آشنایی با ایرلاین جنوبی چین (China Southern Airline)

اگر تابه‌حال بلیط هواپیما چین خریداری کرده باشید یا در مورد شرکت‌های هواپیمایی چین مطالعاتی داشته باشید، حتماً اسم ایرلاین جنوبی چین را شنید‌ه‌اید. در این مطلب و در ادامه معرفی ایرلاین‌های موفق و برتر دنیا به یکی از بزرگ‌ترین ایرلاین‌های دنیا و بزرگ‌ترین ایرلاین آسیا خواهیم پرداخت. پس اگر می‌خواهید با این شرکت هواپیمایی موفق و باعظمت کشور چین آشنا شوید، بهتر است تا آخر مطلب، سایت سفرستان را همراهی کنید.

0
223
آشنایی با ایرلاین جنوبی چین
ایرلاین جنوبی چین
آشنایی با ایرلاین جنوبی چین (China Southern Airline)Reviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Aug 27Rating: 4.0آشنایی با ایرلاین جنوبی چین (China Southern Airline) - خرید بلیط هواپیمااگر تابه‌حال بلیط هواپیما چین خریداری کرده باشید یا در مورد شرکت‌های هواپیمایی چین مطالعاتی داشته باشید، حتماً اسم ایرلاین جنوبی چین را شنید‌ه‌اید. در این مطلب و در ادامه معرفی ایرلاین‌های موفق و برتر دنیا به یکی از بزرگ‌ترین ایرلاین‌های دنیا و بزرگ‌ترین ایرلاین آسیا خواهیم پرداخت.

ایرلاین جنوبی چین

اگر تابه‌حال بلیط هواپیما چین خریداری کرده باشید یا در مورد شرکت‌های هواپیمایی چین مطالعاتی داشته باشید، حتماً اسم ایرلاین جنوبی چین را شنید‌ه‌اید. در این مطلب و در ادامه معرفی ایرلاین‌های موفق و برتر دنیا به یکی از بزرگ‌ترین ایرلاین‌های دنیا و بزرگ‌ترین ایرلاین آسیا خواهیم پرداخت. پس اگر می‌خواهید با این شرکت هواپیمایی موفق و باعظمت کشور چین آشنا شوید، بهتر است تا آخر مطلب، سایت سفرستان را همراهی کنید.

آشنایی با ایرلاین جنوبی چین
ایرلاین جنوبی چین

ایرلاین جنوبی چین (China Southern) با کد CZ ششمین ایرلاین بزرگ جهان بر اساس تعداد مسافرین حمل شده توسط آن است. این ایرلاین در سال 1988 تأسیس شده و از آن سال تابه‌حال گسترش زیادی یافته و به یکی از موفق‌ترین و بزرگ‌ترین شرکت‌های هواپیمایی تبدیل شده است که سالیانه میلیون‌ها نفر بلیط هواپیمای خود را از طریق این ایرلاین تهیه کرده و توسط آن جابجا می‌شوند.

مراکز اصلی فعالیت این ایرلاین در فرودگاه بین‌المللی گوآنگ‌ژو باییون (Guangzhou Baiyun International Airport) باد کد CAN و فرودگاه بین‌المللی پکن (Beijing Capital International Airport) با کد PEK قرار گرفته‌اند. این ایرلاین که یکی از اعضای معاهده SkyTeam می‌باشد، سالیانه به 190 مقصد مختلف داخلی و خارجی پروازهای خود را انجام می‌دهد که بیشتر آن‌ها مقاصد داخل کشور چین هستند.

آشنایی با ایرلاین جنوبی چین
ایرلاین جنوبی چین

این ایرلاین دارای پروازهای خارجی نیز بوده و سالیانه گردشگران زیادی با خریداری بلیط هواپیما از این ایرلاین به 65 مقصد بین‌المللی مختلف در 35 کشور در آسیا، اقیانوسیه، خاورمیانه، اروپا و آمریکای شمالی، سفر می‌کنند. علاوه بر ایرلاین‌های همکار خود در معاهده SkyTeam، این ایرلاین با 8 ایرلاین دیگر توافق داشته و با آن‌ها نیز همکاری می‌کند.

ناوگان هوایی این ایرلاین نیز در کل از 509 فروند هواپیمای مختلف تشکیل یافته است که نوع هواپیماها با توجه به مسیر پرواز و تعداد مسافر حمل شده توسط آن تغییر می‌کند. لازم به ذکر است که پروازهای این ایرلاین در کلاس‌های درجه‌یک (First Class)، رده تجاری (Business Class)، رده اقتصادی فوق‌العاده (Premium Economy Class) و رده اقتصادی (Economy Class) انجام می‌گیرند و شما با توجه به سلیقه و بودجه خود می‌توانید بلیط هواپیما خود را دریکی از این رده‌ها خریداری کرده و از پرواز خود لذت ببرید.

چگونگی چک-این در ایرلاین جنوبی چین

آشنایی با ایرلاین جنوبی چین
ایرلاین جنوبی چین

پیشنهاد می‌شود که حداقل 90 دقیقه قبل از پرواز خود به فرودگاه آمده و با مراجعه به پیشخوان‌های ایرلاین جنوبی چین، چک-این خود را انجام داده و مجوز سوارشدن به هواپیما را دریافت نمایید. گیت‌های پرواز این ایرلاین در پروازهای داخلی 45 دقیقه قبل از پرواز و در پرواز‌های بین‌المللی 45 تا 60 دقیقه قبل از پرواز بسته می‌شوند، پس پیشنهاد می‌شود پس از تهیه بلیط هواپیما از این ایرلاین در وقت تعیین‌شده در فرودگاه حضور به عمل آورید.

شما همچنین قادر خواهید بود تا به‌صورت آنلاین تا 24 ساعت قبل از پرواز، چک-این خود را انجام داده یا از طریق چک-این توسط SMS تا 1 ساعت قبل از پرواز این کار را به انجام رسانید.

مجوز بار در ایرلاین جنوبی چین

خرید بلیط هواپیما
بلیط هواپیما

مسافرینی که بلیط هواپیمای خود را در رده درجه‌یک این ایرلاین خریداری کرده‌اند، اجازه حمل 2 قطعه بار با خود به داخل هواپیما را داشته ولی مسافرین رده‌های دیگر فقط اجازه حمل یک قطعه با خود به داخل هواپیما را دارند. هر قطعه حمل شده نباید بیش از 5 کیلوگرم وزن داشته و ابعاد آن نباید از 115 سانتیمتر بیشتر باشد.

برای مسافرینی که بلیط هواپیما به اروپا، کانادا و آمریکا را خریداری کرده‌اند، چمدان‌های مجاز بین 2 تا 3 عدد بوده و وزن هرکدام از آن‌ها نباید بیش از 23 کیلوگرم باشد. اعضای کارت‌های نقره‌ای و طلایی کلوب مروارید آسمان (Sky Pearl Club) که بلیط هواپیما اروپا را تهیه کرده‌اند مجوز حمل یک عدد چمدان اضافی دیگر را دارند.

اگر تعداد چمدان‌های شما زیاد باشد یا وزن و یا ابعاد آن بیش از حد مجاز باشد، باید جریمه آن را پرداخت کنید که این مبلغ با توجه به مسیر پرواز متفاوت خواهد بود.

صندلی‌های رده‌های مختلف پرواز در ایرلاین جنوبی چین

خرید بلیط هواپیما
بلیط هواپیما

ایرلاین جنوبی چین دارای مجموعه‌ای بی‌نظیر از صندلی‌های بسیار راحت و متفاوت می‌باشد. از صندلی‌های پیله مانند رده درجه‌یک گرفته که دارای ماساژور الکترونیکی می‌باشند تا صندلی‌های رده اقتصادی که به‌صورت 2-4-2 در ردیف‌های متعدد قرار گرفته و حداقل دارای پهنای 17 اینچی می‌باشند. شما می‌توانید صندلی‌های خود را هنگام رزرو بلیط هواپیما انتخاب کرده و یا صندلی‌های خود را هنگام چک-این آنلاین تغییر دهید.

وعده‌های غذایی، خوراکی‌ها، اسنک‌ها و نوشیدنی‌ها در ایرلاین جنوبی چین

خرید بلیط هواپیما
بلیط هواپیما

منوی غذایی در رده درجه‌یک این ایرلاین بی‌نظیر بوده و دارای غذاهای متعدد با جزئیات فراوان می‌باشد. در یک پرواز 12.5 ساعته از گوآنگ‌ژو به لندن، “2.5 وعده غذایی ” مختلف در اختیار مسافرین قرار می‌گیرد که شامل ناهار، شام و یک میان وعده سبک چینی هستند.

در کنار غذاهای موجود در منوی این ایرلاین شما می‌توانید قبل از پرواز، یک وعده غذایی مخصوص، همانند یک وعده غذایی برای افراد مذهبی و یا افرادی با رژیم غذایی خاص را سفارش دهید. در کنار غذاهای این ایرلاین، لیستی از نوشیدنی‌های مختلف و متعدد نیز وجود دارد که می‌توانید پس از تهیه بلیط هواپیما از این ایرلاین، آن را در کنار وعده غذایی خود نوش جان کنید.

هزینه رزرو و کنسل کردن بلیط هواپیما در ایرلاین جنوبی چین

آشنایی با ایرلاین جنوبی چین
ایرلاین جنوبی چین

سیاست استرداد بلیط هواپیما در ایرلاین جنوبی چین بر اساس قیمت اصلی بلیط هواپیما پایه گذاری شده‌ است. درحالی‌که در بیشتر مواقع اجازه عوض کردن اسم مسافر را ندارید، ولی اجازه استرداد بلیط هواپیما و یا تغییر زمان و تاریخ مسافرت خود با پرداخت جریمه‌ای که بستگی به هزینه بلیط هواپیما خریداری شده دارد را خواهید داشت. قبل از انجام پرواز، جریمه پرداخت‌شده 5 درصدی بوده ولی بعد از پرواز، جریمه ده‌درصدی را شامل می‌شود. شما می‌توانید درخواست استرداد بلیط هواپیما و یا اعمال تغییر در بلیط هواپیما را در وب‌سایت E-ticket انجام دهید.

با توجه به مطالب گفته‌شده می‌توانید مطمئن باشید که ایرلاین جنوبی چین یکی از بهترین و موفق‌ترین ایرلاین‌های موجود در جهان بوده و شما اگر بلیط هواپیما خود را از طریق این ایرلاین خریداری کنید، خواهید توانست یک سفر جذاب و فراموش‌نشدنی را با این ایرلاین تجربه کنید. پس اگر قصد مسافرت به چین را دارید و یا قصد دارید از چین به مقاصد مختلف بین‌المللی و یا داخلی سفر کنید، در انتخاب ایرلاین جنوبی چین شک نکنید و از مسافرت خود با هواپیماهای مدرن و امن این ایرلاین، لذت ببرید.

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منابع
seatguru.com
skyscanner.net

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید