بازدید از فستیوال هیت باتومی گرجستان

باتومی شهری بندری و زیبا در گرجستان است که در کنار دریای سیاه قرار دارد، طوری که همه ارتباطات تجاری و مسافرتی با قاره اروپا و دیگر قاره‌ها از این طریق انجام می‌گیرد و همه‌روزه پیشرفت چشمگیری دارد. با توجه به اینکه سالیان سال باتومی جزو زیباترین و توریست پذیرترین بندرها و شهرهای قفقاز در میان گردشگران بوده و مورد استقبال عالی قرارگرفته، در سال‌های اخیر نیز کارهای خاصی توسط دولت انجام‌شده تا هرچه بیشتر این شهر به جهانیان شناخته شود.

0
69
خرید بلیط هواپیما باتومی گرجستان
بلیط هواپیما باتومی گرجستان
بازدید از فستیوال هیت باتومی گرجستانReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Oct 6Rating: 3.5بازدید از فستیوال هیت باتومی گرجستان - خرید بلیط هواپیما باتومی از سفرستانباتومی شهری بندری و زیبا در گرجستان است که در کنار دریای سیاه قرار دارد، طوری که همه ارتباطات تجاری و مسافرتی با قاره اروپا و دیگر قاره‌ها از این طریق انجام می‌گیرد و همه‌روزه پیشرفت چشمگیری دارد. با توجه به اینکه سالیان سال باتومی جزو زیباترین و توریست پذیرترین بندرها و شهرهای قفقاز در میان گردشگران بوده - بلیط هواپیما باتومی

فستیوال هیت باتومی گرجستان

باتومی شهری بندری و زیبا در گرجستان است که در کنار دریای سیاه قرار دارد، طوری که همه ارتباطات تجاری و مسافرتی با قاره اروپا و دیگر قاره‌ها از این طریق انجام می‌گیرد و همه‌روزه پیشرفت چشمگیری دارد. با توجه به اینکه سالیان سال باتومی جزو زیباترین و توریست پذیرترین بندرها و شهرهای قفقاز در میان گردشگران بوده و مورد استقبال عالی قرارگرفته، در سال‌های اخیر نیز کارهای خاصی توسط دولت انجام‌شده تا هرچه بیشتر این شهر به جهانیان شناخته شود. یکی از این کارها مراسم فستیوال‌هاست که در تاریخ‌های مشخص اجرا می‌شود و طرفداران خود را مشتاق به خرید بلیط هواپیما باتومی کرده تا روانه این شهر زیبای توریستی شوند.

تور باتومی

خرید بلیط هواپیما باتومی گرجستان
بلیط هواپیما باتومی گرجستان

مژده به مسافران تور باتومی این است که می‌توانید با تهیه بلیط هواپیما باتومی از شهرهای تهران، شیراز، اصفهان، بندرعباس، مشهد، تبریز، آبادان، سنندج، ساری و … با ایرلاین های مختلفی پرواز مستقیم و دل‌چسبی به باتومی داشته باشید. ماه‌های گرم سال بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما باتومی و سفر با تورهای باتومی است، حتی می‌توانید در مهرماه سفری خاطره‌انگیز داشته باشید، البته در اواخر بهار هم هوا مطبوع و دلپذیر است. اما اگر قصد سفر در تابستان را دارید باید از مدت‌ها قبل برای خرید بلیط هواپیما تورهای گردشگری باتومی اقدام کنید و از این شهر پرجنب‌وجوش لذت ببرید.

خرید بلیط هواپیما باتومی گرجستان
بلیط هواپیما باتومی گرجستان

شهر باتومی که دومین شهر بزرگ گرجستان است، به خاطر امکانات فوق‌العاده‌اش به‌عنوان پایتخت توریستی گرجستان شناخته‌شده است. از طرفی در کنار دریای سیاه و از طرفی در دامنه رشته‌کوه‌های قفقاز واقع‌شده که همین وضعیت جغرافیایی باعث گردیده این شهر آب‌وهوای معتدل و پوشش گیاهی متنوعی از گل‌ها و گیاهان و درختان داشته باشد. پس یکی از دلایل محبوبیت این شهر همین آب‌وهوای دلپذیر و مطلوبش است طوری که در فصول گرم سال اقامتگاه‌های ساحلی پر از گردشگر است و نکته جالب‌توجه اینکه در فصول سرد سال و هوای برفی بازهم از تعداد مسافران کاسته نمی‌شود.

خرید بلیط هواپیما باتومی گرجستان
بلیط هواپیما باتومی گرجستان

پیشرفت سریع و قابل‌توجه در معماری شهری واقعاً قابل‌تحسین است که در چند سال اخیر، سازه‌های زیبای بسیاری در این شهر به چشم می‌خورد. البته تغییرات مربوط به شهر باتومی منحصر به سازه‌های مدرن نیست و در بخش باستانی شهر هم بازسازی‌هایی صورت گرفته است. شهری کهن با تپه‌های پیچیده که به پایتخت تفریحی و گردشگری گرجستان مشهور است، اما با خرید بلیط هواپیما و سفر به این شهر ساختمان‌های جذاب و مدرن شما را غافلگیر خواهد کرد. با دیدن جاذبه‌های شهر باتومی هرچه بیشتر علاقه‌مند شده و مطمئناً از خرید بلیط هواپیما باتومی پشیمان نخواهید شد. پیشرفت خارق‌العاده در طول یک قرن اخیر اتفاق افتاده، طوری که تصویری اروپایی پیش روی شماست.

خرید بلیط هواپیما باتومی گرجستان
بلیط هواپیما باتومی گرجستان

ازجمله کارهای خاطره‌انگیزی که در این شهر می‌توانید انجام دهید شرکت در جشنواره‌های موسمی است، به‌عنوان‌مثال جشنواره هیت باتومی(Heat Batumi) . این جشنواره در کل تابستان در باتومی برگزار می‌شود، البته اگر بخواهید زمان دقیق آن را بدانید، باید بگوییم که آخر هفته‌ها برگزار می شود. در این جشنواره تابستانه، رقص محلی، موسیقی زنده، کنسرت، خریدوفروش اقلام متفاوت را خواهید دید. فستیوال هیت باتومی که از فستیوال‌های سنتی در گرجستان است، موسیقی‌ با سازهای بادی برنجی اجرا می‌شود و در کنار آن‌هم مراسمات رقص محلی، بازارهای سنتی و کارهای متنوع دیگری برای کودکان و بزرگسالان برگزار می‌شود.

تاریخ برگزاری فستیوال هیت باتومی

خرید بلیط هواپیما باتومی گرجستان
بلیط هواپیما باتومی گرجستان

فستیوال هیت باتومی به‌عنوان فستیوال‌های موسیقی در گرجستان در طول تابستان در این شهر ساحلی برگزار می‌شود، اما تاریخ این فستیوال به‌طور دقیق مشخص نیست و در هرسال متغیر است. بخشی از شهر ساحلی باتومی که جشنواره برگزار می‌شود، جایی بسیار سرگرم‌کننده در طول شبانه‌روز است که گردشگران محلی و بین‌المللی را به سمت دریای سیاه می‌کشاند. جشنواره هیت باتومی که شامل بیش از 200 فعالیت است که در عرض دو ماه در شهر ساحلی برگزار می‌شود. شعار جشنواره چنین است: شادی و سرگرمی تمام طول روز و همه‌روزه اینجا برپاست و همه برای شرکت در این جشنواره دعوتید. دولت بخشی از مخارج این پروژه را می‌پردازد اما بخشی نیز با حمایت شرکت‌های خصوصی تأمین می‌شود.

خرید بلیط هواپیما باتومی گرجستان
بلیط هواپیما باتومی گرجستان

ما به شما یقین می‌دهیم هرروزی که در باتومی سپری کنید، برایتان جذاب‌ترین و لذت‌بخش‌ترین روزها خواهد بود، پس پیشنهاد ما این است تا با خرید بلیط هواپیما باتومی سفر خود را آغاز کنید. در طی جشنواره، میزبان 259 هنرمند خارجی از 20 کشور و 2000 شرکت‌کننده از سراسر دنیا بود که هرکدام هنری خاص و لهجه منحصربه‌فردی دارد. هفته اول پروژه به فرهنگ سنتی گرجستان اختصاص دارد که خوانندگان و هنرمندان هنرنمایی می‌کنند. هفته موسیقی جاز، هفته موسیقی انتخابی، جشنواره موسیقی کلاسیک و بسیاری موارد دیگر که در جشنواره تابستانی انجام می‌گیرد.

خرید بلیط هواپیما باتومی گرجستان
بلیط هواپیما باتومی گرجستان

این جشنواره برای تمامی سنین، دوستان و خانواده‌هایی طراحی‌شده که به دنبال فضای دنج و آرام و فعالیت‌های سرگرم‌کننده‌اند. کارهایی برای کودکان و نوجوانان هنرمند محلی ارائه‌ می‌شود، حتی مکانی برای طرفداران فوتبال هم در دسترس است.

خرید بلیط هواپیما باتومی گرجستان
بلیط هواپیما باتومی گرجستان

سخن آخر اینکه این فستیوال و جشنواره‌ها را از دست ندهید و حتماً با برنامه‌ریزی دقیق به فکر خرید بلیط هواپیما باتومی باشید که آنجا آماده استقبال از شما هستند تا با جوی صمیمی لحظات خاطره‌انگیزی برایتان به ارمغان بیاورند و برای فرهنگ‌های متنوع و دوستداران موسیقی باانرژی فراوان لحظاتی فراموش‌نشدنی از موسیقی و برنامه‌های خلاق و نوآورانه فراهم کنند.

برای خرید بلیط هواپیما گرجستان و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منابع:
negarinweb.ir
georgiatoday.ge
agenda.ge

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید