با پرترافیک‌ترین شهرها آشنا شوید

0
189
بلیط هواپیما به مقاصد پر ترافیک
مقاصد پر ترافیک دنیا
با پرترافیک‌ترین شهرها آشنا شویدReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Dec 31Rating: 3.5با پرترافیک‌ترین شهرها آشنا شوید - بلیط هواپیما به شهرهایی بسیار شلوغ در کل دنیابلیط هواپیما به پر ترافیک ترین شهرهای دنیا. شلوغ ترین شهرهای دنیا. بلیط هواپیما به چین. بلیط هواپیما به تایوان. بلیط هواپیما به برزیل بلیط هواپیما به رومانی

با پرترافیک‌ترین شهرها آشنا شوید

شما هم در شهری که زندگی می‌کنید با مشکل ترافیک رو‌به‌رو هستید؟ خوب، در این زمینه تنها نیستید، در میان شهرهای ایران تهران به شلوغ‌ترین شهر معروف است، جایی‌که در برخی ساعت‌ها برای رسیدن به مقصد چیزی در حدود یک ساعت مجبور می‌شوید در ترافیک بمانید، اما این داستان در بسیاری از شهرهای دنیا نیز وجود دارد؛ با ما همراه شوید تا شما را با هشت شهر پرترافیک در سراسر جهان آشنا کنیم.

پکن؛ چین

بلیط هواپیما به پکن
ترافیک پکن

اگر بلیط هواپیما به مقصد پکن است باید خود را برای ماندن در ترافیک‌های طولانی آماده کنید؛ 46 درصد خیابان‌های این شهر درگیر ترافیک‌هایی سنگین است و طی کردن برخی مسیرها بین 47 تا یک ساعت به طول می‌انجامد.

تاینان؛ تایوان

بلیط هواپیما به تاینان
ترافیک در تاینان

این شهر که در جنوب غربی تایوان قرار دارد از قرن شانزدهم تا هجدهم پایتخت تایوان بوده که امروز نیز به سبب وجود ساختمان‌ها و معابد قدیمی مورد توجه گردشگران است؛ این شهر به عنوان یکی از پرترافیک‌ترین شهرهای جهان شناخته می‌شود، جایی‌که 46 درصد شهر گرفتار ترافیک سنگین است و سفرها می‌تواند تا 37 دقیقه بیشتر به طول انجامد.

ریو دو ژانیرو؛ برزیل

بلیط هواپیما به ریودوژانیرو
ترافیک در ریودوژانیرو

حتی تغییرات اخیر در شهر نیز نتوانست به حل مشکل ترافیک کمک کند؛ در ساعات شلوغ شهر بیشتر خیابان‌ها با حجم زیاد خودرو و بسته شدن راه‌ها مواجه می‌شود و همین هم امر سبب می‌شود تا رانندگان گاه مجبور شوند تا 43 دقیقه بیشتر برای طی کردن یک مسیر وقت صرف کنند. اگر شما بلیط هواپیما به مقصد ریو گرفته اید، این موضوع را در برنامه‌ریزی سفر خود در نظر داشته‌باشید.

استانبول؛ ترکیه

بلیط هواپیما به استانبول
ترافیک در استانبول

اگر مسافر استنابول هستید به شما پیشنهاد می‌کنیم تا حد امکان از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنید؛ بنا به آمار به دست آماده در ساعات اوج رفت و آمد نزدیک به 50 درصد خیابان‌های شهر دچار ترافیک می‌شود و ممکن است بخشی از وقتتان به ماندن در خیابان بگذرد، با استفاده از مترو می‌توانید تا حد بسیاری در وقتتان صرفه‌جویی کنید.

بخارست؛ رومانی

بلیط هواپیما به بخارست
ترافیک در بخارست

جالب است بدانید، وضعیت ترافیکی بخارست آن را در فهرست بدترین‌ها قرار داده‌است، عبور از یک مسیر در ساعات اوج ترافیک گاه نزدیک به یک ساعت به طول می‌انجامد.

جاکارتا؛ اندونزی

بلیط هواپیما به جاکارتا
ترافیک در جاکارتا

جاکارتا یکی از شهرهای توریستی است که مقصد بلیط هواپیما برای بسیاری از مسافران پروازهای خارجی است، اما یکی از نقاط منفی آن ترافیک سنگینی است که در برخی از ساعات سبب بسته شدن بیشتر خیابان‌های شهر و اختلال در رفت و آمد می‌شود. بر اساس گزارش‌ها گاه طی یک مسیر در این شهر 48 دقیقه بیشتر به طول می‌انجامد.

بانکوک؛ تایلند

بلیط هواپیما به بانکوک
ترافیک در بانکوک

برای گذران تعطیلات بلیط هواپیما به مقصد بانکوک گرفته‌اید؟ خوب، باید به شما بگوییم که این بانکوک دومین شهر پرترافیک در این فهرست است. نزدیک به 61 درصد خیابان‌های شهر با ترافیک سنگین روبه‌رو است و طی کردن یک مسیر در ساعات پرترافیک گاه نیازمند گذارن یک ساعت بیشتر در خیابان‌ها است.

مکزیکوسیتی؛ مکزیک

بلیط هواپیما به مکزیکوسیتی
ترافیک در مکزیکوسیتیبلیط هواپیما به مکزیکوسیتی

عنوان پرترافیک‌ترین شهر در این فهرست به مکزیکوسیتی تعلق دارد، جاییکه 66 درصد خیابان‌های شهر با ترافیک سنگین روبه‌رو است؛ اگر مسافر این شهر زیبا هستید، برای رفت و آمد خود برنامه‌ریزی کرده و حواستان نیز به ترافیک باشد.

به عنوان یک مسافر ممکن است پرترافیک بودن شهر چندان برایتان آزاردهنده نباشد، اما بهتر است برای استفاده‌ی بهتر از زمان خود از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنید، اگر قرار باشد به خاطر ماندن در صف طولانی خودروها از دیدنی‌ها جا بمانید آن وقت است که ترافیک برایتان آزاردهنده خواهد شد.

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه بلیط هواپیما سفرستان

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید