لذت غواصی در تنگه سیلفرا، ایسلند

سیلفرا یک پدیده منحصربه‌فرد به روی این سیاره است. در ایسلند تنگه‌های مشابه زیادی وجود دارند، اما سیلفرا جالب‌ترین، زیباترین و قابل دسترس‌ترین تنگه برای غواصان است. تمیزی و شفافیت آب سیلفرا به‌ قدری زیاد است که غواصان این مکان را برای شنا و غواصی انتخاب می‌کنند. یکی دیگر از مزایای بی‌نظیر و منحصربه‌فرد غواصی در سیلفرا این است که می‌توانید میان دو قاره مشغول غواصی باشید.

0
94
خرید بلیط هواپیما ایسلند
بلیط هواپیما ایسلند
لذت غواصی در تنگه سیلفرا، ایسلندReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Aug 23Rating: 3.5لذت غواصی در تنگه سیلفرا، ایسلند - خرید بلیط هواپیما ایسلند از اپلیکیشن سفرستانسیلفرا یک پدیده منحصربه‌فرد به روی این سیاره است. در ایسلند تنگه‌های مشابه زیادی وجود دارند، اما سیلفرا جالب‌ترین، زیباترین و قابل دسترس‌ترین تنگه برای غواصان است. تمیزی و شفافیت آب سیلفرا به‌ قدری زیاد است که غواصان این مکان را برای شنا و غواصی انتخاب می‌کنند. بلیط هواپیما ایسلند

سیلفرا، ایسلند

سیلفرا یک پدیده منحصربه‌فرد به روی این سیاره است. در ایسلند تنگه‌های مشابه زیادی وجود دارند، اما سیلفرا جالب‌ترین، زیباترین و قابل دسترس‌ترین تنگه برای غواصان است. تمیزی و شفافیت آب سیلفرا به‌ قدری زیاد است که غواصان این مکان را برای شنا و غواصی انتخاب می‌کنند. یکی دیگر از مزایای بی‌نظیر و منحصربه‌فرد غواصی در سیلفرا این است که می‌توانید میان دو قاره مشغول غواصی باشید. چیزی که تنها در سیلفرا امکان‌پذیر است. یکی از دلایلی که گردشگران بلیط هواپیما ایسلند را خریداری می‌کنند، غواصی میان دو قاره آمریکای شمالی و اوراسیا است. اگر شما هم دوست دارید غواصی خاص و متفاوت تجربه کنید، بلیط هواپیما ایسلند را خریداری کنید. البته نکاتی وجود دارند که حتماً باید قبل از سفر به سیلفرا مطالعه کنید.

لذت غواصی در سیلفرا، ایسلند

خرید بلیط هواپیما ایسلند
بلیط هواپیما ایسلند

 

غواصی از جمله تفریحاتی است که در سفرهای ساحلی لذت‌بخش است و طرفدار دارد. اما کسانی که بلیط هواپیما ایسلند را خریداری می‌کنند، باید تمامی تجربه‌های غواصی که تا به حال داشته‌اند، فراموش کنند. زیرا غواصی در سیلفرا کاملا متفاوت بوده و تجربه‌ای زیبا و فراموش نشدنی است. دنیای زیر آبی سیلفرا با ترکیب رنگ‌های زیبا از صخره‌های سنگی و جلبک‌ها بسیار خوش منظره است که در حین غواصی از تماشای این منظره لذت خواهید برد. اکثر غواصانی که به سیلفرا می‌آیند، منظره زیبای زیرآبی سیلفرا را به عنوان یکی از دلایل آمدنشان بیان می‌کنند. خرید بلیط هواپیما ایسلند دلایل بی‌شماری دارد و سیلفرا یکی از مهم‌ترین و عمده‌ترین آن‌ها است. شاید کم و بیش درمورد سیلفرا چیزهایی شنیده باشید، با این حال قصد داریم در این مطلب اطلاعات مفید و کاملی درباره غواصی در سیلفرا در اختیارتان قرار دهیم. مطمئناً، در پایان مطلب، به خصوص اگر اهل هیجان و ورزش‌های آبی هستید، برای خرید بلیط هواپیما ایسلند وسوسه خواهید شد.

غواصی در سیلفرا، غواصی بین دو قاره

خرید بلیط هواپیما ایسلند
بلیط هواپیما ایسلند

 

سیلفرا تنها مکان در جهان است که می‌توانید بین دو قاره آمریکا و اوراسیا غواصی کنید و هر دو قاره را هم ‌زمان از نزدیک لمس کنید. آب سیلفرا همچون هوای پاکیزه، بسیار تمیز است. چشم‌انداز بی‌نظیری دارد و ترکیب‌های رنگی نفس‌گیر هستند. قابلیت بینایی در آب به بیش از 100 متر می‌رسد. آب به‌قدری تمیز است که می‌توانید رگلاتورتان را درآورده و از آب 3 درجه‌ای کمی مزمزه کنید. این آب حدود 1000سال است که برای زدودن گدازه‌های آتش‌فشانی فیلتر شده است و فاقد هرگونه آلودگی می‌باشد. اینجا برای کسانی که بلیط هواپیما ایسلند را برای غواصی خریداری کرده‌اند، خود بهشت است و بی‌دلیل نیست که هرسال گردشگران زیادی برای غواصی بین قاره‌های آمریکای شمالی و اوراسیا به سیلفرا می‌آیند. ایسلند به لحاظ جغرافیایی در منطقه‌ای واقع شده است که گرم‌ترین آب‌هایش در تابستان دمای 14 درجه سانتی‌گراد هستند و در زمستان تا حد یخبندان سرد و سردتر می‌شوند. بنابراین، قبل از خرید بلیط هواپیما ایسلند بهتر است نکاتی را برای غواصی هرچه بهتر و دل‌نشین‌تر به خاطر بسپارید.

وسایل موردنیاز برای غواصی در سیلفرا

خرید بلیط هواپیما ایسلند
بلیط هواپیما ایسلند

 

1- حتماً قبل از غواصی دو لایه لباس زیر گرم و حتی پشمی بپوشید. همچنین، استفاده از دستکش‌های پشمی نیز فکر بسیار خوبی است.

2- درصورتی که رگلاتور مقاوم در یخ‌زدگی ندارید، از آوردن آن به سیلفرا خودداری کنید. زیرا ممکن است حین غواصی برایتان مشکل‌ساز شود.

3- نوشیدنی گرم و یک رفیق خوب

از آنجایی که جمعیت کل ایسلند حدود 350.000 نفر است، غواصان فعال زیادی وجود ندارند. این امر باعث می‌شود تا به دور از ازدحام و ایستادن در صف‌های طولانی، به غواصی بپردازید. البته، امروزه با پیشرفت توریسم غواصی ممکن است شاهد شلوغی جمعیت و صف‌های طولانی باشیم. با این حال، باز هم غواصی در سیلفرا ارزش انتظار کشیدن را دارد. دیگر جای هیچ تأملی نیست، برای خرید بلیط هواپیما ایسلند عجله کنید و از زیبایی سیلفرا لذت ببرید.

برای خرید بلیط هواپیما ایسلند و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منابع
girlsthatscuba.com
silfra.org

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید