سفری هیجان انگیز به پاراتی و بازدید از مروارید گران‌بها

برزیل کشور زیبایی است که طبیعتی حیرت‌انگیز را به همراه دارد و از جاذبه‌های فراوانی در گوشه و کنار خود نیز برخوردار است. اما گوهر نایاب و دست نخورده این کشور، شهر کوچکی به نام پاراتی است. اولین چیزی که در مورد پاراتی به چشم می‌آید، طبیعت بسیار کم‌نظیر آن است که در سراسر برزیل همانند الماسی می‌درخشد.

0
53
خرید بلیط هواپیما برزیل
بلیط هواپیما برزیل
سفری هیجان انگیز به پاراتی و بازدید از مروارید گران‌بهاReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Feb 21Rating: 3.5سفری هیجان انگیز به پاراتی و بازدید از مروارید گران‌بهای برزیل - بلیط هواپیما برزیلبرزیل کشور زیبایی است که طبیعتی حیرت‌انگیز را به همراه دارد و از جاذبه‌های فراوانی در گوشه و کنار خود نیز برخوردار است. اما گوهر نایاب و دست نخورده این کشور، شهر کوچکی به نام پاراتی است. اولین چیزی که در مورد پاراتی به چشم می‌آید، طبیعت بسیار کم‌نظیر آن است که در سراسر برزیل همانند الماسی می‌درخشد. بلیط هواپیما برزیل

پاراتی، شهری در برزیل

برزیل کشور زیبایی است که طبیعتی حیرت‌انگیز را به همراه دارد و از جاذبه‌های فراوانی در گوشه و کنار خود نیز برخوردار است. اما گوهر نایاب و دست نخورده این کشور، شهر کوچکی به نام پاراتی است. اولین چیزی که در مورد پاراتی به چشم می‌آید، طبیعت بسیار کم‌نظیر آن است که در سراسر برزیل همانند الماسی می‌درخشد. اما طبیعت زیبا تنها عامل خرید بلیط هواپیما برزیل توسط گردشگران و بازدید آن‌ها از پاراتی نیست. فرهنگ، تاریخ و نشاط جاری در خیابان‌های پاراتی از جمله عواملی است که گردشگران را هنگام خرید بلیط هواپیما برزیل به سمت پاراتی می‌کشاند. در ادامه با ما همراه باشید تا با این شهر بیشتر آشنا شویم.

موقعیت جغرافیایی و راه‌های دسترسی

خرید بلیط هواپیما پاراتی برزیل
بلیط هواپیما پاراتی برزیل

شهر زیبای پاراتی بین دو شهر شلوغ ریو و سائوپائولو قرار گرفته و به ایستگاه بین راهی بسیار خوبی برای مسافران تبدیل شده است. پاراتی فرودگاه ندارد و برای خرید بلیط هواپیما و سفر به این شهر، باید از طریق شهرهای دیگر مانند ریو اقدام کنید. فاصله پاراتی با ریو، 236 کیلومتر، و با سائوپائولو، 330 کیلومتر است.

تاریخچه پاراتی

خرید بلیط هواپیما پاراتی برزیل
بلیط هواپیما پاراتی برزیل

در اواسط قرن هفدهم، پرتغالی‌ها در پاراتی مستقر شدند. تا دهه 1800 پاراتی به لطف معادن طلا میناس گرایس، به عنوان دومین بندر مهم برزیل شناخته شد. این دوران ثروت، امروزه در سبک معماری استثماری شهر به خوبی قابل مشاهده است. برخی از محصولات همانند کاکائو و بهترین نوشیدنی‌ها، در پاراتی تولید می‌شوند. امروزه نیز پاراتی به مقصدی برای خرید بلیط هواپیما و بخشی از جاذبه برتر و محبوب برزیل تبدیل شده است.

آب‌وهوا و بهترین زمان سفر

خرید بلیط هواپیما برزیل
بلیط هواپیما برزیل

پاراتی شهر جذابی است و بسیاری از گردشگران، در طول سال با خرید بلیط هواپیما برزیل سفری به این شهر را آغاز می‌کنند. عوامل بسیاری در تعیین بهترین زمان سفر دخیل هستند. اما ما پیشنهاد می‌کنیم اگر قصد خرید بلیط هواپیما برزیل و سفر به پاراتی را دارید، ماه مارس می‌تواند بهترین زمان سفر باشد. زیرا در این ماه هوا هنوز گرمای خود را دارد و هتل‌ها نیز ارزان‌تر هستند. باید توجه داشت که ماه مارس، پرباران‌ترین ماه پاراتی است و هوا کمی به دلیل بارش باران خنک خواهد بود. البته بسیاری از گردشگران در ماه‌های فوریه و ژانویه به پاراتی سفر می‌کنند، در نتیجه این دو ماه از شلوغ‌ترین ماه‌های پاراتی است؛ بنابراین اگر قصد خرید بلیط هواپیما و سفر به پاراتی را در این دو ماه دارید، مطمئن شوید که هتل خود را کمی زودتر رزرو کنید. اما اگر می‌خواهید از شلوغی‌ها دور باشید، ماه اکتبر ماهی کم گردشگر برای پاراتی است. اگر اولویتتان در خرید بلیط هواپیما برزیل و سفر به پاراتی، هزینه‌های پایین است، سپتامبر ماهِ ایدئال شما برای مسافرت است.

جاذبه‌های پاراتی

خرید بلیط هواپیما برزیل
بلیط هواپیما برزیل

پاراتی شهر رویایی توریست‌ها است. از سواحل و دریاها گرفته تا داخل شهر و ارتفاعات و کوه‌های آن، همگی برآن شده‌اند تا رضایت توریست‌ها با سلایق مختلف را جذب کنند؛ و البته با توجه به میزان خرید بلیط هواپیما و سفر گردشگران به این شهر، در این امر موفق نیز بوده است. شاید بپرسید مگر یک شهر کوچک چه جاذبه‌هایی می‌تواند داشته باشد؟ چه فعالیت‌هایی می‌توان در شهری مانند پاراتی انجام داد که ارزش خرید بلیط هواپیما برزیل و بستن چمدان سفر را داشته باشد؟ پاسخی که دریافت خواهید کرد حیرت‌انگیز خواهد بود. شاید بهتر باشد نگاهی گذرا به برخی از فعالیت‌ها و جاذبه‌های این شهر داشته باشیم:

بافت تاریخی پاراتی: اگر با خرید بلیط هواپیما برزیل عازم پاراتی شده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم گشت‌وگذار خود را از بافت تاریخی این شهر آغاز کنید تا با فرهنگ و گذشته شهر آشنا شده و احساس راحتی و آشنایی بیشتری در شهر داشته باشید. در بافت تاریخی پاراتی می‌توانید سفری در زمان داشته و فنجانی قهوه در گذشته شهر نوش جان کنید.

ساحل Praia Do Cachadaco: این ساحل زیبا با آبی شفاف و گرم، و موج‌هایی نسبتاً آرام محل ایده‌آلی برای انجام تفریحات آبی است. بعلاوه، این ساحل به طور طبیعی دارای استخرهایی است که شنا کردن در آن‌ها حس رویایی را به شما خواهد داد.

خلیج پاراتی: گرچه برزیل به داشتن سواحلی زیبا شناخته شده است، اما پاراتی با به نمایش گذاشتن زیبایی طبیعی سواحل خود، به نگین انگشتری شهرهای برزیل تبدیل شده است. یکی از همین زیبایی‌هایی طبیعی، خلیج پاراتی است که امکان انجام فعالیت‌های آبی، همانند کایاک سواری را برای گردشگران فراهم آورده است.

آبشار Cachoeira Toboga: کلمه Cachoeira Toboga در لغت به معنای شیب آبشار است و اشاره به شیبی دارد که در نزدیکی آبشار وجود دارد. گرچه قدم نهادن در شیب تفریحی ریسک پذیر به نظر می‌آید، ولی کاری بسیار هیجان‌انگیز و کم خطر است؛ زیرا شیب زیاد تیز نیست و امکان سر خوردن و تفریح را به علاقه‌مندان می‌دهد.

ساحل سونو: شهر پاراتی پر از سواحل زیبایی است که تفریحات و امکانات متنوعی برای گردشگران فراهم آورده‌اند. ساحل سونو به دلیل موقعیت خوب خود از جمله سواحل محبوب گردشگرانی است که با خرید بلیط هواپیما برزیل میهمان این شهر شده‌اند.

کلیسای بانوی ما: این کلیسا از قدیمی‌ترین کلیساهای شهر است که در سال 1787 ساخته شده و سبک معماری آن مثالی خوب از سبک نئوکلاسیک را به نمایش گذاشته است.

ساحل Saco Do Mamangua: این ساحل از مله سواحل نسبتاً آرام پاراتی به شمار می‌رود که امکان استراحت و گذراندن دقایقی زیر گرمای مهربان خورشید را گرمای مهربان خورشید را خواهید داشت.

پاراتی علاوه بر این جاذبه‌ها موزه‌هایی نیز دارد که در آن گذشته، فرهنگ، و توان نظامی این شهر به نمایش گذاشته شده است. ولی اگر علاقه‌ای به گذراندن وقت در تاریخ و گذشته ندارید، پاراتی جاذبه‌ها و فعالیت‌های دیگری مانند اسب سواری در طبیعت را برای شما فراهم کرده است.

رویدادهای مهم در پاراتی

خرید بلیط هواپیما برزیل
بلیط هواپیما برزیل

برزیل علاوه بر سواحل زیبایش به فستیوال‌ها و کارناوال‌های مختلف نیز شناخته شده است. کارناوال‌هایی که نشاط را به مردم برزیل و گردشگرانش هدیه می‌دهد. پاراتی نیز شهری پر از فستیوال‌ها و کارناوال‌های مختلف است:

جشنواره فلیپ(FLIP): فلیپ جشنواره فرهنگی ادبیات بین‌الملل است که از سال 2003 در پاراتی آغاز شده و از آن زمان تاکنون، نویسندگان مختلف را همه ساله در ماه جولای با خرید بلیط هواپیما برزیل به پاراتی می‌کشاند.

فستیوال موسیقی Estações: این فستیوال موسیقی از سال 2017 در پاراتی آغاز شده و هنرمندان با انواع آلات موسیقی را ترغیب به خرید بلیط هواپیما برزیل و سفر به پاراتی می‌کند.

کارناوال گِل: پر نشاط‌‌‌ترین جشنواره پاراتی، کارناوال گل بازی است که در آن مردم در گودال‌های گِلی پریده، سر و روی خود را با گل پوشانده و به رقص و شادی می‌پردازند.

فستیوال بوربون پاراتی: این فستیوال که به تازگی دهمین سال خود را جشن گرفته، در واقع فستیوال موسیقی جاز است که هنرمندان در آن به اجرای زنده موسیقی جاز می‌پردازند.

پاراتی همچون مرواریدی است که در میان صدف برزیل می‌درخشد. هرچند که برزیل سعی در پنهان کردن این مروارید گران‌بها دارد، اما درخشش آن تا فراسوی مرزهای برزیل رفته و گردشگران را وسوسه می‌کند تا با خرید بلیط هواپیما برزیل به این گوهر نایاب دست یابند.

برای خرید بلیط هواپیما برزیل و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید