بلیط هواپیما برای بازدید از دنیای هیجانی ترن‌های هوایی – قسمت دوم

0
196
خرید بلیط هواپیما به هیجان انگیزترین شهربازی ها
بلیط هواپیما به هیجان انگیزترین شهربازی ها
بلیط هواپیما برای بازدید از دنیای هیجانی ترن‌های هوایی - قسمت دومReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Nov 2Rating: 4.5بلیط هواپیما برای بازدید از دنیای هیجانی ترن‌های هواییترن هوایی، چرخ‌و‌فلک‌ها، تونل وحشت، ماشین برقی، سورتمه بلیط هواپیما به ژاپن تگزاس بریتانیا فلوریدا نیوجرسی هنگ کنگ کالیفورنیا ویرجینیا قیمت بلیط هواپیما

بلیط هواپیما برای بازدید از ترن‌های هوایی هیجانی

سرعت، شیب، ارتفاع و اندازه ملاکی برای رتبه‌بندی بهترین ترن‌های هوایی جهان هستند و صد البته امنیت جزء ثابتی از بهترین بودن خواهد بود. قبل از هر تفریحی سلامتی مهم‌ترین بخش یک سفر است، فراموش نکنید که برای به جا گذاشتن استرس، دلهره و ترس خود به این شهربازی‌ها رفته‌اید، پس ترس و هیجان خود را در درونتان حبس نکنید با تمام قدرت روی این ترن‌ها جیغ بکشید تا سر حال بیایید. شاید همان چند ثانیه اول از تصمیمی که برای سوار شدن گرفته‌اید پشیمان شوید ولی این بسیار طبیعی است و بیشتر مسافران ترن‌ها برای یک لحظه این احساس سراغشان می‌آید ولی در پایان حس رضایت‌مندی آن‌ها چشم‌پوشیدنی نیست.اولین کلید رسیدن به این ترن‌ها بلیط هواپیمایی به مقصد شهرهای آن‌هاست که تهیه بلیط هواپیمایی همین الان هم با چند کلیک امکان‌پذیر است، پس بهانه‌ها را کنار بگذارید و در ادامه لیست بعدی سفرستان را بخوانید تا برای انتخاب مقصد بلیط هواپیمایی خود سنجیده‌تر قدم پیش بگذارید.

بلیط هواپیما به تگزاس New Texas Giant – Texas

خرید بلیط هواپیما به تگزاس New Texas Giant – Texas
بلیط هواپیما به تگزاس New Texas Giant – Texas

سال‌ها قبل شیب‌دارترین ترن چوبی روی زمین با سقوطی 79 درجه در اولین شیبش،میزبان دوست‌داران خود بود و با نام “Texas Giant” شناخته می‌شد بعدها این غول چوبی جای خود را به غول فولادی “New Texas Giant” داد. ترنی که به اندازه یک ساختمان 14 طبقه ارتفاع دارد و یکی از محبوب‌ترین ترن‌های دنیا محسوب می‌شود و بومیان و خارجی‌های زیادی را به سمت خرید بلیط هواپیمایی به این مقصد می‌کشاند.

بلیط هواپیما به بریتانیا Smiler – United Kingdom

خرید بلیط هواپیما به بریتانیا Smiler – United Kingdom
بلیط هواپیما به بریتانیا Smiler – United Kingdom

طولانی بودن ترن دلیلی برای رعب‌انگیزی آن نیست، معلق ماندن در هوا که باز حس از کنترل خارج شدن را در سواران ایجاد می‌کند، می‌تواند برای برانگیختن ترس کافی باشد. ترن وارونه “Smiler” از سال 2013  رکورد بیشترین وارونگی را در یک دور سواری به یدک می‌کشد و در طول کمتر از 3 دقیقه 14 بار سواران خود را معلق نگه می‌دارد که ترسی توصیف نشدنی را برای آن‌ها رقم می‌زند.

بلیط هواپیما به نیوجرسی El Toro – New Jersey

خرید بلیط هواپیما به نیوجرسی El Toro – New Jersey
بلیط هواپیما به نیوجرسی El Toro – New Jersey

این ترن چوبی با پیچ 76 درجه اوج هیجان را در سواری روی آن رقم می‌زند و چند ثانیه بعد از حرکت و گذر از شیب عمودی صدای الوار ریلی به طوری بر روی ذهن تاثیر می‌گذارد که هر لحظه در انتظار غافل‌گیر شدن خواهید داشت و تمام این سازه را چیزی غیرقابل کنترل تصور خواهید کرد. این ترن در “New Jersey” توسط یک مهندس سوئیسی طراحی شد و قبل از ترن “T Express” رکورد پیچ 76 درجه ای ترن‌های چوبی دست این سازه بود. با بلیط هواپیما به “New Jersey” نه تنها ترن “El Toro” بلکه بقیه ترن‌های شهر را هم در بین برنامه‌های خود بگنجانید.

بلیط هواپیما به هنگ کنگ Hair Raiser – Hong Kong

خرید بلیط هواپیما به هنگ کنگ Hair Raiser – Hong Kong
بلیط هواپیما به هنگ کنگ Hair Raiser – Hong Kong

بعد از سوار شدن به این ترن مطمئنا به این نتیجه خواهید رسید که چیزی فرای سرعت، شیب و یا ارتفاع این دستگاه‌ها باعث ایجاد ترس و وحشت خواهد بود. بر روی “Hair Raiser” خود را رها از بند هر امنیتی خواهید دید،اقیانوس و پرت‌گاه هر چند چشم‌انداز بسیار زیبایی به این مکان داده باشند، وحشت را به جان مسافران می‌اندازند اما چند دقیقه بعد که صورت‌های سفید شده از ترس، از ترن پیاده می‌شوند نظر دیگری در این باره دارند و در یک کلمه پاسخشان” فوق‌العاده” است. اگر به اندازه کافی ترغیب شدید همین حالا بلیط هواپیمایی “Hong Kong” را برای تعطیلات خود تدارک ببینید.

بلیط هواپیما به فلوریدا Montu -Florida

خرید بلیط هواپیما به فلوریدا Montu -Florida
بلیط هواپیما به فلوریدا Montu -Florida

یکی از تاکتیک‌های ایجاد ترس در اکثر ترن‌های هوایی سقوط ناگهانی، پیچ تند و شیب‌های با درجه‌های زیاد است که احساس عمیقی از ناامنی را به سواران خود منتقل می‌کند. ترن “Montu” به گونه‌ای طراحی شده که وقتی سوار آن شوید نه میبینید کجا می‌روید و نه چیزی در اطراف خود خواهی دید چون مسیری پر از سوپرایز برایتان آماده شده و خیلی زود با حس ترس خود به این فکر خواهید کرد که ترن کنترلش را از دست داده است. طراحان با دست‌کاری سرعت و خطر، شما و هر کس دیگر را به چالش می‌کشند و برای این چالش به چیزی بیشتر از یک بلیط هواپیمایی چند روزه به این شهر نخواهید داشت.

بلیط هواپیما به ژاپن Do – Dodonpa – Japan

خرید بلیط هواپیما به ژاپن Do – Dodonpa - Japan
بلیط هواپیما به ژاپن Do – Dodonpa – Japan

ترن فولادی که در سال 2001 در ژاپن ساخته و بعدها تیتر اول خبرها شده و رکورد ترن‌های معروف جهان را زد و مسافران جدیدی را برای تجربه از نزدیک به سمت خود کشاند. اولین رکورد این ترن سرعت 180 کیلومتر بر ساعتی آن و دومی سریع‌ترین شتاب  در بین ترن‌های هوایی بود که به اسم خود ثبت کرد. هر ساله با پیشرفت تکنولوژی رقابت‌های ترن‌ها هم پایاپای پیش می‌رود تا با رقم زدن حسی متفاوت بتوانند میزبان طرفداران بیشتری باشند.

بلیط هواپیما به کالیفورنیا Superman – California

خرید بلیط هواپیما به کالیفورنیا Superman – California
بلیط هواپیما به کالیفورنیا Superman – California

شاید برای هیجان‌دوستان جالب باشد که در هنگام سواری ترن هوایی به جای اینکه رو به شما آسمان داشته باشند، زمین را پیش روی خود ببینند و شاید همین هم حس ترس را دوچندان کند اما برای درک آن باید در قدم اول بلیط هواپیمای کالیفرنیا را خریده و پس از سفری راحت، شروع به ماجراجویی در ترن‌ پرهیجان “Superman” کنید.

بلیط هواپیما به ویرجینیا Volcano – Virginia

خرید بلیط هواپیما به ویرجینیا Volcano – Virginia
بلیط هواپیما به ویرجینیا Volcano – Virginia

رقیب قدیمی “Gatekeeper”، ترن هوایی 840 متری دور آتشفشان قدیمی” Kings Dominion” است، از سال 1998 که افتتاح شد همچنان به کار خود ادامه داده و هزینه ساخت این ترن مبلغی بالغ بر 20 میلیون دلار بوده است. حداکثر سرعتی که قادر است شما را مهمانش کند حدود 113 کیلومتر بر ساعت است و می‌توان گفت در نوع خود تنها ترنی است که یک مسیر دایره‌ای کامل دارد.

بعد از خواندن این متن بهترین آن را انتخاب کنید و از این انتخاب ما را مطلع سازید و اگر تجربه سوار به این ترن‌ها را داشتید باز هم تجربه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه بلیط هواپیما سفرستان

منابع:
wikipedia.org
rcdb.com/140.htm
youtube.com
10mosttoday.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید