این ترتیب یک سفر تفریحی ترسناک را به ارمغان بیاورند.

بلیط هواپیما به اسکاتلند و دیدن قلعه‌ی اِدینبرو

خرید بلیط هواپیما به اسکاتلند و دیدن قلعه‌ی اِدینبرو
بلیط هواپیما به اسکاتلند و دیدن قلعه‌ی اِدینبرو

اگر بگوییم که در نزدیک به 15 سال پیش 240 نفر از این قلعه به همراه تجهیزات عکاسی محصوص بازدید کرده و نیمی از آنها حضور اشباح را در این قلعه تایید کرده‌اند چه می‌گویید؟ قلعه‌ها همیشه از سوژه‌های مخوف برای فیلم‌سازان بوده‌اند، اما انگار این قلعه به راستی میزبان اشباح است! محلی‌ها از دیده شدن شبح فلوت زن، سگ و درامر بی‌سر خبر داده‌اند؛ در سال 2001 یک گروه محقق به همراه تجهیزات مخصوص به این قلعه سفر کرد‌ند، نیمی از 240 بازدید کننده‌ی داوطلب که به همراه آنها آمده‌ بودند، حضور اشباح را تایید کردند.

بلیط هواپیما به رومانی و بازدید از قلعه‌ی برن

خرید بلیط هواپیما به رومانی و بازدید از قلعه‌ی برن
بلیط هواپیما به رومانی و بازدید از قلعه‌ی برن

اگر از طرفداران کنت دراکولا هستید، بلیط هواپیمایتان را به مقصد رومانی بگیرید. بله این قلعه گویا متعلق به شخصیت نیمه افسانه‌ای، نیمه واقعی، کنت دراکولا بوده‌است. حکمرانی که به سمتگری و اعمال مجازت‌های سنگین شهرت داشته است؛ در این قلعه می‌توانید یادگاری‌های جالبی را نیز خریداری کرده و سوغات ببرید. راستی دوربین عکاسی فراموشتان نشود!

این قلعه به خاطر ارتباطش با شخصیت نیمه واقعیی، نیمه‌ افسانه‌ای کنت دراکولا مشهور شده‌است! فرمانروایی که به مجازات های سنگینی که در زمان دوران فرمان رواییش اعمال کرد، همچون قطع سر مخالفانش، شناخته شده است.اگر به داستان‌های دراکولا علاقه‌ی خاصی دارید، حتما به رومانی سفر کنید، قدم زدن در راهروها و راه‌پله‌های مخوف این قلعه شما را هیجان‌زده خواهد کرد؛ خرید ماسک‌های دراکولا و هرآنچه به این داستان مربوط است نیز می‌تواند یادگاری جالبی باشد.

بلیط هواپیما به انگلستان و دیدن برج لندن

خرید بلیط هواپیما به انگلستان و دیدن برج لندن
بلیط هواپیما به انگلستان و دیدن برج لندن

اگر می‌خواهید با معروف‌ترین اشباح جهان ملاقات کنید، بلیط هواپیمایتان را به مقصد لندن بگیرید؛ برج لندن یکی از معروف‌ترین مکان‌هایی است که به اقامت اشباح معروف شده‌است. از روح شاهزاده ادوارد پنجم و ریچارد بگیرید تا آن بولینی که سرش را از بدن جدا کرده‌اند؛ جالب است بدانید که در طول این سالیان افرادی بسیاری قسم خورده‌اند که به چشم خود این اشباح را دیده‌اند!

بلیط هواپیما به آمریکا و بازدید از هتل استنلی

خرید بلیط هواپیما به آمریکا و بازدید از هتل استنلی
بلیط هواپیما به آمریکا و بازدید از هتل استنلی

آخرین مقصدی که می‌خواهیم به شما معرفی کنیم، یک شخصیت داستانی معروف نیز هست! این هتل که در عالم واقع وجود دارد، مکانی است که الهام بخش استپان کینگ در خلق رمان درخشش بوده، رمانی که کوبریک کارگردان فقید آمریکایی نیز یکی از شاهکارهای سینما را بر اساس آن خلق کرده‌است. بسیاری باور دارند این هتل توسط روح لرد ئونراون تسخیر شده، حتی کارکنان معتقدند که شب‌ها صدای خنده وبازی کودکان و نواخته شدن پیانو نیز شنیده می‌شود؛ راستی اگر خود را فردی شجاع می‌دانید در اتاق 418 اقامت، همان اتاقی که می‌گویند روح لرد دونراون در آن زندگی می‌کند.

ستاره‌ی همه این مکان‌ها بی تردید همین هتل است، هتی که ستاره‌ی یکی از معروف‌ترین فیلم‌های هالیوود هم بوده است.این هتل  تسخیر شده در کلورادو واقع شده است؛ این همان هتل معروفی است که الهام بخش استپان کینگ برای نوشتن رمان درخشش بوده‌است، همان رمانی که فیلم درخشان کوبریک براساس آن ساخته‌شده‌است.

مکان‌هایی که می‌گویند توسط ارواح تسخیر شده در سراسر جهان کم نیستند، برای برخی این یک تفریح و ماجراجویی است که تمامی این مکان‌ها را دیده و در فهرست سفر خود علامت بزنند، شما چطور؟ دوست دارید این بار بلیط هواپیمایتان را به قصد دیدار با ارواح بگیرید؟

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما به انگلستان به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه بلیط هواپیما سفرستان


تاریخ انتشار: 1 خرداد 96
آخرین بروزرسانی: 26 مهر 96

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید