بلیط هواپیما بروندی

مطمعنا خرید بلیط هواپیما بوروندی و سفر به این کشور تجربه‌ای متفاوت برایتان خواهد شد. بوروندی، کشوری در مرکز آفریقا است که از شمال با رواندا، از شرق و جنوب با تانزانیا، و از غرب با زئیره هم‌مرز است. در این کشور کوهستانی، دامنه کوه‌های غربی از شمال تا جنوب کشیده شده و تا رواندا ادامه یافته است. تنها زمین زیر 3000پا، جلگه باریکی است که از رودخانه رازیزی(Ruzizi)، عبور کرده و مرز غربی شمال دریاپه تانگانیمر را تشکیل داده است.

0
620
خرید بلیط هواپیما بروندی
بلیط هواپیما بروندی
بلیط هواپیما بروندیReviewed by خدمات بلیط هواپیما خارجی on May 11Rating: 4.0بلیط هواپیما بوروندی و تجربه یک سفر خاطره انگیز - خرید بلیط هواپیمامطمعنا خرید بلیط هواپیما بوروندی و سفر به این کشور تجربه‌ای متفاوت برایتان خواهد شد. بوروندی، کشوری در مرکز آفریقا است که از شمال با رواندا، از شرق و جنوب با تانزانیا، و از غرب با زئیره هم‌مرز است. در این کشور کوهستانی، دامنه کوه‌های غربی از شمال تا جنوب کشیده شده و تا رواندا ادامه یافته است.

بلیط هواپیما بروندی آفریقا

بروندی کشوری کوچک در درون آفریقا است که یکی از فقیرترین کشورهای جهان به حساب می‌آید. این کشور با کشورهای رواندا از شمال، تانزانیا از جنوب و شرق و با جمهوری دموکراتیک کنگو از غرب همسایه است. نتیجه یک تحقیق در بین ۱۷۸ کشور جهان نشان می‌دهد مردم این کشور کمترین میزان رضایت از زندگی را دارند.

خرید آنلاین بلیط هواپیما به کشور بروندی
بلیط هواپیما به کشور بروندی

سفری خاطره‌انگیز به کشور آفریقایی بروندی

مطمعنا خرید بلیط هواپیما بروندی و سفر به این کشور تجربه‌ای متفاوت برایتان خواهد شد. بروندی، کشوری در مرکز آفریقا است که از شمال با رواندا، از شرق و جنوب با تانزانیا، و از غرب با زئیره هم‌مرز است.

خرید آنلاین بلیط هواپیما به مقصد بروندی
بلیط هواپیما به مقصد بروندی

در این کشور کوهستانی، دامنه کوه‌های غربی از شمال تا جنوب کشیده شده و تا رواندا ادامه یافته است. تنها زمین زیر 3000پا، جلگه باریکی است که از رودخانه رازیزی(Ruzizi)، عبور کرده و مرز غربی شمال دریاپه تانگانیمر را تشکیل داده است.

آب و هوای بروندی

خرید بلیط هواپیما بروندی
بلیط هواپیما بروندی

بروندی آب و هوای گرم استوایی دارد و از رطوبت بالایی برخوردار است. با این‌حال، بسته به ارتفاع مکان‌ها، در آب و هوای مناطق تفاوت‌هایی وجود دارد. شاید کسانی که بلیط هواپیما بروندی خریداری می‌کنند، نگران آب و هوای گرم و غیرقابل تحمل باشند. در حالی‌که در پایتخت بروندی بوجومبورا، اکثرا در طول سال دما حدود 30 درجه می‌باشد و شب‌ها تا 20 درجه کاهش می‌یابد. مناطق غربی با دمای 3 تا 5درجه، آب و هوای خنکی دارند. از ماه اکتبر تا آوریل بارندگی در مناطق مرتفع کشور آغاز می‌شود. از ماه ژوئن تا سپتامبر، فصل خشک به حساب می‌آید و بارندگی در بعداز ظهر درحد چند قطره می‌باشد.

رویدادها و جشنواره‌های بروندی

خرید بلیط هواپیما بروندی
بلیط هواپیما بروندی

مردم بروندی در طول سال سنت‌های فرهنگی زیادی را از جمله روز استقلال و روز وحدت جشن می‌گیرند. جشن‌های دیگر یادآور سنت‌های مختلف مذهبی هستند، اما اکثرشان به روی فرهنگ متمرکز هستند. هیچ تاریخ معینی برای این جشن‌ها وجود ندارد. اما در صورت خرید بلیط هواپیما بروندی و سفر به این کشور، در طول سفر می‌توانید با پرسش از مرکز فرهنگی بوجومبورا، از زمان جشن‌ها در طول مدت بازدیدتان مطلع شوید.

تماشای بازی فوتبال در بروندی بسیار لذت‌بخش است. مردم محلی تعطیلات زیادی را جشن می‌گیرند، اما مهم‌ترین و بزرگ‌ترین جشن بروندی، جشن سال جدید است. این جشن با ضیافت، رقص و موسیقی همراه است. از اطلاعات هتل برای بازدید از نمایش نوازندگان درام سوال کنید که بی‌شک ارزش دیدن دارند.

مناظر زیبای بروندی

خرید بلیط هواپیما بروندی
بلیط هواپیما بروندی

بروندی، از مناظر زیبای بسیاری برخوردار است و بوجومبورا پایتخت کشور، خود جاذبه‌ها ومناظر بی‌نظیر زیادی دارد که بازدیدکنندگان را به خود جذب می‌کند. بوجومبورا، شهری ساده، کوچک و دنج است. بازدیدکنندگانی که بلیط هواپیما بروندی را خریداری می‌کنند، به خاطر داشته باشند در بازدید از این شهر، بعد از یک روز طولانی  برای رفع خستگی می‌توانند به مرکز آب‌گرم معدنی و ماساژ بروند و خود را شگفت‌زده کنند. در بوجومبورا، هرچه که بخواهید و لازم داشته باشید در بازار مرکزی شهر خواهید یافت. بهتر است موقع بازدید از بازار از اشیا گران‌بهای خود بسیار مراقبت کنید. موزه ویوانت نیز، موزه جالبی است که در آن مارها، تمساح‌ها، گربه‌ها و برخی پستانداران دیگر نگه‌داری می‌شوند.

سواحل زیبای بروندی

خرید بلیط هواپیما بروندی
بلیط هواپیما بروندی

 شاید برایتان عجیب به نظر بیاید که چگونه ممکن است در یک کشور آفریقای مرکزی سواحل زیبا و خروشانی وجود داشته باشد! اما این حقیقت دارد. سواحل بروندی در امتداد دریاچه تانگانیکا قرار دارند. شن‌های سفید رنگ خالصی که سراسر ساحل را پوشانده‌اند، بسیار گیرا و جذاب هستند. آب دریاچه نیز برای شنا بسیار امن است. با خرید بلیط هواپیما بروندی و بازدید از این سواحل بسیار شگفت‌زده خواهید شد و این تجربه قطعا برایتان بی‌نظیر خواهد شد. یکی از زیباترین و پرازدحام‌ترین سواحل بروندی، نزدیکی پایتخت، بوجومبورا قرار دارد و ساحل ساگا(Saga Beach)، نامیده می‌شود. یک ساحل ارزان و زیبای دیگر نیز، بورا بورا (Bora  Bora) نام دارد و در چندکیلومتری مرکز شهر قرار گرفته است . این ساحل دارای استخر شنا، رستوران، کافه و انواع فعالیت‌های آبی مانند جت اسکی و موج‌سواری می‌باشد.

غذاهای مخصوص بروندی

خرید بلیط هواپیما بروندی
بلیط هواپیما بروندی

آشپزخانه بروندی غذاهای خوش‌مزه و متنوعی را برای گردشگران بین‌المللی درنظر گرفته است. ماهی تازه دریاچه تانگانیکا در تجلی لذت غذاهای این کشور نمونه و قابل توجه می‌باشد. غذایی از آسیای جنوبی نیز در بروندی بسیار محبوب است که از برنج و لوبیا تهیه می‌شود. کباب و موز سرخ شده از غذاهای ملی کشور محسوب می‌شوند. با خرید بلیط هواپیما بروندی از غذاهای خوش‌مزه این کشور امتحان کنید و لذت ببرید.

هتل‌های بروندی

خرید بلیط هواپیما بروندی
بلیط هواپیما بروندی

در بوجومبورا پایتخت کشور بروندی، هتل‌های بین‌المللی برای میزبانی از گردشگران وجود دارند. به‌نام‌ترین و زیباترین هتل‌های این شهر عبارت‌اند از: سورس دو نیل (Source du Nil)، هتل بوتانیکا(Hotel Botanika)، کلوس دِ لیمباس(the Clos the Limbas) و نیو سان سافاری(the New Sun Safari). در مجاورت رودخانه تانگانیکا هتل‌های مناسب زیادی وجود دارند.

اطلاعات اساسی درباره بروندی

خرید بلیط هواپیما بروندی
بلیط هواپیما بروندی

– پایتخت بروندی: بوجومبورا

– جمعیت بروندی: 9.8 میلیون نفر

– زبان بروندی: کراندی، فرانسوی و سواحیلی

– زمان در بروندی: GMT +2

– کد بین‌المللی کشور: 275+

– ولتاژ برق در بروندی: 220ولت 50هرتز

آشنایی با این اطلاعات برای هرکسی که بلیط هواپیما بروندی را خریداری می‌کند، الزامی است.

منبع:
travellerspoint.com
africaguide.com
wanderlust.co.uk

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید