بلیط هواپیما برای تماشای زیباترین دانشگاه‌های جهان

0
562
خرید بلیط هواپیما به زیباترین دانشگاه های جهان
بلیط هواپیما به زیباترین دانشگاه های جهان
بلیط هواپیما برای تماشای زیباترین دانشگاه‌های جهانReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Nov 23Rating: 4.0بلیط هواپیما برای تماشای زیباترین دانشگاه‌های جهانبلیط هواپیما به دانشگاه های جهان. قیمت بلیط هواپیما. بلیط هواپیما به آلمان. بلیط هواپیما به ایتالیا. بلیط هواپیما به انگلستان. بلیط هواپیما به روسیه

بلیط هواپیما برای تماشای زیباترین دانشگاه‌های جهان

وارد شدن از در دانشگاه همیشه حس و حال آدمی ‌را عوض می‌کند. حتی زمان درس و امتحانات هم دیدن فضای آرامش بخش دانشگاه استرس و اضطراب را کاسته و سبب آسودگی خاطر می‌شود چه رسد به هنگامی ‌که فارغ از هرگونه مسئولیتی، بلیط هواپیما به شهری را تهیه کنیم و فقط برای تماشای زیبایی‌های دانشگاه آن شهر، پای در محوطه بگذاریم.

خرید بلیط هواپیمای ارزان به زیباترین دانشگاه های جهان
بلیط هواپیمای ارزان به زیباترین دانشگاه های جهان

دانشگاه‌ها به خاطر داشتن سهم فوق العاده عظیمی‌ از فرهنگ و تاریخ یک شهر می‌توانند گزینه مناسبی برای گردش و بازدید باشند. محوطه دانشگاه‌های مشهور جهان، با بهره مندی از معماری خاص و طبیعت زیبای خود، نه تنها دل از دانشجویان ربوده بلکه توجه گردشگران بسیاری را به خود جلب کرده‌اند. از این رو به غیر از دانشجویان، افراد بسیار زیادی برای بازدید از زیبایی‌های دانشگاه، بلیط هواپیما تهیه کرده و بار و بندیل سفر می‌بندند. اگر شما هم از دوستداران محیط‌های آکادمیک هستید، بد نیست ادامه مطلب را مطالعه کنید و بلیط هواپیمای خود را به قصد دیدن دانشگاه‌های زیبای جهان برگزینید.

بلیط هواپیما به آکسفورد و بازدید از دانشگاه “Oxford”

خرید آنلاین بلیط هواپیمای ارزان به آکسفورد و بازدید از دانشگاه “Oxford”
بلیط هواپیمای ارزان به آکسفورد و بازدید از دانشگاه “Oxford”

نام و آوازه دانشگاه آکسفورد انگلستان در هر گوشه‌ای از جهان شنیده می‌شود. شهرت فراوان این دانشگاه باعث شده که حتی افراد عادی هم با نام آن آشنا باشند. قدیمی‌ترین دانشگاه انگلستان چنان محوطه زیبایی دارد که هر ببیننده‌ای را مسحور تماشای خود می‌کند. با خرید اینترنتی بلیط هواپیما به آکسفورد، می‌توان تاریخ و فرهنگ این کشور را در وجب به وجب دانشگاه آکسفورد لمس کرد.

بلیط هواپیما به دوبلین و بازدید از “Trinity College”

خرید آنلاین بلیط هواپیما به دوبلین و بازدید از “Trinity College”
بلیط هواپیما به دوبلین و بازدید از “Trinity College”

دانشگاه ترینیتی که الهام گرفته از آکسفورد انگلستان می‌باشد در سال 1592 میلادی ساخته شده و از قدیم الایام به خاطر سبک معماری منحصر به فرد و شکوه خاصی که داشته همواره مورد توجه همگان بوده است.

خرید آنلاین بلیط هواپیمای ارزان به دوبلین و بازدید از “Trinity College”
بلیط هواپیمای ارزان به دوبلین و بازدید از “Trinity College”

کتابخانه‌ای مجلل با 6.2 میلیون نسخه از فایل‌های دست نویس، موسیقی و نقشه و همچنین محوطه‌ای سرسبز همراه با سقف‌های قوس دار و درختان زیبا، تنها بخشی از زیبایی‌های دانشگاه ترینیتی می‌باشند که هنگام خرید بلیط هواپیمای ارزان به پایتخت ایرلند جنوبی در مقابل چشمان شما قرار می‌گیرند.

بلیط هواپیما به پکن و بازدید از دانشگاه “Peking”

خرید آنلاین بلیط هواپیما به پکن و بازدید از دانشگاه “Peking”
بلیط هواپیما به پکن و بازدید از دانشگاه “Peking”

پایتخت چین همیشه به دانشگاه زیبای خود افتخار می‌کند. دانشگاه پکینگ که یکی از مهم‌ترین مراکز تحقیقاتی چین محسوب می‌شود، به محوطه‌ای آراسته شده که هم دارای باغ‌هایی بسیار زیباست و هم نمایانگر معماری سنتی چینی می‌باشد. ساختمان‌های تاریخی، طراحی‌های ویژه و مناظر دیدنی دانشگاه پکینگ، خرید بلیط هواپیمای ارزان به پکن را به یک باید تبدیل می‌کنند.

بلیط هواپیما به لندن و بازدید از دانشگاه “Cambridge”

خرید آنلاین بلیط هواپیما به لندن و بازدید از دانشگاه “Cambridge”
بلیط هواپیما به لندن و بازدید از دانشگاه “Cambridge”

سخت است که سخن از دانشگاه‌های انگلستان به میان آید و از دانشگاه کمبریج چشم پوشی کرد. دانشگاهی بازمانده از قرن سیزدهم میلادی که دانشکده‌های قدیمی ‌خود را در کنار رودخانه “Cam” قرار داده و ساختمان سنگی‌اش را با تمام بار عظیم فرهنگی و تاریخی آن، تقدیم علاقه مندان می‌کند.

خرید آنلاین بلیط هواپیمای ارزان به لندن و بازدید از دانشگاه “Cambridge”
بلیط هواپیمای ارزان به لندن و بازدید از دانشگاه “Cambridge”

اگر قصد خرید آنلاین بلیط هواپیما به لندن را داشتید، حتما برنامه‌ای را هم برای تماشای دانشگاه کمبریج تدارک ببینید.

بلیط هواپیما به پرتغال و بازدید از دانشگاه “Coimbra”

خرید آنلاین بلیط هواپیمای ارزان به پرتغال و بازدید از دانشگاه “Coimbra”
بلیط هواپیمای ارزان به پرتغال و بازدید از دانشگاه “Coimbra”

بلیط هواپیمای ارزان به پرتغال را بخرید و یکی از قدیمی‌ترین دانشگاه‌های حال حاضر جهان را از نزدیک ببینید. دانشگاه کویمبرا پرتغال در سال 1290 تأسیس شده است. تماشای معماری‌های با شکوه و زیبای هر بخش از این دانشگاه و آشنایی با تاریخ آن، واژه شگفتی را برای شما تفسیر می‌کند.

بلیط هواپیما به کالیفرنیا و بازدید از دانشگاه “Stanford”

خرید آنلاین بلیط هواپیما به کالیفرنیا و بازدید از دانشگاه “Stanford”
بلیط هواپیما به کالیفرنیا و بازدید از دانشگاه “Stanford”

تلفیق معماری “Romanesque Revival” و  “Mission Revival” چنان زیبایی فوق‌العاده‌ای به دانشگاه استنفورد کالیفرنیا بخشیده که هیچ گردشگری از خرید بلیط هواپیما به آمریکا و تماشای چندین باره این دانشگاه دلزده نمی‌شود. ساختمان سنگی با سقف‌های کاشی قرمز رنگ، یک حوض بزرگ و تماشایی و جنگلی سرسبز، استنفورد را به دانشگاه رویائی همه هنردوستان و علم دوستان تبدیل می‌کنند.

بلیط هواپیما به ایتالیا و بازدید از دانشگاه “Bologna”

خرید آنلاین بلیط هواپیما به ایتالیا و بازدید از دانشگاه “Bologna”
بلیط هواپیما به ایتالیا و بازدید از دانشگاه “Bologna”

یا باید هنرشناس خوبی باشد یا تاریخ شناسی قهار تا ارزش‌های دانشگاه بولونیا را بهتر درک کنید. اما حتی اگر جزء هیچ یک از این گروه‌ها هم نباشید، باز ساختمان سنگی و چوبی این دانشگاه و برج بازمانده از قرون وسطی آن ارزش چندین بار تماشا را برایتان خواهند داشت.

خرید آنلاین بلیط هواپیمای ارزان به ایتالیا و بازدید از دانشگاه “Bologna”
بلیط هواپیمای ارزان به ایتالیا و بازدید از دانشگاه “Bologna”

برای خرید آنلاین بلیط هواپیمای ارزان به ایتالیا و بازدید از دانشگاه زیبای بولونیا یک لحظه هم درنگ نکنید.

بلیط هواپیما به آلمان و بازدید از دانشگاه “Rostock”

خرید آنلاین بلیط هواپیما به آلمان و بازدید از دانشگاه “Rostock”
بلیط هواپیما به آلمان و بازدید از دانشگاه “Rostock”

دانشگاه روستوک ضمن یدک کشیدن لقب قدیمی‌ترین دانشگاه شمال اروپا، با داشتن ساختمانی از سنگ و آجر، حکاکی‌های براق و مجسمه‌هایی بازمانده از قرن پانزدهم میلادی در کنار بنائی مدرن، به یکی از زیباترین دانشگاه‌های این قاره‌ها بدل گشته است. کم نیست تعداد کسانی که فقط به نیت بازدید از زیبایی‌های دانشگاه روستوک، در صدد خرید بلیط هواپیمای ارزان به آلمان بر می‌آیند.

بلیط هواپیما به آفریقای جنوبی و بازدید از دانشگاه “Cape Town”

خرید آنلاین بلیط هواپیما به آفریقای جنوبی و بازدید از دانشگاه “Cape Town”
بلیط هواپیما به آفریقای جنوبی و بازدید از دانشگاه “Cape Town”

اگر بخواهیم در لیست‌ زیباترین دانشگاه‌های جهان نامی هم ‌از دانشگاه‌های آفریقائی داشته باشیم، بلاشک انتخاب اول و آخرمان، دانشگاه کیپ تاون آفریقای جنوبی خواهد بود. قدیمی‌ترین دانشگاه این کشور، با ساختمانی مجلل و آراسته به آجرهای قرمز رنگ و معماری شیک و دراماتیک خود، افراد بسیاری را مجاب به خرید بلیط هواپیما به آفریقای جنوبی کرده است.

بلیط هواپیما به مسکو و بازدید از دانشگاه “Moscow State”

خرید آنلاین بلیط هواپیما به مسکو و بازدید از دانشگاه “Moscow State”
بلیط هواپیما به مسکو و بازدید از دانشگاه “Moscow State”

یکی دیگر از دانشگاه‌های اروپائی که زیبایی‌اش بسیار جلب توجه می‌کند، دانشگاه مسکو می‌باشد. سازه، اندازه و معماری بی‌نظیر این دانشگاه، همه بیننده‌هایش را ذوق زده می‌کند. ساختمان اصلی آن بر روی تپه‌ای مشرف بر رودخانه مسکو ساخته شده و از آن با عنوان مرتفع‌ترین ساختمان آموزشی در جهان هم یاد می‌شود. کافیست یک بار بلیط هواپیمای ارزان به مسکو را تهیه و از این دانشگاه بازدید کنید تا عاشقش شوید.

بلیط هواپیما به دانمارک و بازدید از دانشگاه “Aarhus”

خرید آنلاین بلیط هواپیما به دانمارک و بازدید از دانشگاه “Aarhus”
بلیط هواپیما به دانمارک و بازدید از دانشگاه “Aarhus”

با خرید بلیط هواپیمای ارزان به دانمارک و بازدید از دانشگاه آرهوس، نه تنها بزرگترین بلکه زیباترین دانشگاه این کشور را از نزدیک خواهید دید. آجرهای زرد، سقف سرامیک و پنجره‌های بزرگ هر یک از ساختمان‌ها به زیبایی در هم تنیده شده و شکل بسیار دلنشینی به این دانشگاه بخشیده‌اند. ضمن اینکه معماری مدرن هم در جای‌جای سازه‌های این ساختمان‌ها کاملا مشهود است. فرصت تماشای مهد دانش دانمارکی‌ها را به هیچ وجه از دست ندهید.

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه بلیط هواپیما سفرستان

منابع:
theculturetrip.com
housebeautiful.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید