سفری ترسناک و مخوف به جزیره مارها

هر داستان ترسناک و عجیبی که درباره جزایر اسرارآمیز دنیا شنیده‌اید، فراموش کنید. به جای باور کردن این داستان‌های تخیلی، با جزیره‌ای شگفت‌انگیز آشنا شوید که واقعی است و همه چیز در مورد آن حقیقت دارد. در کشور برزیل جزیره‌ای به نام جزیره مارها وجود دارد که در آن مارها حکومت را به دست گرفته‌اند. البته غیر از مارها، چندین گونه کوچک از حشرات، پرندگان و حیوانات نیز وجود دارند، اما چون تعداد مارها بسیار زیاد است، این جزیره "جزیره مارها" نام گرفته است. البته که خرید بلیط هواپیما برزیل و بازدید از این جزیره جسارت بسیار زیادی می‌طلبد

2
1072
خرید بلیط هواپیما برزیل
بلیط هواپیما برزیل
سفری ترسناک و مخوف به جزیره مارهاReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Feb 3Rating: 3.5سفری ترسناک و مخوف به جزیره مارها - خرید بلیط هواپیما برزیل از سفرستانهر داستان ترسناک و عجیبی که درباره جزایر اسرارآمیز دنیا شنیده‌اید، فراموش کنید. به جای باور کردن این داستان‌های تخیلی، با جزیره‌ای شگفت‌انگیز آشنا شوید که واقعی است و همه چیز در مورد آن حقیقت دارد. در کشور برزیل جزیره‌ای به نام جزیره مارها وجود دارد که در آن مارها حکومت را به دست گرفته‌اند. بلیط هواپیما برزیل

جزیره مارها

هر داستان ترسناک و عجیبی که درباره جزایر اسرارآمیز دنیا شنیده‌اید، فراموش کنید. به جای باور کردن این داستان‌های تخیلی، با جزیره‌ای شگفت‌انگیز آشنا شوید که واقعی است و همه چیز در مورد آن حقیقت دارد. در کشور برزیل جزیره‌ای به نام جزیره مارها وجود دارد که در آن مارها حکومت را به دست گرفته‌اند. البته غیر از مارها، چندین گونه کوچک از حشرات، پرندگان و حیوانات نیز وجود دارند، اما چون تعداد مارها بسیار زیاد است، این جزیره “جزیره مارها” نام گرفته است. البته که خرید بلیط هواپیما برزیل و بازدید از این جزیره جسارت بسیار زیادی می‌طلبد، اما هستند کسانی که دل و جرأت این کار را دارند و عاشق هیجان و کشف چیزهای جالب‌اند. خواندن این مطلب می‌تواند انگیزه‌ای باشد تا در سفرتان به برزیل از این جزیره بازدید کنید.

جزیره مارها، یکی از مناطق ممنوعه در جهان

جزیره مارها در برزیل
جزیره مارها

جزیره مارها، در آمریکای جنوبی واقع شده و همچون سایر جزایر بکر و تفریحی است. گردشگرانی که بلیط هواپیما برزیل را برای بازدید از این جزیره خریداری می‌کنند، بسیار مشتاق هستند تا هرچه زودتر به این جزیره پا بگذارند و بگردند. اما از آن جایی که، این جزیره یکی از 18 مناطق ممنوعه در سراسر جهان است، ورود انسان‌ها به آن ممنوع می‌باشد. وجود مارهای فراوان و گوناگون در جزیره و احتمال خطر گزیده شدن بازدیدکنندگان توسط مارها، از دلایل ممنوع بودن ورود انسان‌ها به این جزیره است.

✅ بازدید از مقاله سد ایتایبو مرز بین برزیل و پاراگوئه

موقعیت جزیره مارها

خرید بلیط هواپیما برزیل
بلیط هواپیما برزیل

جزیره مارها در 30 کیلومتری خلیج سائوپائولو در برزیل قرار دارد. وسعت این جزیره ترسناک و مرگ‌بار حدود 430 کیلومتر و ارتفاعش 206 متر از سطح دریا است. منطقه‌ای که جزیره مارها در آن واقع شده است، دارای پوشش سبز و آب‌وهوای معتدل می‌باشد که همین نیز باعث شده است تا این منطقه محل مناسبی برای رشد مارها باشد. در هر یک متر مربع از این جزیره، 1 تا 5 مار وجود دارد. همین تعداد از مارها برای تبدیل کردن جزیره به مکانی مرگ‌بار و ترسناک کافی هستند.

✅ بازدید از مقاله سد ایتایبو مرز بین برزیل و پاراگوئه

داستان‌هایی درباره جزیره مارها

جزیره مارها در برزیل
جزیره مارها

اگر بلیط هواپیما برزیل را خریداری کنید، مطمئناً داستان‌های مخوف بسیاری از زبان بومیان منطقه درمورد جزیره مارها خواهید شنید. ازآنجایی که انواع مارهای گوناگون در این جزیره وجود دارند، این داستان‌ها دور از واقعیت نیستند. زیرا ورود به این جزیره ریسک بسیار بزرگی است و می‌تواند مرگ‌بار باشد. با این حال، افرادی هستند که از شدت کنجکاوی اقدام به ورود غیرقانونی به جزیره می‌کنند و اکثر مواقع با حوادث خطرناک و مرگ‌بار مواجه می‌شوند. در پیرو این اقدامات از سوی برخی افراد، دولت برزیل مقررات سخت‌گیرانه‌ای جهت جلوگیری افراد، یعنی گردشگران و افراد عادی تعیین کرده است و تنها کسانی که اجازه ورود به جزیره مارها را دارند، محققان و زیست شناسان هستند که آن‌ها نیز، با اجازه و همکاری پلیس دریایی و با داشتن تجهیزات مناسب پا به جزیره می‌گذارند.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما سائوپائولو برزیل

زهرهای خطرناک مارهای سمی جزیره

خرید بلیط هواپیما برزیل
بلیط هواپیما برزیل

یک فانوس دریایی در جزیره مارها ساخته شده است تا با استفاده از آن وجود خطر اعلام شده و از ورود افراد عادی و ناآشنا به داخل جزیره جلوگیری شود. در گذشته‌های بسیار دور، جزیره مارها به سواحل سائوپائولو متصل بوده که بعدها با بالا آمدن آب اقیانوس، این جزیره به طور کامل از سواحل جدا شده است. به دلیل این که هیچ پستانداری در این جزیره زندگی نمی‌کند، مارها برای تغذیه پرندگان مهاجر را شکار می‌کنند. بدین گونه که، به روی درختان به حالت عمودی بالاتنه‌شان را نگه می‌دارند و پرندگان در حال پرواز را با اولین حرکت شکار می‌کنند. خرید بلیط هواپیما برزیل برای بازدید از این جزیره بسیار خطرناک است. زیرا تحقیقاتی که در مورد سم مارهای جزیره صورت گرفته، نشان می‌دهند که سم مارهای جزیره 5برابر قوی‌تر از سم همین مارهای مشابه در دیگر مناطق است.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما ریودوژانیرو برزیل

تاکنون سم مارهای این جزیره به روی انسان آزمایش نشده‌اند، اما احتمال می‌رود زهر مارهای جزیره تا 7درصد سبب مرگ انسان می‌شوند. مار افعی طلایی _سرنیزه طلایی)، سمی‌ترین مار موجود در جزیره مارها است و زهر آن 3 تا 5 برابر کشنده‌تر از زهر سایر مارها در برزیل است و به قدری زهرش کشنده است که حتی اگر بیمار پس از گزیده شدن درمان شود، تا 3 درصد احتمال مرگش وجود دارد. حتی کسانی که بلیط هواپیما برزیل را خریداری کرده‌اند، از وجود دیگر جاندارانی چون رتیل و مارمولک در این جزیره خبر می‌دهند.

برای خرید بلیط هواپیما برزیل و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید