بلیط هواپیما بارسلونا و بازدید از ساگرادا فامیلیا

کلیسای غول‌پیکر بارسلونا که همیشه محبوب گردشگران بوده و عظمت آن بر سر زبان‌هاست، اثر یکی از معماران مشهور اسپانیایی به نام آنتونی گائودی می‌باشد که با نام " La Sagrada Familia" شناخته می‌شود. ظاهر عجیب این کلیسا و هیبت باشکوهش سال‌های متمادی گردشگران زیادی را به اسپانیا کشانده و آن‌ها را به خرید بلیط هواپیما بارسلونا ترغیب کرده است. این کلیسا ویژگی‌های منحصربه‌فرد زیادی دارد که با دانستن آن شیفته این بنا می‌شوید، با ما همراه باشید تا بهترین جاذبه بارسلونا و شاهکار آنتونی گائودی را بیشتر بشناسید.

0
97
خرید بلیط هواپیما بارسلونا
بلیط هواپیما بارسلونا
بلیط هواپیما بارسلونا و بازدید از ساگرادا فامیلیاReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Jul 18Rating: 4.0بلیط هواپیما بارسلونا و بازدید از ساگرادا فامیلیا، کلیسای افسونگر معمارانکلیسای غول‌پیکر بارسلونا که همیشه محبوب گردشگران بوده و عظمت آن بر سر زبان‌هاست، اثر یکی از معماران مشهور اسپانیایی به نام آنتونی گائودی می‌باشد که با نام " La Sagrada Familia" شناخته می‌شود. ظاهر عجیب این کلیسا و هیبت باشکوهش سال‌های متمادی گردشگران زیادی را به اسپانیا کشانده - بلیط هواپیما بارسلونا

کلیسای افسونگر معماران

کلیسای غول‌پیکر بارسلونا که همیشه محبوب گردشگران بوده و عظمت آن بر سر زبان‌هاست، اثر یکی از معماران مشهور اسپانیایی به نام آنتونی گائودی می‌باشد که با نام “La Sagrada Familia” شناخته می‌شود. ظاهر عجیب این کلیسا و هیبت باشکوهش سال‌های متمادی گردشگران زیادی را به اسپانیا کشانده و آن‌ها را به خرید بلیط هواپیما بارسلونا ترغیب کرده است. این کلیسا ویژگی‌های منحصربه‌فرد زیادی دارد که با دانستن آن شیفته این بنا می‌شوید، با ما همراه باشید تا بهترین جاذبه بارسلونا و شاهکار آنتونی گائودی را بیشتر بشناسید.

تاریخچه کلیسا

خرید بلیط هواپیما بارسلونا
بلیط هواپیما بارسلونا

ساگرادا فامیلیا از سال 1882 شروع به ساخت شد و حتی معمار آن نیز زنده نماند تا بنای تکمیل شده را ببیند، بعد از مرگ گائودی پروژه ساخت نیمه‌تمام ماند. اگر از آثار گائودی بازدید کنید می‌بینید که طراحی‌های او بسیار خاص هستند و بیش‌تر ساختمانش حال و هوای داستان‌های تخیلی را به شما القا می‌کنند. کلیسای ساگرادا فامیلیا هم به قدری زیباست که می‌تواند لوکیشن بسیاری از فیلم‌ها باشد. شما هم بلیط هواپیما بارسلونا را بخرید و جزو بازدیدکنندگان میلیونی اثری باشید که گائودی دهه‌های آخر زندگی‌اش را وقف آن کرده بود.

معماری مدرن

یکی از هفت اثر گائودی که به عنوان میراث فرهنگی شناخته شده‌ است همین ساگرادا فاملیسات که گائودی نبوغ هنری و ابتکاری‌اش را به نمایش گذاشت. از آنجا که او فردی مذهبی بود می‌خواست زیباترین و بلندترین کلیسای جهان را بسازد، گائودی سبک متفاوتی را طراحی کرد و همین اثر او را در کل جهان مشهور ساخت و به عنوان پدر معماری مدرن شناخته شد. در سال 1926 مرگ به سراغ گائودی آمد و کار ساخت کلیسا مدتی متوقف شد. جالب است بدانید که در حال حاضر نیز کار ساخت ساگرادا فامیلیا ادامه دارد و برنامه‌ریزی شده که سال 2026 در یکصدمین سال مرگ او پروژه تکمیل شود تا گردشگران با تهیه بلیط هواپیما بارسلونا اثر کامل را بازدید کنند.

آیندگان

بازدید از صحن مرکزی کلیسا
صحن مرکزی کلیسا

گائودی می‌دانست کار ساخت این بنا قرن‌ها طول می‌کشد، چون هزینه ساختش را از طریق کمک‌های خیریه تامین می‌کرد، برای همین بیش‌تر بر قسمت نمای جلویی کلیسا تمرکز کرد تا مردم آن دوران از تماشای اثر لذت ببرند و در عین حال نسل آیندگان از ادامه ساخت آن منصرف نشوند و ترغیب به تداوم کار داشته باشند. او طرح خود را با جزئیات آماده کرده بود و در زمان حیاتش فقط سه قسمت اصلی ساختمان تکمیل شده بود: صحن مرکزی کلیسا، زیارتگاه و نمای بیرونی که سایر قسمت‌های کلیسا نظیر سالن‌ها و برج‌های مرکزی از روی همین سه قسمت ساخته شده‌اند و امروزه راحت می‌توان با خرید بلیط هواپیما بارسلونا به بازدید از بخش‌های مختلف آن پرداخت.

سنگ‌های کلیسا

بازدید از ساگرادا فامیلیا
ساگرادا فامیلیا

در هنگام تماشای نمای خارجی کلیسا تفاوت بین قسمت‌های قدیمی و جدید را خواهید دید؛ از نظر معماران امروزی علت این تفاوت این است که سنگ‌هایی که در زمان گائودی استفاده شده به صورت اشکال عجیب و غیرعادی هستند که بازآفرینی آن‌ها کار آسانی نیست. کافیست بلیط هواپیما بارسلونا را تهیه کرده و از نزدیک نمای کلیسا را ببینید، مطمئناً از دیدن آن شوکه می‌شوید چون واقعاً این طراحی‌ها نظیر ندارند و هنر استثنائی سازندگان آن بسیار شاخص است، معماری آن‌ها تلفیقی از سازه‌ها و اشکال هندسی بوده که از طبیعت الهام گرفته شده و هارمونی زیبایی را می‌سازد.

مشخصات بنای ساختمان

بعد از اینکه بلیط هواپیما بارسلونا را برای تعطیلات خود انتخاب کردید و موفق به بازدید از ساگرادا فامیلیا شدید به راحتی می‌بینید که صحن اصلی کلیسا با چهار راهرو احاطه شده و همراه با بازوهای چلیبا و محراب نیم‌دایره‌اش ساختار اصلی را شکل می‌دهند. در ادامه به بخش مورد علاقه گردشگران می‌رسید که سه نمای برجسته و شگفت‌آور کلیساست و بیش‌ترین توجه‌ها را به سمت خود می‌کشاند؛ این سه نما به سه رویداد حیاتی مسیح اشاره دارند: یکی تولد (Nativity Facade)، مرگ و رستاخیز یا مصائب (Passion Facade) و همچنین شکوه فعلی و آینده او (Glory Facade).

برج‌های کلیسا

بازدید از ساگرادا فامیلیا
ساگرادا فامیلیا

ساختمان با چهار سازه گنبددار در چهارگوشه کلیسا تکمیل خواهد شد و اگر شما عزیزان هشت سال دیگر دوباره بلیط هواپیما بارسلونا بخرید و به این مکان بروید می‌توانید از هر طرف که به ساختمان نگاه کنید برج‌های باشکوهش را ببینید و ساختمان کامل را تماشا کنید. طرح اصلی گائودی متشکل از 18 برج بود که 8 برج آن تکمیل شده است، 12 برجش که نماد حواریون هستند، باید با ارتفاع 100 متر در نمای ساختمان جا گرفته باشند.

قامت بلند

بازدید از ساگرادا فامیلیا
ساگرادا فامیلیا

6 برج بلندتر با طرح هرمی شکل در مرکز ساختمان باشند و هر یک نمادی را بازتاب کنند. یکی از این برج‌ها با ارتفاع 172.5 متر، بلندترین آن‌ها بوده و نماد یگانه مسیح است و با 4 برج مشابه به هم و به ارتفاع 135 متر احاطه شده که هر کدام سمبل یکی از چهار قدیس و کتاب انجیل آن‌هاست. برج دیگر هم که سمبل مریم مقدس می‌باشد بر روی محراب ساخته خواهد شد و تمام پیام‌های موردنظر گائودی را به صورت نمادین به دیگران منتقل خواهد کرد.

بلیط ورودی

بازدید از ساگرادا فامیلیا
ساگرادا فامیلیا

اگر بلیط هواپیما بارسلونا را خانوادگی خریده‌اید و با هم به بازدید کلیسای ساگرادا فامیلیا رفتید نگران هزینه بلیط بچه‌ها نباشید، بازدید کلیسا برای کودکان زیر 10 سال رایگان است و برای دانشجویان و دانش‌آموزان تا 30 درصد تخفیف در نظر گرفته شده است. اگر هم بلیط آنلاین تهیه کنید که می‌توانید از تخفیف‌های آنلاین استفاده کنید و بلیط‌های یک نفره یا گروهی تهیه کنید و کمک بسیار کوچکی به تحقق رویای گائودی و تکمیل این پروژه داشته باشید. وب‌سایت فامیلیا ساگرادا یکی از سایت‌های رسمی فروش بلیط بازدید است.

بازدید اثر

بازدید از ساگرادا فامیلیا
ساگرادا فامیلیا

اگر هم بلیط هواپیما بارسلونا و هم بلیط ورودی ساگرادا فامیلیا را به صورت آنلاین خریده باشید که بهترین گزینه را انتخاب کرده‌اید، در ادامه باید بدانید که ورودی‌های عمومی، گروهی و مختص بازدید دانش‌آموزی برای گردشگران در نظر گرفته شده که از سه قسمت اصلیNativity Facade، Passion Facade،  Glory Facadeصورت می‌گیرد و گردشگران مطابق با بلیطی که تهیه می‌کنند یا با راهنمای تور همراه فایل صوتی به بازدید از قسمت‌های مختلف کلیسا می‌پردازند و یا بدون فایل صوتی به تجربه بهترین چشم‌اندازهای روی برج مشغول می‌شوند.

موزه و گروه کر

بازدید از ساگرادا فامیلیا
ساگرادا فامیلیا

بخش‌هایی که با تهیه بلیط هواپیما بارسلونا و بازدید از ساگرادا فامیلیا خواهید دید محل دفن گائودی در سردابه کلیسا و موزه و نمایشگاه طرح‌ها و نمونه‌های مربوط به این کلیساست که برای حفظ و ترویج هنر گائودی در زیرزمین ساختمان افتتاح شده است. علاوه بر این می‌توانید با رعایت شرایط و اصول کلیسا به بخش آواز مذهبی آن بروید و سرود گروه کر را بشنوید.

برای خرید بلیط هواپیما بارسلونا و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منابع
spain-holiday.com
sagradafamilia.org
barcelona-tourist-guide.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید