بلیط هواپیما به ایگواسو

2
225
خرید بلیط هواپیما به شهر ایگواسو در برزیل
بلیط هواپیما به ایگواسو
بلیط هواپیما به ایگواسوReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Dec 29Rating: 4.0بلیط هواپیما به ایگواسو - مکانی که از سیاحت آن سیر نمیشوید و یک بار دیدنش هم فایه نداردبلیط هواپیما به ایگواسو. ايگواسو برزيل. درباره ایگواسو. رودخانه ایگواسو. شهر ایگواسو. باغ پرندگان ایگواسو. آبشار ایگواسو قیمت بلیط هواپیمای ارزان به ایگواسو

بلیط هواپیما به ایگواسو

ایگواسو غربی‌ترین شهر در ایالت پارانای برزیل است که در ارتفاع 165 متر بالاتر از سطح دریا قرار دارد. این شهر باوجود جمعیت 266 هزارنفری‌اش، شهری با 80 ملیت مختلف بوده که در بین توریستی‌ترین شهرهای برزیل است. جالب است بدانید بیشتر گردشگران پس از شهر ریو، ایگواسو را برای سفر در برزیل انتخاب کرده‌اند. آب‌وهوای ایگواسو در تابستان گرم و مرطوب و در زمستان نسبتاً سرد است، البته این شهر در اکثر روزهای سال آفتابی است. این شهر مقصدی مناسب برای گذراندن تعطیلات است، جالب است بدانید در چند سال اخیر شهرداری این شهر 10 جایزه مختلف را از وزیر توریسم و گردشگری برزیل دریافت کرده است.

آبشار معروف ایگواسو

برزیل و آرژانتین علاوه بر علاقه به فوتبال، اشتراکات دیگری هم دارند، آبشار ایگواسو، آبشاری که در مرز دو کشور قرار دارد. قطعا آبشاری که یک میراث جهانی باشد ارزش دارد که بلیط هواپیما آن هم ارزانش را تهیه کنیم و از نزدیک ببینیمش. این آبشار که در سال 1986 در لیست میراث جهانی یونسکو ثبت شد و از اصلی‌ترین دلایل سفر توریست‌ها به این شهر است. این آبشار 31 متر بلندتر از آبشار مشهور نیاگارا و همچنین دو برابر عریض‌تر از آن است. میزان جریانی که در هر ثانیه به پایین می‌ریزد 1756 مترمکعب است. معنی اصلی ایگواسو در زبان‌های محلی آب بزرگ است. تعداد آبشارهای به وجود آمده در این آبشار نسبت فصلی که از آن بازدید می‌کنید فرق دارد ولی در حدود 180 الی 300 باشد. بیشتر آب آبشار ایگواسو درون حفره‌ای به نام گلوگاه شیطان می‌ریزد. برای بازدید از این آبشار کافی است یک بلیط هواپیما به صورت مستقیم به مقصد فرودگاه بین‌المللی فوز دو ایگواسو تهیه کنید، سپس با تورهای پیاده‌روی یا حتی هلی‌کوپتر به این مکان خارق‌العاده می‌رسید.

باغ پرندگان فوز دو ایگواسو

باغ پرندگان در اصل باغ‌وحشی است که در نزدیکی پارک ملی ایگواسو و در سال 1994 احداث‌شده است. مساحت این باغ‌وحش خصوصی 16 هکتار مساحت دارد و زیستگاه حدود 150 گونه از پرندگان است. در این باغ محلی برای محافظت از گونه‌هایی که در معرض انقراض قرار دارند محسوب می‌شود. در ابتدا قرار بود به‌جای باغ پرندگان، پارکی برای کروکدیل‌ها توسط صاحبان پارک ایجاد شود، اما زمانی که صاحبان باغ یک جوجه طوطی از آفریقا هدیه گرفتند ماجرا به‌کلی عوض شد و این باغ زیبا تأسیس شد.

سد ایتایپو

چه خوب است بلیط هواپیما برای رفتن به مقصدی استثنایی باشد. این بار نیز به نقطه‌ای مرزی می‌رویم تا از یکی دیگر از جاذبه‌های شهر ایگواسو را به شما معرفی کنیم. مرز برزیل و پاراگوئه، رودخانه‌ای به نام پارانا و سدی خارق‌العاده که بر روی این رودخانه ساخته‌شده است، سدی که در سال 1994 احداث شد و از سوی انجمن مهندسان عمران آمریکا به‌عنوان یکی از عجایب 7 گانه دنیای مدرن معرفی شد. این سد دومین نیروگاه برق آبی بزرگ دنیا پس از نیروگاه سد سه‌گوره چین است. ارتفاع تاج این سد 196 متر است و نیرویی که بیست مولد موجود در این سد تولید می‌کنند به‌قدری است که نودوسه درصد از انرژی پاراگوئه و یک‌پنجم انرژی موردنیاز برزیل را تأمین می‌کند. علاوه بر همه این‌ها این سد مقصدی برای توریست‌هایی است که از دیدن سازه‌های مدرن و خارق‌العاده به وجد می‌آیند.

مرز سه‌گانه

خرید بلیط هواپیما به شهر ایگواسو در برزیل
مرز سه‌گانه

کمتر پیش می‌آید درجایی بایستید که متعلق به سه کشور است، مرز سه‌گانه همان‌طور که از اسمش پیداست منطقه‌ای است که محل تلاقی سه شهر سیوداد دل‌استه پاراگوئه، پورتو یواسو آرژانتین و فوز دو ایگواسو برزیل، در این مکان می‌توانید به رستوران‌هایی که غذای سه کشور را سرو می‌کنند بروید، همچنین بازدید از موزه موجود در مرز سه‌گانه را فراموش نکنید.

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما به برزیل به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بلیط هواپیما سفرستان

منابع:
numbeo.com
nomadicmatt.com
tripadvisor.com
priceoftravel.com

به احتمال زیاد شما مطالب زیر را هم دوست خواهید داشت:
بلیط هواپیما به برزیل ، برای دیدن کلیک کنید.

2 دیدگاه ها

    • راحت ترین مقصد برزیل است. بلیط هواپیما به برزیل میتونه هم شما رو به دیدن آبشار معروف ایگواسو برسونه و هم محل رسیدن مرز سه کشور برزیل و آرژانتین و پاراگوئه

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید