بلیط هواپیما برای بازدید از معروف‌ترین موزه‌های اروپا – قسمت اول

0
197
خرید آنلاین بلیط هواپیما برای بازدید از برترین موزه ها
بلیط هواپیما برای بازدید از برترین موزه ها
بلیط هواپیما برای بازدید از معروف‌ترین موزه‌های اروپا - قسمت اولReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Nov 25Rating: 4.0بلیط هواپیما به مقصد معروف‌ترین موزه‌های اروپا (قسمت اول)بلیط هواپیما به معروفترین موزه اروپا. موزه های اروپایی. عکس موزه های اروپایی. بلیط هواپیما به انگلستان. بلیط هواپیما به پاریس. بلیط هواپیما به بارسلونا

بلیط هواپیما برای بازدید از معروف‌ترین موزه‌های اروپا

اروپا را از هر جهت در نظر بگیرید پایتخت فرهنگی جهان به حساب می‌آید و هیچ جای دنیا تنوعی این چنین از صدها موزه‌های باشکوه را در خود جای نداده، موزه‌هایی که در میان جهانیان شهرت زیادی به شهرهای آن‌ها داده است. اگر به دنبال جایی بسیار پرآوازه هستید که هنر و تاریخش محتوایی غنی و شگفت‌انگیز داشته باشد و یا صرفا خواسته شما این باشد که در تالارهای مجلل موزه‌های اروپا که تقریبا طراحی تماشایی و کم نظیری دارند قدم بزنید و شاهد عظمت معماری، هنر و تاریخ یک ملت باشید، یکی از این مکان‌ها مناسب‌ترین انتخاب برای مقصد بلیط هواپیمایی تعطیلات شما خواهد بود.

خرید آنلاین بلیط هواپیما برای بازدید از برترین موزه ها
بلیط هواپیما برای بازدید از برترین موزه ها

اگر تا به حال بلیط هواپیما برای بازدید از این موزه‌ها تهیه نکرده‌اید، بدانید که فرصت بزرگی برای لذت را نادیده گرفته‌اید. از کتاب های آنتیک در ایرلند گرفته تا معماری‌های مدرن در اسپانیا و از ساختمان‌ امروزی و شگفت‌انگیز موزه‌ها تا ساختمان‌های قدیمی آن‌ها چیزی را برای ارائه دارند که در هیچ جای دنیا تجربه تماشای آن را نخواهید داشت.

موزه Rijksmuseum آمستردام، هلند

بلیط هواپیما به آمستردام موزه Rijksmuseum ، هلند
موزه Rijksmuseum ، هلند

موزه‌ای که بار بزرگی از هنر تاریخی کشور هلند را به دوش می‌کشد و علاوه بر این‌که ساختمان زیبایش ویژگی‌های طراحی گوتیک و رنسانس را در نمای خود به نمایش گذاشته، هنر نقاشی بزرگانی چون “Vermeer” و “Rembrant” داخل و بیرون ساختمان موزه را دیدنی کرده است.

بلیط هواپیما به آمستردام موزه Rijksmuseum ، هلند
موزه Rijksmuseum آمستردام، هلند

شاید موزه‌هایی که تا به حال رفته باشید حال و هوای قدیمی را به این اندازه به شما الغا نکرده باشند، اما با بلیط هواپیمایی به آمستردام شهر گل‌های لاله، و بازدید از ساختمان اصلی این موزه که تقریبا همان ظاهر صد سال پیش را حفظ کرده، تجربه‌ای تماشایی چاشنی سفر شما خواهد شد.

موزه The Louvre پاریس، فرانسه

بلیط هواپیما به پاریس موزه The Louvre پاریس، فرانسه
موزه The Louvre پاریس، فرانسه

جای تعجبی ندارد که یکی از بزرگترین موزه‌های جهان چنین محبوبیتی داشته باشد، دنیایی دیدنی در شصت هزار متر مربع که نگاه‌ها را خیره در خود نگه می‌دارد. رازهای نهفته این موزه بزرگ و تماشایی شما را به سوی شگفتی خود خواهد کشید، آثار هنری غارت شده در زمان جنگ ناپلئون در گوشه‌ای از این موزه به نمایش گذاشته شده و تابلوی مونالیزا در یکی از اتاق‌های موزه هر سال بازدیدکنندگان زیادی را میزبانی می‌کند.

بلیط هواپیما به پاریس موزه The Louvre پاریس، فرانسه
موزه The Louvre پاریس، فرانسه

 قبل از ورود به ساختمان اصلی با سازه معمار شناخته شده آمریکایی روبروخواهید شد که به عنوان سمبل موزه”Louvre” محسوب شده است، هرمی شیشه‌ای که سه دهه پیش ساخته شده و مورد استقبال همگان قرار گرفته بود.

موزه “British museum” انگلستان

بلیط هواپیما به انگلستان موزه “British museum”
موزه “British museum” انگلستان

با این موزه نه تنها می‌توانید تاریخ را تا به صفحات آغازین آن ورق بزنید، بلکه می‌توانید آن را در چند قدمی خود لمس کنید. اگر بازدید از آثار باستانی فرهنگ‌ها و قوم‌های مختلف از کشورهای جهان را در یک موزه در نظر دارید، بلیط هواپیما به انگلستان و بازدید از موزه “British museum” را به شما پیشنهاد می‌دهیم. در این موزه کتاب‌ها و دست‌نوشته‌های قدیمی، آثار باستانی، نقاشی، هنر اسلامی، آثار داوینچی، مجسمه‌های یونانی، مومیایی‌های خاندان‌های سلطنتی مصر و حتی هزاران شی باستانی ایرانی در معرض عموم به نمایش گذاشته شده است.

موزه‌های Prado و Reina Sofia مادرید، اسپانیا

موزه Prado مادرید، اسپانیا
بلیط هواپیما به مادرید Prado مادرید، اسپانیا

ساختمان نئوکلاسیک موزه “Prado” در یکی از زیباترین پایتخت‌های دنیا، در کنار نام‌های دیگر موزه‌‌های باشکوه دنیا مانند “Lourve” می‌درخشد و خانه شاهکارهای مشهور اسپانیاست.

بلیط هواپیما به مادرید Prado مادرید، اسپانیا
موزه Prado مادرید، اسپانیا

نقاشی‌ها، طراحی‌ها، مجسمه ‌ها و سکه‌های این موزه مجموعه پرعظمتی هستند که دو قرن قدمت را در خود گنجانده‌‌اند. برای دیدن این میراث فرهنگی در لابه‌لای وقت آزاد خود بلیط هواپیمای اسپانیا غافل نشوید تا دنیای دیگری را از تاریخ دیگر شاهد باشید.

بلیط هواپیما به مادرید Reina Sofia مادرید، اسپانیا
موزه Reina Sofia مادرید، اسپانیا

موزه “Reina Sofia”هم از سال 1990 در شهر مادرید آثار هنرمندان معاصر اسپانیا را به نمایش گذاشته که طی این سال‌ها با افزایش مجموعه‌ خود شمار بازدیدکنندگان زیادی را برای تماشای آثار ترغیب کرده است.

واتیکان و بازدید از Vatican Museum

بلیط هواپیما به واتیکان و بازدید از Vatican Museum
واتیکان و بازدید از Vatican Museum

موزه 500 ساله‌ای که کلیسای کاتولیک رومی‌ها بوده و آثار هنری و آنتیک را در طی این قرن‌ها در بین مجموعه‌های خود حفظ کرده و هر هفته صفی طولانی از بازدیدکنندگان را میزبانی می‌کند.

بلیط هواپیما به واتیکان و بازدید از Vatican Museum
واتیکان و بازدید از Vatican Museum

در این مجموعه مجسمه‌ها و آثار هنری و همچنین آثار مصری را  خواهید یافت که شاید برجسته‌ترین این موزه اثر هنری “Michelangeo” بوده که تا ساعت‌ها پس از ترک موزه این احساس را خواهید داشت که چیزی بسیار خاص را شاهد بوده‌اید. از سفر به واتیکان و بلیط هواپیما به این نقطه از اروپا غافل نشوید که سوپرایزهای زیادی برایتان خواهد داشت.

موزه National Museum بارسلونا، اسپانیا

بلیط هواپیما به بارسلونا موزه National Museum اسپانیا
موزه National Museum بارسلونا، اسپانیا

با بلیط هواپیما به شهری که زمانی پابلو پیکاسو در آن زندگی می‌کرده، به راحتی می‌توانید مجموعه بی‌نظیر او را در موزه مربوط به آثارش تماشا کنید و فرصت این را داشته باشید که در شهر بهشت هنرها، بازدید از موزه هنر ملی “Catalonia” را در راس برنامه‌های خود بگذارید و سفری به لابه‌لای تاریخ داشته باشید، از دوران تمدن رومی تا روزگار مدرن امروزی و آثار بزرگانی چون پیکاسو، “Casas”، “El Greco” لذت یک سفر هنری را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

منابع:
europeanbestdestinations.com ، fodors.com
mentalfloss.com ، blog.eurail.com
uk.businessinsider.com ، travelandleisure.com
spain.info ، argophilia.com

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه بلیط هواپیما سفرستان

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید