حقایقی جالب درباره مثلث برمودا

0
1166
خرید بلیط هواپیما به برمودا
بلیط هواپیما به برمودا
حقایقی جالب درباره مثلث برموداReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Oct 18Rating: 4.5حقایقی جالب درباره مثلث برموداجزیره‌ی برمودا و مثلث برمودا تفاوت وجود دارد، مجموعه جزایر برمودا می‌تواند یکی از گزینه‌هایی باشد که برای گذران تعطیلات بلیط هواپیمای خود را به آنجا بگیرید و اما مثلث برمودا

حقایقی جالب درباره مثلث برمودا

شاید شما هم داستان‌های زیادی درباره‌ی مثلث برمودا شنیده‌ باشد، در این مقاله نیز می‌خواهیم نکاتی جالب را درباره‌ی این منطقه به شما بگوییم؛ اما پیش از آن باید توجه کنید که بین جزیره‌ی برمودا و مثلث برمودا تفاوت وجود دارد، مجموعه جزایر برمودا در شمال اقیانوس اطلس قرار دارد و با توجه به طبیعت زیبایش می‌تواند یکی از گزینه‌هایی باشد که برای گذران تعطیلات بلیط هواپیمای خود را به آنجا بگیرید و اما مثلث برمودا، این منطقه را به عنوان مثلث شیطان نیز می‌شناسند، ناحیه‌ای که در بخش غربی اقیانوس اطلس شمالی قرار دارد، آنچه اینجا را مرموز کرده، ناپدید شدن تعدا قابل توجهی هواپیما و کشتی است.

خرید بلیط هواپیما به برمودا
بلیط هواپیما به برمودا

بسیاری وجود نیروهای ماوراءالطبیعه را منشا این ماجراها می‌دانستند، حتی آن را به موجودات فرازمینی نسبت می‌دادند. اما آنچه مسلم است ویژگی‌های جغرافیایی این منطقه و جریان‌های دریایی و هوایی شدیدی است که سبب شده مثلث برمودا در فهرست 10 منطقه‌ی خطرناک برای کشتی‌رانی اعلام شود.

واقعیت‌هایی جالب درباره برمودا

✅ مثلث برمودا منطقه‌ی بسیار وسیعی است و تقریبا 440هزار مایل از دریا را شامل می‌شود.

✅ برخلاف آنچه بسیاری فکر می‌کنند، برمودا یک منطقه‌ی ثابت و مشخص نیست و اثرات آن می‌تواند خارج از مرزهای منطقه را نیز تحت تاثیر خود قرار دهد.

✅ بسیاری باور دارند، هواپیماها و کشتی‌هایی که در این منطقه گم شده‌اند در واقع توسط سفینه‌های فضایی ربوده شده‌است.

✅ شهر افسانه‌ای آتلانتیس که در اسطوره‌های یونان به آن اشاره شده در زیر این آب‌های این منطقه قرار دارد.

✅ هیچ بقایایی از کشتی‌ها و هواپیماهای گم شده در این منطقه به دست نیامده، محققان دلیل این امر را جریان‌های شدیدی خلیجی می‌دانند که به سرعت آثار و نشانه‌ها را از میان می‌برند.

✅ در طول 100 سال گذشته، نزدیک به هزار نفر در این منطقه گم شده‌اند، اگر بخواهیم میانگین بگیریم، می‌شود چهار هواپیما و 20 کشتی در هر سال!

✅ شنیده‌ها می‌گوید، نیروی دریایی آمریکا در باهاماس و در نزدیکی مرکزی دارد که تجهیزات زیردریایی خود را در آنجا مورد آزمایش قرار می‌دهد، برخی حتی معتقدند که این مرکز فراتر از یک مرکز آزمایشی است.

✅ برخی افراد از تجربه‌ی جالب توجهی در این منطقه صحبت کرده‌اند، مه الکترونیکی؛ این پدیده به باور برخی می‌تواند مثل یک تونل زمان نیز عمل کند. بروس گرنون خلبان، ادعا می‌کند با پرواز در یکی از این تونل‌ها 28 دقیقه از زمان را گم کرده‌است؛ گویا او در رادارها ناپدید شده و سپس با رسیدن به ساحل میامی دوباره بر صفحه‌ی رادار پدیدار گشته‌است.

✅ پرواز 19 یکی از عجیب‌ترین حوادث تاریخی این منطقه است. در سال 1945، پنج فروند هواپیمای نظامی آمریکایی برای انجام یک عملیات اکتشافی به سمت مثلث برمودا پرواز کردند، ساعاتی بعد فرمانده‌ی عملیات با برج مراقبت تماس گرفته و نسبت به عجیب بودن وضعیت خود با آنها صحبت کرد، برج مراقبت از او درخواست کرد تا همراه با دیگر هواپیماها 180 درجه تغییر جهت دهند، اما ستوان اعلام کرد که تمامی دستگاه‌های تشخیصی از کار افتاده‌است؛ صدای او رفته رفته ضعیف‌تر شد و همه‌ی آنها به همراه هم ناپدید شدند.

✅ اینجا یکی از معدود نقاطی است که قطب‌نما در آنجا کار نکرده و جهت درست را نمی‌تواند نشان دهد، این می‌تواند پاسخی باشد برای گم شدن بسیاری از کشتی‌ها

خرید بلیط هواپیما به برمودا
بلیط هواپیما به برمودا

مثلث برمودا منطقه‌ی جغرافیایی خاصی است که میان میامی، پورتو ریکو و مجموعه جزایر برمودا قرار دارد؛ اما نگران نباشید شما می‌توانید به تمامی این جزایر زیبا سفر کنید و خاطرات خوشی را رقم بزنید!

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه بلیط هواپیما سفرستان


به احتمال زیاد شما مطالب زیر را هم دوست خواهید داشت:
✅ بلیط هواپیما به برمودا ، برای دیدن کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید