بلیط هواپیما برای ماه عسل شگفت انگیز

0
360
سفارش بلیط هواپیما ماه عسل
بلیط هواپیما به ماه عسل
بلیط هواپیما برای ماه عسل شگفت انگیزReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Apr 19Rating: 4.5بلیط هواپیما برای ماه عسل شگفت انگیزبلیط هواپیما بیشتر زوج‌ها آغاز زندگی مشترک خود را با یک سفر همراه می‌کنند. چه آنها هردو اهل سفر باشند و چه تجربه‌ی سفرشان کم باشد، فرقی نمی‌کند در هر حال

بلیط هواپیما برای ماه عسل شگفت انگیز

بیشتر زوج‌ها آغاز زندگی مشترک خود را با یک سفر همراه می‌کنند. چه آنها هردو اهل سفر باشند و چه تجربه‌ی سفرشان کم باشد، فرقی نمی‌کند در هر حال این سفر دو نفره می‌تواند برای آنها با کمی اضطراب همراه باشد، اینکه برای کدام مقصد بلیط هواپیما تهیه کنند، کدام هتل را انتخاب کنند و چگونه رزرو هتل انجام دهند، چه برنامه‌هایی را انجام دهند تا هر دو طرف رضایت داشته باشند و …
گاه یکی از طرفین ممکن است احتمال اختلاف سلیقه را داده و برای رضایت همسر خود، از خواسته‌هایش گذشته تا سفر به میل او پیش برود، اما این یک نکته‌ی بسیار مهم است که هر سفر فرصتی است برای همه‌ی مسافران و در نتیجه همه باید از آن لذت ببرند پس هرکس باید خواست و سلایق خود را مطرح کند تا برای انجام آنها برنامه‌ریزی کرد. ماه عسل فرصت ویژه‌ای برای زوج‌های جوان است و می‌تواند برای آنها یک خاطره‌ی ماندگار شود، اگر شما هم به تازگی ازدواج کرده‌اید و قصد رفتن به ماه عسل را دارید این توصیه‌ها به شما کمک می‌کند تا از سفر مشترکتان خاطرات زیبایی داشته باشید که همیشه با یادآوری آنها لبخند به لبتان بیاید.

انتخاب مقصد ماه عسل گام اول

کجا برویم؟ این شاید سخت‌ترین و مهم‌ترین قدم برای داشتن یک سفر ماه عسل و در واقع هر سفری باشد؛ بلیط هواپیما را به مقصدی بگیریم که تا به حال چندین و چند بار به آن سفر کرده و با آن آشناییم و یا به مقصدی که تا به حال آن را ندیده‌ایم؟
بهترین کار این است که ابتدا هر یک از طرفین فهرستی از مقاصدی که دوست دارند به آن سفر کنند را یادداشت کنند و سپس با یکدیگر به بررسی آن بپردازند، اینکه افراد به همسر خود بگویند انتظار آنها از سفر چیست و از چه نوع سفری لذت می‌برند نیز بسیار راهگشا خواهد بود و آرامش سفر آنها را تضمین می‌کند. هنگام نوشتن این فهرست ذهن خود را محدود نکنید، آزادانه، هر مقصدی که دوست دارید را صرفه نظر از امکان پذیر بودن سفر، یادداشت کنید به عبارت دیگر ذهتان را آزاد بگذارید تا بتوانید ایده‌های خلاقانه را بیابید. در هر حال میان این فهرست بلند بالا به طور قطع مقصدی که هم سفر به آن راحت و امکان پذیر باشد و هم هر دو طرف دوست داشته‌باشند، پیدا خواهد شد. همچنین در نظر داشته‌باشید برخی مقاصد وجود دارند که با توجه ویژگی‌های اقلیمی، آرامش و هتل‌های موجود، به عنوان مقصد محبوب برای گذران ماه عسل شناخته می‌شوند.

برنامه‌ریزی همه چیز است

پیش از سفرتان برای آن برنامه‌ریزی کنید؛ این کار به ویژه وقتی قرار است برای اولین بار به سفر بروید بسیار به شما کمک خواهد کرد، به این ترتیب شما تا حدودی می‌دانید قرار است با چه چیزهایی روبه‌رو شوید همچنین با برنامه‌ریزی برای یک سفر با سلایق و اولویت‌های یکدیگر بیشتر آشنا می‌شوید.
مکان‌های دیدنی و فعالیت‌های هیجان‌انگیزی که مقصد و هتلی که در آن اتاق رزرو کرده‌اید را در اختیار قرار می‌دهد، بررسی کنید، برای روزهای خود برنامه‌ریزی کرده تا به طور حدودی بدانید قرار است چه کارهایی انجام دهید، این کار باعث می‌شود تا از وقت خود نیز به شکلی مفید استفاده کنید. البته این نکته را نیز به خاطر داشته باشید، سفر نیازمند انعطاف‌پذیری نیز هست، پس قرار نیست خود را به تمامی ملزم به رعایت یک زمان‌بندی کنید، بلکه از برنامه‌ریزی، بیشتر منظور آن است که از سفر خود یک ذهنیت داشته‌باشید.

مقصدی که سلیقه‌ها را پوشش می‌دهد

ممکن است شما اهل ماجراجویی باشید در حالیکه همسرتان از دیدن بناهای تاریخی و استراحت در هتل لذت ببرد، اگر قرار باشد تمام طول سفر تنها به سلایق یکی از طرفین پرداخته شود، بی‌تردید آن سفر برای طرف دیگر ممکن است آزاردهنده شود و این به طور قطع منصفانه نخواهد بود!
نگران نباشید، اختلاف سلیقه همیشه هست و حتی با وجود بیشترین میزان آن نیز همچنان می‌توان به یک ماه عسل دلچسب رفت، کلید موفقیت در انتخاب مقصد مناسب است! هنگامی که در حال تهیه و انتخاب مقصد هستید، امکانات آنها را نیز بررسی کنید، بسیاری از مقاصد هستند که گستره‌ای از امکانات را در اختیار شما قرار می‌دهند، هم جایی آرام هستند، هم امکان فعالیت‌های ماجراجویانه را در اختیارتان قرار می‌دهد و هم حتی ممکن است بناهایی تاریخی برای دیدن داشته باشد! پس از انتخاب این مقصد در برنامه‌ی روزانه، سلایق خود و همسرتان را در نظر بگیرید، به طور مثال دو روز از سفر با توجه به علایق شما برنامه‌ریزی شود و دو روز دیگر با توجه به علایق همسرتان!

از دیگران راهنمایی بگیرید

از زوج‌هایی که می‌شناسید درباره‌ی ماه عسلشان بپرسید، ببینید آنها چه تجربه‌هایی داشته‌اند، چه مقصدی را پیشنهاد می‌دهند و یا چه توصیه‌هایی برای شما دارند تا سفرتان را لذت‌بخش‌تر کند. گاه آنچه دیگران با آن روبه‌رو شده‌اند می‌تواند بهترین راهنما برای یک سفر خوب باشد.

انتخاب و رزرو هتل

بسیاری از هتل‌ها برای زوج‌های جوانی که برای گذران ماه عسل به آنجا رفته‌اند، خدمات ویژه‌ای دارند، پیش از رزرو هتل کمی جستجو کرده و درباره‌ی امکانات آن بخوانید و همچنین پس از انتخاب هنگام رزرو نهایی آن مسولان هتل را در جریان بگذارید که برای گذران ماه عسل هتل آنها را انتخاب کرده‌اید.

برخی معتقدند سفر به یک مکان آشنا می‌تواند تا حد زیادی استرس و نگرانی آنها را در چنین سفرهایی بکاهد.این نظر تا حد زیادی صحیح است، اما سفر به یک مکان تازه همیشه با هیجان بیشتری همراه بوده و می‌تواند احساس سرزندگی و شادی ایجاد کند به ویژه تجربه‌های نو پس از سفر تا مدت‌ها می‌تواند به ما احساس خوشایندی دهد. از این رو برای شروع یک زندگی مشترک شاید بد نباشد که به جایی سفر کنید که هیچ یک از شما تا پیش از این آن را ندیده‌اید تا آغاز فصل جدید زندگی خود را با یک هیجان و تازگی همراه کنید. سفر می‌تواند بیش از پیش سبب همدلی میان شما شود وفعالیتی گردد که ازطریق آن بتوانید توانایی‌های خود را همراه و به کمک یکدیگر بتوانید برنامه‌ریزی کرده و از انجام آن لذت ببرید.

برای جستجوی بلیط هواپیما مورد نظر خود به سایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه بلیط هواپیما سفرستان

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید