بهترین مقاصد کاری دنیا کجاست؟

0
190
خرید بلیط هواپیما برای مقاصد کاری و پردرآمد
بلیط هواپیما برای مقاصد کاری و پردرآمد
بهترین مقاصد کاری دنیا کجاست؟Reviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Nov 17Rating: 4.5بلیط هواپیما به بهترین مقصدهای کاری دنیابلیط هواپیما به سوئیس. بلیط هواپیما به بریتانیا. بلیط هواپیما به امارات. بلیط هواپیما به آلمان. بلیط هواپیما به بحرین. بلیط هواپیما به هنگ کنگ

بلیط هواپیما به بهترین مقصدهای کاری دنیا

رویای یک زندگی مرفه در کشور دیگری را دارید؟ بی تردید این رویا یکی از عملی‌ترین آرزوهای هر فرد است، اما آنچه اهمیتش پر رنگ‌تر می‌باشد، تنها در سر پروراندن این رویا نیست، انتخاب مقصدی مناسب برای تغییر جهت زندگیست. رفاه و آسایش هر چقدر هم در کشورهای اروپایی و موفق اقتصادی بهتر و بیشتر باشند، مجانی نیستند و در قبال همه این امکانات هزینه‌، تلاش و پشتکار شبانه‌روزی می‌طلبد. مهاجرت به کشورهای بیگانه در صورتی مسیر زندگی را در جهت بهتری هدایت می‌کند که فرصت‌های شغلی و درآمدی در آنجا مهیا باشد. سفرستان در صدد ارائه لیستی به عنوان بلیط هواپیما به بهترین فرصت‌های شغلی در کشورهای دنیا بوده که انتخاب شما عزیزان را تسهیل بخشد. عامل مشترکی که در همه این مقصدها یکی است و فرصت شغلی بسیار زیاد آن‌هاست. این لیست با تکیه بر نظرسنجی موسسه‌های مالی و برگرفته از نظرسنجی مهاجرانی بوده که در کشورهای مختلف زندگی می‌کنند.

بلیط هواپیما را به مقصد سوئیس انتخاب کنید زیرا

خرید بلیط هواپیما به سوئیس
بلیط هواپیما به سوئیس

کشور رویایی و کوچک اروپایی که با شرایط مناسب و فرصت‌های شغلی بسیار توانسته رتبه اول این لیست را به خود اختصاص دهد. سوئیس با اقتصاد پایدار خود و پایین‌ترین نرخ بیکاری در دنیا شناخته شده است و فرهنگ مدیریتی متفاوتی نسبت به دیگر کشورهای منطقه‌ای خود دارد. سوئیس اگر چه کشور کوچکی می‌باشد اما شرایط کاری بسیار مناسبی را در نظر گرفته و بالاترین نرخ دستمزد را در بین کشورهای جهان دارد ولی به این معنی نیست که به راحتی بتوانید شغل و حرفه‌ای برای خود دست و پا کنید، اما بطبع برای واجدان شرایط و متخصصان این موقعیت بهتر خواهد بود.

بلیط هواپیما را به مقصد آلمان انتخاب کنید زیرا

خرید بلیط هواپیما به آلمان
بلیط هواپیما به آلمان

اگر هدف و اولویت اولتان برای مهاجرت و کار، کسب مهارت‌های جدید باشد و شرایطی چون امنیت و ارتقای شغلی را در انتخاب مقصد خود داشته باشید، رضایت‌بخش‌ترین میزبان بلیط هواپیما برای شما آلمان خواهد بود که بازارهای صنعتی این کشور شرایط و موقعیت‌های شغلی زیادی را پیش روی شما می‌گذارد. مهاجران کاری همواره از امنیت شغلی این کشور رضایت فراوانی داشته‌اند.

بلیط هواپیما را به مقصد سوئد انتخاب کنید زیرا

خرید بلیط هواپیما به سوئد
بلیط هواپیما به سوئد

فرهنگ کار و پیشرفت در کشورهای اروپایی چارچوب استانداردی دارد و همین باعث می‌شود مهاجران زیادی نه تنها برای کسب درآمد، بلکه برای دستیابی به فرهنگ کاری و مهارت‌، این کشورها را به عنوان مقصد زندگی و بلیط هواپیما را به این کشور انتخاب کنند. سوئد هم از این قاعده مستثنی نیست و با ثبات اقتصادی و دستمزد بالا شرایط مناسبی را پیش روی شهروندان خود و مهاجران کاری می‌گذارد.

بلیط هواپیما را به مقصد امارات متحده عربی انتخاب کنید زیرا

خرید بلیط هواپیما به امارات
بلیط هواپیما به امارات

کشوری پیشرفته و دارای امکانات تجاری و تفریحی زیاد که از گذشته مقصد مهاجران کاری کشور ما بوده و با موقعیت استراتژیک خود در منطقه و شرایط سرمایه‌گذاری و دستمزد بالا سرمایه‌گذاران و مهاجران را به سمت خود ‌می‌کشد. برای درک صحیحی از شرایط کاری این کشور می‌توانید بلیط هواپیمایی امارات را در راس برنامه‌های خود قرار داده و سفری به این کشور داشته باشید.

بلیط هواپیما را به مقصد نروژ انتخاب کنید زیرا

خرید بلیط هواپیما به نروژ
بلیط هواپیما به نروژ

عضو جدید این لیست که در میان تمام کشورهایی که شرایط مناسب کاری برای مهاجران داشته‌اند، نروژ تنها کشوری‌است که به این اندازه پیشرفت و توسعه داشته است. نزدیک 90 درصد از مهاجران این امر را تصدیق کرده و ابراز رضایت از تعادل بین کار و زندگی در این کشور داشته‌اند.

بلیط هواپیما را به مقصد سنگاپور انتخاب کنید زیرا

خرید بلیط هواپیما به سنگاپور
بلیط هواپیما به سنگاپور

شاید جالب باشد که بدانید این کشور کوچک با سطح کیفی پیشرفته برای زندگی و سیستم آموزشی عالی، مالیات کم، دستمزدهای خوب، تنوع فرصت‌های شغلی مقصد محبوب بلیط هواپیمایی آسیایی‌ها بوده و همانند هنگ کنگ، زندگی در این کشور بیشتر برای کسب مهارت در یک حرفه مناسب است.

بلیط هواپیما را به مقصد اتریش انتخاب کنید زیرا

خرید بلیط هواپیما به اتریش
بلیط هواپیما به اتریش

درست مانند بریتانیا، اتریش هم به تازگی به این لیست اضافه شده و شاخصه‌های چون دستمزد، فرهنگ کاری پیشرفته و تعادل بین کار و زندگی و رضایت 60 درصدی مهاجران جایی در این لیست برای خود دست و پا کرده است.

بلیط هواپیما را به مقصد هنگ کنگ انتخاب کنید زیرا

خرید بلیط هواپیما به هنگ کنگ
بلیط هواپیما به هنگ کنگ

یکی از بهترین مقصدهای مهاجرت کاری برای پیشرفت در حرفه و کسب مهارت بیشتر در زمینه تخصص‌های فرد هنگ کنگ است اما به این معنی نیست که از تمامی شاخصه‌های کاری رضایت کافی را داشته باشید، اگر تنها به پیشرفت در حرفه خود تمایل دارید، بلیط هواپیما به هنگ کنگ را در بین اولویت‌های اول مهاجرت خود در نظر بگیرید.

بلیط هواپیما را به مقصد بریتانیا انتخاب کنید زیرا

خرید بلیط هواپیما به بریتانیا
بلیط هواپیما به بریتانیا

همانطور که ذکر شد حضور جدید بریتانیا در این لیست در کنار کشورهای دیگری ثبت شده که ممکن است با همین رتبه به پیشرفت شرایط اقتصادی و کاری خود ادامه دهد. مطمئن باشید که با سفر به بریتانیا در کسب مهارت‌های جدید و فرهنگ کاری نسبت به شرایط الان خود موفق‌تر خواهید بود.

بلیط هواپیما را به مقصد بحرین انتخاب کنید زیرا

خرید بلیط هواپیما به بحرین
بلیط هواپیما به بحرین

کشور پیشرفته خاورمیانه با اختصاص قراردادهایی که به عنوان مزیتی برای مهاجران کار محسوب می‌شوند، رضایت بیش از 90 درصد این افراد را به دنبال داشته است. از جمله این شرایط می‌توان به مرخصی سالانه برای سفر به وطن، کیفیت بالای زندگی، دستمزد خوب اشاره کرد. با بلیط هواپیمایی به کشور جزیره‌ای خاورمیانه نزدیک‌ترین مقصد را برای مهاجرت کاری خود انتخاب کنید.

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه بلیط هواپیما سفرستان

منابع:
businessinsider.de ، swissinfo.ch
moneyunder30.com ، dailymail.co.uk

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید