بلیط هواپیما برای سفرهای کاری

0
236
سفرهای کاری
سفرهای کاری
بلیط هواپیما برای سفرهای کاریReviewed by تحریریه پرواز خارجی on Apr 10Rating: 4.5بلیط هواپیما برای سفرهای کاریاگر کار شما به گونه‌ای است که مجبورید زیاد سفرهای کاری داشته باشید، می‌دانید که هیچ چیز مهم‌تر از راحت و آسوده سفر کردن نیست. شاید هم با یک پیشنهادی جدید کاری رو به رو شده‌اید که برای آن مجبورید زیاد سفر کنید و این شما را نگران می‌کند. سفرهای کاری یعنی سرعت در بستن چمدان آن هم چمدانی سبک، ساعات زیاد پرواز و گاه فاصله‌ی کم میان آنها، پس تاجایی‌که می‌توانید باید سفرتان را به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنید که اتلاف وقتتان را به حداقل برسانید. در ادامه توصیه‌ی کارمندانی که زیاد سفر می‌کنند را خواهید خواند.

بلیط هواپیما برای سفرهای کاری

اگر کار شما به گونه‌ای است که مجبورید زیاد سفرهای کاری داشته باشید، می‌دانید که هیچ چیز مهم‌تر از راحت و آسوده سفر کردن نیست. شاید هم با یک پیشنهادی جدید کاری رو به رو شده‌اید که برای آن مجبورید زیاد سفر کنید و این شما را نگران می‌کند.
سفرهای کاری یعنی سرعت در بستن چمدان آن هم چمدانی سبک، ساعات زیاد پرواز و گاه فاصله‌ی کم میان آنها، پس تاجایی‌که می‌توانید باید سفرتان را به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنید که اتلاف وقتتان را به حداقل برسانید. در ادامه توصیه‌ی کارمندانی که زیاد سفر می‌کنند را خواهید خواند.

لباس‌هایتان را خلاقانه انتخاب کنید

محبور نیستید چندین و چند دست لباس بردارید، کافیست کمی هوشمندانه و خلاقانه عمل کنید. به طور مثال یک شلوار با رنگی بردارید که بتوانید آن را با بلوز و کت‌های مختلف هماهنگ کنید، حتی می‌توانید تنها یک ژاکت یا کت بردارید، تنوع را بگذارید برای بلوز، دستمال گردن و سایر لباس‌های سبک‌تر که با ترکیب آنها بتوانید تنوع را در پوشش حفظ کنید. اگر در ماه‌های سرد سفرهای کاری می روید به جای قرار دادن آنها در چمدان، آنها را بپوشید و یا در دستتان بگیرید.

ساک و چمدان پر جیب

سعی کنید از چمدان‌هایی استفاده کنید که فضاهای اختصاصی را برای وسایلتان طراحی کرده‌اند به طور مثال اگر لپ تاپ دارید، ساک‌هایی وجود دارد که جیب‌های مخصوص قرار دادن کامپیوتر و کابل‌های شارژ در آنها در نظر گرفته‌شده‌است. استفاده از این ساک‌ها در بستن وسایل و استفاده بهینه از فضا به شما کمک زیادی خواهد کرد و شما را از حمل چند کیف متعدد بی‌ نیاز می‌کند.

چمدان‌های کوچک

بلیط هواپیما و خرید چمدان
چمدان کوچک

در سفرهای کاری از چمدان‌های بزرگی که مجبورید آن را به قسمت بار تحویل دهید بپرهیزید. مطمئن باشید پس از چند پرواز طولانی، حمل چمدان‌های سنگین و معطل شدن در صف تحویل و دریافت بار شما را خسته خواهد کرد. اگر بلیط هواپیمایی که تهیه کردید به خط هوایی تعلق دارد که به شما اجازه می‌دهد چند بار را به داخل کابین ببرید، چمدانی کوچک بردارید که بتوانید آن را در فضای بالای سرتان جای دهید به علاوه یک کیف دستی متناسب با ابعاد تعیین شده، برداشته و مدارک سایر لوازم کاری مهم خود را در آن قرار داده و آن را در فضای مخصوص زیر صندلی بگذارید. پیش از سفر حتما ابعاد قوانین خط هوای که بلیط شما به آن تعلق دارد را با دقت مطالعه کنید تا دچار مشکل نشوید.

تبدیل برق

در بیشتر مراکز اقامتی، تبدیل‌های برق وجود دارد اما از آنجا که شما در سفرهای کاری هستید و برق برایتان بسیار ضروری است بهتر است خطر نکنید! یکی از بهترین ابزارهایی که به کارتان می‌آید، تبدیل‌های برقی چند کاره است. این تبدیل‌ها برای سفر بسیار مناسب است و تمامی انواع مختلف پریز‌ها را پوشش می‌دهد، یکی از آنها تهیه کرده و آن را در چمدانتان قرار دهید.
وضعیت اینترنت را پیش از سفر بررسی کنید
اینترنت ابزار کاری شما است، پیش از آنکه هتلتان رزرو کنید، از وضعیت اینترنت محل اقامت مطلع شوید، برخی هتل‌ها اینترنت رایگان در اختیار مهمانان قرار می‌دهند از سوی دیگر برخی هزینه‌ای گزاف برای آن دریافت می‌کنند، بهتر است رزرو اتاقتان را در هتلی انجام دهید که اینترنت برایتان یا رایگان باشد یا ارزان!

شارژر و شارژ کردن

پیش از سفر تمامی گجت‌ها و وسایلتان را شارژ کنید. این روزها ما کم و بیش مجبور به حمل وسایل زیادی هستیم، این گجت‌ها نیز هریک شارژرهای مختلفی دارند، برای آنکه از توده‌ی در هم گره خورده‌ی سیم‌ها راحت شوید، یک کابل USB بردارید؛ بسیاری از گجت‌ها از طریق اتصال با این کابل به لپ تاپ شارژ می‌شوند. همچنین به شما توصیه می‌شود سیم‌های شارژتارن را به صورت حلقه جمع کرده و دور آن کشی بیاندازید تا آنها باز نشده و به هم گره نخورند.

سریع عمل کنید

هنگام چیدن وسایلتان، لوازمی را که احتیاج دارید دم دست بگذارید تا هنگامی که به صندلی خود در هواپیما می‌رسید، سریع آنها را بردارید و کیفتان را در قسمت‌های تعیین شده بگذارید. هیچ چیز بدتر از این نیست که افراد را با کیف و ساک‌هایی که در دست دارند، پشت سر خود معطل نگه دارید.

خوب غذا بخورید، خوب بخوابید

یادتان باشد این سفر برای شما تفریحی نیست به عبارت دیگر پس از طی کردن همه‌ی سختی‌ها و شلوغی‌ها، باید خود را به جلسه‌های کاری برسانید و حتی شاید فرصت کافی برای استراحت هم نداشته‌باشید، پس مدت زمان پرواز شما، فرصت طلایی برای استراحت خواهد بود. پیش از پرواز مسواک بزنید و در طول پرواز نیز لباس راحت بپوشید تا بدن خود را در شرایطی قرار دهید که آماده‌ی به خواب رفتن باشد؛ اگر پرواز شما کوتاه است، از پیش غذا بخورید تا از همه‌ی وقتتان برای خواب استفاده کنید. اگر پرواز شما طولانی است، سعی کنید استراحت کافی داشته باشید و به علاوه از خوردن غذاهای چرب و سنگین نیز دوری کنید. یک پرواز بد می‌تواند تا مدت‌ها شما را خسته نگاه دارد.

سفر، سفر است حتی اگر برای انجام ماموریت باشد، شاید پروازهای طولانی و متعدد، شما را خسته کرده و برنامه‌ی زندگی شما را دستخوش تغییر کند، اما شما فرصتی دارید که شاید بسیاری آن را نداشته‌باشند. حتی در اقامت‌های کوتاه هم می‌توانید ساعاتی اندک را پیدا کرده که آن را به خودتان اختصاص دهید، پیش از سفرهای کاری درباره‌ی مقصدتان کمی بخوانید و ببینید در مدت زمانی که در آن شهر هستید چه کارهایی می‌توانید انجام داده و از چه مکان‌هایی بازدید کنید؛ چگونه برای مقصد خود بلیط هواپیما تهیه کنید و چگونه رزرو هتل انجام دهید؛ یادتان باشد شما این فرصت را دارید تا جهان را بیش از پیش تجربه کرده و ببینید. اینگونه از خستگی سفرتان نیز کاسته می‌شود.

برای جستجوی بلیط هواپیما مورد نظر خود به سایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه بلیط هواپیما سفرستان

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید