خرید بلیط هواپیما و شرکت در جشن کریسمس بارسلونا

0
266
خرید بلیط هواپیما به بارسلونا اسپانیا
بلیط هواپیما به بارسلونا
خرید بلیط هواپیما و شرکت در جشن کریسمس بارسلوناReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Dec 5Rating: 4.5خرید بلیط هواپیما و شرکت در جشن کریسمس بارسلونابلیط هواپیما به بارسلونا. بلیط هواپیما به اسپانیا. دیدنی های بارسلونا. چشن کریسمس در بارسلونا. جشن کریسمس در اسپانیا. بلیط هواپیما ارزان به بارسلونا

خرید بلیط هواپیما و شرکت در جشن کریسمس بارسلونا

جشن کریسمس در بارسلونا، باشکوه و عظمت فراوان برگزار می‌شود. برگزاری نمایشگاه‌های مخصوص کریسمس، کنسرت‌ها، نمایش سیرک و سرگرمی برای کودکان و بزرگ‌سالان همگی بسیار جذاب و دیدنی هستند. مردم اسپانیا با سنت‌ها و آداب رسوم مخصوص خود در روز 25 دسامبر کریسمس را با یک ناهار جشن می‌گیرند.

اما جشن اصلی در 5 و 6 ژانویه زمانی که سه پادشاه Tres Reis Mags برای کودکان هدیه پخش می‌کنند برگزار می‌شود و شما نیز با خرید بلیط هواپیما ارزان می‌توانید از همه این‌ها دیدن کنید.

بلیط هواپیما برای مقاصد کریسمسی بخرید

سفر به کپنهاگ دانمارک و بازدید از جاذبه کریسمس

بارسلونا اسپانیا

خرید بلیط هواپیما به بارسلونا اسپانیا
بلیط هواپیما به بارسلونا

در گذشته بارسلونا به عنوان شهری رومی تأسیس شد و سال‌ها بعد پایتخت کنت‌های بارسلون شد. این شهر بعد از پیوستن به پادشاهی آراگون یکی از شهرهای مهم این امپراتوری بود. بارسلونا در طول تاریخ بارها مورد تصرف قرار گرفته است. اما امروزه بارسلون یکی از مراکز مهم فرهنگی اسپانیا می‌باشد و به یکی از مقصدهای اصلی گردشگران جهان بدل گشته و از میراث فرهنگی غنی برخوردار است. این شهر به سبب بناهای ساخته شده توسط معمارهایی همچون آنتونیو گائودی و لوییز دومانچه‌ای مونتانر که به عنوان میراث جهانی یونسکو انتخاب شده‌اند شهرت دارد. در ضمن بارسلون مقر اصلی اتحادیه کشورهای دریای مدیترانه نیز می‌باشد.

بارسلون به عنوان پایتخت کاتالونیا، مقر اصلی دولت کاتالونیا است، پارلمان کاتالونیا و دیوان عالی کشور نیز در این شهر قرار دارند. بارسلون مرکز استان بارسلونا و بارسلونس کومارکا است.

کنسرت‌های خانوادگی کریسمس

خرید بلیط هواپیما به بارسلونا اسپانیا
جشن کریسمس در بارسلونای اسپانیا

مستعمره مرکزی بارسلونا پلازا میزبان جشنواره کریسمس با فعالیت‌ها و برنامه‌های بسیار مهیج از 17 دسامبر تا 4 ژانویه است. در نمایشگاه پلازا کاتالونیا، بازار مصرفی بزرگ، رقصنده‌های باله مکزیکی، کنسرت‌های کلاسیک انجیل و باله کریسمس، اجرای فوق‌العاده هندل مسیح و اپرای لاسیو همگی در انتظار شماست. در نیمه‌شب کریسمس قبل از نواخته شده زنگ ساعت 12 نیمه‌شب به مدت 5 دقیقه موسیقی El cant de la sibil la اجرا می‌شود.

کریسمس در روستا

خرید بلیط هواپیما به بارسلونا اسپانیا
کریسمس روستای Poble Esponyal

یکی از جاذبه‌های دیدنی کریسمس در بارسلونا دیدار از روستای Poble Esponyal است. از 23 دسامبر تا 5 ژانویه از ساعت 11 صبح تا 6 عصر پیاده‌روی در خیابان‌های این دهکده که همگی فضای بی‌نظیر کریسمس را به تصویر کشیده و خرید هدیه‌های دست‌ساز از کارگاه‌های صنایع‌دستی بسیار لذت‌بخش است.

خرید بلیط هواپیما به بارسلونا اسپانیا
کریسمس روستای Poble Esponyal

کودکان نیز فرصتی برای دیدار با سه پادشاه جادویی و دادن نامه‌های خود پیدا می‌کنند. همچنین می‌توانند نامه‌های خود را از درخت جادویی آویزان کنند. در فستیوال کریسمس Poble Esponyal کارگاه‌های کودکان، باشگاه ورزشی، محوطه بازی کودکان، اجرای موسیقی و رقص در انتظار شماست. هرساله در این فستیوال 200000 نفر بازدیدکننده شرکت می‌کنند.

شرکت در Circ Raluy بارسلونا

بلیط هواپیما به بارسلونا
Circ Raluy

این از آن موراد است که تا نبینی ندانی. تا دیر نشده برای تهیه بلیط هواپیما به بارسلونا برنامه ریزی کنید. Circ Raluy یک جشن کریسمس در بندر ولت مارینا در بارسلونا است که در قسمت شمالی اسکله چوبی این بندر قرار دارد. این سیرک نمادین هرساله از اواسط ماه دسامبر جلوه بی‌نظیری به شهر می‌دهد. هتل‌های این سیرک نیز مکانی مناسب برای اقامت شما عزیزان است.

شرکت در جشن کریسمس در پارک معبد پورت آوانتورا

خرید بلیط هواپیما به بارسلونا اسپانیا
جشن کریسمس در پارک معبد پورت آوانتورا

این پارک بسیار بزرگ در جنوب بارسلونا واقع‌شده و از 19 نوامبر تا 8 ژانویه به یک سرزمین عجایب در کریسمس تبدیل می‌شود و می‌تواند خاطره جشنی بی‌نظیر برای کودکان باشد. پورت آوانتورا مجهز به هتل، فضایی شاد و پرهیجان، اجرا نمایش روی یخ، پارتی کریسمس و … است. دیدن این پارک خصوصا در کریسمس قطعا ارزش خرید بلیط هواپیما به این شهر را دارد، پس پشت گوش نیندازید.

چراغ‌ها و درختان کریسمس

خرید بلیط هواپیما به بارسلونا اسپانیا
درختان کریسمس

چراغ کریسمس در بارسلونا Els llums de nadal نامیده می‌شود. کریسمس در بارسلونا با روشن شدن این چراغ‌ها شروع می‌شود. نور زیبای چراغ‌های کریسمس در بارسلونا از 24 نوامبر تا 6 ژوئن روشن است و تقریباً در 400 مکان و خیابان‌های بارسلونا وجود دارد که روشنایی آن‌ها کل فاصله 100 کیلومتری را پوشش می‌دهد.

خرید بلیط هواپیما به بارسلونا اسپانیا
Montjuic

فانوس سحر و جادو Montjuic بخشی از چراغ‌های کریسمس بارسلونا با آب نمای مخصوص کریسمس و موسیقی ویژه است که در ماه دسامبر و ژانویه از ساعت 19 تا 21 بسیار دیدنی است.

خرید بلیط هواپیما به بارسلونا اسپانیا
Portal del Angel

درخت بزرگ کریسمس در Portal del Angel نزدیک Placa catalunya قرارگرفته و شما در این منطقه با دیدن این درخت بزرگ می‌توانید جشن کریسمس را از نزدیک لمس کنید و عکس یادگاری بگیرید.

ما به شما پیشنهاد می‌کنیم از تقویم مخصوص کریسمس بارسلونا دیدن کنید تا از کنسرت‌ها و برنامه‌های مخصوص و زمان دقیق آن‌ها اطلاعات کافی کسب کنید.

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما به اسپانیا به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه بلیط هواپیما سفرستان

منابع:
Barcelonayellow.com
Lonelyolanet.com
Barcelona-life.com
irbarcelona.org

به احتمال زیاد شما مطالب زیر را هم دوست خواهید داشت:
بلیط هواپیما به اسپانیا ، برای دیدن کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید