بلیط هواپیما به ایسلند

10
4501
خرید آنلاین بلیط هواپیما به ایسلند
بلیط هواپیما برای ایسلند
بلیط هواپیما به ایسلندReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Oct 26Rating: 4.5بلیط هواپیما به ایسلندبلیط هواپیما به ایسلند کشوری است که در قاره‌ی اروپا واقع شده است. کشوری زیبا با آب و هوایی نسبتا خوب است. قیمت بلیط هواپیما به ایسلند

بلیط هواپیما به ایسلند

ایسلند کشوری است که در قاره‌ی اروپا واقع شده است. کشوری زیبا با آب و هوایی نسبتا خوب است. ایسلند میراث وایکینگ‌ها است و مردم آن هنوز هم به داشتن ریشه‌ی مشترک با وایکینگ‌ها افتخار می‌کنند.

خرید آنلاین بلیط هواپیما به مقصد ایسلند
بلیط هواپیما به ایسلند

بلیط هواپیما به ایسلند، سرزمین یخ و آتش

به سرزمینی می‌رویم که آب و آتش در آن دوست‌هایی صمیمی ‌هستند و کنار یکدیگر جلوه‌گری می‌کنند. سرزمینی که جای زمستان تاریک و سردش با تابستانی عوض می‌شود که خورشید، خیال رفتن از آسمانش را ندارد. سرزمینی که زیبایی جزیره‌اش با فرهنگ و تمدنی عظیم ادغام شده و نامی ‌درخشان از آن به وجود آورده‌اند. به ایسلند می‌رویم، سرزمین افسانه‌ای، سرزمین وصف ناشدنی.

خرید بلیط هواپیما به ایسلند
بلیط هواپیما به ایسلند

ایسلند کشوری در شمال اقیانوس اطلس بوده و در واقع شمالی‌ترین کشور اروپا محسوب می‌شود. جمعیت 320 هزار نفری آن در 10 شهر زیبا و چشم‌نواز زندگی می‌کنند. شهرهایی در اندازه‌های مختلف که بزرگترین‌شان ریکیاویک نامیده شده و پایتخت ایسلند محسوب می‌شود.

خرید بلیط هواپیما به ایسلند
بلیط هواپیما به ایسلند

هنر و رویاپردازی با گوشت و خون ایسلندی‌ها عجین شده است. در واقع این خاصیت طبیعت در ایسلند است که به هر چیز کسل کننده‌ای رنگ و روح می‌بخشد و آن را درخشان می‌کند. طبیعت زیبا و سحرآمیزی که به قدری در روح و روان مردمانش تاثیرگذار بوده که همواره از دیرباز اکثر آنها تبدیل به شاعر، عکاس، نویسنده، موسیقی‌دان و یا نقاش‌هایی چیره دست شده‌اند.

خرید بلیط هواپیما به ایسلند
بلیط هواپیما به ایسلند

صد سال قبل که ایسلند از دانمارک جدا می‌شد، کسی فکرش را هم نمی‌کرد که همان کشور فقیر و محروم، روزی به چهاردهمین کشور توسعه یافته در جهان تبدیل می‌شود. صنعت ماهیگیری و گردشگری، ایسلند را به جایی رسانده‌اند که امروزه، این کشور تبدیل به الگویی برای پیشرفت اکثر کشورهای جهان شده است.

خرید بلیط هواپیما به ایسلند
بلیط هواپیما به ایسلند

اگر می‌خواهید اوقات فراغت‌تان با بهترین‌ها پر شود، پیشنهاد ما به شما خرید بلیط هواپیما به ایسلند خواهد بود.

بلیط هواپیما به ریکیاویک

خرید بلیط هواپیما به ایسلند
بلیط هواپیما به ایسلند

 شمالی‌ترین پایتخت قاره سبز، اولین جایی است که بدون حضور در آن و تماشای زیبایی‌هایش، سفر به ایسلند خالی از لطف می‌شود. شهر ریکیاویک با مردمانی خلاق، ساختمان‌های رنگارنگ، طراحی‌های چشم نواز و فضای لطیف و دلنیشین خود شناخته می‌شود. پایتختی کوچک با قلبی بزرگ که همیشه میزبانی مهربان در مقابل مهمانانش بوده است.

خرید بلیط هواپیما به ایسلند
بلیط هواپیما به ایسلند

موزه‌های زیبای این شهر از جمله موزه ملی و موزه “Icelandic Phallological” را از دست ندهید. اگر علاقه‌مند به حضور در کلیسا باشید، کلیسای مشهور “Hallgrimskirkja” گزینه مطلوبی برایتان خواهد بود. اما پیش از همه اینها، تماشای مرکز هنری “Harpa” را در دستور کارتان قرار دهید. بعید است که پای در این مرکز بگذارید و بتوانید ساده از آن دل بکنید. رستوران‌ها و غذاهای ریکیاویک هم عالی هستند. در مجموع، هر چه از ریکیاویک بگوییم کم گفته‌ایم. بساط هر نوع شادی و شادابی در پایتخت ایسلند فراهم است. بلیط هواپیما به ریکیاویک را تهیه کنید و برای یک سفر تمام عیار آماده شوید.

بلیط هواپیما به ایسلند و بازدید از تالاب “Blue Lagoon”

خرید بلیط هواپیما به ایسلند
بلیط هواپیما به ایسلند

هرچند که دیدنی‌های ریکیاویک تمام نشدنی هستند، اما لازم نیست تمام وقت سفر خودتان را در این شهر سپری کنید. بلکه می‌توانید با اندکی فاصله گرفتن از پایتخت ایسلند خود را به شبه جزیره “Reykjanes” برسانید و یکی از آنهایی باشید که آرامش و تمدد اعصاب خود را به حضور در مرکز سلامت و تندرستی تالاب “Blue Lagoon” مدیون هستند. بلاشک اگر رفتن به این مرکز سلامت و تندرستی را در لیست برنامه‌هایتان قرار ندهید، لحظات بسیار ارزشمندی را از دست خواهید داد.

آب 38 درجه‌ای این تالاب با املاح معدنی خاصی که دارد پوست شما را شاداب خواهد کرد. فضای بخار گرفته “Blue Lagoon” هم بهترین شرایط را برای آرامش اعصاب و روان به وجود آورده است. یک بار حضور در تالاب مد نظر، لذت آن را برای همیشه در ذهن شما ماندگار کرده و باعث خواهد شد که اوقات فراغت بعدی خودتان را هم با خرید بلیط هواپیما به ایسلند پر کنید.

دریاچه یخچالی “Jokulsarlon”

خرید بلیط هواپیما به ایسلند
بلیط هواپیما به ایسلند

در این بخش، بلیط هواپیما به ایسلند، شما را با پدیده‌ای عجیب و زیبا به نام دریاچه یخچالی “Jokulsarlon” آشنا خواهد کرد. گذراندن چندین ساعت از زمان سفر در کنار این دریاچه و تماشای مجسمه‌های یخی که هنر طبیعت آنها را ساخته است، بسیار لذت بخش می‌باشد. بر روی برخی از این تکه‌های یخ می‌توان خاکستر بر آمده از دل کوه‌های آتشفشانی را هم به چشم دید. به سراغ یک قایق بروید و با قایق سواری بر روی این دریاچه و گرفتن عکس‌های شگفت‌انگیز، کوله بار سفرتان را پر از خاطرات فراموش نشدنی کنید.

شبه جزیره “Westfjords”

خرید بلیط هواپیما به ایسلند
بلیط هواپیما به ایسلند

شمال غربی ایسلند شبه جزیره‌ای را در آغوش گرفته که نام و آوازه‌اش در سرتاسر قاره سبز شنیده می شود. شبه جزیره بزرگ “Westfjords” با طبیعت بکر و محافظت شده خود، سالانه علاقه‌مندان بسیاری را مشتاق خرید بلیط هواپیما به ایسلند و سفری جذاب و به یاد ماندنی می‌کند. فضای این شبه جزیره بیشتر به آن چیزی می‌ماند که معمولا در رویاها می‌توان دید. گشت و گذار در نقاط اسرارآمیز “Westfjords”، تماشای کوه‌های باشکوه، روستای کوچک و زیبا آنجا و پرنده‌های رنگارنگ، لحظاتی دراماتیک برای هر فرد رقم می‌زنند.

دریاچه “Myvtan”

خرید بلیط هواپیما به ایسلند
بلیط هواپیما به ایسلند

حال که مسافر ایسلند شده‌اید، بد نیست با دریاچه­‌ای 2300 ساله هم آشنا بشوید. به اعتقاد بسیاری از گردشگران، تابستان را فقط در کنار دریاچه “Myvtan” باید سپری کرد، پرنده‌های ظریف و دوست داشتنی آن را دید و با تماشای آثار آتشفشانی فراوانی که در اطراف این دریاچه وجود دارند، پی به قدرت طبیعت برد.

سایر مکان‌های دیدنی

خرید بلیط هواپیما به ایسلند
بلیط هواپیما به ایسلند

بلیط هواپیما به ایسلند را که یک بار خریدید و پای در این کشور گذاشتید، چاره‌ای جز سفرهای مجدد به این کشور نخواهید داشت. زیبایی‌های ایسلند به قدری فراوان است که با یک، دو و یا حتی سه بار سفر به این کشور نمی‌توان همه آنها را دید و از دیدن‌شان سیر شد. پارک ملی “bingvellir” را ببینید و با یکی از زیباترین میراث‌های جهانی یونسکو آشنا شوید. به “Geysir”،  “Gullfoss” و دیگر نقاط شمالی ایسلند بروید تا هم آبشار ببینید، هم غذاهای لذیذ بخورید و هم در کنار سواحل آرامش‌بخش این منطقه عاشق طبیعت و زیبایی‌هایش شوید. بلیط هواپیما به ایسلند را تهیه کنید و ببینید که وقتی طبیعت دست به کار می‌شود، چه هنری می‌آفریند.

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما به ایسلند به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه بلیط هواپیما سفرستان

منابع
inspiredbyiceland.com ، iceland.is
wikitravel.org ، lonelyplanet.com
wikipedia.en.org

تاریخ انتشار: 19 اردیبهشت 96
آخرین بروزرسانی: 04 آبان 96

10 دیدگاه ها

 1. چقدر بکر و زیباست اینجا واقعا فوق العاده اس ایسلند. چجوری میشه بلیط هواپیمای ارزان به ایسلند خرید چون به نظرم باید گرون باشه قیمتش

  • برای خرید بلیط هواپیما و همچنین مقایسه قیمت و زمان پرواز با ایرلاین های مختلف به سایت سفرستان مراجعه کنید و مقصد مورد نظر خود را جستجو نمایید.

  • هر کدوم از این فصل ها جاذبه های خاص خودش رو داره
   ولی اگر به ورزش های زمستانی علاقه دارید ویا از پدیده شفق قطبی میخواهید لذت ببرید حتما بلیط هواپیما به ایسلند را در فصل زمستان بخرید.

 2. سلام
  من ماه گذشته بلیط هواپیما گرفتم ازتون به ایسلند دستتون درد نکنه راضی بودم همه کارام مرتب انجام شد

 3. با سلام، مطالبتون واقعا زیبان، دستتون درد نکنه، با خوندن این مطلب شیفته ایسلند شدم و این که بلیط هواپیما بگیرم و به این کشور هم سری بزنم

  • اگر اهل سفر زمستانی و تفریح‌های زمستانی هستید حتما ایسلند رو در نظر داشته باشید.
   در ضمن پدیده شفق در فصل زمستان بسیار زیباست

  • بستگی داره به کدام شهر و یا فرودگاه ایسلند قصد سفر داشته باشید.
   به طور مثال بلیط هواپیما به ریکیاویک به صورت رفت و برگشت از 4.800.000 تومان شروع میشود. البته این قیمت حدودی است و شما با جستجو در قسمت پرواز خارجی سایت سفرستان قیمت دقیق برای تاریخ مورد نظر شما و کلاس پروازی و ایرلاین انتخابی خود را مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید