مرتفع‌ترین برج‌های مخابراتی جهان

0
257
خرید بلیط هواپیما به برج های مخابراتی مرتفع
بلیط هواپیما به برج های مخابراتی مرتفع
مرتفع‌ترین برج‌های مخابراتی جهانReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Nov 27Rating: 4.0مرتفع‌ترین برج‌های مخابراتی جهانبلیط هواپیما به بلندترین برج های جهان بلندترین برج ایران بلندترین برج های جهان در سال 2017. بلیط هواپیما به توکیو. بلیط هواپیما به تهران بلیط هواپیما به چین

مرتفع‌ترین برج‌های مخابراتی جهان

برج‌های مرتفع و شگفت‌انگیز دست آوردهای حیرت‌آور معماری هستند. توسعه دهنده‌های شهری همیشه به دنبال راه‌هایی برای بسط دادن حد و مرز معماری به واسطه ساخت ساختمان‌های بلند و مرتفع بوده‌اند. به نظر می‌رسد میل به رقابت در ارتفاع و زیبایی، در بین بسیاری از سازنده‌های این برج‌ها، وجود داشته باشد. عظمت و پیچیدگی این برج‌ها شاهدی بر طبیعت جاه طلب و خلاقیت نامحدود انسان می‌باشد. اگر تا به حال موقیتش را داشتید و برای این مقاصد بلیط هواپیما تهیه نکردید شاید پشت دست بگزید.

در ادامه چند مورد از مرتفع‌ترین برج‌های جهان برای شما آورده شده است تا شما نیز به خلاقیت نهفته و عظمت این برج‌ها، پی ببرید.

درخت آسمانی توکیو (Tokyo Sky Tree)

بلیط هواپیما به توکیو و درخت آسمانی توکیو (Tokyo Sky Tree)
درخت آسمانی توکیو (Tokyo Sky Tree)

این برج جز جاذبه‌های زیبا و دیدنی شهر توکیو است که قطعا ارزش خرید بلیط هواپیما برای دیدن آن را دارد. درخت آسمانی توکیو در ژاپن، به سوی آسمان با ارتفاعی شگفت آور صعود کرده است. ارتفاع این برج به (634) متر می‌رسد. این برج با دارا بودن نمایی که هر دو معماری پست- مدرن و شکل‌های سنتی ژاپنی را به ما نشان می‌دهد، با ابهت و مسحور کننده می‌باشد. این برج به عنوان برج دیده بانی و مرکز رادیوئی استفاده می‌شود و همچنین دارای رستوران‌هایی در سطح جهانی می‌باشد. این ساختمان دارای 29 طبقه بوده و ساخت و ساز آن در فوریه 2012 به پایان رسیده است. هزینه ساخت و ساز این برج 806 میلیون دلار یا 65 میلیارد ین ژاپنی برآورد شده است. خریداران بلیط هواپیما به مقصد توکیو احتمال قوی یا آن را دیده‌اند و یا تعریفش را شنیده‌اند.

برج کنتون (Canton Tower)

بلیط هواپیما به چین و برج کنتون (Canton Tower)
برج کنتون (Canton Tower)

برج کنتون در چین، مدتی است که در لیست 10 برج مرتفع جهان قرار گرفته است. این برج با ارتفاع 600 متر دارای 37 طبقه است. برج کنتون یک برج چند‌منظوره بوده و در ناحیه های ژو از شهر گوآنگژو قرار دارد. این برج در سال 2010 افتتاح شد و برای مدت کوتاهی بلند‌ترین برج جهان بود. این ساختمان محلی مناسب برای اختر شناسان و گردشگران کنجکاو بوده است. برج کنتون همچنین مقام پنجم را در بین مرتفع‌ترین سازه‌های مستقل و بر پای خود ایستاده جهان قرار دارد.

برج CN

بلیط هواپیما به تورنتو و بازدید از برج CN
برج CN

سومین برج مرتفع جهان، برج CN در تورنتو، کانادا، در زمان اتمام ساخت و ساز در سال 1976، مرتفع‌ترین برج و ساختمان مجزا و مستقل جهان به شمار می‌آمد. ارتفاع این برج (553.3 متر) می‌باشد. انجمن آمریکایی مهندسین شهری این برج را در بین عجایب 7 گانه مدرن قرار دادند. برج CN 147 طبقه دارد که برای کاربری‌های مختلف از جمله مخابرات، رستوران و دیده بانی، استفاده می‌شود.

برج استانکینو (Ostankino Tower)

بلیط هواپیما به روسیه و برج استانکینو (Ostankino Tower)
برج استانکینو (Ostankino Tower)

این برج مرتفع‌ترین ساختمان مجزا و مستقل اروپا و همچنین هشتمین ساختمان مرتفع مستقل در جهان می‌باشد. برج استانکینو 540.1 متر ارتفاع داشته و برای جشن 50 سالگی انقلاب سال 1917 ، توسط اتحاد جماهیر شوروی ساخته شده است. این برج برای پخش رادیوئی و تلویزیونی استفاده می‌شود. عظمت و شکوه آن، نشان دهنده یک شاهکار در پیشرفت معماری شوروی می‌باشد. از برخی جنبه‌ها، برج استانکینو یکی از بزرگترین پیروزی‌های ساختمان سازی اروپا، تا به امروز می‌باشد.

برج تلویزیونی مروارید شرقی (Oriental Pearl Television Tower)

بلیط هواپیما به شانگهای چین و برج تلویزیونی مروارید شرقی (Oriental Pearl Television Tower)
برج تلویزیونی مروارید شرقی (Oriental Pearl Television Tower)

این برج در ارتفاع 1,535 فیتی (468 متر)، بالاتر بسیاری دیگر از آسمان خراش‌های دیگر، در شهر شانگهای چین، واقع شده است. این برج دارای معماری زیبا است و شامل 14 طبقه و 11 کره می‌باشد که به سبک معماری شرقی و نوعی می‌باشد که اثر اصلیت و ثبات را در ذهن آدمی می‌پروراند. ساخت و ساز این برج در سال 1994 به پایان رسید و به طور گسترده به‌عنوان سرویس‌های مخابراتی و یک مرکز دیده بانی استفاده می‌شود. این برج همچنین دارای اتاق‌های هتل و رستوران‌های مختلف می‌باشد.

برج میلاد

بلیط هواپیما به تهران ایران و برج میلاد
برج میلاد تهران

برج میلاد در پایتخت ایران، تهران قرار گرفته است. این برج با ارتفاع و سبکی طراحی شده است که از استاندارد‌های نرمال ساخت و ساز ایران بالاتر می‌باشد. میلاد ششمین برج مرتفع و هفدهمین ساختمان مرتفع مستقل، در جهان می‌باشد. ارتفاع این برج 435 متر می‌باشد. این برج در سال 2007 افتتاح شده است. 12 طبقه برج میلاد برای اهداف مختلفی از جمله بازرگانی و تجارت، مخابرات و دیده بانی استفاده می‌شوند. همچنین این برج دارای هتل و رستوران نیز می‌باشد. آرامش و آسایش خاطر شب‌های تهران توسط نور پردازی دیدنی برج میلاد افزایش می‌یابد. خیلی‌ها بلیط هواپیما به مقصد تهران را وقتی تهیه می‌کنند که قبلا تصمیم خود را برای دیدن از برج میلاد گرفته‌اند، چون یک تجربه به یادماندنی است.

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه بلیط هواپیما سفرستان

منابع:
10mosttoday.com
rediff.com
worldatlas.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید