بلیط هواپیما به بحرین

0
733
خرید آنلاین بلیط هواپیما برای بحرین
بلیط هواپیما برای بحرین
بلیط هواپیما به بحرینReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Oct 14Rating: 4.0بلیط هواپیما به بحرینبلیط هواپیما به بحرین از کشورهای ثرتمند و پر رونق حاشیه خلیج فارس می‌باشد که درآمد خود را از دیگر کشورهای عربی نظیر دبی، کویت و عربستان تأمین می‌کند

بلیط هواپیما به بحرین

بحرین از کشورهای ثرتمند و پر رونق حاشیه خلیج فارس می‌باشد که درآمد خود را از دیگر کشورهای عربی نظیر دبی، کویت و عربستان تأمین می‌کند. بحرین کشوری است جزیره‌ای که جزو مجمع‌الجزایر خلیج فارس است. بحرین در لغت به معنی “دو دریا” می‌باشد.

خرید آنلاین بلیط هواپیما به بحرین
بلیط هواپیما به بحرین

بلیط هواپیما به بحرین جزیره یک میلیون نخل

تجربه حضور در کشوری که در پشت پرده‌های تاریخ جزو قلمرو ایران بوده از دست‌ندهید،مردمانی چند ملیتی در هفتصد کیلومتر مساحت که بیش از نیمی از آن بیابانی بوده و با این حال حرفی برای گفتن دارد. کشور توریستی خاورمیانه محل تلاقی تاریخ و مدرنیته و صاحب تمدنی است که در قدمت شهرهایش پیداست و تماشای این کشور جزیره‌ای خلیخ فارس و یا تجارت در آن تنها با چند کلیک برای خرید بلیط هواپیمایی میسر خواهد بود.

خرید بلیط هواپیما به بحرین
بلیط هواپیما به بحرین

بحرین همانند صدف که ظاهری سخت دارد، با ظرافت‌های زیبایی پر شده است و مطمئن باشید این زیبایی‌ها مجذوب کننده هستند و هیچ لحظه خسته‌کننده‌ای در کشور دو دریا در انتظار شما نخواهد بود. بد نیست بدانید پایتخت این کشور شهر “Manama” ،بزرگترین شهر بحرین است و صفحه‌ای از تاریخ قرون گذشته را به روی گردشگران باز می‌کند.

خرید آنلاین بلیط هواپیما به مقصد بحرین
بلیط هواپیما به مقصد بحرین

برخلاف باورها سالیان پیش این مروارید بحرین بود که ثروت را به این کشور به ارمغان آورد، نه نفت، اما بعدها طلای سیاه بحرین باعث شهرت و آوازه آن در سراسر دنیا گشت و با استخراج نفت، این جزیره کوچک در پی جایگزین مناسبی برای درآمدزایی بود که در نقطه اوج خود بماند. به همین دلیل از صنعت گردشگری و سرمایه گذاری استفاده کرد. برای کسانی که کشوری چند ملیتی با جاذبه های رنگین و سرگرم کننده را برای سفر خود در نظر دارند بسیار مناسب و خرید بلیط هواپیمایی به جزیره یک میلیون نخل یادگار خوبی از سفر به خاورمیانه خواهد بود.

بلیط هواپیما به بحرین و جاذبه ها و تجربه های جدید

خرید بلیط هواپیما به بحرین
بلیط هواپیما به بحرین

این روزها هزاران گردشگر برای تماشای خرابه های تمدن کهن “Dilmun”،قلعه باشکوه “Al Qal’at” ،محل غواصی های مشهور،سواحل و لنگرهای بحرین ،موزه‌های باستانی و هنری “Bahrain National Museum”، “Busaad Art Gallery” مسجد “Al Fateh”، قلعه “Sheikh Salman Bin Ahmed Al Fateh” ،بازار ها و “Bab Al Bahrain” ، درخت زندگی، مسجد بزرگ Al-Fateh” ، خانه “Sheikh Isa Bin Ali” ، تئاتر ملی بحرین ، جزایر “Reef” و “Al Dar”راهی این کشور میشوند و روزانه شمار کثیری بلیط هواپیمایی بحرین به نام مشتاقان تجربه‌های جدید ثبت می‌شود.

بلیط هواپیما به بحرین و بازدید از قلعه Al Qal’at

خرید بلیط هواپیما به بحرین
بلیط هواپیما به بحرین

میراث جهانی یونسکو در شرق پایتخت بحرین یکی از مهم‌ترین جاذبه‌های این کشور محسوب می‌شود .این قلعه که در پی حفاری‌های باستان‌شناسی بر روی تپه شنی کشف شده اثری از سال 2300 قبل از مسیح بوده و دوست‌داران تاریخ را به سوی خود می‌کشاند.

بلیط هواپیما به بحرین و بازدید از باب البحرین

خرید بلیط هواپیما به بحرین
بلیط هواپیما به بحرین

کم نیست هنرمندی که معماری و هنر کشور خود را در سرزمین دیگری به یادگار می‌گذارد . باب البحرین یکی از این اثرهاست که در سال 1945 توسط مشاور بریتانیایی پادشاه بحرین طراحی شده است،ساختمانی تاریخی که در میدان “Customs” بخش تجاری سابق Manama واقع شده و ورودی اصلی بازار Manama است. گردشگران عزیز می‌توانند با بازدید از حجره‌ها سوغاتی های خود را از طلا و جواهرات و بدلیجات گرفته تا پارچه و صنایع دستی برای به یاد داشتن سفر خود در بین گلچین‌های سفری داشته باشند.

بلیط هواپیما به بحرین و بازدید از Riffa

خرید بلیط هواپیما به بحرین
بلیط هواپیما به بحرین

در سفر به این کشور جزیره‌ای فراموش نکنید که سری به شهرهای زیبای آن بزنید و بعد از تهیه بلیط هواپیما به فکر تهیه یک لیست از جاهایی که نباید از قلم بیاندازید ،باشید. “Riffa” بعد از “Manama” بزرگترین شهر بحرین است که پر از سمبل‌های قدیمی و چشم‌اندازهای باستانی چشم‌گیر است و لذت سفر را برایتان چند برابر خواهد کرد. آمیزه مدرنیته و دیرینگی در این شهر بهتر از آن چیزی است که انتظارش را دارید. بد نیست بدانید یکی از معروفترین زمین‌های گلف خاورمیانه در این شهر است و اگر اهل این بازی باشید تجربه بی‌نظیری از سفر به بحرین خواهید داشت.

بعد از بازدید از برج عظیم “Riffa” و اتاق‌های زیبا و آنتیک آن به سراغ سوغاتی‌های شهر رفته و ادویه‌های خاورمیانه‌ای و گردنبندهای مرواریدی را برای دوستان خود هدیه ببرید.

بلیط هواپیما به بحرین و بازدید از Sitra

خرید بلیط هواپیما به بحرین
بلیط هواپیما به بحرین

هر سفری بعد از تماشای ساختمان‌ها ،حیرت معماری‌ها و یا اسرار تاریخی در طلب تفریح و هیجان خوش‌آیند است که طعم سفر را دل‌پذیرتر کند. کشور توریستی خاورمیانه از این نظر کم و کاستی ندارد و سواحل خلیج فارس این هیجان را برای گردشگران مهیا کرده است و هر جاذبه‌ای از این کشور شما را یک قدم نزدیک‌تر به رزرو بلیط هواپیمایی بحرین می‌کند. قسمت شرقی بحرین جزیره “Sitra” خلیج محبوب مهمانان و ماهیگیران محلی شاهد اتحاد دو طرف بحرین بوده و دهکده‌های زراعتی زیبایی دارد که راهی برای رسیدن به مجمع‌الجزایر و سواحل نخلستانی و چشیدن طعم لذیذ غذاها در رستوران‌های این محل است که لذتش شما را دوباره به اینجا خواهد کشاند.

بلیط هواپیما به بحرین و بازدید از Amwaj Island

خرید بلیط هواپیما به بحرین
بلیط هواپیما به بحرین

صحبت از تفریح و هیجان که باشد جزیره دیگری که نباید از قلم بیافتد جزیره “Amwaj” در امتداد منطقه شهرنشینی “Manama” است که در اصل بخش مجزایی از بحرین است. اصلی‌ترین دلیلی که شما را به اینجا خواهد کشید و شما را در خرید بلیط هواپیما به شک نخواهد انداخت؛مشاهده توسعه روز به روز و سریع پایتخت کشور ،رستوران‌های شیک ، سرو غذاهای بسیار لذیذ، امکانات اقامتی فوق‌العاده راحت و کوی آمریکایی‌ها با فست فودهای معروفش خواهد بود.

بلیط هواپیما به بحرین و بازدید از مسجد Al-Fateh

خرید بلیط هواپیما به بحرین
بلیط هواپیما به بحرین

مساجد اسلامی معماری‌های بی‌نظیری دارند که سنت کشورهای خاورمیانه را برای غربیان و صد البته نسل امروز به نمایش گذاشته‌‌اند و میزبان مردمی با هر دین و مذهب هستند. مسجد “Al-Fateh”  بزرگترین مسجد بحرین به دور از این معماری‌ها ،هنر خطاطی عربی را هم به روی همگان می‌گستراند.

خرید بلیط هواپیما و پرواز به فرودگاه بحرین

خرید بلیط هواپیما به بحرین
بلیط هواپیما به بحرین

پس از سفری سریع ، راحت و پروازی مطمئن و خوشایند که فقط با تهیه بلیط هواپیمایی مناسب میسر خواهد بود، اولین مقصد هر مسافری جزیره “Muharraq” در 7 کیلومتری پایتخت بحرین است که روزگاری خودش پایتخت کشور بوده و امروزه نقطه ورود و خروج از بحرین به حساب می‌آید. فرودگاه بین‌المللی “BAH” با سیاست و خط مشی منحصر به فردش میزبانی قدم‌های مسافران را در این شهر به عهده دارد و با جاذبه‌های مختص خودش در همان وهله اول شروع به سرگرمی گردشگران می‌کند.”Muharraq” به جامانده از تمدن “Dilmun” و سیاست تجارت یونانی‌ها ؛با بازارهای زیبا و رستوران‌ها و کافه‌هایش هدیه اول بلیط هواپیمایی هر مسافری است.

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما به بحرین به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه بلیط هواپیما سفرستان

منابع:
thecrazytourist.com
wikipedia.org
tripadvisor.com
lonelyplanet.com
traveltips.usatoday.com

تاریخ انتشار: 29 اردیبهشت 96
آخرین بروزرسانی: 22 مهر 96

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید