بلیط هواپیما برای پر بازدیدترین نقاط جهان

0
166
خرید بلیط هواپیما برای پربازدیدترین نقاط جهان
بلیط هواپیما برای پربازدیدترین نقاط جهان
بلیط هواپیما برای پر بازدیدترین نقاط جهانReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Nov 25Rating: 3.5بلیط هواپیما به پر بازدیدترین نقاط جهانخرید بلیط هواپیما. قیمت بلیط هواپیما. بلیط هواپیما به پرو. بلیط هواپیما به هندوستان. بلیط هواپیما به ژاپن. بلیط هواپیما به مکزیک. بلیط هواپیما به ترکیه

بلیط هواپیما برای پر بازدیدترین نقاط جهان

خرید بلیط هواپیما به نقاط پر بازدید جهان، منطقی‌ترین تصمیم برای تجربه یک مسافرت به یاد ماندنی می‌تواند باشد. مسلما نقاطی که سالانه میلیون‌ها نفر را جذب تماشای خود می‌کنند، از فاکتورها و پتانسیل‌های ویژه‌ای برخوردار هستند که به چنین دستاوردی می‌رسند.

در مطلب امروزمان، شماری از مکان‌های پربازدید و مورد علاقه گردشگران در جهان را برایتان آماده کرده‌ایم تا با بررسی تک تک این نقاط و تطابق آنها با سلایق شخصی خودتان بتوانید مناسب‌ترین بلیط هواپیمای ارزان خود را انتخاب و از سفر خود لذت ببرید.

چین و بازدید از شهر ممنوعه

بلیط هواپیما و بازدید از شهر ممنوعه در چین
بازدید از شهر ممنوعه در چین

شهر ممنوعه چینی‌ها یکی از مشهورترین اماکن توریستی در دنیاست. خرید بلیط هواپیما به چین و آشنایی با این شهر رویائی غیر قابل وصف است. با بیش از 3 میلیون بازدید کننده در سال، شهر ممنوعه چین بالاتر از نقاط بسیاری در جهان دیده می‌شود.

بلیط هواپیما و بازدید از شهر ممنوعه در چین
بازدید از شهر ممنوعه در چین

اگر به دنبال یک سفر خانوادگی ایده‌آل هستید، بلاشک بلیط هواپیما به چین و بازدید از شهر ممنوعه بهترین گزینه برایتان خواهد بود. مهم‌تر از همه، در این سفر می‌توانید فرهنگ و تمدن چینی‌ها را به طور کامل بشناسید.

پرو و بازدید از شهر “Machu Picchu”

بلیط هواپیما به پرو و بازدید از شهر “Machu Picchu”
پرو و بازدید از شهر “Machu Picchu”

شهر ماچو پیچو که از قرن پانزدهم میلادی به یادگار مانده و یکی از آثار بسیار مهم ثبت شده در میراث جهانی می‌باشد، بهانه بسیاری از گردشگران برای خرید بلیط هواپیما به پرو محسوب می‌شود. معماری آهکی قلعه این شهر و فضای حیرت‌انگیز اطراف آن بسیار جالب است. بی‌دلیل نیست که علی رغم محدود کردن تعداد بازدید کنندگان توسط دولت پرو، باز هم روزانه 2500 نفر اقدام به خرید بلیط هواپیما و برنامه ریزی برای تماشای ماچو پیچو می‌کنند.

هندوستان و بازدید از تاج محل

بلیط هواپیما به هندوستان و بازدید از تاج محل
هندوستان و بازدید از تاج محل

تاج محل هندوستان از چنان شهرتی در همه جای جهان برخوردار است که اصلا نیازی به معرفی ندارد. یکی از عجایب هفتگانه جهان که با لقب محل عاشقی هم از آن یاد می‌شود. این بنا با سنگ‌های بسیار ارزشمندی ساخته شده و فوق‌العاده تماشایی هست. 4 الی 6 میلیون نفر سالانه با خرید بلیط هواپیما یا سایر وسایل نقلیه خود را به هندوستان رسانده و مشغول تماشای بنای زیبای این کشور می‌شوند.

بازدید از آبشارهای نیاگارا

بلیط هواپیما به کانادا و بازدید از آبشارهای نیاگارا
بازدید از آبشارهای نیاگارا

آبشارهای نیاگارا متشکل از سه آبشار مختلف می‌باشند که برای دیدن‌شان یا باید بلیط هواپیما به کانادا و یا بلیط هواپیما به آمریکا را باید تهیه کرد. چرا که این آبشارها در مرز دو کشور قرار گرفته‌اند. آبشارهای نیاگارا، سالانه حدود 22 میلیون گردشگر را مجذوب تماشای خود می‌کنند.

ژاپن و بازدید از معبد “Sensoji”

بلیط هواپیما به ژاپن و بازدید از معبد “Sensoji”
ژاپن و بازدید از معبد “Sensoji”

معبد بودائی سنسوجی در توکیو واقع شده و به داشتن 30 میلیون بازدید کننده خود در سال می‌بالد. این مکان که قدیمی‌ترین معبد ژاپن شناخته می‌شود، زیباترین‌شان هم هست. تنها لازمه تماشای آن هم خرید اینترتی و آسان بلیط هواپیما به ژاپن می‌باشد. ضمنا، اگر مسافر ژاپن شدید، تماشای عبادتگاه “Meiji Jingo” را هم از دست ندهید. یکی دیگر از مکان‌های جذاب و پر بازدید.

نیویورک و بازدید از “Central Park”

بلیط هواپیما به نیویورک و بازدید از “Central Park”
نیویورک و بازدید از “Central Park”

بلیط هواپیما به نیویورک را تهیه کنید و از خیل 40 میلیونی بازدید کنندگان پارک مرکزی این ایالت عقب نمانید. این پارک 342 هکتاری که از سال 1857 در منهتن پابرجاست، تمامی ‌آنچه که برای نشاط و سرگرمی ‌می‌خواهید را تقدیم شما خواهد کرد. پارک مرکزی نیویورک به ثبت میراث جهانی یونسکو و بسیاری از سازمان‌های مهم جهانی و گردشگری هم در آمده است. خرید بلیط هواپیما به نیویورک و بازدید از این پارک برای هر نوع علاقه و سلیقه‌ای مناسب می‌باشد.

بلیط هواپیما به نیویورک و بازدید از “Central Park”
نیویورک و بازدید از “Central Park”

همچنین در سفری که به نیویورک خواهید داشت، سری هم به میدان تایمز بزنید. جالب است بدانید که این میدان هم پذیرای حدودا 40 تا 50 میلیون نفر بازدید کننده در طول سال می‌شود. مراکز تفریحی و گردشگری میدان تایمز نمونه مشابهی در جهان ندارند. مطمئن باشید که فضای این میدان شما را هم مثل دیگران حیرت زده خواهد کرد.

مکزیک و بازدید از میدان “Zocalo”

بلیط هواپیما به مکزیک و بازدید از میدان “Zocalo”
مکزیک و بازدید از میدان “Zocalo”

قلب تپنده مکزیک با 85 میلیون بازدیدکننده در سال نقش فوق‌العاده پر رنگی را در افزایش علاقه گردشگران به خرید بلیط هواپیما به این کشور ایفا می‌کند. 220 متر طول و 240 متر عرض، این میدان به یکی از میادین بزرگ جهان تبدیل کرده‌اند.

خرید آنلاین بلیط هواپیما به مکزیک و بازدید از میدان “Zocalo”
بلیط هواپیما به مکزیک و بازدید از میدان “Zocalo”

میدان زوکالو با بناهای سنگی و خرابه‌های بازمانده از روزگاران گذشته، بار عظیمی ‌از تاریخ غنی کشور مکزیک را به دوش می‌کشد. امروزه زوکالو را باید محلی برای پایه‌های قدرت مکزیک بدانیم. چرا که اکثر ساختمان‌ها و سازمان‌های دولتی در اطراف این میدان قرار دارند. اگر تاکنون شانس خرید بلیط هواپیما به مکزیک و بازدید از زوکالو را نداشته‌اید، دیگر چنین فرصتی را از ندهید و از ایام فراغت پیش رو بهترین استفاده را ببرید.

استانبول و بازدید از بازار بزرگ این شهر

خرید آنلاین بلیط هواپیما به استانبول و بازدید از بازار بزرگ این شهر
بلیط هواپیما به استانبول و بازدید از بازار بزرگ این شهر

آمار و ارقام چنین حکایت می‌کنند که بازار بزرگ استانبول، پر بازدیدترین نقطه حال حاضر در جهان می‌باشد. این بازار سرپوشیده دارای 61 خیابان و حدود 4 هزار مغازه بوده و یکی از قدیمی‌ترین بازارهای جهان محسوب می‌شود. جالب است بدانید که بازار بزرگ استانبول با داشتن بیش از 91 میلیون بازدید کننده در سال رکورد حیرت‌انگیزی از این حیث بر جای گذاشته است.

بلیط هواپیما به استانبول و بازدید از بازار بزرگ این شهر
استانبول و بازدید از بازار بزرگ این شهر

اگر بلیط هواپیما به استانبول را برای سفر خود در نظر گرفته‌اید، حتما به این بازار رنگارنگ و چشم نواز مراجعه کنید و فضای به یادگار مانده از چند قرن قبل را با جان و دل لمس نمائید.

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه بلیط هواپیما سفرستان

منابع:
theculturetrip.com
lonelyplanet.com
wikipedia.en.org
hellotravel.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید