بلیط هواپیما اوهایو و افتتاح ترن هوایی رکوردار جهان

ترن‌های هوایی امروزه یکی از هیجان‌انگیزترین تفریحات بشر هستند. گرچه بسیاری از افراد عاشق ترن‌های هوایی هستند و شاید چندین بار پشت سرهم سوار ترن شوند اما همین تفریح هیجانی را برخی دیگر دوست ندارند در نتیجه پارک‌ها و شهرهای بازی سعی می‌کنند با افزودن امکانات و پیچ‌ها و ارتفاعات مختلف ترن‌های متفاوتی را برای گردشگرانی که بلیط هواپیما می‌خرند داشته باشند و نظر آن‌ها را به خود جلب کنند.

0
47
خرید بلیط هواپیما اوهایو
بلیط هواپیما اوهایو
بلیط هواپیما اوهایو و افتتاح ترن هوایی رکوردار جهانReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Apr 11Rating: 4.0ترن هوایی که پس از افتتاح 10 رکورد جهان را شکست - بلیط هواپیما اوهایو آمریکاترن‌های هوایی امروزه یکی از هیجان‌انگیزترین تفریحات بشر هستند. گرچه بسیاری از افراد عاشق ترن‌های هوایی هستند و شاید چندین بار پشت سرهم سوار ترن شوند اما همین تفریح هیجانی را برخی دیگر دوست ندارند. خرید بلیط هواپیما اوهایو. دیدنی های اوهایو. جاهای دیدنی آمریکا. بهترین ترن هوایی جهان. قیمت بلیط ارزان هواپیما اوهایو آمریکا . بلیط هواپیما آمریکا

بلیط هواپیما اوهایو و بازدید از ترن هوایی که پس از افتتاح 10 رکورد جهان را شکست

ترن‌های هوایی امروزه یکی از هیجان‌انگیزترین تفریحات بشر هستند. گرچه بسیاری از افراد عاشق ترن‌های هوایی هستند و شاید چندین بار پشت سرهم سوار ترن شوند اما همین تفریح هیجانی را برخی دیگر دوست ندارند در نتیجه پارک‌ها و شهرهای بازی سعی می‌کنند با افزودن امکانات و پیچ‌ها و ارتفاعات مختلف ترن‌های متفاوتی را برای گردشگرانی که بلیط هواپیما می‌خرند داشته باشند و نظر آن‌ها را به خود جلب کنند. یکی از این پارک‌ها، پارک تفریحی سدار پوینت (Cedar Point)، پایتخت ترن‌های هوایی، در اوهایو است که به افرادی که ترن هوایی‌ها را دوست ندارند وعده داده بود با افتتاح این ترن نظر خود را عوض خواهند کرد و جزو دوستداران ترن هوایی خواهند شد. ترنی که فقط در 2 دقیقه و 23 ثانیه می‌توانید آن را بپیمایید.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما آمریکا و 10 مرکز خرید برتر آن

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما آمریکا و جشن هالوین

این ترن هوایی بی‌نظیر است

خرید بلیط هواپیما آمریکا
بلیط هواپیما آمریکا

هنگامی‌که این ترن در تابستان 2016 افتتاح شد پارک سدار پوینت (Cedar Point) را به یکی از جاذبه‌های تفریحی اوهایو تبدیل کرد که بسیاری از سرتاسر آمریکا و از نقاط مختلف جهان با خرید بلیط هواپیما اوهایو خواهان دیدن و سوارشدن به آن هستند. این ترن که Valravn Birdseye نام دارد با افتتاح و شروع به کار خود 10 رکورد ترن‌ها را شکست و بسیاری را ترغیب کرد تا با خرید بلیط هواپیما آمریکا به اوهایو سفر کنند. فقط نگاه کردن به آمار این ترن کافی است تا متوجه شویم چه چیز ترسناک و هیجان‌انگیزی در اوهایو افتتاح‌شده است. هرچند این ترسناک و هیجان‌انگیز بودن، خود عاملی است تا تمامی افرادی که به دنبال هیجان هستند با خرید بلیط هواپیما اوهایو هیجان کم‌نظیری را در زندگی خود تجربه کنند.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما آمریکا و سفر به کوه های راکی

ترینِ ترین‌ها

  1. بلندترین ترن، dive coaster، (223 فوت)
  2. سریع‌ترین ترن (75 مایل در ساعت)
  3. طولانی‌ترین ترن (3.415 فوت)
  4. بیشترین انحراف در ترن‌ها (3)
  5. طولانی‌ترین سقوط در ترن (214 فوت)
  6. بالاترین انحراف در ترن (165 فوت)
  7. بیشترین تعداد ترن هوایی بلندتر از 200 فوت در یک پارک تفریحی (5)
  8. بیشترین سواری در یک پارک تفریحی (72)
  9. بالاترین میزان مسیر فولادی ترن در یک پارک تفریحی (52.125 فوت، 9.9 مایل)
  10. بیشترین میزان مسیر موجود ترن در یک پارک تفریحی (60.110 فوت، 11.4 مایل)

سقوط آزاد با ترن والراون (Valravn)

خرید بلیط هواپیما آمریکا
بلیط هواپیما آمریکا

طبق گفته سایت پارک سدار پوینت (Cedar Point)، شما می‌توانید پرواز خود با والراون (Valravn) را با خرید بلیط هواپیما اوهایو و رفتن به این پارک آغاز کنید. کافی است سوار این ترن 3 کابینه 24 مسافر شوید تا 223 فوت در زاویه 47 درجه به سمت آسمان پارک پرواز کنید. این پرواز تازه آغاز سفر است. سپس ترن سرعت خود را کم کرده و خیلی آهسته به لبه سقوط آزاد 214 فوتی نزدیک می‌شود و شما با ترس سقوط آزاد خود روبرو خواهید شد. طبق گفته جیسون مک کلار، مدیرکل پارک، ترن در این لبه 4 ثانیه توقف دارد، 4 ثانیه‌ای که می‌تواند تبدیل به طولانی‌ترین ثانیه‌های کل عمرتان شود. این ترن که هجدهمین ترن پارک سدار پوینت (Cedar Point) است بسیاری را متقاعد کرده تا با خرید بلیط هواپیما اوهایو و سوارشدن به این ترن تجربه‌ای ترسناک و هیجانی را به خاطرات خود بیفزایند.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما آمریکا و سواری بر رولر کوستر ال تورو

پرواز با ترن (Valravn)

خرید بلیط هواپیما اوهایو
بلیط هواپیما اوهایو

بر اساس آنچه سایت پارک سدار پوینت (Cedar Point)، گفته است، با پرواز این ترن به آسمان شاید کمی حس ترس در شما ایجاد شود و بخواهید فریاد بزنید اما قبل از اینکه فرصت فریاد کشیدن پیدا کنید ترن سقوط آزاد 214 فوتی خود را انجام داده است. این سفر ترسناک و پرهیجان توسط بالیگر و مابیلارد (Bolliger & Mabillard) که در سوئیس قرار دارد طراحی‌شده است. شاید این ترن ترسناک باشد و آدرنالین شما را بالا ببرد بااین‌حال ارزش خرید بلیط هواپیما اوهایو را دارد و به‌یک‌بار سوارشدنش می‌ارزد.

برای خرید بلیط هواپیما اوهایو به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بلیط هواپیما سفرستان

منابع:
collegehumor.com
dailymail.co.uk
cedarpoint.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید