ایرلاین‌های پرتاخیر ایران را بشناسید

0
232
خرید بلیط هواپیما از ایرلاین های داخلی
بلیط هواپیما از ایرلاین های داخلی
ایرلاین‌های پرتاخیر ایران را بشناسیدReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Dec 15Rating: 4.0ایرلاین‌های پرتاخیر ایران را بشناسیدسازمان هواپیمایی کشوری، گزارش تأخیرهای پروازی ایرلاین‌ها در آبان ماه را منتشر کرد که بر این اساس، هواپیمایی تابان با انجام ۵۵ درصد پروازهای خود به صورت تأخیردار، رتبه نخست را کسب کرده است.

ایرلاین‌های پرتاخیر ایران را بشناسید

سازمان هواپیمایی کشوری، گزارش تأخیرهای پروازی ایرلاین‌ها در آبان ماه را منتشر کرد که بر این اساس، هواپیمایی تابان با انجام ۵۵ درصد پروازهای خود به صورت تأخیردار، رتبه نخست را کسب کرده است.

خرید بلیط هواپیما از ایرلاین های داخلی
هواپیمایی تابان

به گزارش خبرآنلاین، سازمان هواپیمایی کشوری اقدام به انتشار لیست گزارش تأخیرات پروازی در ماه گذشته (آبان ۹۶) کرده است که بر این اساس، هواپیمایی تابان با انجام تأخیردار ۵۵ درصد پروازهای خود(شامل ۱۹۷ پرواز از مجموع ۳۵۹ پرواز انجام گرفته از فرودگاه مهرآباد)، رکورددار تأخیرات پروازی در آبان ماه محسوب می‌شود.

خرید بلیط هواپیما از ایرلاین های داخلی
هواپیمایی نفت

بر اساس این گزارش، هواپیمایی نفت‌ایر نیز از مجموع ۱۳۲ پرواز داخلی و خارجی، ۵۳ درصد (شامل ۷۰ سورتی پرواز) را با تأخیر انجام داده و رتبه دوم ایرلاین‌های دارای تأخیرات پروازی را به خود اختصاص داده است.

خرید بلیط هواپیما از ایرلاین های داخلی
هواپیمایی کاسپین

همچنین دو شرکت کاسپین و آسمان نیز در حالی توانسته‌اند با انجام ۵۱ درصد پروازهای خود به صورت تأخیردار، رتبه سوم ایرلاین‌های دارای بیشتری تأخیرات پروازی را کسب کنند که کاسپین، از ۳۸۴ پروازی که در مهرآباد داشته، ۱۹۴ سورت پروازی را با تأخیر عملیاتی کرده است. ضمن اینکه آسمان از مجموع ۹۷۳ پرواز خود، ۴۹۴ سورتی پرواز را دیرتر از موعد مقرر به پایان رسانده است.

خرید بلیط هواپیما از ایرلاین های داخلی
ایران ایر

در این گزارش، ایران ایر (هما) نیز از نظر تعداد پروازهای انجام شده در آبان، پس از آسمان، با ماهان به طور مشترک در رتبه دوم قرار گرفته و با انجام ۷۵۲ پرواز تاخیردار، در این جایگاه باقی مانده است. اما از نظر داشتن تأخیرات پروازی، ایران ایر نیمی از پروازها (۵۰ درصد) شامل ۳۷۹ سورتی پرواز داخلی و خارجی را با تأخیر انجام داده که رتبه چهارم از این حیث دارد.

خرید بلیط هواپیما از ایرلاین های داخلی
ماهان ایر

طبق گزارش منتشر شده از سوی سازمان هواپیمایی کشور، شرکت هواپیمایی ماهان ۲۲۹ سورتی پرواز (۳۲ درصد) را با تأخیر به پایان برده که از این حیث در رتبه دوم بهترین ایرلاین‌ها از نظر انجام به موقع پروازها قرار گرفته است.

خرید بلیط هواپیما از ایرلاین های داخلی
هواپیمایی معراج

همچنین هواپیمایی معراج نیز همانند هفت ماهه گذشته سال جاری، در رتبه اول ایرلاین‌های دارای کم تأخیرترین پروازها قرار گرفته و ۸۳ درصد پروازهای خود را به موقع انجام داده است. معراج در آبان ماه، ۶۵ پرواز خارجی و داخلی داشته که تنها ۱۱ سورت پروازی آن با تأخیر انجام شد.

خرید بلیط هواپیما از ایرلاین های داخلی
هواپیمایی ایران ایرتور

در بخش دیگر گزارش اعلام شده است که هواپیمایی ایران ایرتور در ماه گذشته، علی رغم ماه‌های پیش از آن، جزو ایرلاین‌های دارای کمترین تأخیرات پروازی بود و با انجام ۱۸۳ پرواز به موقع از مجموع ۲۷۷ پرواز داخلی و خارجی، توانسته ۶۶ درصد پروازهای خود را به موقع عملیاتی و رتبه سوم بهترین ایرلاین‌ها از نظر تأخیرات پروازی را کسب کند.

خرید بلیط هواپیما از ایرلاین های داخلی
هواپیمایی آسمان

از سوی دیگر بنا به اعلام سازمان هواپیمایی کشوری، شرکت هواپیمایی آسمان نسبت به کل پروازهای انجام شده در مهرآباد (۶ هزار و ۱۳۴ سورتی پرواز) با داشتن ۴۹۴ پرواز با تأخیر (۱۸ درصد کل تأخیرات پروازی) رتبه نخست را از این حیث به خود اختصاص داده و ایران‌ایر نیز توانسته با ۱۴ درصد از کل تأخیرات پروازی، رتبه دوم از این منظر را کسب کند.

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه بلیط هواپیما سفرستان

منبع: khabaronline.ir

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید