از گردشگری سیاه چه میدانید؟

جاذبه‌های گردشگری باستانی همچون موزه‌ها، معماری‌های تاریخی یا مناظر طبیعی منحصربه فرد را فراموش کنید و با فصل جدید گردشگری هالووین که به گردشگری سیاه معروف است، آشنا شوید. این گردشگری برای کسانی که عاشق هیجان هستند، تجربه‌ای متفاوت و خاص خواهد بود. گردشگران در این سفر به بازدید مناطق عجیب و غریب و ترسناک، از قبرستان‌های پررفت و آمد شیلی با گورهای سرباز گرفته تا جنگل خودکشی وحشتناک در ژاپن می‌پردازند.

0
101
خرید بلیط هواپیما
بلیط هواپیما
از گردشگری سیاه چه میدانید؟Reviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Aug 1Rating: 4.0خرید بلیط هواپیما و بهترین پیشنهادها برای گردشگری سیاه - تهیه بلیط هواپیماجاذبه‌های گردشگری باستانی همچون موزه‌ها، معماری‌های تاریخی یا مناظر طبیعی منحصربه فرد را فراموش کنید و با فصل جدید گردشگری هالووین که به "گردشگری سیاه" معروف است، آشنا شوید. این گردشگری برای کسانی که عاشق هیجان هستند، تجربه‌ای متفاوت و خاص خواهد بود.تهیه بلیط هواپیما

گردشگری سیاه

جاذبه‌های گردشگری باستانی همچون موزه‌ها، معماری‌های تاریخی یا مناظر طبیعی منحصربه فرد را فراموش کنید و با فصل جدید گردشگری هالووین که به “گردشگری سیاه” معروف است، آشنا شوید. این گردشگری برای کسانی که عاشق هیجان هستند، تجربه‌ای متفاوت و خاص خواهد بود. گردشگران در این سفر به بازدید مناطق عجیب و غریب و ترسناک، از قبرستان‌های پررفت و آمد شیلی با گورهای سرباز گرفته تا جنگل خودکشی وحشتناک در ژاپن می‌پردازند. حال، با 25 مقصد ترسناک و هیجان‌انگیز در جهان آشنا شوید و برای خرید بلیط هواپیما گردشگری سیاه ذهنتان را به چالش بکشید.

بلیط هواپیما ایتالیا

1 کشتی غرق شده کوستا کونکوردیا، ایتالیا

کشتی مسافربری ایتالیا در 13 ژانویه 2012 پس از برخورد با مانع زیرزمینی در جزیره ایسلا دل گلیو (Isola del Giglio) غرق شد و تا عمق 1.300پایی در آب فرورفت. اکثر مسافران که تعدادشان به بیش از 4000نفر می‌رسید، در این حادثه جان باختند. چندین ماه پس از این حادثه، کشتی غرق شده به عنوان مقصد گردشگری ترسناک مورد بازدید هزاران مسافر قرار گرفت که برای دیدن کوستا کونکوردیا با کشتی‌هایی که تا چندپایی داخل آب فرو می‌رفتند، به این‌جا سفر می‌کردند. در سپتامبر 2013، کشتی را به حالت عمودی برگرداندند و در جولای 2014، کشتی به وسیله زنجیر و 14کشتی همراه، توانست در آب شناور بماند.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما ایتالیا

بلیط هواپیما ژاپن

2 جنگل خودکشی، ژاپن

قطعا گردشگران زیادی بلیط هواپیما ژاپن را برای آغاز ماجراگردی‌هایشان خریداری می‌کنند، اما از وجود این جنگل بی‌خبر هستند. جنگل خودکشی با نام رسمی”Aokigahara” ، در شمال‌غرب کوهستان فوجی در ژاپن قرار دارد. این جنگل در اساطیر ژاپنی، وابسته به شیاطین توصیف شده است و باوجود انبوه عظیمی از درختان، باد در آن نمی‌پیچد و بسیار ساکت و ترسناک است. این جنگل بنابر دلایلی، محل محبوبی برای خودکشی قرار گرفته است، به طوری‌که، هرسال بیش از خودکشی در این جنگل گزارش می‌شود، اما جسد بسیاری از مردگان تاکنون کشف نشده‌ است.

بلیط هواپیما فرانسه

3 روستای Oradour-sur-Glane ، فرانسه

این روستا در منطقه لیموزین، در غرب مرکز فرانسه قرار دارد و در جنگ جهانی دوم، محل کشتارها و خون‌ریزی‌های وحشتناک از طرف شرکت آلمانی Waffen-SS بوده است. اگر بلیط هواپیما فرانسه را خریداری کردید، حتما سری به این روستا بزنید. در ژوئن 1944، در اولین روز از تهاجم Normandy، این روستا به دنبال شایعاتی درخصوص دستگیری رئیس شرکت SS در منطقه، توسط گُردان آلمانی مُهر و موم شد. به عنوان مجازات دسته‌ جمعی، به ساکنان روستا دستور داده شد تا در میدان روستا جمع شوند و پرونده‌های هویتی‌شان مورد بررسی قرار گیرد. اما به جای آن، هزاران نفر اعم از زنان و کودکان، به طرز وحشتناکی به رگبار مسلسل گرفته شده و قتل عام شدند. رئیس جمهور سابق فرانسه Charles de Gaulle دستور داد تا روستا را بازسازی نکنند و به عنوان موزه مورد استفاده قرار گیرد تا یادبود دائمی برای جنایاتی باشد که در زمان تصرف فرانسه به دست آلمانی‌ها انجام شد.

بلیط هواپیما آلمان

4 سربازخانه Babenhausen، آلمان

خرید بلیط هواپیما آلمان و بازدید از این سربازخانه، تمایل گردشگران مقاصد سیاه می‌باشد. این سربازخانه در نزدیکی شهر هِسِن آلمان قرار دارد و در گذشته محل نگه‌داری سربازانی بود که در جنگ جهانی دوم مبارزه می‌کردند. بعد از جنگ، این سربازخانه بدون استفاده ترک شد. اما، چیزی که این محل را به مقصد گردشگری سیاه تبدیل کرده است، روح سربازان آلمانی است که در لباس یونیفرم دیده می‌شوند. آن‌ها خودشان چراغ‌ها را خاموش و روشن می‌کنند، صداها و فرمان‌های آلمانی که فریاد زده می‌شوند، در نیمه‌های شب به گوش می‌رسند و رد پای سربازان نیز از نکات قابل توجه این سربازخانه است.

بلیط هواپیما کانادا

5 هتل Banff Springs، آلبرتا، کانادا

اگر قصد دارید بلیط هواپیما کانادا را خریداری کنید، با این هتل عجیب آشنا شوید. این هتل در سال 1888 به عنوان یکی از بزرگ‌ترین و پررفت و آمدترین هتل‌های کشور ساخته شده بود. داستان‌هایی درخصوص این هتل درباره عروسی حکایت می‌کنند که در روز عروسی‌اش درحالی‌که لباس عروس به تن داشت، لباسش توسط شمع‌های روشنی که روی پله‌ها چیده شده بودند، آتش می‌گیرد. عروس از ترس فرار می‌کند و از پله‌ها پایین افتاده و بر اثر شکسته شدن گردنش جانش را از دست می‌دهد. روح این عروس بارها با لباس عروسش در حال رقص در سالن بزرگ میهمانی دیده می‌شود. داستان دیگری نیز حکایت می‌کند که خانواده‌ای در اتاق 873 این هتل به قتل رسانده شده‌اند و از آن زمان، درب این اتاق قفل است. اما، روح این خانواده در سالن‌های هتل می‌گردند و دیده شده‌اند.

بلیط هواپیما روآندا

6 مرکز یادبود قتل عام Kigali، رواندا

افرادی که بلیط هواپیما رواندا را خریداری می‌کنند، از بازدید این مرکز بسیار متأثر می‌شوند. این مرکز در آوریل 2004 برای یادبود قتل عام در رواندا افتتاح شد. قربانیان این قتل عام، گروه‌های قومی توتسی(Tutsi) و گروه معتدل هوتو (Hutu) بودند. در طول یک دوره صد روزه، حدود 500.000 تا 1.000.000 نفر در این قتل عام کشته شدند که عمدتا از مردمان رواندا بودند و 20درصد جمعیت کشور را تشکیل می‌دادند. یکی از بی‌رحمانه‌ترین اقدامات صورت گرفته در این جنگ، تجاوز و خشونت علیه زنان بود. این مرکز در دهمین سالگرد از قتل عام روندا افتتاح گردید و مزار بسیاری از قربانیان است که امروزه، به‌ صورت نمایشگاه برای بازماندگان درآمده است.

بلیط هواپیما اوکراین

7 پریپیت (Pripyat)، اوکراین

این شهرستان در اوکراین شمالی و نزدیکی مرز بلاروس واقع شده است و جایی است که در آوریل 1986 فاجعه چرنوبیل در آن اتفاق افتاد. گردشگرانی که بلیط هواپیما اوکراین را خریداری می‌کنند، در اولین فرصت بازدید از محل وقوع تراژدی غمناک را انجام می‌دهند. این بدترین فاجعه مربوط به نیروگاه هسته‌ای در تاریخ بشر بود که مقدار زیادی از ذرات رادیواکتیو را در هوا متراکم ساخته بود. این ذرات تا اتحاد جماهیر شوروی و اروپا نیز پخش شده بودند. در طول این فاجعه 31 نفر کشته شدند اما اثرات بلندمدت رادیواکتیو همچون سرطان و دیفُرم شدن اعضای بدن از خسارات جبران ناپذیر این فاجعه دردناک بود. هیچ کس فکر نمی‌کرد این منطقه روزی به جاذبه توریستی تبدیل گردد. دولت اکراین به گردشگران اجازه بازدید از این منطقه را در 30مایلی محل انفجار ردیواکتیو داده است.

بلیط هواپیما آمریکا

8 خانه Riddle، فلوریدا، ایالات متحده آمریکا

افراد زیادی بلیط هواپیما فلوریدا را برای اهداف مختلف خریداری می‌کنند. اما این‌بار با خواندن این مطلب، برای بازدید از خانه ریدل برای سفر به فلوریدا برنامه ‌ریزی کنید. این خانه در منطقه ساحلی پالم فلوریدا قرار دارد و در سال 1905 برای برگزاری مراسم‌های تشییع جنازه ساخته شده بود. در سال 1920، شهردار فلوریدا به نام کارل ریدل که نام خانه از او گرفته شده است، این خانه را خریداری کرد. در سال 1995 خانه بلا استفاده باقی ماند. در طول سال‌ها رفت و آمدهای زیادی به این خانه گزارش شده است که اولین آن مربوط به روح “باک”، کارگر قبرستان بود که در یک دعوای شدید در شهر کشته شده بود. این روزها، رفت و آمد “جوزف”، کارگر آقای ریدل گزارش شده است که خودش را زیر شیروانی دار زده بود. افرادی در روستای اطراف این خانه زندگی می‌کنند، به هنگام عبور از مقابل این خانه بارها شاهد حرکت اجسام، شنیده شدن صداها و شکسته شدن پنجره‌ها بوده‌اند.

بلیط هواپیما آمریکا

9 منطقه صفر زمین، نیویورک، ایالات متحده آمریکا (Ground Zero)

گردشگران تمایل زیادی به خرید بلیط هواپیما نیویورک و بازدید از این منطقه دارند. به طور کلی، اصلاح “Ground Zero” نقطه‌ای از سطح زمین را توصیف می‌کند که نزدیک‌ترین محل به انفجار است و گاه با انفجارهای هسته‌ای و دیگر بمب‌های بزرگ همراه است. اما، بعضی مواقع زمین لرزه، بیماری همه‌گیر و بلایای طبیعی را نیز همراهی می‌کند. با این حال، از سال 2001، “Ground Zero” به عنوان مرکز تجارت جهانی نیویورک یاد می‌شود که در حملات 11سپتامبر توسط گروه تروریستی القاعده تخریب شد. بیش از 3000نفر در این انفجار کشته شدند و 10میلیارد دلار به زیربنای ساختمان خسارت وارد کرد. در محل این تراژدی، موزه و یادبود 11سپتامبر ملی برای برگزاری مراسم یادبود قربانیان این انفجار بنا شد.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما آمریکا

بلیط هواپیما ایتالیا

10 پمپئی، ایتالیا

بلیط هواپیما ایتالیا، از پرفروش‌ترین و رکورددارترین فروش‌ها محسوب می‌شود. گردشگران برای بازدید از پمپئی به ایتالیا سفر می‌کنند. پمپئی، یکی از شهرهای روم باستان است که نزدیکی ناپل مدرن در منطقه کامپانیای ایتالیایی واقع شده است. شهر در قرن ششم یا هفتم قبل از میلاد مسیح، به گونه‌ای که تخریب شده بود و زیر 20پا خاکستر و سنگ مدفون شده بود، پیدا شد. شهر بر اثر فوران آتش‌فشان Vesuvius خاکستر شده و از بین رفته بود. این شهر، در زمان نابودی بسیار سرسبز و فوق پیشرفته بود و تمامی امکانات شهری و سیستم آبیاری را دارا بود. آتش‌فشان بیش از 11000نفر از جمعیت شهر را خاکستر کرده بود و به مدت 1500سال اثری از شهر باقی نمانده بود تا این‌که در سال 1599 این شهر دوباره کشف گردید. اگر بلیط هواپیما ایتالیا را خریداری کرده و از پمپئی بازدید کنید، خواهید دید اشیاهایی که زیر شهر یافت شده‌اند، به دلیل کمبود هوا و رطوبت به خوبی قرن‌ها محافظت شده‌اند. در طول کاوش و حفاری، گچ‌هایی که فضای خالی بین لایه‌های خاکستر را پُر کرده بودند و در نگهداری بدن انسان‌ها نیز به کار رفته بود، دیده می‌شد. بدین طریق، موقعیتی که فرد به هنگام مرگ در آن قرار داشت به وضوح قابل مشاهده است. حال، پمپئی به ثبت یونسکو و میراث جهانی درآمده و به یکی از محبوب‌ترین جاذبه‌های گردشگری ایتالیا تبدیل شده است

بلیط هواپیما ایرلند

11 قلعه Leap، ایرلند

این قلعه در قرن سیزدهم توسط قبیله O’Bannon ساخته شد و دارای تاریخ طولانی و خونین می‌باشد. با خرید بلیط هواپیما ایرلند می‌توانید از این قلعه بازدید کنید. در یکی از کلیساهای قلعه که امروزه کلیسای خونین نام دارد، برادر کشی بی‌رحمانه حاکم بود. علاوه بر این، مردم بسیاری در این کلیسا زندانی بودند و محاکمه می‌شدند. گفته می‌شود رفت و آمد تعداد زیادی از ارواح به این کلیسا دیده شده است و در بین آن‌ها روحی فوق طبیعی که Elemental نام دارد، وجود دارد و بوی گوگرد و گوشت فاسد می‌دهد. به هنگام بازسازی قلعه، سیاه چالی کشف شد که تنها راه قابل دسترس به آن از طریق روزنه‌ای بود که در سقف وجود داشت. از آن برای کشتن زندانیان استفاده می‌شده است.

بلیط هواپیما جمهوری چک

12 کلیسای Sedlec Ossuary، جمهوری چک

این کلیسا در حومه کونتاهورا، در بخش مرکزی جمهوری چک واقع شده است. برای بازدید از این کلیسا کافی است بلیط هواپیما جمهوری چک را خریداری کنید و از حکایت عجیب آن شگفت‌زده شوید. این کلیسای کاتولیک رومی زیر قبرستان کلیسای All Saints قرار دارد و حدود 40.000 تا 70.000 اسکلت انسان در آن وجود دارد. هر سال بیش از 200.000بازدیدکننده برای دیدن این کلیسا به جمهوری چک می‌آیند. استخوان‌ها به شکل هنرمندانه‌ای در دکوراسیون و اسباب کلیسا به کار رفته‌اند. چهار تپه ناقوس مانند در گوشه‌های کلیسا وجود دارند. یک لوستر بزرگ متشکل از اسکلت‌ها و جمجمه‌ها از وسط سقف کلیسا آویزان است. اتمسفر ترسناک و شبح‌وار این کلیسا آن را معروف کرده و چندین صحنه از فیلم‌های ترسناک در این کلیسا فیلمبرداری شده‌اند.

بلیط هواپیما کره جنوبی

13Okpo Land، کره جنوبی

اُکپو لند یک شهربازی در کره جنوبی است که چندین وسیله مهیج، ترن هوایی و ساختمان‌های بازی دارد و در سال‌های گذشته پارک محبوبی بین مردم بوده است. افراد زیادی برای تجربه هیجان در این پارک بزرگ بلیط هواپیما کره جنوبی را خریداری می‌کردند. اما بعد از دو حادثه کُشنده پارک در سال 1999 بسته شد. هردو قربانی بچه‌های کوچک بودند و دومین قربانی دختر جوانی بود که از دستگاه گردان اردک پرت شده بود. این حادثه نیمه شب اتفاق افتاده بود. در طول سال‌ها این پارک تعطیل ماند و به یکی از ترسناک‌ترین شهربازی‌های جهان تبدیل شد. در سال 2011، پارک تخریب شد و زمین آن به فروش گذاشته شد. اما تاکنون هیچ پیشنهادی برای خرید این قطعه زمین داده نشده است.

بلیط هواپیما شیلی

14 گورستان La Noria، شیلی

لانوریا، شهری معدنی و بسیار پر کسب و درآمد بود. اما، پس از چند ضربه سنگین شامل رکود بزرگ اقتصادی، رونق و سود در آن کاهش یافت و کم‌کم به شهری متروکه تبدیل شد. این شهر متروکه ارواح‌ها به خودی خود ترسناک است، اما وجود قبرستان محلی عجیب غریب آن را به یکی از جاذبه‌های گردشگری تبدیل کرده است که افراد زیادی برای بازدید از آن بلیط هواپیما شیلی را خریداری می‌کنند. گفته می‌شود ارواح مرده‌های این گورستان شبانه در شهر می‌چرخند و در عکس‌هایی که گردشگران می‌گیرند، وجود دارند و دیده می‌شوند. این گورستان شامل قبرهای روباز و بدون سنگ می‌باشد که جسم مرده‌ها به راحتی قابل مشاهده است. همه با دیدن این قبرها با خود فکر می‌کنند که چرا این قبرها این گونه هستند، واقعا چرا!.

بلیط هواپیما انگلستان

15London Dungeon، انگلستان

Dungeon که در سال 1974 در مرکز لندن افتتاح گردید، یکی از بزرگ‌ترین جاذبه‌های گردشگری لندن به حساب می‌آید. در این‌جا وقایع خونین و ترسناک تاریخی شهر نمایش داده می‌شوند و شامل 18نمایش و 20 بازیگر می‌باشد. این نمایش‌ها بازدیدکنندگان را به سفر 1000ساله تاریخ لندن می‌برند و بازیگران نقش کاراکترهای بدنام لندن را بازی می‌کنند که ازجمله آن‌ها قاتل سری در Jack the Ripper می‌باشد. با خرید بلیط هواپیما انگلستان می‌توانید به تماشای این نمایش‌ها بروید. باوجود این‌که دیدگاه تمام بازدیدکنندگان و نویسندگان نسبت به این نمایش‌ها مثبت نیست، اما این‌جا یکی از جاذبه‌های گردشگری سیاه محبوب در انگلستان است.

بلیط هواپیما آمریکا

16 دادسرای فدرال آلکاتراز، کالیفرنیا، ایالات متحده آمریکا

دادسرای آلکاتراز، یکی از امن‌ترین زندان‌های فدرال در جزیره آلکاتراز بود و در 1.25مایلی ساحل سانفرانسیسکو کالیفرنیا قرار داشت. مدت کارکرد زندان از 1934 تا 1963 بود و باور بر این بود که این زندان غیرقابل گریز و بسیار قوی است. 1.576 مجرم شامل قاتلا نسری و گانگسترهای شرور در این زندان نگه‌داری می‌شدند. امروزه، این زندان به عنوان موزه به یکی از جاذبه‌های محبوب سانفرانسیسکو تبدیل شده و سالانه 1.5میلیون بازدیدکننده از آن بازدید می‌کنند.

بلیط هواپیما مکزیک

17 جزیره عروسک‌ها، مکزیک

تمام کسانی که بلیط هواپیما مکزیک را خریداری می‌کنند، جسارت بازدید از این جزیره را ندارند. این جزیره در دریاچه Teshuilo نزدیک مکزیکوسیتی قرار دارد و یکی از جذاب‌ترین جاذبه‌های مکزیک می‌باشد. این جزیره ریشه غمناکی دارد. حکایت جزیره چنین است که تنها ساکن این جزیره، دان ژولیئن سانتانا، جسم دختر غرق‌ شده‌ای را در کانال آب پیدا می‌کند. از آن پس مرد شاهد رفت و آمد روح این دختر می‌شود. از این‌رو، مرد برای روح این دختر کوچک عروسک می‌خرید تا با آن‌ها بازی کنند. مرد میوه‌ها و سبزیجاتی را که می‌کاشت، می‌فروخت تا با پول آن‌ها بتواند عروسک‌های قدیمی بخرد. ظاهرا، تلاش این مرد برای روح دختر بسنده نبود. زیرا، بعدها جسم غرق شده سانتانا در همان نقطه از کانال که جسم دختر وجود داشت، پیدا شد. امروزه، هزاران عروسک ترسناک و مخوف با دست یا پاهای قطع شده وجود دارند که گردشگران زیادی را به خود جذب می‌کنند. دیدن این عروسک‌ها در روز به قدر کافی ترسناک است، اما شب هنگام به یک کابوس می‌مانند.

بلیط هواپیما آمریکا

18 تیمارستان Ridges، اوهایو، ایالات متحده آمریکا

خرید بلیط هواپیما اوهایو برای بازدید از این تیمارستان ایده عجیبی است اما تجربه متفاوتی به دنبال دارد. این تیمارستان که آتن نام داشت، از سال 1874 تا 1993 محل نگه‌داری و درمان بیماران روانی در اوهایو بود. با توجه به جامعه بریتانیا، این تیمارستان سیزدهمین مکان پر رفت و آمد در جهان برای انجام تخقیقات روانشناسی می‌باشد. داستان‌های ترسناک زیادی درباره این تیمارستان حاکی هستند، اما معروف‌ترین آن‌ها حکایت از زن بیماری را دارد که از تیمارستان فرار کرده و به مدت شش هفته گم شده بود. جسد این زن در یکی از اتاق‌های بلا استفاده تیمارستان پیدا شد. این زن تمامی لباس‌هایش را درآورده بود و خیلی مرتب آن‌ها را تا زده بود، و به روی زمین، جایی که مُرده بود، دراز کشیده بود. بر اثر ترکیب تجزیه و تابش نور خورشید، جسد او یک لکه ماندگار به روی زمین جا گذاشته است که امروزه هم قابل مشاهده می‌باشد.

بلیط هواپیما اسپانیا

19 روستای ارواح Belchite، اسپانیا

گردشگران عاشق خرید بلیط هواپیما اسپانیا و بازدید از جاذبه‌های جذاب این کشور هستند. این روست نیز یکی از دیدنی‌ترین جاذبه‌ها می‌باشد. روستای ارواح در اسپانیا، ویرانی‌هایی ناشی از جنگ دارد. در ماه ژوئن 1809، نیروهای اسپانیایی و فرانسوی در جنگ شبه‌جزیره‌ای نبرد ماریا را نزدیک روستای بِل‌شیت انجام دادند. مابین ماه‌های آگوست و سپتامبر سال 1937، نیروهای لیبرال جمهوری‌خواه اسپانیایی و شورشیان فرانسوی در جنگ داخلی در اطراف شهر جنگیدند. بعد از 1939، روستای بل‌شیت جدید در مجاورت روستای قدیمی ساخته شد که به عنوان روستای ارواح برای یادبود قربنیان جنگ نام گرفت. خرابی‌های روستای قدیمی با اتمسفر ترسناکش به یکی از جاذبه‌های محبوب گردشگری اسپانیا تبدیل شدند و از موقعیت این روستا در فیلم‌های زیادی استفاده شده است.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما اسپانیا

بلیط هواپیما فرانسه

20 میدان جنگ Somme، فرانسه

اگر بلیط هواپیما فرانسه را خریداری می‌کنید، بازدید از این منطقه را از دست ندهید. میدان جنگ Somme، محل جنگ Somme بود که اولین نبرد از جنگ جهانی اول بین امپراتوری‌هایی بریتانیا و فرانسه علیه امپراتوری آلمان بود. این جنگ از 1ژولای تا 18 نوامبر 1916 طول کشید و یکی از بزرگ‌ترین نبردهای جنگ جهانی اول بود. بیش از یک میلیون نفر در این جنگ زخمی یا کشته شدند. به همین دلیل، این جنگ یکی از خون‌بارترین جنگ‌های تاریخ بشری نامیده شده است. بازدیدکنندگانی که از این میدان بازدید می‌کنند، می‌توانند به موزه‌های شخصی و عمومی، مناطق جنگی حفاظت شده، گورستان‌ها و بناهای تاریخی زیادی را نیز ببینند.

بلیط هواپیما کامبوج

21Choeung Ek، کامبوج

این منطقه گورستان دسته جمعی قربانیان رژیم خمری بین سال‌های 1975 تا 1979 بوده است و شامل 9000جسم است. این منطقه برای یادبود قربانیان محافظت گردیده و بیش از 5000جمجمه در آن نگه‌داری می‌شود. گردشگران از طرف دولت کامبوج بر ای بازدید از این منطقه تشویق می‌شوند.

بلیط هواپیما لهستان

22 اردوگاه Auschwitz، لهستان

خرید بلیط هواپیما لهستان و بازدید از این اردوگاه در عین غمناک بودن، بسیار تأثیرگذار است. این اردوگاه مکانی است که در آن حداقل 1.1میلیون زندانی مُرده‌اند و تقریبا 90 درصدشان یهودی بودند. شرایط زندگی در این اردوگاه بسیار سخت و بی‌رحمانه بود و کسانی هم که در اتاق‌های گازی کشته نمی‌شدند، بر اثر گرسنگی، کار اجباری، بیماری عفونی، خودکشی و آزمایشت اغیرانسانی جانشان را از دست می‌دادند. بعد از جنگ جهانی دوم، این اردوگاه به نماد غالب هولوکاست تبدیل شد و در سال 1947، لهستان موزه‌ای را در اردوگاه افتتاح کرد. هزاران جفت عینک، کفش و موهای قربانیان در این موزه وجود دارند.

بلیط هواپیما رومانی

23 قلعه Bran، رومانی

این قلعه تقریبا در مرکز رومانی واقع شده و محل حکومت حاکم بدنام وظالم رومانی به نام  Vlad Dracula بود. ظلم و ستم این حاکم به قدری زیاد بود که تا کشورهای دیگر، آلمان و سایر نقاط اروپا رسیده بود. این قلعه یک جاذبه گردشگری محبوب و جذاب برای کسانی است بیلط هواپیما رومانی را خریداری می‌کنند و چیزهای ترسناک بسیار دوست دارند.

بلیط هواپیما ژاپن

24 فوکوشیما، ژاپن

در 11مارس 2011، فوکوشیما جایی بود که بدترین فاجعه هسته‌ای در آن اتفاق افتاد. هنگامی که این شهر با سونامی مواجه شد، نیروگاه هسته‌ای فوکوشیما مقدار قابل توجهی مواد رادیواکتیو آزاد کرد و از زمان وقوع فاجعه چرنوبیل در آوریل 1986 بزرگ‌ترین رخداد هسته‌ای در این منطقه شد. با این که بسیاری از طرفداران گردشگری سیاه مایل به دیدار از این منطقه هستند، اما بازدید از آن بسیار غم‌انگیز و دردناک است.

بلیط هواپیما آمریکا

25 قبرستان Stull، کانزاس، ایالات متحده آمریکا

این قبرستان در استول، جامعه‌ای کوچک غیررسمی در شهرستان داگلاس، کانزاس به “دروازه‌ای به جهنم” شهرت دارد. این منطقه به قدری کفرآمیز است که پ یوحنا پولس دوم اجازه پرواز هواپیمایش از روی منطقه کانزاس شرقی را نمی‌دهد. این گورستان به یکی از جاذبه‌های محبوب گردشگران در هالووین تبدیل شده است و افراد زیادی بلیط هواپیما کانزاس را برای کشف راز این گورستان خریداری می‌کنند. اما پلیس محلی از ورود آن‌ها به داخل قبرستان جلوگیری می‌کند و مجازات ورود شامل جریمه نقدی و شش ماه زندان است.

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منبع : list25.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید