بلیط هواپیما برلین و بازدید از نمایشگاه تجارت سفر ITB

0
76
خرید بلیط هواپیما برلین
بلیط هواپیما برلین
بلیط هواپیما برلین و بازدید از نمایشگاه تجارت سفر ITBReviewed by خدمات بلیط هواپیما خارجی on May 7Rating: 4.0بلیط هواپیما برلین و بازدید از نمایشگاه تجارت سفر ITB - خرید بلیط هواپیما ارزان برلیناگر اطلاعات شما در مورد مقاصد گردشگری و دیدنی در اقصی نقاط جهان کم است و نگران انتخاب مقصد آینده خود برای مسافرت می‌باشید، بهتر است نگرانی خود را کنار گذاشته و به جای آن بلیط هواپیما برلین خریداری کرده و از نمایشگاه بورس بین‌المللی گردشگری یا همان ITB که سالیانه در این شهر برگزار می‌شود، دیدار دیدن کنید.

بلیط هواپیما برلین و بازدید از نمایشگاه تجارت سفر ITB

اگر اطلاعات شما در مورد مقاصد گردشگری و دیدنی در اقصی نقاط جهان کم است و نگران انتخاب مقصد آینده خود برای مسافرت می‌باشید، بهتر است نگرانی خود را کنار گذاشته و به جای آن بلیط هواپیما برلین خریداری کرده و از نمایشگاه بورس بین‌المللی گردشگری یا همان ITB که سالیانه در این شهر برگزار می‌شود، دیدار دیدن کنید. شما پس از خرید بلیط هواپیما برلین و دیدار از این نمایشگاه خواهید توانست اطلاعاتی را در مورد مقاصد گردشگری که در این نمایشگاه شرکت کرده‌اند کسب کرده و بدون شک و تردید برنامه‌های سفری آینده خود را بچینید.

خرید بلیط هواپیما برلین
بلیط هواپیما برلین

پس نگرانی‌های خود را کنار گذاشته و در این مطلب با ما همراه باشید تا با این نمایشگاه بین‌المللی و بی‌نظیر آشنا شده و اطلاعات مفیدی را راجع به آن کسب کنید.

نمایشگاه بورس بین‌المللی گردشگری برلین یا به عبارت دیگر ITB برلین، بزرگ‌ترین نمایشگاه تجارت سفر در جهان می‌باشد. این نمایشگاه فرصت‌های منحصر به فردی را برای بازدیدکنندگان خود فراهم می‌آورد تا بتوانند در مورد کشورها و نواحی مختلف در جهان اطلاعاتی را کسب کرده و آموزش‌های لازم را ببینند. به‌راستی که آموختن اطلاعات موردنیاز در مورد مقاصد دیدنی جهان و آشنایی با تمامی آن‌ها در یک مکان بخصوص فرصتی بی‌نظیر برای علاقه‌مندان به جهانگردی و مسافرت است.

خرید بلیط هواپیما برلین
بلیط هواپیما برلین

پنجاه و دومین دوره نمایشگاه ‌ITB برلین که از هفتم تا یازدهم مارچ 2018 برگزار شد، یکی از قابل‌توجه‌ترین رویدادها است که سالیانه هزاران شرکت‌کننده و بازدیدکننده بلیط هواپیما برلین خریداری کرده و در این نمایشگاه شرکت می‌کنند. این نمایشگاه سالی یک بار و معمولاً در ماه مارچ در شهر زیبای برلین و در ناحیه مسه ( Messe ) این شهر، برگزار می‌شود. و برگزاری این نمایشگاه هر سال همانند نورافکنی بر تکنولوژی سفر و مسافرت‌های لاکچری می‌باشد.

خرید بلیط هواپیما برلین
بلیط هواپیما برلین

هر سال نمایشگاه ITB خوش آمد گوی بیش از 10,000 شرکت کننده است که از 180 کشور مختلف جهان، در این نمایشگاه شرکت کرده‌اند. شهرها، اپراتورهای تورهای گوناگون، توسعه‌دهنده‌های سیستم رزرو هتل و یا بلیط هواپیما، ایرلاین‌های گوناگون از سرتاسر دنیا، هتل‌های مشهور و دیگر مشاغلی که مربوط به تجارت گردشگری می‌باشند، همه و همه، در این نمایشگاه شرکت کرده و به معرفی خود و سرویس‌های خود پرداخته و روحیه مسافرت و گردشگری را در بازدیدکنندگان این نمایشگاه، زنده کرده و آن‌ها را به سفرها و ماجراجویی‌های بیشتر تشویق می‌کنند.

خرید بلیط هواپیما برلین
بلیط هواپیما برلین

به خاطر اینکه این نمایشگاه نیز، یک سکوی B2B به‌حساب می‌آید، بازدیدکنندگان و شرکت‌کنندگان در این تجارت فرصت‌های معامله و تجارت را چند برابر کرده و کنتاکت‌های خود را افزایش داده و به تجارت و تبلیغ سرویس‌های خود می‌پردازند. برای افراد دیگر دیدار از نمایشگاه ITB  برلین، یک روش عالی برای کاوش و کشف جهان و نقاط دیدنی آن در طول چند ساعت می‌باشد.

خرید بلیط هواپیما برلین
بلیط هواپیما برلین

بورس بین‌المللی گردشگری داستانی از موفقیت صنعت گردشگری است که پایه آن در برلین بنا شده است. از آغاز این نمایشگاه در سال 1966 که در اولین دوره آن فقط کشورهای محدودی در آن شرکت کرده بودند تا به اکنون، این نمایشگاه پیشرفت بسیار چشمگیری را داشته و سالیانه بازدیدکنندگان زیادی را به خرید بلیط هواپیما برلین و مسافرت به اقصی نقاط آلمان تشویق می‌کند.

خرید بلیط هواپیما برلین
بلیط هواپیما برلین

مساحت محل برگزاری این نمایشگاه از 580 مترمربع به 150,000 مترمربع، تعداد شرکت‌کنندگان از 250 به بیش از 10,000 رسیده است که در کل تعداد بازدیدکنندگان از این نمایشگاه 180,000 نفر به طور میانگین می‌باشد. ITB برلین، مرکز جذبی برای صنعت گردشگری بوده و تجربه‌های سفر را به صورت جهانی متأثر می‌کند. در سال 2012 حدود ،7000 خبرنگار در این نمایشگاه حضور پیدا کردند که 1,500 نفر از آنان، خبرنگاران خارجی بودند. کاملاً مشخص است که این نمایشگاه از اهمیت زیادی در صنعت گردشگری برخوردار بوده و تأثیری که بر این صنعت می‌گذارد فراگیر و جهانی است.

خرید بلیط هواپیما برلین
بلیط هواپیما برلین

این نمایشگاه در سال 2017 تحت نظر دیوید روئتز ( David Ruetz ) برگزار شد و در مصاحبه خود با یکی از مجله‌ها گفته بود که ” تعداد خارق‌العاده شرکت‌کنندگان و رزروهای انجام شده در این سال، یک بار دیگر، نشان دهنده اهمیت و نقش ITB برلین، به‌عنوان یک نیروی پیش برنده در صنعت گردشگری، می‌باشد”.

خرید بلیط هواپیما برلین
بلیط هواپیما برلین

گرایش‌های توریستی شرکت کننده در پنجاه و دومین دوره نمایشگاه بورس بین‌المللی گردشگری برلین، شامل گردشگری ماجراجویی، مسافرت‌های تاب‌آوردنی که بیشتر نسل‌های جوان را مخاطب خود قرار داده‌اند، مسافرت لاکچری و گردشگری سلامت که سال قبل معرفی شد، می‌باشد. همچنین امسال گردشگری سلامت به قطب بزرگی تبدیل شده که شرکت‌کننده‌هایی از لهستان، کرواسی، جمهوری دومینیکن، ترکیه، اردن و آلمان، در این گرایش گردشگری شرکت کرده‌اند.

خرید بلیط هواپیما برلین
بلیط هواپیما برلین

در این دوره یونان به همراه کشورهای اروپایی دیگر مانند همیشه شرکت کرده بود در حالی که علاقه بازدیدکنندگان بیشتر سمت کشورهای عربی، آسیا و آمریکای جنوبی می‌رود. کشور مصر نیز به دنبال یک بازگشت رؤیایی در این دوره بوده و کشور ترکیه بزرگ‌ترین شرکت‌کننده این دوره در ITB بود.

خرید بلیط هواپیما برلین
بلیط هواپیما برلین

روی هم رفته می‌توانید مطمئن باشید که نمایشگاه ITB کاملاً ارزش خریداری بلیط هواپیما برلین و سفر به این شهر را دارد و شما هم خواهید توانست اطلاعات گردشگری خود را در مورد مقاصد مورد علاقه تان اضافه کنید، هم با مقاصد جدید آشنا شده و هم در یک شهر زیبا همانند برلین، اقامتی به یاد ماندنی را تجربه کنید.

خرید بلیط هواپیما برلین
بلیط هواپیما برلین

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منابع:
berlin.desh.en.html
news.gtp.gr
en.wikipedia.org

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید