دیزنی لند، سرزمینی به وسعت آرزوهای کودکانه

2
1847
خرید آنلاین بلیط هواپیما برای بازدید از دیزنی لند
خرید بلیط هواپیما برای بازدید از دیزنی لند
دیزنی لند، سرزمینی به وسعت آرزوهای کودکانهReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Nov 13Rating: 3.5دیزنی لند، سرزمینی به وسعت آرزوهای کودکانهدیزنی لند پاریس. دیزنی لند شانگهای. خرید بلیط هواپیما به دیزنی لند. بلیط دیزنی لند. بلیط دیزنی لند پاریس. بهترین دیزنی لند. سفر به دیزنی لند

دیزنی لند، سرزمینی به وسعت آرزوهای کودکانه

همه ما کمابیش با شرکت والت دیزنی آشنا هستیم. چرا که حداقل نام آن را چندین بار در ابتدا و یا انتهای فیلم‌ها و انیمیشن‌های مختلف دیده‌ایم. این شرکت که توسط والتر الیاس دیزنی و برادرش بنیان گذاری شده، در طول چند دهه فعالیت، همواره با نوآوری‌ها و خلاقیت‌های خاص خود، مخاطبانش را شگفت زده کرده است. علاوه بر تولید کارتون‌های بسیار جذاب و برگزاری نمایشگاه‌های دیدنی، یکی از نوآوری‌ها جالب این شرکت هم احداث اولین شهربازی دیزنی لند در تاریخ 17 ژولای 1955 در شهر کالیفرنیا بود. محیطی سالم برای تفریح خانواده‌ها و علی‌الخصوص خردسالان که با استقبال بسیار زیادی مواجه شد و امروزه می‌توان شعبه‌های مختلف آن را در نقاط مختلف دنیا مورد بازدید قرار داد.

خرید آنلاین بلیط هواپیما برای بازدید از دیزنی لند
خرید بلیط هواپیما برای بازدید از دیزنی لند

همین استقبال گسترده، ما را بر آن داشت که موضوع امروز خود را به بررسی شعبه‌های مختلف دیزنی لند اختصاص دهیم و راه شما برای انتخاب بلیط هواپیما به شهر دلخواه‌تان را هموارتر کنیم. پس اگر می‌خواهید، سفرتان توأم با خاطره‌ای فراموش نشدنی برای خانواده و فرزندان‌تان باشد، بلیط هواپیما به یکی از شهرهای زیر را در صدر اولویت‌هایتان قرار دهید.

بلیط هواپیما به کالیفرنیا و ماجراجویی در دیزنی لند

خرید بلیط هواپیما به کالیفرنیا
بلیط هواپیما به کالیفرنیا

دیزنی لند جایی است که وقتی شما در آن قدم می‌گذارید، تمامی‌ دغدغه‌ها از قلب و مغزتان بیرون رفته و لحظات‌تان آکنده از شادی و نشاط می‌شود. در بین همه شهربازی‌ها، بهترین مکان برای تداعی تمامی ‌رویاهای شما، دیزنی لند کالیفرنیا خواهد بود.

خرید بلیط هواپیما به کالیفرنیا
بلیط هواپیما به کالیفرنیا

خیلی‌ها می‌گویند که خرید بلیط هواپیما به کالیفرنیا و حضور در دیزنی لند این شهر، نوعی بازگشت به گذشته است. کافیست شما هم به دیزنی لند این شهر بروید تا ببینید که حرف این عزیزان چندان هم بیراه نیست. دیدن ماشین‌ها و قطارهای خندان، کالسکه‌هایی با اسب‌های مهربان و دوست داشتنی، فیل‌های پرنده و دزدان دریای آواز خوان، تمام خاطرات کودکی‌تان را دوباره زنده کرده و حس و حال عجیبی به شما تلقین می‌کند.

خرید بلیط هواپیما به کالیفرنیا
بلیط هواپیما به کالیفرنیا

به دیزنی لند کالیفرنیا که رسیدید، در جنگل‌ها راه بروید، پری دریایی را از نزدیک ملاقات کنید و تا می‌توانید خوش بگذرانید. بدین ترتیب خوشحالی یک تصمیم صحیح برای خرید بلیط هواپیما به کالیفرنیا، در لحظه لحظه زندگی‌تان جاری خواهد شد.

بلیط هواپیما به فلوریدا و لذت دیزنی لند همراه با حیوان خانگی

خرید بلیط هواپیما به فلوریدا
بلیط هواپیما به فلوریدا

دیزنی لند فلوریدا با 4 شهر بازی، 2 پارک آبی و خیلی عظیمی‌ از جاذبه‌های مختلف، یکی از بزرگ‌ترین و مجهزترین پروژه‌های والت دیزنی به حساب می‌آید. خرید کردن، انجام بازی گلف، تجربه هیجان ورزش‌های آبی و رنج بسیار بالایی از دیگران فعالیت‌های نشاط بخش، فاکتورهایی هستند که سبب شده‌اند گردشگرانی از نقاط مختلف جهان فقط به شوق حضور در دیزنی لند فلوریدا، بلیط هواپیما به ایالت فلوریدا را خریداری کنند. اما شاید تدارک فرصتی برای همراهی حیوانات خانگی با صاحبان‌شان در دیزنی لند، ویژه‌ترین اتفاق این شعبه باشد.

خرید بلیط هواپیما به فلوریدا
بلیط هواپیما به فلوریدا

خیلی‌ها تاکنون به دیزنی لند رفته‌اند و حین تفریح و شادی دلشان برای حیوان خانگی­شان تنگ شده است.  به همین سبب، دیزنی لند فلوریدا، لانه‌های تر و تمیزی را همراه با مربیان کاربلدی آماده کرده تا هنگامی‌که شما در پارک مشغول خوش گذرانی هستید، حیوان خانگی‌تان هم حسابی سرگرم شود. ضمن اینکه در این حالت، هر لحظه که دلتان برای حیوان‌تان تنگ شد، می‌توانید به دیدنش بروید.

بلیط هواپیما به توکیو و هیجان بازدید از دیزنی لند

خرید بلیط هواپیما به توکیو
بلیط هواپیما به توکیو

دیزنی لند توکیو، سومین شهربازی پر بازدید جهان می‌باشد. فضای شاد و مفرح این شهربازی باعث می‌شود که همواره صدای خندیدن مراجعه کنندگان در فضای آن بپیچد. دیزنی لند توکیو شباهت‌ها و تفاوت‌های مختلفی با نمونه‌های آمریکایی خود دارد. جاذبه‌های تفریحی آن شبیه فلوریدا و کالیفرنیا بوده، اما غذاهای طبخ شده در این دیزنی لند کاملا متفاوت هستند که البته می‌توان خوردنی‌ها و غذاهای لذیذ آن را یکی از برجسته‌ترین بخش‌هایش دانست.

خرید بلیط هواپیما به توکیو
بلیط هواپیما به توکیو

بازار جهانی، سرزمین ماجراجویی، سرزمین وسترن، شهر کارتون، سرزمین فردا و سرزمین عجایب از بخش متنوع و سرگرم کننده این دیزنی لند هستند که پای گردشگران بسیاری را سالانه به شهر توکیو باز می‌کنند. بلیط هواپیما به توکیو و لذت بردن از تفریحات این دیزنی لند، بهترین هدیه شما برای فرزندان‌تان می‌تواند باشد.

بلیط هواپیما به پاریس و تحقق رویاها در دیزنی لند

خرید بلیط هواپیما به پاریس
بلیط هواپیما به پاریس

با دیزنی لند پاریس، بوی ایالت‌های آمریکا را می‌توان در قلب اروپا حس کرد. این دیزنی لند که تنها شعبه والت دیزنی در اروپا نیز محسوب می‌شود، دارای دو شهربازی زیبا و شگفت‌انگیز است که یکی ارائه دهنده بازی‌ها و فضای کلاسیک بوده و دیگری با بازی‌های مدرن سر و کار دارد. ساحل پری دریایی و محوطه رانندگی‌های ماجراجویانه ایندیانا جونز را می‌توان جذاب‌ترین نقاط این مکان قلمداد کرد.

خرید بلیط هواپیما به پاریس
بلیط هواپیما به پاریس

آنهایی که تجربه خرید بلیط هواپیما به پاریس و بازدید از این دیزنی لند را دارند، معمولا در سفرهای بعدی­شان به پایتخت فرانسه، بیش از دیدن برج ایفل و کاخ الیزه، شوق حضور مجدد در دیزنی لند پاریس را دارند. تحقق رویاهای شما و به وجود آمدن رویاهای دیگر، کم‌ترین اتفاق در دیزنی لند پاریس خواهند بود. به قول والت دیزنی: تا زمانی که رویاپردازی وجود دارد، رشد دیزنی لند هم ادامه خواهد داشت.

بلیط هواپیما به هنگ کنگ و تماشای یک دیزنی لند متفاوت

خرید بلیط هواپیما به هنگ کنگ
بلیط هواپیما به هنگ کنگ

با به کار بردن سنت‌های مختلف چینی و طراحی فنگ شوئی، دیزنی لند هنگ کنگ در سال 2005 تأسیس شد و والت دیزنی بار دیگر همه علاقه‌مندان خود را حیرت زده کرد.

همانطور که می‌دانید، سنت طراحی فنگ شوئی به دنبال تعادل در همه اجزای جهان و پدید آوردن انرژی مثبت است. دیزنی لند هنگ کنگ هم از این قاعده مستثنی نبوده و واقعا هم وقتی وارد آن شوید، احساس بسیار خوشایند و انرژی مثبت فوق‌العاده را در جسم‌تان احساس خواهید کرد.

خرید بلیط هواپیما به هنگ کنگ
بلیط هواپیما به هنگ کنگ

لازم به ذکر است که این دیزنی لند، کوچک‌ترین پروژه والت دیزنی به شمار می‌رود و امکان انجام بسیاری از بازی‌های موجود در دیزنی لندهای دیگر، در این مکان وجود ندارد. اما آمیخته شدن فرهنگ چینی با افسانه‌های مختلف، دیزنی لند هنگ کنگ را بسیار متفاوت کرده است. به عنوان مثال، شما عدد 4 را بر روی دکمه‌های آسانسورها نخواهید دید. چرا که این عدد القا کننده مرگ بوده و بنابراین بالاتر از شماره طبقه 3، شماره طبقه 5 را می‌بینید.

خرید بلیط هواپیما به هنگ کنگ
بلیط هواپیما به هنگ کنگ

ساعت میکی و کلاه سبز هم دیگر چیزهایی هستند که در این دیزنی لند نخواهید دید. دلیلش هم این است که دادن ساعت به کسی در فرهنگ چینی به معنای بردن او به مراسم سوگواری بوده و همچنین این اعتقاد وجود دارد که مردی که کلاه سبز به سر بگذارد، در حال خیانت به همسرش است. از این دست اتفاقات جالب و متفاوت، هنگام خرید بلیط هواپیما به هنگ کنگ و بازدید از دیزنی لند آنجا بسیار خواهید دید.

بلیط هواپیما به شانگهای و تماشای دیزنی لندی با عطر و بوی آداب چینی

خرید بلیط هواپیما به شانگهای
بلیط هواپیما به شانگهای

شرکت والت دیزنی، در ادامه پیشرفت‌هایش، ششمین دیزنی لند خود را در یکی دیگر از شهرهای شرق آسیا احداث کرده است.

خرید بلیط هواپیما به شانگهای
بلیط هواپیما به شانگهای

تلفیق بسیاری از سنتی‌های چینی با ویژگی‌ها و بازی‌های خود دیزنی لند، سبب افزایش میل گردشگران به خرید بلیط هواپیما به شانگهای و بازدید از این دیزنی لند فوق‌العاده جذاب شده است. به عنوان مثال، دیدن میکی موس با لباس سنتی چینی در دیزنی لند شانگهای، برای همه بسیار خنده دار و متفات می‌باشد.

خرید بلیط هواپیما به شانگهای
بلیط هواپیما به شانگهای

شک نکنید که خرید اینترنتی بلیط هواپیما و بازدید از این دیزنی لند دوست داشتنی، یکی از جذاب‌ترین خاطرات سفر شما به شانگهای خواهد بود.

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه بلیط هواپیما سفرستان

منابع:
bbc.com ، travelingmom.com
wdwinfo.com ، disneyland.disney.go.com

2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید