10 آبشار زیبای ایسلند

معرفی کردن بهترین آبشارهای ایسلند کار آسانی نیست چراکه آبشارهای زیبای بسیاری در آن وجود دارند که هرکدام در نوع خود بهترین هستند. از این رو نمی‌توان آن‌ها را از لحاظ بهترین بودن، ترتیب‌بندی کرد. مطالبی که در این مورد مطالعه خواهید کرد، براساس تجارب شخصی گردشگران است که بازدید از آن آبشارها را با خرید بلیط هواپیما ایسلند تجربه کرده‌اند. محدود کردن بهترین آبشارهای ایسلند به عدد "10"، برای گردشگران نیز کار دشواری بوده اما سعی کرده‌ایم در این مطلب همه موارد را در نظر بگیریم.

0
98
خرید بلیط هواپیما ایسلند
بلیط هواپیما ایسلند
10 آبشار زیبای ایسلندReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Aug 20Rating: 3.5با 10 مورد از زیباترین آبشارهای ایسلند آشنا شوید - خرید بلیط هواپیما ایسلندمعرفی کردن بهترین آبشارهای ایسلند کار آسانی نیست چراکه آبشارهای زیبای بسیاری در آن وجود دارند که هرکدام در نوع خود بهترین هستند. از این رو نمی‌توان آن‌ها را از لحاظ بهترین بودن، ترتیب‌بندی کرد. مطالبی که در این مورد مطالعه خواهید کرد، براساس تجارب شخصی گردشگران است که بازدید از آن آبشارها را با خرید بلیط هواپیما ایسلند

آبشارهای زیبای ایسلند

معرفی کردن بهترین آبشارهای ایسلند کار آسانی نیست چراکه آبشارهای زیبای بسیاری در آن وجود دارند که هرکدام در نوع خود بهترین هستند. از این رو نمی‌توان آن‌ها را از لحاظ بهترین بودن، ترتیب‌بندی کرد. مطالبی که در این مورد مطالعه خواهید کرد، براساس تجارب شخصی گردشگران است که بازدید از آن آبشارها را با خرید بلیط هواپیما ایسلند تجربه کرده‌اند. محدود کردن بهترین آبشارهای ایسلند به عدد “10”، برای گردشگران نیز کار دشواری بوده اما سعی کرده‌ایم در این مطلب همه موارد را در نظر بگیریم.

بلیط هواپیما ایسلند

1SELJALANDSFOSS

شاید یکی از دلایلی که گردشگران این آبشار را در لیست بهترین‌ها جای داده‌اند، موقعیت جغرافیایی معروف آن است. این آبشار در “هامراگاردار، ایسلند جنوبی” واقع شده است. از جمله ویژگی‌های خوب و بارز این آبشار این است که در نزدیکی‌اش آبشار زیبای دیگری وجود دارد که می‌توان در امتداد مسیر از آن هم بازدید کرد. رویش گل‌های وحشی در این منطقه، رنگ و بوی خاصی به زیبایی محیط می‌بخشد. اگر آب‌وهوا نیز یاری کنند، گردشگرانی که بلیط هواپیما ایسلند را خریداری می‌کنند، از منظره زیبایی به هنگام غروب آفتاب نیز بهره‌مند خواهند شد.

بلیط هواپیما ایسلند

2GOÐAFOSS

این آبشار یکی از زیباترین آبشارهای رودخانه‌ای در ایسلند است و گردشگران بلیط هواپیما ایسلند را با انگیزه بازدید از این آبشار و رودخانه زیبا خریداری می‌کنند. تمامی اتوبوس‌هایی که متعلق به تورهای گردشگری هستند، حتماً شما را به این آبشار خواهند برد. می‌توانید از هر طرف به آبشار نزدیک شوید و از منظره زیبا، خنکی آب و رنگ آبی رودخانه لذت ببرید. این جاذبه از جمله جاهایی است که به هیچ‌وجه نباید از دست بدهید.

بلیط هواپیما ایسلند

3GLYMUR

بازدید از بلندترین آبشار ایسلند با ارتفاع 1196 متر بسیار هیجان‌انگیز است. با وجود این‌که این آبشار در مسیرهای گردشگری واقع نشده است، اما بازدید از این آبشار و تماشای منظره زیبا و خیره‌کننده‌اش ارزش ریسک کردن دارد. اگر فردی جسور هستید، می‌توانید تا لبه صخره بروید و منظره را از بالای آن تماشا کنید. منظره‌‌های زیبا و متعددی از آن بالا پیدا است و پاداش کسانی که دل به دریا می‌زنند، رویارویی با منظره‌ای جذاب و شگفت‌انگیز است. در کنار این، می‌توانید به کوهنوردی در این منطقه بپردازید و پرواز پرندگان را نیز تماشا کنید، و یا در مجاورت آبشار غواصی کنید. بازدید از این آبشار  بی‌نظیر به تمامی کسانی که قصد خرید بلیط هواپیما ایسلند را دارند، توصیه می‌گردد.

بلیط هواپیما ایسلند

4HENGIFOSS

این آبشار با ارتفاع 118 متر، سومین آبشار بلند ایسلند می‌باشد و بر فراز رودخانه نیلی رنگ Lagarfljót واقع شده است. علاوه بر ارتفاع آبشار و زیبایی منظره، صخره‌های زیرین نوارهای قرمز رنگ جالبی به وجود آورده‌اند که نشان‌ دهنده فرآیندهای زمین‌شناسی هستند. در طول مسیر پیاده‌روی و لذت بردن از آب‌وهوای تمیز و فرح‌بخش، با آبشار دیگری به نام Litlanesfoss روبرو خواهید شد. این آبشار توسط ستون‌هایی از جنس بازالت ساخته شده‌اند. درحقیقت، بازدید از این آبشار علاوه بر اوج لذت و هیجان، به ما درس‌هایی از زمین‌شناسی نیز می‌آموزد و این برای گردشگرانی که بلیط هواپیما ایسلند را خریداری می‌کنند دلیل مناسبی است تا اوقات زیادی را در شرق کشور بگذرانند.

بلیط هواپیما ایسلند

5KETUBJÖRG

این آبشار نسبتاً ناشناخته با قرار گرفتن در منطقه شمال‌غربی، از موقعیت شگفت‌انگیزی برخوردار است. درحالی‌که کنار صخره‌ها و روی چمن‌ها ایستاده‌اید، منظره‌ای زیبا از آبشار، دریا، گل‌های وحشی بنفش و پرواز پرندگانی که خلاف جهت باد سرد پر می‌زنند، مقابل چشمانتان قرار خواهد گرفت. زیبایی این طبیعت غیر قابل توصیف است و درک بهتر آن تنها با خرید بلیط هواپیما ایسلند میسر می‌گردد.

بلیط هواپیما ایسلند

6DYNJANDI

شکل زیبا و بی‌نظیر این آبشار همه را شگفت‌زده می‌کند. آب سرد این شلاله از چندین ردیف عبور کرده و به رودخانه می‌رسد. صعود به هر ردیف از این آبشار و تماشای طبقه به طبقه مناظر اطرافش امکان‌پذیر است. همان‌طور که در تصویر مشاهده می‌کنید، منظره هر ردیف از آبشار منحصربه فرد و زیباست و بالاترین نقطه آن بسیار چشم‌گیر و گیرا است. جالب است بدانید که سالانه گردشگران زیادی بلیط هواپیما ایسلند را برای بازدید از این آبشار خریداری می‌کنند.

بلیط هواپیما ایسلند

7HÁIFOSS

این آبشار دومین آبشار بلند ایسلند است. در مجاورت آن آبشار زیبای دیگری به نام Glanni وجود دارد که همسایگی این دو شلاله زیبا، ترکیبی حیرت‌انگیز به وجود آورده است. اگر در یک روز آفتابی به بازدید از این آبشار بروید، از شانس تماشای رنگین‌کمان بر فراز دره‌ای که آبشار به آن جریان دارد، بهره‌مند خواهید شد. دسترسی به این منطقه به دلیل مسیر ناهموارش کمی دشوار است. اما درصورت رانندگی با احتیاط می‌توانید به این مکان بروید. عاشقان مناظر طبیعی برای دیدن این آبشار بلیط هواپیما ایسلند را از سراسر جهان خریداری می‌کنند.

بلیط هواپیما ایسلند

8SKÓGAFOSS

شکل کلاسیک مستطیلی و قابل دسترس بودن این آبشار، آن را به یکی از مقاصد جذاب گردشگری تبدیل کرده است. کسانی که بلیط هواپیما ایسلند را خریداری می‌کنند، بی‌صبرانه انتظار بازدید از این آبشار را می‌کشند. بی‌شک، هرکسی که این آبشار را از ن زدیک تجربه و لمس می‌کند، عاشقش می‌شود و دل کندن از این طبیعت زیبا برایش سخت می‌شود. آبشار از هر نقطه‌ی قابل دسترس زیبا و تماشایی است.

بلیط هواپیما ایسلند

9DETTIFOSS

این آبشار 44 متری پرقدرت‌ترین آبشار اروپا است. ازآنجایی‌که در این منطقه سه آبشار Selfoss، Hafragilsfoss و  Rettárfoss در مجاورت یکدیگر قرار گرفته و جریان دارند، با قدرت عجیبی که دارند، زمین را به لرزه درمی‌آورند. قطعاً کسانی که بلیط هواپیما ایسلند را خریداری می‌کنند، از این آبشار و آبشارهای همسایه بازدید کنند. قدرت این آبشارها باورنکردنی است و همچنین، جریان آن‌ها بسیار شگفت‌انگیز است.

بلیط هواپیما ایسلند

10GULLFOSS

این آبشار با ارتفاع 32 متری، معروف‌ترین آبشار ایسلند است. شکل عجیب رودخانه، آن را منحصربه‌فرد ساخته است. اگر در یک روز آفتابی شانس بازدید از این آبشار را داشته باشید، شاهد رنگین‌کمان بر فراز رودخانه نیز خواهید بود. با توجه به محبوبیت این آبشار، گردشگران زیادی بلیط هواپیما ایسلند را برای آمدن به این مکان خریداری می‌‌کنند.

برای خرید بلیط هواپیما ایسلند و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منبع: world-of-waterfalls.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید